network-manager-applet master - en to ug translation catalogue (362 entries)

en: "vlan" + number
ug: "vlan"+ نومۇر

en: %d day ago | %d days ago
ug[0]: %d كۈن ئىلگىرى

en: %d hour ago | %d hours ago
ug[0]: %d سائەت ئىلگىرى

en: %d minute ago | %d minutes ago
ug[0]: %d مىنۇت ئىلگىرى

en: %d month ago | %d months ago
ug[0]: %d ئاي ئىلگىرى

en: %d year ago | %d years ago
ug[0]: %d ئاي بۇرۇن

en: %s (%s roaming)
ug: %s (%s كېزىۋاتىدۇ)

en: %s (roaming)
ug: %s (كېزىۋاتىدۇ)

en: %s connection
ug: %s باغلىنىش

en: %u Mb/s
ug: %u مېگابايت/s

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
ug: (بەزى ئەھۋالدا) كەڭ بەلۋاغ ھەق تۆلەش پىلانىڭىزنىڭ APN(زىيارەت نۇقتا ئاتى) ئى

en: (none)
ug: (يوق)

en: 1 (Default)
ug: 1 (كۆڭۈلدىكى)

en: 1 Gb/s
ug: 1 گىگابايت/s

en: 10 Gb/s
ug: 10 گىگابايت/s

en: 10 Mb/s
ug: 10 مېگابايت/s

en: 100 Mb/s
ug: 100 مېگابايت/s

en: 802.1X Security
ug: 802.1X بىخەتەرلىكى

en: 802.1X authentication
ug: 802.1X كىملىك دەلىللەش

en: Active backup
ug: ئاكتىپ زاپاسلاش

en: Adaptive load balancing
ug: ماسلىشىشچان يۈك تەقسىملەش

en: Adaptive transmit load balancing
ug: ماسلىشىشچان تارقىتىش يۈكىنى تەقسىملەش

en: Address
ug: ئادرېس

[ctx: Address]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Addresses
ug: ئادرېسلار

en: Advanced
ug: ئالىي

en: All _users may connect to this network
ug: بارلىق ئىشلەتكۈچىلەر مەزكۇر تورغا باغلىنىشى مۇمكىن(_U)

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Allow _BSD data compression
ug: BSD سانلىق-مەلۇمات پرېسلىشىغا يول قوي(_B)

en: Allow _Deflate data compression
ug: Deflate سانلىق-مەلۇمات پرېسلىشىغا يول قوي(_D)

en: Allow _roaming if home network is not available
ug: ئەگەر ئائىلە تورى ئىشلىمىسە، كەزمە ئىشلىتىڭ.

en: Allow automatic PAC pro_visioning
ug: ئاپتوماتىك PAC تەمىنلەش

en: Allowed Authentication Methods
ug: ئىجازەت بېرىلگەن تەكشۈرۈش ئۇسۇللىرى

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
ug: ئۇلىنىش ھالىتىنى تەكشۈرگەندە ئىزدەش ئۈچۈن ئىشلىتىدىغان IP ئادرېس ياكى پەش بىلەن ئايرىلغان IP ئادرېسلارنىڭ تىزىمى.

en: Anonymous
ug: ئاتسىز

en: Any device
ug: ھەرقانداق بىر ئۈسكۈنە

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
ug: %s باغلىنىشنى ئۆچۈرۈشنى راستلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Attachment Unit Interface (AUI)
ug: قوشۇلما بۆلۈم ئارايۈزى(AUI)

en: Authenticate to delete the selected connection
ug: تاللانغان باغلىنىشنى ئۆچۈرۈش ئۈچۈن تەكشۈر

en: Authenticate to edit the selected connection
ug: تاللانغان باغلىنىشنى تەھرىرلەش ئۈچۈن تەكشۈر

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
ug: بۇ ماشىنىدىكى بارلىق ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ بۇ باغلىنىشنى ساقلىشى ئۈچۈن تەكشۈر.

en: Authenticated
ug: سالاھىيىتى دەلىللەنگەن

en: Authentication
ug: سالاھىيەت دەلىللەش

en: Authentication required by Wi-Fi network
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور كىملىك دەلىللەشنى تەلەپ قىلدى

en: Auto Ethernet
ug: ئاپتوماتىك Ethernet

en: Automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: Automatic (DHCP)
ug: ئاپتوماتىك(DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
ug: پەقەت ئاپتوماتىك(DHCP) ئادرېسلار

en: Automatic (PPPoE)
ug: ئاپتوماتىك(PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
ug: پەقەت ئاپتوماتىك(PPPoE) ئادرېسلار

en: Automatic (VPN)
ug: ئاپتوماتىك (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
ug: پەقەت ئاپتوماتىك(VPN) ئادرېسلار

en: Automatic with manual DNS settings
ug: قولىدا تەڭشەلگەن DNS تەڭشەكلىرىنى ئاپتوماتىك ئىشلەت

en: Automatic, DHCP only
ug: ئاپتوماتىك، پەقەت DHCP

en: Automatic, addresses only
ug: پەقەت ئاپتوماتىك ئادرېسلار

en: Automatically unlock this device
ug: بۇ ئۈسكۈنىنى ئاپتوماتىك قۇلۇپسىزلا

en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Base Connection
ug: ئاساسىي باغلىنىش

en: Basic
ug: ئاساس

en: Bluetooth
ug: كۆكچىش

en: Bond connection %d
ug: Bond باغلىنىشى %d

en: Both
ug: ئىككىلىسى

en: Bridge
ug: كۆۋرۈك

en: Bridge Port
ug: كۆۋرۈك ئېغىز

en: Bridge connection %d
ug: كۆۋرۈك باغلىنىش %d

en: Broadcast
ug: ئاڭلىتىش

en: Broadcast Address
ug: رادىئو ئادرېسى

en: C_onnection:
ug: باغلىنىش(_O):

en: C_reate
ug: قۇر(_R)

en: Cannot export VPN connection
ug: ۋ پ ن (VPN)  باغلىنىشىنى ئېكسپورت قىلغىلى بولمىدى

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
ug: جەڭ ئېلان قىلىش قول ئېلىشىش تەكشۈرۈش كېلىشىمى

en: Choose a Connection Type
ug: باغلىنىش تىپىنى تاللاڭ

en: Choose a VPN Connection Type
ug: بىر VPN باغلىنىش تىپى تاللا

en: Choose your Billing Plan
ug: ھەق تۆلەش پىلانىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: Choose your Provider
ug: تەمىنلىگۈچىڭىزنى تاللاڭ

en: Compression
ug: پرېسلاش

en: Configure _Methods…
ug: سەپلىمە ئۇسۇلى(_M)…

en: Confirm Mobile Broadband Settings
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تەڭشەكلىرىنى جەزملە

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
ug: يوشۇرۇن سىمسىز(Wi-Fi) تورغا باغلىنىش

en: Connected
ug: باغلاندى

en: Connection Established
ug: باغلىنىش تۇرغۇزۇلدى

en: Connection Information
ug: باغلىنىش ئۇچۇرلىرى

en: Connection _Information
ug: باغلىنىش ئۇچۇرلىرى(_I)

en: Connection activation failed
ug: باغلىنىشنى ئاكتىپلاش مەغلۇپ بولدى

en: Connection add failed
ug: باغلىنىش قوشۇش مەغلۇپ بولدى

en: Connection delete failed
ug: باغلىنىشنى ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Connection failure
ug: باغلىنىش مەغلۇپ بولدى

en: Could not create connection
ug: باغلىنىشنى قۇرالمىدى

en: Could not create new connection
ug: يېڭى باغلىنىش قۇرالمىدى

en: Could not edit connection
ug: باغلىنىشنى تەھرىرلىيەلمىدى

en: Could not load 802.1X Security user interface.
ug: 802.1X بىخەتەرلىك ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load DSL user interface.
ug: DSL ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load General user interface.
ug: ئاساسلىق(General) ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load IPv4 user interface.
ug: IPv4 ئىشلەتكۈچى ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load IPv6 user interface.
ug: IPv6 ئىشلەتكۈچى ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load InfiniBand user interface.
ug: InfiniBand ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load PPP user interface.
ug: PPP ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load VPN user interface.
ug: VPN ئىشلەتكۈچى ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) بىخەتەرلىك ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) بىخەتەرلىك ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى؛ سىمسىز تور(Wi-Fi) تەڭشىكى تولۇق ئەمەس.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load bond user interface.
ug: bond ئىشلەتكۈچى ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load bridge port user interface.
ug: كۆۋرۈك ئېغىز ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load bridge user interface.
ug: كۆۋرۈك ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load ethernet user interface.
ug: ئېزېرنېت ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load mobile broadband user interface.
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ ئىشلەتكۈچى ئارايۈزنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not load vlan user interface.
ug: vlan ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Country or Region List:
ug: دۆلەت ياكى رايون تىزىملىكى:

en: Country or region
ug: دۆلەت ياكى رايون

en: Create New Wi-Fi Network
ug: يېڭى سىمسىز(Wi-Fi) تور قۇرۇش

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
ug: بۇ كۆچمە كەڭ بەلۋاغ ئۈسكۈنىسى ئۈچۈن بىر باغلىنىش قۇر(_T):

en: DSL authentication
ug: DSL دەلىللەش

en: DSL connection %d
ug: DSL باغلىنىشى %d

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Default Route
ug: كۆڭۈلدىكى Route

en: Delete the selected connection
ug: تاللانغان باغلىنىشنى ئۆچۈر

en: Device disconnect failed
ug: ئۈسكۈنە ئۈزۈش مەغلۇپ بولدى

en: Device name + number
ug: ئۈسكۈنە ئاتى+نومۇر

en: Disable VPN notifications
ug: ۋ پ ن(VPN) ئۇقتۇرۇشىنى ئىناۋەتسىز قىل

en: Disable connected notifications
ug: باغلىنىش ئۇقتۇرۇشىنى ئىناۋەتسىز قىل

en: Disable disconnected notifications
ug: باغلىنىش ئۈزۈلگەنلىك ئۇقتۇرۇشىنى ئىناۋەتسىز قىل

en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: Disconnect
ug: ئۈز

en: Disconnect failure
ug: ئۈزۈش مەغلۇپ بولدى

en: Disconnected
ug: ئۈزۈلدى

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
ug: سىز ساقلىغان %s نى VPN باغلىنىشىغا ئالماشتۇرامسىز؟

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
ug: باش ماشىنىنىڭ ئاتلىرىنى يېشىشكە ئىشلىتىدىغان دائىرىلەر. بىردىن كۆپ دائىرىلەرنى پەش بىلەن ئايرىڭ.

en: Driver
ug: قوزغاتقۇچ

en: Dynamic WEP
ug: دىنامىكىلىق WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
ug: دىنامىكىلىق WEP (802.1X)

en: Echo
ug: ئەكس سادا

en: Edit the selected connection
ug: تاللانغان باغلىنىشنى تەھرىرلەيدۇ

en: Editing %s
ug: ‹%s› نى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing IPv4 routes for %s
ug: %s نىڭ IPv4 routes نى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing IPv6 routes for %s
ug: %s نىڭ IPv6 routes نى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing PPP authentication methods for %s
ug: %s نىڭ PPP تەكشۈرۈش ئۇسۇلىنى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing un-named connection
ug: ئات قويۇلمىغان باغلىنىشنى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Enable N_otifications
ug: ئۇقتۇرۇشلارنى قوزغات(_O)

en: Enable _Mobile Broadband
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغنى ئىناۋەتلىك قىل(_M)

en: Enable _Networking
ug: تور ئۇلاشنى قوزغات(_N)

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
ug: STP (Spanning Tree Protocol) ئىناۋەتلىك قىل(_S)

en: Enable _Wi-Fi
ug: سىمسىز تورنى(Wi-Fi) ئىناۋەتلىك قىل(_W)

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
ug: قۇرماقچى بولغان سىمسىز(Wi-Fi) تورنىڭ ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
ug: باغلانماقچى بولغان يوشۇرۇن سىمسىز تورنىڭ ئاتى ۋە بىخەتەرلىك تەپسىلاتلىرىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Error creating connection
ug: باغلىنىش قۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error displaying connection information:
ug: باغلىنىش ئۇچۇرلىرىنى كۆرسەتكەندە خاتالىق چىقتى:

en: Error editing connection
ug: باغلىنىشنى تەھرىرلەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error initializing editor
ug: تەھرىرلىگۈچنى دەسلەپلەشتۈرگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Ethernet
ug: ئېفىر تورى

en: Ethernet Network
ug: ئېزېرنېت (Ethernet) تورى

en: Ethernet Network (%s)
ug: ئېزېرنېت (Ethernet) تورلىرى (%s)

en: Ethernet Networks
ug: ئېزېرنېت (Ethernet) تورلىرى

en: Ethernet Networks (%s)
ug: ئېزېرنېت (Ethernet) تورلىرى (%s)

en: Ethernet connection %d
ug: ئېزېرنېت باغلىنىش %d

en: Extensible Authentication Protocol
ug: كېڭەيتكىلى بولىدىغان تەكشۈرۈش كېلىشىمى

en: Failed to activate connection
ug: باغلىنىشنى ئاكتىپلاش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to add new connection
ug: يېڭى باغلىنىش قوشۇش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to add/activate connection
ug: باغلىنىشنى قوشۇش/ئاكتىپلاش مەغلۇپ بولدى

en: Gateway
ug: تور ئۆتكىلى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Hardware
ug: قاتتىق دېتال

en: Hardware Address
ug: قاتتىق دېتال ئادرېسى

en: Hidden Wi-Fi network
ug: يوشۇرۇن سىمسىز(Wi-Fi) تور

en: Home network
ug: ئۆيدىكى تور

en: Home network (%s)
ug: ئۆيدىكى تور (%s)

en: IP Address
ug: IP ئادرېسى

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
ug: باش ماشىنىنىڭ ئاتلىرىنى يېشىشكە ئىشلىتىدىغان دائىرە مۇلازىمېتىر(DNS)نىڭ IP ئادرېسى. بىردىن كۆپ دائىرە مۇلازىمېتىر ئادرېسىنى پەش بىلەن ئايرىڭ.

en: IPv4 Settings
ug: IPv4 تەڭشەكلىرى

en: IPv6 Settings
ug: IPv6 تەڭشەكلىرى

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
ug: قوزغىتىلغاندا، بۇ باغلىنىش مەڭگۈ كۆڭۈلدىكى تور باغلىنىشى قىلىپ قوللىنالمايدۇ.

en: Ig_nore automatically obtained routes
ug: ئاپتوماتىك ئېرىشكەن route لارنى نەزەرگە ئالمىسۇن(_N)

en: Ignore
ug: پەرۋا قىلما

en: Ignore CA certificate
ug: CA گۇۋاھنامىسىگە پەرۋا قىلما

en: InfiniBand connection %d
ug: InfiniBand باغلىنىشى %d

en: Installed CDMA device
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلغان CDMA ئۈسكۈنىسى

en: Installed GSM device
ug: ئورۇنلاشتۇرۇلغان GSM ئۈسكۈنىسى

en: Interface
ug: ئارايۈز

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
ug: ئۇ بۇيرۇق قۇر ئالماشتۇرۇش ئۈچۈن لايىھىلەنگەن بولماستىن، گىنوم ئۈستەلئۈستى مۇھىتىدا ئىجرا قىلىشقا ئۇيغۇنلاشتۇرۇلغان.

en: Last Used
ug: ئاخىرقى قېتىم ئىشلەتكەن

en: Link-Local
ug: ئۇلانما-يەرلىك

en: Link-Local Only
ug: پەقەت Link-Local

en: MII (recommended)
ug: MII (تەۋسىيە قىلىنىدۇ)

en: Manage and change your network connection settings
ug: تور باغلىنىش تەڭشەكلىرىڭىزنى باشقۇرۇڭ ۋە ئۆزگەرتىڭ

en: Manage your network connections
ug: تور باغلىنىشلىرىڭىزنى باشقۇرۇڭ

en: Manual
ug: قولدا

en: Mb/s
ug: مېگابايت/s

en: Media Independent Interface (MII)
ug: ۋاسىتە مۇستەقىل ئارايۈزى(MII)

en: Metric
ug: مېترىك

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
ug: مىكروسوفت جەڭ ئېلان قىلىش قول ئېلىشىش تەكشۈرۈش كېلىشىمى

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
ug: مىكروسوفت جەڭ ئېلان قىلىش قول ئېلىشىش تەكشۈرۈش كېلىشىمى ئىككىنچى نەشرى

en: Missing resources
ug: بايلىق كەمچىل

en: Mobile Broadband
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ

en: Mobile Broadband (%s)
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ(%s)

en: Mobile Broadband network.
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تورى.

en: Mobile broadband network password
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تور ئىمى

en: More networks
ug: تېخىمۇ كۆپ تور

en: My country is not listed
ug: دۆلىتىم تىزىملانماپتۇ

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
ug: تەمىنلىگۈچىم CDMA تېخنىكىسىنى ئىشلىتىدۇ(1xRTT، EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
ug: تەمىنلىگۈچىم C_DMA -ئاساسىدىكى تېخنىكىنى ئىشلىتىدۇ(1xRTT، EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
ug: تەمىنلىگۈچىم GSM تېخنىكىسىنى ئىشلىتىدۇ(GPRS، EDGE، UMTS، HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
ug: تەمىنلىگۈچىم G_SM-ئاساسىي تېخنىكىسىنى ئىشلىتىدۇ(i.e.GPRS، EDGE، UMTS، HSPA)

en: Name
ug: ئاتى

en: Netmask
ug: تور ماسكىسى

en: Network
ug: تور

en: Network Connections
ug: تور باغلىنىشلىرى

en: NetworkManager Applet
ug: NetworkManager قوللانچاق

en: NetworkManager Website
ug: NetworkManager تور بېتى

en: Networking disabled
ug: تور باغلىنىشى چەكلەنگەن

en: New Mobile Broadband Connection
ug: يېڭى كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشى

en: New PIN code:
ug: يېڭى PUK نومۇرى:

en: New Wi-Fi network
ug: يېڭى سىمسىز(Wi-Fi) تور

en: No network connection
ug: تور باغلىنىشى يوق

en: No network devices available
ug: تور ئۈسكۈنىسى يوق

en: No valid active connections found!
ug: ئىناۋەتلىك ئاكتىپ باغلىنىشلار تېپىلدى!

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
ug: تور ئۈسكۈنىلىرىڭىزنى ۋە باغلىنىشلارنى باشقۇرىدىغان ئۇقتۇرۇش رايونى قوللانچىقى

en: Open System
ug: ئوچۇق سىستېما

en: PAC files (*.pac)
ug: PAC ھۆججەتلىرى(*.pac)

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ ئۈسكۈنىسى ئۈچۈن PIN كودى كېرەك

en: PIN code required
ug: PIN كودى ئېھتىياجلىق

en: PIN code:
ug: PIN نومۇرى:

en: PPP Settings
ug: PPP تەڭشەكلىرى

en: PUK code:
ug: PUK نومۇرى:

en: Password Authentication Protocol
ug: ئىم تەكشۈرۈش كېلىشىمى

en: Password:
ug: ئىم:

en: Prefix
ug: ئالدى قوشۇلغۇچى

en: Protected EAP (PEAP)
ug: قوغدىلىدىغان EAP (PEAP)

en: Provider
ug: تەمىنلىگۈچى

en: Provider:
ug: تەمىنلىگۈچى:

en: Re-enter new PIN code:
ug: يېڭى PUK نومۇرىنى يەنە كىرگۈزۈڭ:

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
ug: IPv_4 ئادرېس بولسا ئاندىن بۇ سىم ئۇلاش تاماملىنىدۇ.

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
ug: IPv_4 ئادرېس بولسا ئاندىن بۇ سىم ئۇلاش تاماملىنىدۇ.

en: Roaming network
ug: تورنى كېزىۋاتىدۇ

en: Roaming network (%s)
ug: تورنى كېزىۋاتىدۇ (%s)

en: SIM PIN Unlock Required
ug: SIM PIN قۇلۇپسىزلاش كېرەك

en: SIM PIN unlock required
ug: SIM PIN قۇلۇپسىزلاش كېرەك

en: SIM PUK Unlock Required
ug: SIM PUK قۇلۇپسىزلاش كېرەك

en: SIM PUK unlock required
ug: SIM PUK قۇلۇپسىزلاش كېرەك

en: Save any changes made to this connection.
ug: بۇ باغلىنىشقا قىلغان ھەرقانداق ئۆزگىرىشلەرنى ساقلا.

en: Select Mobile Broadband Provider Type
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تەمىنلىگۈچى تىپىنى تاللا

en: Select file to import
ug: ئىمپورت قىلىدىغان ھۆججەتنى تاللا

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
ug: ياسىماقچى بولغان باغلىنىشنىڭ تىپىنى تاللاڭ.
    
    ئەگەر VPN ياسىماقچى بولسىڭىز، بىراق تىزىمدا VPN باغلىنىشى يوق بولسا، بۇ سىزنىڭ VPN قىستۇرمىسىنى ئورناتمىغانلىقىڭىزنى ياكى توغرا ئورناتمىغانلىقىڭىزنى بىلدۈرىدۇ.

en: Select your provider from a _list:
ug: تەمىنلىگۈچىڭىزنى تىزىملىكتىن تاللاڭ(_L)؛

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
ug: تاللانغان پىلان APN(زىيارەت نۇقتا ئاتى)(_A)

en: Send PPP _echo packets
ug: PPPPP echo بوغچىلىرىنى يوللا(_E)

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
ug: ئەگەر بۇ true قىلىپ بەلگىلەنسە، ئىشلەتكىلى بولىدىغان Wi-Fi بار بولغاندا چىقىرىدىغان ئۇقتۇرۇش ئىناۋەتسىز قىلىنىدۇ.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
ug: بىر تورغا باغلىنىۋاتقاندا ئۇقتۇرۇشلارنىڭ چىقماسلىقىنى ئىستىسىڭىز بۇ تاللاشنى TRUE غا تەڭشەڭ.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
ug: ۋ پ ن(VPN) تورىغا  باغلىنىۋاتقاندا ياكى باغلىنىش ئۈزۈلۈۋاتقاندا ئۇقتۇرۇشلارنىڭ چىقماسلىقىنى ئىستىسىڭىز بۇ تاللاشنى TRUE غا تەڭشەڭ.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
ug: بىر تور باغلىنىشىنى ئۈزۈۋاتقاندا ئۇقتۇرۇشلارنىڭ چىقماسلىقىنى ئىستىسىڭىز بۇ تاللاشنى TRUE غا تەڭشەڭ.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
ug: EAP دىكى كىملىك دەلىللەشتە CA گۇۋاھنامىسىنىڭ ئاگاھلاندۇرۇشلىرىنى خالىمىسىڭىز بۇنى true غا تەڭشەڭ.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
ug: EAP دىكى كىملىك دەلىللەشنىڭ ئىككىنچى باسقۇچىدىكى CA گۇۋاھنامىسىنىڭ ئاگاھلاندۇرۇشلىرىنى خالىمىسىڭىز بۇنى true غا تەڭشەڭ.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
ug: قوللانچاقلارنى ئىشلەتكەندە adhoc تورلىرىنى قۇرماسلىقنى ئىستىسىڭىز بۇ تاللاشنى TRUE غا تەڭشەڭ.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
ug: يېڭى كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشىنى سەپلە

en: Shared Key
ug: ھەمبەھىرلەنگەن ئاچقۇچ

en: Shared to other computers
ug: باشقا كومپيۇتېرلار بىلەن ھەمبەھىرلەنگەن

en: Sho_w key
ug: ئاچقۇچنى كۆرسەت(_W)

en: Sho_w password
ug: ئىمنى كۆرسەت(_W)

en: Sho_w passwords
ug: ئىمنى كۆرسەت(_W)

en: Show PIN code
ug: PIN نومۇرىنى كۆرسەت

en: Show PIN/PUK codes
ug: PIN/PUK كودلىرىنى كۆرسەت

en: Speed
ug: سۈرئەت

[ctx: Speed]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Stamp
ug: تامغا

en: Subnet Mask
ug: تارماق تور ماسكىسى

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Suppress networks available notifications
ug: تور ئىشلىتىلىشچان ئۇقتۇرۇشلىرىنى چەكلە

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
ug: تور باشقۇرغۇچ قوللانچاق بەزى ئېھتىياجلىق مەنبەلەرنى تاپالمىدى(ui. ھۆججىتى تېپىلمىدى).

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
ug: باغلىنىشنى تەھرىرلىگۈچ بەزى ئېھتىياجلىق مەنبەلەرنى تاپالمىدى(ui. ھۆججىتى تېپىلمىدى).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
ug: باغلىنىش تەھرىرلىگۈچ سۆزلەشكۈسى نامەلۇم خاتالىق سەۋەبىدىن دەسلەپلەشتۈرۈلمىدى.

en: The network connection has been disconnected.
ug: تور باغلىنىشى ئۈزۈلگەن ئىدى.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
ug: بۇ ياردەمچى پروگرامما كۆچمە تېلېفون تورى(3G) نى قۇلايلىق تەڭشەپ كۆچمە كەڭ بەلۋاغقا باغلىنىشقا ياردەم قىلىدۇ.

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
ug: بۇ پروگرامما NetworkManager پروگراممىسىنىڭ بىر بۆلىكى(https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: Tunneled TLS
ug: تونىل TLS

en: Twisted Pair (TP)
ug: قوش پىلاستىك لىنىيە (TP)

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

en: Unknown error creating connection editor dialog.
ug: باغلىنىشنى تەھرىرلەش سۆزلەشكۈسىنى قۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Unlisted
ug: تىزىملانمىغان

en: Unsupported mobile broadband connection type.
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدىغان كۆچمە باغلىنىش تىپى.

en: Usage:
ug: ئىشلىتىش ئۇسۇلى:

en: Use 802.1_X security for this connection
ug: مەزكۇر باغلىنىش ئۈچۈن 802.1_X بىخەتەرلىكنى ئىشلەتسۇن

en: Use TCP _header compression
ug: TCP باشلىق پرېسلاشنى قوللان(_H)

en: Use _stateful MPPE
ug: ھالەتلىك MPPE نى ئىشلەت(_S)

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تورغا باغلىنىش ئۈچۈن تور تىزىملىكىنى ئىشلەتسۇن

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
ug: تەڭشەكلەرنىڭ يېڭى بىر نۇسخىغا كۆچۈش-كۆچۈرمەسلىكنى بەلگىلەش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: VLAN connection %d
ug: VLAN باغلىنىشى %d

en: VPN Banner
ug: VPN لەۋھەسى

en: VPN Connection Failed
ug: ۋ پ ن(VPN) باغلىنىشى مەغلۇپ بولدى

en: VPN Gateway
ug: VPN ئۆتكىلى

en: VPN Login Message
ug: ۋ پ ن(VPN) كىرىش ئۇچۇرى

en: VPN Type
ug: VPN تىپى

en: VPN Username
ug: VPN ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: VPN connection %d
ug: VPN باغلىنىشى %d

en: VPN connection has been successfully established.
ug: ۋ پ ن (VPN) باغلىنىشى مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
ug: ۋ پ ن (VPN) باغلىنىشى مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى.
    
    %s

en: Version 0
ug: نەشرى 0

en: Version 1
ug: نەشرى 1

en: Virtual
ug: مەۋھۇم

en: WEP 128-bit Passphrase
ug: WEP 128 بىتلىق شىفىر

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
ug: WEP 40/128 بىتلىق ئاچقۇچ(16لىك ياكى ASCII)

en: WPA & WPA2 Enterprise
ug: WPA ۋە WPA2 كارخانا نۇسخىسى

en: WPA & WPA2 Personal
ug: WPA ۋە WPA2 كىشىلىك نۇسخىسى

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
ug: ئۇيغۇنلاشقان IPv4 تورلىرىغا باغلانغان ۋاقىتتا، ئەگەر IPv6 سەپلەش مەغلۇپ بولۇپ IPv4  سەپلەش مۇۋەپپەقىيەتلىك بولسا باغلىنىشنى تاماملاشقا ئىجازەت بەر.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
ug: ئۇيغۇنلاشقان IPv6 تورلىرىغا باغلانغان ۋاقىتتا، ئەگەر IPv4 سەپلەش مەغلۇپ بولۇپ IPv6 سەپلەش مۇۋەپپەقىيەتلىك بولسا باغلىنىشنى تاماملاشقا ئىجازەت بەر.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
ug[0]: سىمسىز(Wi-Fi) تورلار

en: Wi-Fi Network (%s)
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور كىملىك دەلىللەش زۆرۈر

en: Wi-Fi Networks (%s)
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تورلار (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تورلارنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Wi-Fi Security
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) بىخەتەرلىكى

en: Wi-Fi _adapter:
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور كارتىسى(_A):

en: Wi-Fi _security:
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور بىخەتەرلىكى:

en: Wi-Fi connection %d
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) باغلىنىشى %d

en: Wi-Fi is disabled
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
ug: سىمسىز(Wi-Fi) تور قاتتىق دېتالنىڭ ئۈزچاتىدا ئارقىلىق ئىناۋەتسىز قىلىنغان

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
ug: يوق

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
ug: يوق

en: Wired
ug: سىملىق

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
ug: خاتا PIN كودى؛ تەمىنلىگۈچىڭىز بىلەن كۆرۈشۈڭ.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
ug: خاتا PUK كودى؛ تەمىنلىگۈچىڭىز بىلەن كۆرۈشۈڭ.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
ug: سىز ھازىر يېڭى كۆچمە كەڭ بەلۋاغقا باغلاندىڭىز.

en: You are now connected to the ethernet network.
ug: سىز ھازىر ئېزېرنېت (Ethernet) تورىغا باغلاندىڭىز.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
ug: ھازىر كۆچمە كەڭ بەلۋاغ تورىغا باغلاندىڭىز.

en: You are now registered on a roaming network.
ug: سىز ھازىر كەزمە تورغا خەتلەتتىڭىز.

en: You are now registered on the home network.
ug: سىز ھازىر ئائىلە تورىغا خەتلەتتىڭىز.

en: You will need the following information:
ug: ئاستىدىكى ئۇچۇرلارغا ئېھتىياجىڭىز چۈشىدۇ:

en: Your Device:
ug: ئۈسكۈنىڭىز:

en: Your Plan:
ug: پىلانىڭىز:

en: Your Provider:
ug: تەمىنلىگۈچىڭىز:

en: Your broadband billing plan name
ug: كەڭ بەلۋاغ ھەق تۆلەش پىلانىڭىز ئاتى

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
ug: كۆچمە كەڭ بەلۋاغ باغلىنىشىڭىز ئاستىدىكى تەڭشەكلەر بىلەن سەپلەنگەن:

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Delete
ug: ئۆچۈر(_D)

en: _EAP
ug: EAP(_E)

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _MSCHAP
ug: MSCHAP (_M)

en: _Network name:
ug: تور ئاتى(_N)

en: _PAP
ug: PAP (_P)

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: _Replace
ug: ئالماشتۇر(_R)

en: _Require 128-bit encryption
ug: 128 بىتلىق شىفىرلاش زۆرۈر(_R)

en: _Routes…
ug: يېتەكلە(_R)…

en: _Save
ug: ساقلا(_S)

en: _Select your plan:
ug: پىلانىڭىزنى تاللاڭ(_S):

en: _Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا(_U)

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
ug: نۇقتىدىن نۇقتىغا شىفىرلاش(MPPE)نى ئىشلەت(_U)

en: _Use this connection only for resources on its network
ug: -پەقەت بۇ سىم ئۇلانغان سىمدا تورنى زىيارەت قىلغاندا، ئاندىن بۇ سىمنى ئىشلىتىدۇ.

en: _VPN Connections
ug: ۋ پ ن(VPN) باغلىنىشلىرى(_V)

en: automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: bytes
ug: بايت

en: default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: device not managed
ug: ئۈسكۈنە باشقۇرۇلمىدى

en: device not ready
ug: ئۈسكۈنە تەييارلانمىدى

en: device not ready (firmware missing)
ug: ئۈسكۈنە تەييارلانمىدى(قۇيما دېتال كەم)

en: disconnected
ug: ئۈزۈلدى

en: never
ug: ھەرگىز

en: none
ug: يوق

en: not enabled
ug: قوزغىتىلمىغان

en: not registered
ug: خەتلىتىلمىگەن

en: now
ug: ھازىر

en: registration denied
ug: خەتلىتىش رەت قىلىندى

en: roaming
ug: كەزمە

en: searching
ug: ئىزدەۋاتىدۇ
