NetworkManager - en to uk translation catalogue (812 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки перервано з'єднання із мережею.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із VPN «%s» через некоректні реєстраційні дані у VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки не вдалося вчасно запустити службу VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки не вдалося запустити службу VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки не вдалося запустити службу VPN.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки службою VPN повернуто некоректні налаштування.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
uk: 
    З'єднання із VPN «%s» розірвано, оскільки служба VPN неочікувано завершила роботу.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із VPN «%s», оскільки перевищено час виконання спроби з'єднання.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із VPN «%s», оскільки перервано з'єднання із мережею.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із VPN «%s» через те, що не було надано коректних реєстраційних даних у VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
uk: 
    Не вдалося запустити з'єднання VPN «%s».
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
uk: 
    Не вдалося встановити з'єднання із VPN «%s».

en:  The pre-shared Connectivity-association Key Name
uk:  Назва попередньо поширеного ключа прив'язки з'єднання (Connectivity Association Key)

en: "vlan" + number
uk: «vlan» + номер

en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому
uk[3]: %d день тому

en: %d hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d година тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому
uk[3]: %d година тому

en: %d minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хвилина тому
uk[1]: %d хвилини тому
uk[2]: %d хвилин тому
uk[3]: %d хвилина тому

en: %d month ago | %d months ago
uk[0]: %d місяць тому
uk[1]: %d місяці тому
uk[2]: %d місяців тому
uk[3]: %d місяць тому

en: %d year ago | %d years ago
uk[0]: %d рік тому
uk[1]: %d роки тому
uk[2]: %d років тому
uk[3]: %d рік тому

en: %s (%s roaming)
uk: %s (%s роумінг)

en: %s (roaming)
uk: %s (роумінг)

en: %s (via “%s”)
uk: %s (крізь «%s»)

en: %s connection
uk: З’єднання %s

en: %s slave %d
uk: %s, підлеглий %d

en: %u (%u MHz)
uk: %u (%u МГц)

en: %u Mb/s
uk: %u Мб/c

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
uk: «%s::%s» не є коректною назвою властивості; «%s» не є підтипом GObject

en: (none)
uk: (немає)

en: 1 (Default)
uk: 1 (типово)

en: 1 Gb/s
uk: 1 Гб/с

en: 10 Gb/s
uk: 10 Гб/с

en: 10 Mb/s
uk: 10 Мб/c

en: 100 Mb/s
uk: 100 Мб/c

en: 802.1X Security
uk: Захист 802.1X

en: 802.1X authentication
uk: Розпізнавання за 802.1X

en: <b>_Peers</b>
uk: <b>_Вузли</b>

en: A (5 GHz)
uk: A (5 ГГц)

en: A 32-bit fwmark for outgoing packets. Leave it to 'off' to disable fwmark.
uk: 32-бітова fwmark для вихідних пакетів. Лишіть значення «off», щоб вимкнути fwmark.

en: A base64 preshared key generated by 'wg genpsk'. Optional, and may be omitted. Adds an additional layer of symmetric-key cryptography to be mixed into the already existing public-key cryptography, for post-quantum resistance.
uk: Попередньо поширений ключ у форматі base64, який створено wg genpsk. Необов'язковий, можна не вказувати. за допомогою цього параметра можна додати шар шифрування симетричним ключем до вже наявного шифрування відкритим ключем для підвищення постквантового захисту.

en: A base64 public key calculated by 'wg pubkey' from a private key.
uk: Відкритий ключ base64, який обчислено за допомогою «wg pubkey» з закритого ключа.

en: A file named “%s” already exists.
uk: Вже існує файл з назвою «%s».

en: A mask of 16 bits, each corresponding to a group address in the range from 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F that must be forwarded. The mask can’t have bits 0, 1 or 2 set because they are used for STP, MAC pause frames and LACP.
uk: Маска з 16 бітів, кожен з яких відповідає адресі групи у діапазоні від 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F, з якої має відбуватися переспрямування. У масці не може бути одичних значень бітів 0, 1 та 2, оскільки вони використовуються для STP, кадрів призупинення MAC та LACP.

en: A password is required to connect to “%s”.
uk: Для встановлення з'єднання з «%s» слід вказати пароль.

en: A port to listen on. If set to 'automatic', the port will be chosen randomly when the interface comes up.
uk: Порт, на якому слід очікувати на дані. Якщо встановлено значення «automatic», порт буде вибрано випадковим чином під час створення інтерфейсу.

en: ARP _targets
uk: _Цілі ARP

en: Active backup
uk: Активне резервування

en: Active-Backup runner options
uk: Параметри засобу запуску активного резервування

en: Ad-hoc
uk: Спеціально

en: Ad_vanced…
uk: Д_одатково…

en: Adaptive load balancing
uk: Адаптивне урівноваження навантаження

en: Adaptive transmit load balancing
uk: Адаптивне урівноваження навантаження за передаванням

en: Add a new connection
uk: Додати нове з'єднання

en: Add peer _routes
uk: Додати _маршрути до вузлів

en: Additional DNS ser_vers
uk: Додаткові с_ервери DNS

en: Additional s_earch domains
uk: Додаткові до_мени пошуку

en: Additional static addresses
uk: Додаткові статичні адреси

en: Address
uk: Адреса

[ctx: Address]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Address (optional)
uk: Адреса (необов'язкова)

en: Addresses
uk: Адреси

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced Network Configuration
uk: Додаткові налаштування мережі

en: Advertise
uk: Оголошення

en: All _users may connect to this network
uk: З'єднання із _цією мережею можуть встановлювати усі користувачі

en: All files
uk: Усі файли

en: Allow _BSD data compression
uk: Дозволити стиснення _BSD

en: Allow _Deflate data compression
uk: Дозволити стиснення _Deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
uk: Вмикати _роумінг, якщо недоступна домашня мережа

en: Allow automatic PAC pro_visioning
uk: Дозволити автоматичне перед_бачення PAC

en: Allowed Authentication Methods
uk: Дозволені способи розпізнавання

en: Allowed IPs
uk: Дозволені IP

en: Allowed _IPs
uk: Дозволені IP-_адреси

en: Allowed methods
uk: Дозволені методи

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
uk: IP-адреса або список IP-адрес відокремлених комами, для яких виконуватиметься пошук під час перевірки стану зв'язку.

en: An arbitrary name to assign to the newly created PPP interface.
uk: Довільна назва, яку слід пов'язати із новоствореним інтерфейсом PPP.

en: An endpoint IP or hostname, followed by a colon, and then a port number.
uk: IP-адреса кінцевої точки або назва вузла, двокрапка і номер порту.

en: Anony_mous identity
uk: _Анонімний профіль

en: Anonymous
uk: Анонімно

en: Any L3 protocol
uk: Будь-який протокол L3

en: Any L4 protocol
uk: Будь-який протокол L4

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
uk: Вилучити з'єднання %s?

en: Attachment Unit Interface (AUI)
uk: Інтерфейс з'єднання пристрою (AUI)

en: Au_thentication
uk: _Розпізнавання

en: Authenticate to delete the selected connection
uk: Для вилучення позначеного з'єднання слід пройти розпізнавання

en: Authenticate to edit the selected connection
uk: Для зміни  виділеного з'єднання слід пройти розпізнавання

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
uk: Ввести пароль адміністратора для того, щоб зробити це з'єднання спільним для всіх користувачів комп'ютера.

en: Authenticated
uk: Розпізнано

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Auto Ethernet
uk: Ethernet автоматично

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic (DHCP)
uk: Автоматично (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
uk: Автоматично (DHCP, лише адреса)

en: Automatic (PPPoE)
uk: Автоматично (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
uk: Автоматично (PPPoE, лише адреса)

en: Automatic (VPN)
uk: Автоматично (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
uk: Автоматично (VPN, лише адреса)

en: Automatic with manual DNS settings
uk: Автоматично з ручними налаштування DNS

en: Automatic, DHCP only
uk: Автоматично, лише DHCP

en: Automatic, addresses only
uk: Автоматично, лише адреси

en: Automatically connect to _VPN
uk: Автоматично з'єднуватис_я з VPN

en: Automatically unlock this device
uk: Автоматично розблоковувати цей пристрій

en: Available
uk: Доступні

en: B/G (2.4 GHz)
uk: B/G (2,4 ГГц)

en: Ban_d
uk: _Діапазон

en: Bandwidth
uk: Ширина каналу

en: Base Connection
uk: Основне з'єднання

en: Basic
uk: Основний

en: Bluetooth Type
uk: Тип Bluetooth

en: Bluetooth connection %d
uk: З'єднання Bluetooth %d

en: Bond
uk: Прив'язка

en: Bond connection %d
uk: Прив'язане з'єднання %d

en: Bonded _connections
uk: Пов'язані з'єд_нання

en: Both
uk: Обидва

en: Bridge
uk: Місток

en: Bridge Port
uk: Порт містка

en: Bridge connection %d
uk: З'єднання містка %d

en: Bridged _connections
uk: З'_єднання із містками

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Broadcast Address
uk: Широкомовна адреса

en: By default, ARP requests are sent on active ports only. This option allows sending even on inactive ports.
uk: Типово, запити ARP надсилаються лише на активні порти. За допомогою цього пункту можна дозволити надсилання і на неактивні порти.

en: C_hannel
uk: _Канал

en: C_laim interface
uk: За_фіксувати інтерфейс

en: C_loned MAC address
uk: _Клонована адреса MAC

en: C_onnect
uk: _З'єднати

en: C_reate…
uk: С_творити…

en: Cannot export VPN connection
uk: Не вдається імпортувати з'єднання VPN

en: Change…
uk: Змінити…

en: Check
uk: Перевіряти

en: Choose a Connection Type
uk: Виберіть тип з'єднання

en: Choose a PAC file
uk: Виберіть файл PAC

en: Choose a VPN Connection Type
uk: Виберіть тип з'єднання VPN

en: Client
uk: Клієнт

en: Cloned MAC _address
uk: _Клонована адреса MAC

en: Comma-separated list of IP (v4 or v6) addresses with CIDR masks from which incoming traffic for this peer is allowed and to which outgoing traffic for this peer is directed.
uk: Список відокремлених комами IP-адрес (v4 або v6) з масками CIDR, з яких дозволено надсилати дані для цього вузла і до яких спрямовано вихідні дані з цього вузла.

en: Compression
uk: Стиснення

en: Configure _Methods…
uk: Налаштувати _методи…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
uk: Налаштовуємо з'єднання мережі Wi-Fi «%s»…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
uk: Налаштовуємо з'єднання мережі Ethernet «%s»…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
uk: Налаштовуємо з'єднання мобільної широкосмугової мережі «%s»…

en: Connect _automatically with priority
uk: З'єднуватися _автоматично із пріоритетом

en: Connected
uk: З'єднано

en: Connection Established
uk: З'єднання встановлено

en: Connection Information
uk: Інформація про з'єднання

en: Connection _Information
uk: _Інформація про з'єднання

en: Connection _name
uk: _Назва з'єднання

en: Connection activation failed
uk: Не вдалося встановити з'єднання

en: Connection add failed
uk: Помилка при додаванні з'єднання

en: Connection cannot be deleted
uk: З'єднання неможливо вилучити

en: Connection cannot be modified
uk: Зміна з'єднання неможлива

en: Connection delete failed
uk: Помилка при видаленні з'єднання

en: Connection failure
uk: Невдале з'єднання

en: Connection had no VPN setting
uk: У з'єднання не було параметра VPN

en: Connection priority for automatic activation. Connections with higher numbers are preferred when selecting profiles for automatic activation. Default value is 0.
uk: Пріоритетність з'єднання для автоматичної активації. З'єднання із більшими значеннями пріоритетності матимуть вищий пріоритет при виборі профілів для автоматичної активації. Типовим є значення 0.

en: Connection type not specified.
uk: Не вказано тип з'єднання.

en: Controls whether IGMP snooping is enabled for this bridge. Note that if snooping was automatically disabled due to hash collisions, the system may refuse to enable the feature until the collisions are resolved.
uk: Керує тим, чи увімкнено стеження за IGMP для цього містка. Зауважте, що якщо стеження було автоматично вимкнено через конфлікти хешування, система може відмовити у вмиканні цієї можливості, аж доки конфлікти не буде усунено.

en: Controls whether Spanning Tree Protocol (STP) is enabled for this bridge
uk: Керує тим, чи увімкнено протокол пересування ієрархією (STP) для цього містка

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
uk: © Red Hat, Inc., 2004-2017
    © Novell, Inc., 2005-2008
    і багато інших учасників та перекладачів

en: Could not create connection
uk: Не вдалося створити з'єднання

en: Could not create new connection
uk: Не вдається створити нове з'єднання

en: Could not edit connection
uk: Не вдалось змінити з'єднання

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
uk: Не вдалось знайти додаток VPN для «%s»

en: Could not load 802.1X Security user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування захисту 802.1X.

en: Could not load Bluetooth user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача Bluetooth.

en: Could not load DCB user interface.
uk: Не вдалося завантажити інтерфейс користувача DCB.

en: Could not load DSL user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача DSL.

en: Could not load General user interface.
uk: Не вдалося завантажити загальний інтерфейс користувача.

en: Could not load IP tunnel user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IP-тунелів

en: Could not load IPv4 user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv4

en: Could not load IPv6 user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv6

en: Could not load InfiniBand user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування InfiniBand

en: Could not load MACsec user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача MACsec.

en: Could not load PPP user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування PPP.

en: Could not load VPN user interface.
uk: Неможливо завантажити інтерфейс користувача VPN.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування захисту з'єднання Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування захисту з'єднання Wi-Fi; немає налаштованого Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування з'єднання Wi-Fi.

en: Could not load WireGuard user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування WireGuard.

en: Could not load bond user interface.
uk: Не вдалося завантажити інтерфейс користувача для прив'язування.

en: Could not load bridge port user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для редагування порту містка.

en: Could not load bridge user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для створення містків.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
uk: Не вдалося завантажити додаток редактора VPN для «%s» (%s).

en: Could not load ethernet user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача ethernet.

en: Could not load mobile broadband user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv4

en: Could not load proxy user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача проксі-сервера.

en: Could not load team port user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача порту команди.

en: Could not load team user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача команди.

en: Could not load vlan user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача vlan.

en: Create _New Wi-Fi Network…
uk: С_творити мережу Wi-Fi…

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
uk: закриті ключів DER, PEM або PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers
uk: Сер_вери DNS

en: DSL authentication
uk: Розпізнавання DSL

en: DSL connection %d
uk: З'єднання DSL %d

en: D_HCP client ID
uk: _Ід. клієнта DHCP

en: Datagram
uk: Датаграма

en: De_fault
uk: _Типовий

en: Default
uk: Типово

en: Default Route
uk: Типовий шлюз

en: Delay _before first send
uk: Затримка _до першого надсилання

en: Delete the selected connection
uk: Вилучити виділене з'єднання

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
uk: Бажана апаратна адреса для нового командного пристрою. Зазвичай, прийнятним є формат адреси MAC.

en: Device disconnect failed
uk: Не вдалось від'єднати пристрій

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
uk: Узгодження зв'язку із пристроєм. Якщо вибрано варіант «Вручну», значення «Швидкість» і «Двобічний» буде застосовано примусово, без перевірки сумісності із пристроєм. Якщо не певні, лишіть варіант «Ігнорувати» або виберіть варіант «Автоматично».

en: Device name
uk: Назва пристрою

en: Device name + number
uk: Назва пристрою + номер

en: Did not find a connection with UUID “%s”
uk: Не знайдено з'єднання із UUID «%s»

en: Disabled
uk: Не вказувати адресу

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Disconnect failure
uk: Не вдалося від'єднати

en: Disconnected
uk: З'єднання розірвано

en: Do not unselect the port if a better one becomes available.
uk: Не змінювати вибір порту, якщо стане доступним кращий.

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
uk: Ви дійсно хочете замінити %s?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
uk: Домени використовують для розв'язання назв вузлів. Використовуйте розділювач для вказування кількох доменів.

en: Don’t know how to create “%s” connections
uk: Спосіб створення з'єднань «%s» є невідомим для програми

en: Don’t know how to import “%s” connections
uk: Спосіб імпортування з'єднань «%s» є невідомим для програми

en: Don’t show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Driver
uk: Драйвер

en: Duple_x
uk: _Дуплекс

en: Duplex value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
uk: Значення дуплекса для узгодження статичного зв'язку. Потрібне, лише якщо не позначено пункти «Ігнорувати» та «Автоматично». Перш ніж вказувати режим дуплекса, переконайтеся, що на вашому пристрої передбачено його підтримку.

en: Duplicate slaves
uk: Дублювання підлеглих

en: Dynamic WEP
uk: Динамічний WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
uk: Динамічний WEP (802.1X)

en: Echo
uk: Луна

en: Edit Connections…
uk: Змінити з'єднання…

en: Edit WireGuard peer
uk: Редагувати вузол WireGuard

en: Edit _JSON configuration
uk: З_мінити налаштування JSON

en: Edit the selected connection
uk: Змінити виділене з'єднання

en: Editing %s
uk: Редагування %s

en: Editing IPv4 routes for %s
uk: Маршрути IPv4 для %s

en: Editing IPv6 routes for %s
uk: Зміна маршрутів IPv6 для %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
uk: Способи розпізнавання PPP для %s

en: Editing un-named connection
uk: Редагування бездротового з'єднання

en: Editor initializing…
uk: Започаткування редактора…

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable I_GMP snooping
uk: Уві_мкнути підглядання IGMP

en: Enable N_otifications
uk: Увімкнути _сповіщення

en: Enable _Mobile Broadband
uk: Мобільне _широкосмугове з'єднання

en: Enable _Networking
uk: Увімкнути _мережу

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
uk: Увімкну_ти STP (протокол розподілу за деревом)

en: Enable _Wi-Fi
uk: Ув_імкнути Wi-Fi

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
uk: Увімкнути або вимкнути передавання із пріоритетним призупиненням для кожного з рівнів пріоритетності користувача.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
uk: Вмикання або вимикання строгого керування шириною каналу для кожного із пріоритетів користувача.

en: Enabled (prefer public address)
uk: Увімкнено (адреса з відкритим доступом)

en: Enabled (prefer temporary address)
uk: Увімкнено (перевага тимчасової адреси)

en: Enter the allowed link bandwidth percent each Priority Group may use. The sum of all groups must total 100%.
uk: Вкажіть дозволену частку ширини каналу, який може використовуватися кожною із груп пріоритетності. Сума за усіма групами має складати 100%.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
uk: Вкажіть частку ширини каналу групи пріоритетності для кожного рівня пріоритетності, яким може скористатися користувач.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
uk: Введіть ідентифікатор групи пріоритетності для кожного пріоритету користувача.

en: Enter the traffic class for each user priority.
uk: Введіть клас передавання даних для кожного із пріоритетів користувача.

en: Error creating connection
uk: Помилка створення з'єднання

en: Error displaying connection information:
uk: Помилка при показі відомостей з'єднання:

en: Error editing connection
uk: Помилка редагування з'єднання

en: Error importing connection
uk: Помилка під час спроби імпортувати з'єднання

en: Error initializing editor
uk: Помилка під час ініціалізації редактора

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
uk: Помилка: у файлі не міститься коректних налаштувань JSON

en: Ethernet Network
uk: Мережа Ethernet

en: Ethernet Network (%s)
uk: Мережа Ethernet (%s)

en: Ethernet Networks
uk: Мережі Ethernet

en: Ethernet Networks (%s)
uk: Мережі Ethernet (%s)

en: Ethernet connection %d
uk: З'єднання Ethernet %d

en: Ethernet device
uk: Пристрій Ethernet

en: Ethernet network connection “%s” active
uk: Задіяно з'єднання із мережею Ethernet «%s»

en: Ethernet port state
uk: Стан порту Ethernet

en: Export VPN connection…
uk: Експортування з'єднання VPN…

en: Externally configured
uk: Налаштовано ззовні

en: FAST
uk: ШВИДКО

en: Failed to activate connection
uk: Не вдалося встановити з'єднання

en: Failed to add new connection
uk: Не вдалося додати нове з'єднання

en: Failed to add/activate connection
uk: Не вдалося додати/встановити з'єднання

en: Failed to write connection to VPN UI: %s (%d)
uk: Не вдалося записати з'єднання до інтерфейсу користувача VPN: %s (%d)

en: Failed to write connection to VPN UI: incomplete write
uk: Не вдалося записати з'єднання до інтерфейсу користувача VPN: неповний запис

en: Feature
uk: Можливість

en: File Relabel
uk: Повторне позначення файлів

en: Filename
uk: Назва файла

en: Firewall _zone
uk: Зо_на брандмауера

en: Fix
uk: Виправити

en: Flags
uk: Прапорці

en: Flow Control
uk: Керування потоком

en: For browser only
uk: Лише для браузера

en: From active to team device
uk: З активного до пристрої команди

en: From the active port
uk: З активного порту

en: From the team device
uk: З адреси команди

en: Full
uk: Повний

en: Gateway
uk: Шлюз

en: General
uk: Загальне

en: Group Bandwidth
uk: Групова ширина каналу

en: Group ID
uk: Код групи

en: Group _forward mask
uk: Маска переспр_ямовування групи

en: HW address
uk: Ап. адреса

en: Half
uk: Напівдуплекс

en: Hardware
uk: Апаратна

en: Hardware Address
uk: Апаратна адреса

en: Highest number of ports
uk: Найвища кількість портів

en: Highest priority
uk: Найвищий пріоритет

en: Highest priority (stable)
uk: Найвищий пріоритет (сталий)

en: Home network
uk: Домашня мережа

en: Home network (%s)
uk: Домашня мережа (%s)

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into ARP request as source address.
uk: Назва вузла, яку слід перетворити на IP-адресу, яку буде вставлено до запиту ARP як вихідну адресу.

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into request as destination address.
uk: Назва вузла, яку слід перетворити на IP-адресу, яку буде вставлено до запиту як адресу призначення.

en: Hotspot
uk: Хот-спот

en: How often to send an authenticated empty packet to the peer for the purpose of keeping a stateful firewall or NAT mapping valid. This is optional and not recommended outside of specific setups.
uk: Наскільки часто слід надсилати порожній пакет до вузла з метою підтримання роботи брандмауера або прив'зяки NAT. Цей параметр є необов'язковим — не рекомендуємо ним користуватися, окрім особливих випадків.

en: ID of queue which this port should be mapped to.
uk: Ідентифікатор черги, з яким має бути пов'язано цей порт.

en: IP Address
uk: Адреса IP

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
uk: IP-адреси визначають місце комп'ютера у мережі. Натисніть кнопку «Додати», щоб додати IP-адресу..

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
uk: IP-адреси визначають місце комп'ютера у мережі. Натисніть кнопку «Додати», щоб додати статичну IP-адресу, яку слід налаштувати на додачу до автоматично налаштованих.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
uk: IP адреси доменів використовуються для розв'язання назв вузлів. Використовуйте розділювач для вказування кількох доменів.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
uk: IP адреси доменів використовуються для розв'язання назв вузлів. Використовуйте розділювач для вказування кількох доменів. Адреси локального зв'язку буде автоматично приведено до області інтерфейсу з'єднання.

en: IP tunnel
uk: IP-тунель

en: IP tunnel connection %d
uk: З'єднання з IP-тунелюванням %d

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
uk: Сервер DNS IPv4 «%s» є некоректним

en: IPv4 Settings
uk: Параметри IPv4

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
uk: Маска мережі адреси IPv4 «%s» є некоректною

en: IPv4 address “%s” invalid
uk: Адреса IPv4 «%s» є некоректною

en: IPv4 gateway “%s” invalid
uk: Шлюз IPv4 «%s» є некоректним

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
uk: Сервер DNS IPv6 «%s» є некоректним

en: IPv6 Settings
uk: Параметри IPv6

en: IPv6 _privacy extensions
uk: _Розширення конфіденційності IPv6

en: IPv6 address _generation mode
uk: Ре_жим створення адрес IPv6

en: IPv6 address “%s” invalid
uk: Адреса IPv6 «%s» є некоректною

en: IPv6 gateway “%s” invalid
uk: Шлюз IPv6 «%s» є некоректним

en: IPv6 prefix “%s” invalid
uk: Префікс IPv6 «%s» є некоректним

en: I_dentity
uk: _Профіль

en: If checked, LACPDU frames are sent along the configured links periodically. If not, it acts as “speak when spoken to”.
uk: Якщо позначено, кадри LACPDU надсилатимуться налаштованими каналами зв'язку періодично. Якщо не позначено, усе працюватиме у режимі «надсилаю, лише якщо надсилають мені».

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
uk: Якщо увімкнено, це з'єднання ніколи не буде використовуватись як типове мережне з'єднання.

en: If selected, the connection will take exclusive control of the interface and it won’t be possible to activate another connection on it. Note that the option can only be used for Ethernet interfaces. nm-applet is able to activate the connection only if this option is selected.
uk: Якщо позначено цей пункт, з'єднання отримуватиме виключний контроль над інтерфейсом — задіяти інше з'єднання на ньому буде неможливо. Зауважте, що цим пунктом можна скористатися лише для інтерфейсів Ethernet. nm-applet зможе задіяти з'єднання, лише якщо позначено цей пункт.

en: Ig_nore automatically obtained routes
uk: _Ігнорувати автоматично отримані маршрути

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore invalid packets from _active ports
uk: Ігнорувати некоректні пакети з _активних портів

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
uk: Ігнорувати некоректні пакети з _неактивних портів

en: Im_port team configuration from a file…
uk: І_мпортувати налаштування командного з'єднання з файла…

en: Import a saved VPN configuration…
uk: Імпортувати збережені налаштування VPN…

en: Import script from a file…
uk: Імпортувати скрипт з файла…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
uk: У більшості випадків сервери PPP надавача послуг інтернету мають підтримувати усі способи розпізнавання. Якщо встановити з'єднання не вдається, спробуйте вимкнути підтримку якихось із способів.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
uk: Значення у десятих частках секунди. Інтервал між спробами виконати зміну балансування.

en: InfiniBand connection %d
uk: З'єднання InfiniBand %d

en: Input key
uk: Вхідний ключ

en: Insufficient privileges.
uk: Недостатні права доступу.

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Invalid setting %s: %s
uk: Некоректний параметр %s: %s

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
uk: Вона не призначена для використання з командного рядка, її слід використовувати з середовища GNOME.

en: Keys
uk: Ключі

en: LACP port _key
uk: _Ключ порту LACP

en: LACP runner options
uk: Параметри засобу запуску LACP

en: Last Used
uk: Останнє з'єднання

en: Lin_k negotiation
uk: _Узгодження зв'язку

en: Link Watcher
uk: Спостереження за зв'язком

en: Link _down delay
uk: Затримка _розірвання зв'язку

en: Link _up delay
uk: Затримка вс_тановлення зв'язку

en: Link-Local
uk: Локальне посилання

en: Link-Local Only
uk: Лише місцевий

en: List of fragment types (strings) which should be used for packet Tx hash computation.
uk: Список типів фрагментів (рядків), яким слід користуватися для обчислення хешів пакетів Tx.

en: Load balance
uk: Балансування навантаження

en: Local IP
uk: Локальна адреса IP

en: MAC address
uk: MAC-адреса

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
uk: MAC-адреса пристрою Bluetooth. Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: MACSEC connection %d
uk: З'єднання MACSEC %d

en: MII (recommended)
uk: MII (рекомендоване)

en: MSCHAPv2 (no EAP)
uk: MSCHAPv2 (без EAP)

en: M_ode
uk: _Режим

en: Manage and change your network connection settings
uk: Керування параметрами мережних з'єднань

en: Manage your network connections
uk: Організуйте ваші мережеві з'єднання

en: Manual
uk: Вручну

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
uk: Максимальна кількість пропущених відповідей. Якщо цю кількість буде перевищено, зв'язок вважатиметься непрацездатним.

en: Mb/s
uk: Мб/c

en: Media Independent Interface (MII)
uk: Інтерфейс незалежний від носія (MII)

en: Method
uk: Метод

en: Metric
uk: Метрика

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
uk: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol версія 2

en: Missing connection name
uk: Не вказано назви з'єднання

en: Missing resources
uk: Відсутні компоненти програми

en: Mobile Broadband
uk: Мобільні широкосмугові

en: Mobile Broadband (%s)
uk: Мобільне широкосмугове (%s)

en: Mobile Broadband network.
uk: Мобільна широкосмугова мережа.

en: Mobile broadband connection “%s” active
uk: Активне з'єднання за допомогою мобільної радіомережі «%s»

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
uk: Активне з'єднання за допомогою мобільної радіомережі «%s»: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
uk: Пароль мобільної широкосмугової мережі

en: Mode
uk: Режим

en: Monitoring _frequency
uk: _Частота фіксації

en: More addresses
uk: Додаткові адреси

en: More networks
uk: Ще мережі

en: Multicast _rejoin interval
uk: Інтервал перез'єд_нань групової трансляції

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
uk: Мій провайдер використовує технологію на основі C_DMA (тобто 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
uk: Мій провайдер використовує технологію на основі _GSM (тобто GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID
uk: Ідентифікатор _мережі

en: Name
uk: Назва

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
uk: Назва балансувальника активного Tx. Типово, балансування активного Tx вимкнено.

en: Name of runner to be used.
uk: Назва засобу запуску, яким слід скористатися.

en: Netmask
uk: Маска

en: Network
uk: Мережа

en: Network Connections
uk: Мережні з'єднання

en: Network connection “%s” active
uk: Задіяно з'єднання із мережею «%s»

en: NetworkManager Applet
uk: Аплет NetworkManager

en: NetworkManager Website
uk: Веб-сайт NetworkManager

en: NetworkManager connection editor
uk: Редактор з'єднань NetworkManager

en: NetworkManager indicates to applications whether the connection is metered and therefore data usage should be restricted. Select which value (“Yes” or “No”) to indicate to applications, or “Automatic” to use a default value based on the connection type and other heuristics.
uk: NetworkManager вказує програмам, чи виконується облік переданих з'єднанням даних, отже, чи слід обмежувати передавання даних з'єднанням. Виберіть значення («Так» чи «Ні») яке слід передавати програмам, або виберіть значення «Автоматично», якщо слід використовувати типове значення на основі типу з'єднання та інших евристичних даних.

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
uk: NetworkManager — загальносистемна служба для керування та налаштовування роботи ваших з'єднань із мережею та пристроїв для роботи у мережі.

en: NetworkManager is not running…
uk: NetworkManager не запущено…

en: Networking disabled
uk: Підтримку мережі вимкнено

en: New Mobile Broadband connection…
uk: Нове з’єднання з мобільною радіомережею…

en: New PIN code:
uk: Новий код PIN:

en: New connection…
uk: Створити з'єднання…

en: No
uk: Ні

en: No CA certificate is _required
uk: Серти_фікат CA не потрібен

en: No VPN plugins are installed.
uk: Не встановлено жодного додатка VPN.

en: No VPN service type.
uk: Не вказано тип служби VPN.

en: No network connection
uk: Немає з'єднання з мережею

en: No network devices available
uk: Немає доступних мережних пристроїв

en: No polkit authorization to perform the action
uk: Немає уповноваження від polkit для виконання цієї дії

en: No valid active connections found!
uk: Немає доступних активних з'єднань!

en: None
uk: Немає

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
uk: Аплет для керування мережними пристроями та з'єднаннями.

en: Nu_mber
uk: _Номер

en: Number of bursts of multicast group rejoin requests sent after port is enabled or disabled.
uk: Кількість викидів запитів повторного долучення до групи із груповою трансляцією, які надіслано після вмикання або вимикання порту.

en: Number of bursts of unsolicited NAs and gratuitous ARP packets sent after port is enabled or disabled.
uk: Кількість викидів незапитаних NA та безпричинних пакетів ARP, які надіслано після вмикання або вимикання порту.

en: Only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service. For most providers this should be left blank.
uk: Ініціалізувати сеанси лише з доступом до концентраторів, які надають відповідні послуги. Для більшості надавачів послуг зв’язку це поле слід залишити порожнім.

en: Open System
uk: Відкрита система

en: Option specifies the rate at which our link partner is asked to transmit LACPDU packets. If checked, packets will be sent once per second. Otherwise they will be sent every 30 seconds.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити частоту, із якою надсилатимуться запити до іншого кінця каналу зв'язку щодо передавання пакетів LACPDU. Якщо позначено, пакети надсилатимуться щосекунди. Якщо не позначено, пакети надсилатимуться кожні 30 секунд.

en: Options…
uk: Параметри…

en: Output key
uk: Вихідний ключ

en: PAC URL
uk: Адреса PAC

en: PAC _file
uk: _Файл PAC

en: PAC files (*.pac)
uk: Файли PAC (*.pac)

en: PAC script
uk: Скрипт PAC

en: PEAP _version
uk: Ве_рсія PEAP

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
uk: сертифікати PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
uk: PIN-код до SIM-картки «%s» у «%s»

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
uk: Для використання мобільного широкосмугового пристрою потрібен код PIN

en: PIN code required
uk: Вимагається код PIN

en: PIN code:
uk: Код PIN:

en: PPP Settings
uk: Параметри PPP

en: PPP _interface
uk: І_нтерфейс PPP

en: PUK code:
uk: Код PUK:

en: P_arent interface
uk: _Батьківський інтерфейс

en: P_rivate Key Passphrase
uk: П_ароль до закритого ключа

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parent device
uk: Батьківський пристрій

en: Password
uk: Пароль

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
uk: Пароль, який використовуватиметься для розпізнавання на службі PPPoE.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path _cost
uk: _Вартість шляху

en: Peer _notification interval
uk: І_нтервал сповіщень для рівноправних вузлів

en: Permanent
uk: Постійна

en: Persistent _keepalive
uk: Постійне п_ідтримання зв'язку

en: Port _sticky
uk: _Фіксування порту

en: Port key according to LACP standard. It is only possible to aggregate ports with the same key.
uk: Ключ порту за стандартом LACP. Збирання можливе лише для портів із однаковим ключем.

en: Port priority
uk: Пріоритетність порту

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
uk: Пріоритетність порту за стандартом LACP. Менші значення — вище пріоритетність.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
uk: Пріоритетність порту. Чим більшим буде значення, тим вищою буде пріоритетність.

en: Pre_shared key
uk: Попередньо _наданий ключ

en: Prefix
uk: Префікс

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
uk: Готуємо з'єднання мережі Wi-Fi «%s»…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
uk: Готуємо з'єднання мережі Ethernet «%s»…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
uk: Готуємо з'єднання мобільної широкосмугової мережі «%s»…

en: Preparing network connection “%s”…
uk: Готуємо з'єднання мережі «%s»…

en: Preserve
uk: Зберігати

en: Primary DNS
uk: Первинний DNS

en: Priority
uk: Пріоритетність

en: Priority Bandwidth
uk: Пріоритетна ширина каналу

en: Priority Flow Control
uk: Керування пріоритетністю потоків

en: Priority Groups
uk: Групи пріоритетності

en: Private _key
uk: Закритий _ключ

en: Protected EAP (PEAP)
uk: Захищено EAP (PEAP)

en: Proxy
uk: Проксі

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Random
uk: Випадкова

en: Raw Configuration
uk: Прості налаштування

en: Re-enter new PIN code:
uk: Введіть новий код PIN ще раз:

en: Relabel
uk: Перепозначити

en: Remote IP
uk: Віддалений IP

en: Requesting a VPN address for “%s”…
uk: Надсилаємо запит щодо адреси VPN для «%s»…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
uk: Надсилаємо запит щодо адреси мережі Wi-Fi для «%s»…

en: Requesting a network address for “%s”…
uk: Надсилаємо запит щодо адреси мережі для «%s»…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
uk: Надсилаємо запит щодо адреси мережі Ethernet для «%s»…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
uk: Вимагати адресацію IPv_4 для цього з'єднання

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
uk: Вимагати адресацію IPv_6 для цього з'єднання

en: Roaming network
uk: Роумінгова мережна

en: Roaming network (%s)
uk: Роумінгова мережна (%s)

en: Round-robin
uk: Циклічний

en: Runner
uk: Засіб для запуску

en: SIM PIN Unlock Required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PIN

en: SIM PIN unlock required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PIN

en: SIM PUK Unlock Required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PUK

en: SIM PUK unlock required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PUK

en: STP forwarding delay, in seconds
uk: Затримка переспрямовування STP, у секундах

en: STP hello time, in seconds
uk: Тривалість вітання STP, у секундах

en: STP maximum message age, in seconds
uk: Максимальний вік повідомлення STP, у секундах

en: STP priority for this bridge. Lower values are “better”; the lowest priority bridge will be elected the root bridge.
uk: Пріоритетність STP для цього містка. Менші значення є пріоритетнішими; місток із найменшим значенням пріоритетності буде вибрано як кореневий місток.

en: S_earch domains
uk: Домени по_шуку

en: S_ecurity
uk: _Захист

en: S_end on inactive ports
uk: Н_адсилати на неактивні порти

en: Save any changes made to this connection.
uk: Зберегти параметри з'єднання.

en: Secondary DNS
uk: Вторинний DNS

en: Security
uk: Захист

en: Security labels may prevent some files from being used with certificate authentication.
uk: Мітки захисту можуть завадити використанню деяких файлів під час розпізнавання за сертифікатом.

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
uk: Захист несумісний із спеціальним режимом

en: Select Mobile Broadband Provider Type
uk: Вибір типу мобільного широкосмугового провайдера

en: Select a connection to delete
uk: Виберіть з'єднання для вилучення

en: Select a connection to edit
uk: Виберіть з'єднання для редагування

en: Select file to import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
uk: Виберіть технологію, яку використовує ваш провайдер мобільного широкосмугового інтернету. Якщо ви не впевнені, спитайте провайдера.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection. If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
uk: Вибрати тип VPN, який ви хочете використовувати для нового з'єднання. Якщо бажаного для вас типу з'єднання немає у списку, ймовірно, ви на встановили відповідного додатка VPN.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
uk: Виберіть тип з'єднання, яке ви хочете створити.
    
    Вибрати тип VPN, який ви бажаєте використовувати для нового з'єднання. Якщо бажаний тим з'єднання не з'явився у списку, то додаток VPN некоректно встановлено.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
uk: Виберіть тип профілю з'єднання Bluetooth.

en: Send LACPDU frames _periodically
uk: Надсилати _кадри LACPDU періодично

en: Send PPP _echo packets
uk: Надсилати пакети від_луння PPP

en: Send _interval
uk: _Інтервал надсилання

en: Send a LACPDU frame _every second
uk: Надсилати кадр LACPDU _щосекунди

en: Sending unlock code…
uk: Надсилаємо код розблокування…

en: Set by master
uk: Встановлюється основним сервером

en: Sh_ow passphrase
uk: П_оказати пароль

en: Shared Key
uk: Спільний ключ

en: Shared to other computers
uk: Спільний з іншим комп'ютерами

en: Sho_w key
uk: П_оказати ключ

en: Sho_w password
uk: П_оказати пароль

en: Sho_w passwords
uk: П_оказати паролі

en: Sho_w preshared key
uk: П_оказати попередньо наданий ключ

en: Show PIN code
uk: Показати код PIN

en: Show PIN/PUK codes
uk: Показати коди PIN/PUK

en: Slaves “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
uk: Параметри підлеглих з'єднань «%s» і «%s» застосовуються до різних віртуальних портів («%s» та «%s») одного фізичного пристрою.

en: Slaves “%s” and “%s” both apply to device “%s”
uk: Параметри підлеглих з'єднань «%s» і «%s» застосовуються до пристрою «%s»

en: Specifies how the CAK (Connectivity Association Key) for MKA (MACsec Key Agreement) is obtained. For the EAP mode, fill the parameters in the 802.1X security page
uk: Визначає спосіб отримання CAK (ключа прив'язки з'єднань) для MKA (узгодження ключів MACsec). Для режиму EAP заповніть параметри на сторінці захисту 802.1X.

en: Specifies the minimum number of ports that must be active before asserting carrier in the master interface, value can be 1 – 255.
uk: Визначає мінімальну кількість портів, які мають бути активними, перш ніж буде оцінено рівень носія сигналу на основному інтерфейсі. Значення від 1 до 255.

en: Specifies the validation mode for incoming frames
uk: Визначає режим перевірки для вхідних кадрів

en: Speed
uk: Швидкість

[ctx: Speed]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Speed value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
uk: Значення швидкості для узгодження статичного зв'язку. Потрібне, лише якщо не позначено пункти «Ігнорувати» та «Автоматично». Перш ніж вказувати значення швидкості, переконайтеся, що на вашому пристрої передбачено його підтримку.

en: Stable
uk: Стала

en: Stable privacy
uk: Стала конфіденційність

en: Starting VPN connection “%s”…
uk: Запуск з'єднання VPN «%s»…

en: Strict
uk: Строго

en: Strict Bandwidth
uk: Строга ширина каналу

en: Subnet Mask
uk: Маска мережі

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
uk: Маска мережі

en: Suffix of the server certificate name.
uk: Суфікс назви сертифіката сервера.

en: System priority, value can be 0 – 65535.
uk: Системна пріоритетність, значення від 0 до 65535.

en: Team
uk: Команда

en: Team Advanced Options
uk: Додаткові командні параметри

en: Team Port
uk: Порт команди

en: Team connection %d
uk: Командне з'єднання %d

en: Tertiary DNS
uk: Третинний DNS

en: The 256 bit private key in base64 encoding
uk: 256-бітовий закритий ключ у кодуванні base64

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer’s configuration. If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
uk: Ідентифікатор клієнта DHCP надає змогу адміністратору системи встановити нетипові налаштування для вашого комп'ютера. Якщо ви хочете скористатися таким ідентифікатором, введіть його до цього поля.

en: The Ethernet MAC address aging time, in seconds
uk: Час застарівання MAC-адреси Ethernet, у секундах

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
uk: IP-адреса ідентифікує ваш комп'ютер у мережі і визначає діапазон адрес, які надаються іншим комп'ютерам. Натисніть кнопку «Додати», щоб додати IP-адресу. Якщо адресу вказано не буде, діапазон адрес буде визначено автоматично.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
uk: Вказану тут MAC-адресу буде використано як апаратну адресу для мережевого 
    пристрою, для якого активовано це з'єднання. Ця можливість відома як 
    клонування MAC-адреси або спуфінґ. Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
uk: Аплет NetworkManager не може знайти деякі потрібні ресурси (не знайдено файл .ui).

en: The NetworkManager Developers
uk: Розробники NetworkManager

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
uk: Запис з'єднання VPN «%s» не вдалося експортувати до %s.
    
    Помилка: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
uk: Додатку VPN не вдалось належним чином імпортувати з'єднання VPN:

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
uk: Редактор з'єднань не може знайти деякі потрібні ресурси (не знайдено файл .ui).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
uk: Не вдалось запустити вікно редактора з'єднань через невідому помилку.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
uk: Затримка між започаткуванням спостереження за зв'язком і надсиланням першого запиту.

en: The delay between the link coming up and the runner being notified about it.
uk: Затримка між задіянням зв'язку і сповіщенням про це засобу запуску.

en: The delay between the link going down and the runner being notified about it.
uk: Затримка між розірванням зв'язку і сповіщенням про це засобу запуску.

en: The following files are not labelled for use with certificate authentication. Do you wish to adjust the labels?
uk: Вказані нижче файли не позначено для використання при розпізнаванні за сертифікатом. Хочете скоригувати їхні мітки?

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
uk: Назва інтерфейсу первинного пристрою. Якщо встановлено, цей пристрій завжди буде активним підлеглим, якщо він є доступним.

en: The interface on which the PPP connection will be established.
uk: Інтерфейс, на якому має бути встановлено з'єднання PPP.

en: The interval between requests being sent.
uk: Інтервал між надсиланнями запитів.

en: The link watcher to be used.
uk: Засіб спостереження за зв'язком, яким слід скористатися.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
uk: Для роботи мобільного широкосмугового пристрою «%s» потрібен код PIN SIM.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
uk: Для роботи мобільного широкосмугового пристрою «%s» потрібен код PUK SIM.

en: The name of the MACsec device.
uk: Назва пристрою MACsec.

en: The name of the wireguard interface to create.
uk: Назва інтерфейсу wireguard, який слід створити.

en: The network connection has been disconnected.
uk: Мережне з'єднання було розірвано.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
uk: Програма nm-connection-editor працює із NetworkManager з метою створення та редагування профілів з'єднань NetworkManager.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACSEC interface should be created.
uk: Назва батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс MACSEC.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACsec interface should be created
uk: Назва батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс MACsec

en: The port component of the SCI (Secure Channel Identifier)
uk: Компонент порту SCI (ідентифікатора безпечного каналу)

en: The pre-shared Connectivity Association Key
uk: Попередньо поширений ключ прив'язки з'єднання (Connectivity Association Key)

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
uk: Зона визначає рівень довіри до з'єднання. Вибір варіанта «Типова» не дає звичайної зони — його вибір призводить до використання типової зони, яку встановлено у налаштуваннях брандмауера. Цим параметром можна скористатися, лише якщо задіяно firewalld.

en: This defines the policy of how hardware addresses of team device and port devices should be set during the team lifetime.
uk: Визначає правила встановлення апаратних адрес командного пристрою та пристроїв портів протягом терміну роботи команди.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
uk: За допомогою цього пункту можна заблокувати з'єднання із точкою доступу Wi-Fi, вказаною за допомогою зазначеного тут BSSID. Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “em1”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”
uk: Цей параметр блокує з'єднання до мережного пристрою, вказаного за назвою інтерфейсу, його сталою адресою MAC або обома значеннями. Приклади: «em1», «3C:97:0E:42:1A:19», «em1 (3C:97:0E:42:1A:19)»

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “ib0”, “80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, “ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”
uk: Цей параметр блокує з'єднання до мережного пристрою, вказаного за назвою інтерфейсу, його сталою адресою MAC або обома значеннями. Приклади: «ib0», «80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65», «ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)»

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “wlan0”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”
uk: Цей параметр блокує з'єднання до мережного пристрою, вказаного за назвою інтерфейсу, його сталою адресою MAC або обома значеннями. Приклади: «wlan0», «3C:97:0E:42:1A:19», «wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)»

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
uk: Ця програма є частиною NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
uk: Вибирає правила щодо вибору засобів збирання даних.

en: Traffic Class
uk: Клас передавання

en: Transmission _balancing interval
uk: Інтервал _балансування передавання даних

en: Transmission po_wer
uk: Поту_жність передавання

en: Tunneled TLS
uk: Тунельний TLS

en: Twisted Pair (TP)
uk: Звита пара (TP)

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
uk: Адреса, з якої має бути отримано скрипт PAC.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown error creating connection editor dialog.
uk: Невідома помилка під час спроби створення вікна редагування з'єднання.

en: Unknown error validating 802.1X security
uk: Невідома помилка під час перевірки захисту 802.1X

en: Unrecognized connection type
uk: Невідомий тип з'єднання

en: Unsupported mobile broadband connection type.
uk: Непідтримуваний тип мобільного широкосмугового з'єднання.

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use 802.1_X security for this connection
uk: Використовувати захист _802.1X для цього з'єднання

en: Use TCP _header compression
uk: Використовувати с_тиснення заголовків TCP

en: Use _stateful MPPE
uk: Використовувати _Stateful MPPE

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
uk: Використовувати меню мережі для з'єднання із мережею Wi-Fi

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
uk: Використовувати ці налаштування проксі-сервера лише для клієнтів та схем із браузерами.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
uk: Для встановлення з'єднання VPN «%s» слід пройти розпізнавання…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
uk: Для мережі Wi-Fi «%s» потрібне розпізнавання користувача…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
uk: Для з'єднання мережі Ethernet «%s» потрібне розпізнавання користувача…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
uk: Для з'єднання мобільної радіомережі «%s» потрібне розпізнавання користувача…

en: User authentication required for network connection “%s”…
uk: Для встановлення з'єднання «%s» слід пройти розпізнавання…

en: Username used to authenticate with the PPPoE service.
uk: Ім'я користувача, яке використовуватиметься для розпізнавання на службі PPPoE.

en: VLAN _id
uk: _Ід. VLAN

en: VLAN connection %d
uk: З'єднання VLAN %d

en: VLAN inter_face name
uk: Назва інтер_фейсу VLAN

en: VPN Banner
uk: Шапка VPN

en: VPN Connection Failed
uk: Збій з'єднання VPN

en: VPN Gateway
uk: Шлюз VPN

en: VPN Login Message
uk: Повідомлення входу VPN

en: VPN Type
uk: Тип VPN

en: VPN Username
uk: Користувач VPN

en: VPN connection %d
uk: VPN з'єднання %d

en: VPN connection active
uk: Задіяно з'єднання VPN

en: VPN connection has been successfully established.
uk: Успішно встановлено з'єднання із VPN.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
uk: Успішно встановлено з'єднання із VPN.
    
    %s

en: Validate received ARP packets on active ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
uk: Перевіряти отримані пакети ARP на активних портах. Якщо цей пункт не буде позначено, усі вхідні пакети ARP вважатимуться якісною відповіддю.

en: Validate received ARP packets on inactive ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
uk: Перевіряти отримані пакети ARP на неактивних портах. Якщо цей пункт не буде позначено, усі вхідні пакети ARP вважатимуться якісною відповіддю.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of multicast group rejoin requests.
uk: Значенням є додатне число — кількість мілісекунд. Визначає інтервал між викидами запитів щодо повторного долучення до групи із груповою трансляцією.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of notify-peer packets.
uk: Значенням є додатне число — кількість мілісекунд. Визначає інтервал між викидами пакетів сповіщення вузлів.

en: Version 0
uk: Версія 0

en: Version 1
uk: Версія 1

en: Virtual
uk: Віртуальна

en: WEP 128-bit Passphrase
uk: WEP 128-и бітна ключова фраза

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
uk: WEP 40/128-бітний ключ (Hex або ASCII)

en: WEP inde_x
uk: _Індекс WEP

en: Wake on LAN
uk: Пробудження з LAN

en: Wake-on-LAN password
uk: Пароль до Wake-on-LAN

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
uk: Пароль Wake-on-LAN (MAC Ethernet). Є чинним лише для пакетів magic.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
uk: Попередження: у записі з'єднання містяться деякі властивості, підтримки яких не передбачено у редакторі. Під час збереження запису ці властивості буде вилучено.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
uk: При підключенні до мереж із можливістю IPv4: дозволяє встановити з'єднання у випадку помилки у налаштуванні IPv6, але успішного налаштування IPv4.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
uk: При підключені до мереж із можливістю IPv6: дозволяє встановити з'єднання у випадку помилки у конфігурації IPv4, але успішної конфігурації IPv6.

en: Whether the transmitted traffic must be encrypted
uk: Визначає, чи слід шифрувати дані, які передаються

en: Whether to automatically add routes for the AllowedIPs ranges of the peers
uk: Визначає, чи слід автоматично додавати маршрути до діапазонів AllowedIP вузлів

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
uk[0]: Мережі Wi-Fi
uk[1]: Мережі Wi-Fi
uk[2]: Мережі Wi-Fi
uk[3]: Мережа Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
uk: Мережа Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks (%s)
uk: Мережі Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
uk: Доступні мережі Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
uk: Захист Wi-Fi

en: Wi-Fi connection %d
uk: З'єднання Wi-Fi %d

en: Wi-Fi device
uk: Пристрій Wi-Fi

en: Wi-Fi is disabled
uk: Wi-Fi вимкнено

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
uk: Wi-Fi вимкнено апаратним перемикачем

en: Wi-Fi network connection “%s” active
uk: Задіяно з'єднання із мережею Wi-Fi «%s»

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
uk: Задіяно з'єднання із мережею Wi-Fi «%s»: %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
uk: Немає

en: Willing
uk: Надання

en: WireGuard connection %d
uk: З'єднання WireGuard %d

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
uk: Неправильний код PIN; зверніться до постачальника послуг.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
uk: Неправильний код PUK; зверніться до постачальника послуг.

en: Yes
uk: Так

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
uk: Наразі ви приєднані до мобільної широкосмугової мережі.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
uk: Зараз встановлено з'єднання із мережею Wi-Fi «%s».

en: You are now connected to the ethernet network.
uk: Зараз встановлено з'єднання із мережею Ethernet.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
uk: Наразі ви приєднані до мобільної широкосмугової мережі.

en: You are now connected to “%s”.
uk: Зараз встановлено з'єднання «%s».

en: You are now registered on a roaming network.
uk: Ви тепер зареєстровані в роумінговій мережі.

en: You are now registered on the home network.
uk: Ви тепер зареєстровані в домашній мережі.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add a VPN connection…
uk: _Додати з'єднання VPN…

en: _Aggregator selection policy
uk: Прав_ило вибору засобу збирання

en: _Aging time
uk: Ч_ас застарівання

en: _Apply
uk: Заст_осувати

en: _Broadcast
uk: _Трансляція

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: За_крити

en: _Configure VPN…
uk: _Налаштувати VPN…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
uk: З'_єднатися із прихованою мережею Wi-Fi…

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Device
uk: П_ристрій

en: _Device name
uk: Назва _пристрою

en: _Dial-Up Network
uk: _Комутована мережа

en: _Domain
uk: _Домен

en: _Down delay
uk: Затримка _розірвання

en: _Edit
uk: _Змінити

en: _Encrypt
uk: За_шифрувати

en: _Endpoint
uk: _Кінцева точка

en: _Export…
uk: _Експортувати…

en: _Fields for transmission hash
uk: _Поля для хешу передавання

en: _Forward delay
uk: Затримка _переспрямовування

en: _Hairpin mode
uk: Режим по_чаткової зони (hairpin)

en: _Hardware Address
uk: _Апаратна адреса

en: _Hardware address policy
uk: Правила _апаратних адрес

en: _Hello time
uk: _Тривалість вітання

en: _Ignore
uk: _Ігнорувати

en: _Inner authentication
uk: Вн_утрішнє розпізнавання

en: _Interface name
uk: _Назва інтерфейсу

en: _Key
uk: _Ключ

en: _LACP port priority
uk: П_ріоритетність порту LACP

en: _Link Monitoring
uk: С_теження за зв'язком

en: _Link watcher
uk: С_постереження за каналом

en: _Listen port
uk: Порт о_чікування

en: _Loose binding
uk: _Довільне прив'язування

en: _Max age
uk: _Макс. вік

en: _Maximum missed replies
uk: _Максимальна к-ть пропущених відповідей

en: _Metered connection
uk: З'єднання із об_ліком

en: _Method
uk: _Метод

en: _Minimum ports
uk: _Мінімальна к-ть портів

en: _Mode
uk: Ре_жим

en: _Multicast rejoin count
uk: Кількість перез'єднань _групової трансляції

en: _Network name
uk: _Назва мережі

en: _New Connection
uk: _Нове з'єднання

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Open
uk: Від_крити

en: _Parent device
uk: _Батьківський пристрій

en: _Parent interface
uk: _Батьківський інтерфейс

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Peer notification count
uk: _Кількість сповіщень для рівноправних вузлів

en: _Personal Area Network
uk: _Особиста мережа

en: _Port
uk: _Порт

en: _Port priority
uk: П_ріоритетність порту

en: _Primary
uk: _Первинний

en: _Priority
uk: _Пріоритетність

en: _Public key
uk: _Відкритий ключ

en: _Queue ID
uk: Ід. _черги

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Rate
uk: _Швидкість

en: _Relabel
uk: Пе_репозначити

en: _Reorder headers
uk: П_еревпорядкувати заголовки

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Require 128-bit encryption
uk: _Потребує 128-и бітне шифрування

en: _Routes…
uk: М_аршрути…

en: _Runner
uk: З_асіб запуску

en: _SCI port
uk: П_орт SCI

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Service
uk: С_лужба

en: _Show private key
uk: П_оказати закритий ключ

en: _Source host
uk: Вузол _джерела

en: _Speed
uk: _Швидкість

en: _System priority
uk: З_агальносистемна пріоритетність

en: _Target host
uk: Вузол пр_изначення

en: _Teamed connections
uk: _Командні з'єднання

en: _Transmission balancer
uk: _Балансування передавання даних

en: _Transport mode
uk: Ре_жим передавання даних

en: _Type
uk: _Тип

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Up delay
uk: Затримка вс_тановлення

en: _Use Data Center Bridging (DCB) for this connection
uk: _Використовувати Data Center Bridging (DCB) для цього з'єднання

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
uk: Використовувати _шифрування точка-точка (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
uk: _Використовувати це з'єднання лише для ресурсів у його мережі

en: _Username
uk: _Користувач

en: _VPN Connections
uk: З'єднання _VPN

en: _Validation
uk: П_еревірка

en: _Wake on LAN password
uk: Паро_ль до Wake on LAN

en: ad-hoc
uk: спеціальна

en: automatic
uk: автоматично

en: bytes
uk: байт

en: can’t parse device name
uk: не вдалося обробити запис назви пристрою

en: cloned MAC
uk: клонований MAC

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
uk: властивість construct «%s» об'єкта «%s» не можна встановлювати після побудови

en: default
uk: типово

en: device
uk: пристрій

en: device not managed
uk: пристрій не керується

en: device not ready
uk: пристрій не готовий

en: device not ready (firmware missing)
uk: пристрій не готовий (відсутній мікрокод)

en: disconnected
uk: з'єднання розірвано

en: ignored
uk: ігнорується

en: infiniband device
uk: пристрій infiniband

en: invalid %s (%s)
uk: некоректне значення %s (%s)

en: invalid %s (%s)
uk: некоректне значення %s (%s)

en: invalid %s (%s):
uk: некоректне значення %s (%s):

en: invalid %s for %s (%s)
uk: некоректне значення %s для %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
uk: некоректний пристрій Bluetooth (%s)

en: invalid hardware address
uk: некоректна апаратна адреса

en: invalid interface-name (%s):
uk: некоректна назва інтерфейсу (%s):

en: invalid interface-name for %s (%s):
uk: некоректне значення назви інтерфейсу %s (%s):

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
uk: некоректний ключ WEP: ключ довжини %zu має складатися лише із символів ASCII

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
uk: некоректний ключ WEP: ключ довжини %zu має складатися лише із шістнадцяткових цифр

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
uk: некоректний ключ WEP: пароль не може бути порожнім

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
uk: некоректний ключ WEP: пароль має бути коротшим за 64 символи

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
uk: некоректне значення ключа WEP: помилкова довжина ключа — %zu. Довжина ключа має дорівнювати 5 чи 13 символів (ASCII) або 10 чи 26 цифр (шістнадцяткове представлення)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
uk: некоректне значення wpa-psk: неможливо обробити ключ із 64 байтами як шістнадцяткове число

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
uk: некоректне значення wpa-psk: некоректна довжина ключа — %zu. Ключ має складатися з кількості байтів від 8 до 63 або з 64 шістнадцяткових цифр

en: mW
uk: мВт

en: missing EAP client Private Key passphrase
uk: не вистачає пароля закритого ключа для клієнта EAP

en: missing EAP password
uk: не вистачає пароля EAP

en: missing EAP username
uk: не вистачає імені користувача EAP

en: missing EAP-FAST PAC file
uk: не вказано файла PAC EAP-FAST

en: missing EAP-LEAP password
uk: не вказано пароля EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP username
uk: не вказано імені користувача EAP-LEAP

en: missing EAP-TLS identity
uk: не вистачає профілю EAP-TLS

en: missing SSID
uk: не вказано SSID

en: missing leap-password
uk: не вказано leap-password

en: missing leap-username
uk: не вказано leap-username

en: missing parent interface
uk: не вказано батьківський інтерфейс

en: missing password
uk: не вказано пароль

en: missing wep-key
uk: не вказано wep-key

en: ms
uk: мс

en: never
uk: ніколи

en: no CA certificate selected
uk: не вибрано жодного сертифіката CA

en: no key selected
uk: не вибрано жодного ключа

en: no user certificate selected
uk: не вибрано жодного сертифіката користувача

en: none
uk: немає

en: not enabled
uk: недоступно

en: not registered
uk: не зареєстровано

en: now
uk: зараз

en: object class '%s' has no property named '%s'
uk: у класі об'єктів «%s» немає властивості із назвою «%s»

en: off
uk: вимкнено

en: primary
uk: первинний

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
uk: властивість «%s» класу об'єктів «%s» є непридатною до запису

en: registration denied
uk: реєстрацію заборонено

en: roaming
uk: роумінг

en: s
uk: с

en: searching
uk: триває пошук

en: seconds
uk: секунд

en: secure.
uk: безпечна.

en: selected CA certificate file does not exist
uk: вибраного файла сертифіката CA не існує

en: selected key file does not exist
uk: вибраного файла ключа не існує

en: selected user certificate file does not exist
uk: вибраного файла сертифіката користувача не існує

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
uk: не вдалося встановити значення властивості «%s» типу «%s» на основі значення типу «%s»

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
uk: невизначена помилка у захисті 802.1X (wpa-eap)

en: unknown failure
uk: невідома критична помилка

en: unspecified error
uk: невизначена помилка

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
uk: значення «%s» типу «%s» є некоректним для властивості «%s» типу «%s» або не належить до припустимого діапазону значень

en: vlan parent
uk: батьківська vlan
