network-manager-applet - en to nl translation catalogue (728 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is verbroken omdat de netwerkverbinding werd onderbroken.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt vanwege ongeldige VPN-geheimen.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de VPN-service niet tijdig gestart werd.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de VPN-service niet opgestart kon worden.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de VPN-dienst niet opgestart kon worden.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de VPN-service een ongeldige configuratie teruggaf.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk  ‘%s’ is mislukt omdat de VPN-service onverwacht gestopt is.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de verbindingspoging de tijdslimiet heeft overschreden.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat de netwerkverbinding werd onderbroken.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ is mislukt omdat er geen geldige VPN-geheimen waren.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
nl: 
    De verbinding met het VPN-netwerk ‘%s’ kon niet opstarten.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
nl: 
    De VPN-verbinding met ‘%s’ is mislukt.

en: "vlan" + number
nl: "vlan" + nummer

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uur geleden

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d month ago | %d months ago
nl[0]: %d maand geleden
nl[1]: %d maanden geleden

en: %d year ago | %d years ago
nl[0]: %d jaar geleden
nl[1]: %d jaar geleden

en: %s (%s roaming)
nl: %s (%s roaming oftewel gastgebruik)

en: %s (roaming)
nl: %s (roaming oftewel gastgebruik)

en: %s (via “%s”)
nl: %s (via ‘%s’)

en: %s connection
nl: %s-verbinding

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapnaam; ‘%s’ is niet van het subtype GObject

en: (none)
nl: (geen)

en: 1 (Default)
nl: 1 (Standaard)

en: 802.11 Wi-Fi (%s)
nl: 802.11-wifi (%s)

en: 802.1X Security
nl: 802.1X-beveiliging

en: 802.1X authentication
nl: 802.1X-authenticatie

en: A file named “%s” already exists.
nl: Een bestand met de naam ‘%s’ bestaat al.

en: A mask of 16 bits, each corresponding to a group address in the range from 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F that must be forwarded. The mask can’t have bits 0, 1 or 2 set because they are used for STP, MAC pause frames and LACP.
nl: Een masker van 16 bits, waarbij elke bit overeenkomt met een door te sturen groepsadres in het bereik van 01:80:C2:00:00:00 tot 01:80:C2:00:00:0F. De bits 0, 1 of 2 mogen niet voorkomen in het masker omdat ze gebruikt worden voor STP, MAC-pauzeframes en LACP.

en: A password is required to connect to “%s”.
nl: Er is een wachtwoord nodig om een verbinding te maken met ‘%s’.

en: ARP _targets
nl: ARP-_doelen

en: Active backup
nl: Actieve back-up

en: Active-Backup runner options
nl: Opties Active-Backup runner

en: Ad_vanced…
nl: Gea_vanceerd…

en: Adaptive load balancing
nl: Adaptieve loadbalancing

en: Adaptive transmit load balancing
nl: Adaptieve loadbalancing voor zenden

en: Add a new connection
nl: Een nieuwe verbindingen toevoegen

en: Additional DNS ser_vers
nl: Aanvullende DNS-ser_vers

en: Additional s_earch domains
nl: _Extra doorzoekdomeinen

en: Additional static addresses
nl: Extra statische adressen

en: Address
nl: Adres

[ctx: Address]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Address (optional)
nl: Adres (optioneel)

en: Addresses
nl: Adressen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Network Configuration
nl: Geavanceerde netwerkconfiguratie

en: Advertise
nl: Bekendmaken

en: All _users may connect to this network
nl: Alle _gebruikers kunnen verbinding maken met dit netwerk

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allow _BSD data compression
nl: _BSD-datacompressie toestaan

en: Allow _Deflate data compression
nl: _Deflate-datacompressie toestaan

en: Allow _roaming if home network is not available
nl: Sta _roaming (gastgebruik) toe indien thuisnetwerk niet beschikbaar is

en: Allow automatic PAC pro_visioning
nl: Automatische PAC-aanlevering _toestaan

en: Allowed Authentication Methods
nl: Ondersteunde aanmeldingsmethodes

en: Allowed methods
nl: Toegestane methoden

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
nl: Een IP-adres of een kommagescheiden lijst van IP-adressen om naar te zoeken bij het controleren van de verbindingsstatus.

en: An arbitrary name to assign to the newly created PPP interface.
nl: Een willekeurige naam om toe te wijzen aan de nieuw gemaakte PPP-interface.

en: Anony_mous identity
nl: Anonie_me identiteit

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Any L3 protocol
nl: Elk L3-protocol

en: Any L4 protocol
nl: Elk L4-protocol

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
nl: Weet u zeker dat u de verbinding %s wilt verwijderen?

en: Au_thentication
nl: Au_thenticatie

en: Authenticate to delete the selected connection
nl: Beheerwachtwoord invoeren om de geselecteerde verbinding te verwijderen

en: Authenticate to edit the selected connection
nl: Beheerwachtwoord invoeren om de geselecteerde verbinding te bewerken

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
nl: Beheerwachtwoord invoeren om deze verbinding op te slaan voor alle gebruikers van deze computer.

en: Authenticated
nl: Authenticatie gelukt

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Auto Ethernet
nl: Auto ethernet

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (DHCP)
nl: Automatisch (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
nl: Automatisch, alleen DHCP-adressen

en: Automatic (PPPoE)
nl: Automatisch (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
nl: Automatisch, alleen PPPoE-adressen

en: Automatic (VPN)
nl: Automatisch (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
nl: Automatisch, alleen VPN-adressen

en: Automatic with manual DNS settings
nl: Automatisch met handmatige DNS-instellingen

en: Automatic, DHCP only
nl: Automatisch, alleen DHCP

en: Automatic, addresses only
nl: Automatisch, alleen adressen

en: Automatically connect to _VPN
nl: Automatisch verbinding maken met _VPN

en: Automatically unlock this device
nl: Dit apparaat automatisch ontgrendelen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Base Connection
nl: Basisverbinding

en: Basic
nl: Simpel

en: Bluetooth Type
nl: Type Bluetooth

en: Bluetooth connection %d
nl: Bluetooth-verbinding %d

en: Bond
nl: Gebundeld

en: Bond connection %d
nl: Bundelverbinding %d

en: Bonded _connections
nl: Ge_bundelde verbindingen

en: Both
nl: Beide

en: Bridge Port
nl: Bridgepoort

en: Bridge connection %d
nl: Bridgeverbinding %d

en: Bridged _connections
nl: Over_brugde verbindingen

en: Broadcast Address
nl: Broadcast-adres

en: By default, ARP requests are sent on active ports only. This option allows sending even on inactive ports.
nl: Standaard worden ARP-verzoeken alleen op actieve poorten verzonden. Met deze optie kan er zelfs op inactieve poorten verzonden worden.

en: C_hannel
nl: _Kanaal

en: C_loned MAC address
nl: Gek_loond MAC-adres

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: C_reate…
nl: _Aanmaken…

en: Cannot export VPN connection
nl: Kan VPN-verbinding niet exporteren

en: Change…
nl: Wijzigen…

en: Check
nl: Controleren

en: Choose a Connection Type
nl: Kies een verbindingstype

en: Choose a PAC file
nl: Kies een PAC-bestand

en: Choose a VPN Connection Type
nl: Een VPN-verbindingstype kiezen

en: Cloned MAC _address
nl: Gekloond MAC-_adres

en: Compression
nl: Compressie

en: Configure _Methods…
nl: _Methoden instellen…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
nl: Wifi-netwerkverbinding ‘%s’ aan het instellen…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
nl: Kabelnetwerkverbinding ‘%s’ aan het instellen…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
nl: Mobiele breedbandverbinding ‘%s’ aan het instellen…

en: Connect _automatically with priority
nl: Automatisch _verbinden met prioriteit

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connection Established
nl: Verbinding ingesteld

en: Connection Information
nl: Verbindingsinformatie

en: Connection _Information
nl: Verbindings_informatie

en: Connection _name
nl: Verbindings_naam

en: Connection activation failed
nl: Verbinding activeren mislukt

en: Connection add failed
nl: Verbinding toevoegen is mislukt

en: Connection cannot be deleted
nl: Verbinding kan niet worden verwijderd

en: Connection cannot be modified
nl: Verbinding kan n iet worden gewijzigd

en: Connection delete failed
nl: Verbinding verwijderen is mislukt

en: Connection failure
nl: Verbindingsfout

en: Connection had no VPN setting
nl: Verbinding heeft geen VPN-instelling

en: Connection priority for automatic activation. Connections with higher numbers are preferred when selecting profiles for automatic activation. Default value is 0.
nl: Verbindingsprioriteit voor automatische activering. Verbindingen met hoger getallen krijgen de voorkeur bij het kiezen van  profielen voor automatische activering. De standaardwaarde is 0.

en: Connection type not specified.
nl: Geen verbindingstype opgegeven.

en: Controls whether IGMP snooping is enabled for this bridge. Note that if snooping was automatically disabled due to hash collisions, the system may refuse to enable the feature until the collisions are resolved.
nl: Controleert of IGMP-snooping ingeschakeld is voor deze bridge. Merk op dat, wanneer snooping automatisch werd uitgeschakeld vanwege hash-botsingen, het systeem mogelijk weigert de functie in te schakelen totdat er geen botsingen meer zijn.

en: Controls whether Spanning Tree Protocol (STP) is enabled for this bridge
nl: Controleert of Spanning Tree Protocol (STP) is ingeschakeld voor deze bridge

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
nl: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    en vele bijdragen van vertalers en anderen uit de gemeenschap

en: Could not create connection
nl: Kon geen verbinding leggen

en: Could not create new connection
nl: Kon geen nieuwe verbinding aanmaken

en: Could not edit connection
nl: Kon de verbinding niet bewerken

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
nl: VPN-plugin voor ‘%s’ niet gevonden.

en: Could not load 802.1X Security user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor 802.1X-beveiliging niet laden.

en: Could not load Bluetooth user interface.
nl: Kon de Bluetooth-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load DCB user interface.
nl: Kon de DCB-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load DSL user interface.
nl: Kon de DSL-gebruikersschil niet laden.

en: Could not load General user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface Algemeen niet laden.

en: Could not load IP tunnel user interface.
nl: Laden van de IPv4-gebruikersinterface is mislukt.

en: Could not load IPv4 user interface.
nl: Kon de IPv4-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load IPv6 user interface.
nl: Kon de IPv6-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load InfiniBand user interface.
nl: Kon de InfiniBand-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load MACsec user interface.
nl: Laden van de gebruikersinterface voor MACsec-gebruiker is mislukt.

en: Could not load PPP user interface.
nl: Kon de PPP-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load VPN user interface.
nl: Kon de VPN-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
nl: Laden van gebruikersinterface voor wifi-beveiliging mislukt.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
nl: Laden van gebruikersinterface voor beveiliging wifi-netwerk mislukt; wifi-instelling ontbreekt.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
nl: Laden van wifi-gebruikersinterface mislukt.

en: Could not load bond user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor bundeling niet laden.

en: Could not load bridge port user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor een bridgepoort niet laden.

en: Could not load bridge user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor een bridge niet laden.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
nl: Laden van de VPN-plugin-editor voor ‘%s’ (%s) is mislukt.

en: Could not load ethernet user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor ethernetverbinding niet laden.

en: Could not load mobile broadband user interface.
nl: Kon de mobiele breedband-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load proxy user interface.
nl: Laden van proxy-gebruikersinterface is mislukt.

en: Could not load team port user interface.
nl: Kon de gebruikersinterface voor een teampoort niet laden.

en: Could not load team user interface.
nl: Kon de team-gebruikersinterface niet laden.

en: Could not load vlan user interface.
nl: Kon de vlan-gebruikersinterface niet laden.

en: Create _New Wi-Fi Network…
nl: _Nieuw wifi-netwerk aanmaken…

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
nl: DER, PEM, of PKCS#12 private sleutels (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers
nl: DNS-ser_vers

en: DSL authentication
nl: DSL-authenticatie

en: DSL connection %d
nl: DSL-verbinding %d

en: D_HCP client ID
nl: D_HCP-cliënt-ID

en: De_fault
nl: _Standaard

en: Default
nl: Standaard

en: Default Route
nl: Standaardroute

en: Delay _before first send
nl: Vertraging _vóór de eerste verzending

en: Delete the selected connection
nl: De geselecteerde verbinding verwijderen

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
nl: Gewenst hardwareadres van het nieuwe teamapparaat. Doorgaans wordt het MAC-adres geaccepteerd.

en: Device disconnect failed
nl: Verbreken van verbinding met apparaat is mislukt

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
nl: Device link negotiation. Als er gekozen is voor ‘Handmatig’, dan zullen de waarden ‘Speed’ en ‘Duplex’ gebruikt worden zonder de compatibiliteit van het apparaat te controleren. Laat hier bij twijfel ‘Negeren’ staan of kies ‘Automatisch’.

en: Device name
nl: Apparaatnaam

en: Device name + number
nl: Apparaatnaam + nummer

en: Did not find a connection with UUID “%s”
nl: Geen verbinding met UUID ‘%s’ gevonden

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnect failure
nl: Verbinding verbreken mislukt

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Do not unselect the port if a better one becomes available.
nl: Deselecteer de poort niet als er een betere beschikbaar wordt.

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
nl: Wilt u %s vervangen door de VPN-verbinding die u nu opslaat?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
nl: Domeinen die gebruikt worden bij het opzoeken van hostnamen. Gebruik komma's om domeinen te scheiden.

en: Don’t know how to create “%s” connections
nl: Weet niet hoe ‘%s’-verbindingen aan te maken

en: Don’t know how to import “%s” connections
nl: Weet niet hoe ‘%s’-verbindingen te importeren

en: Don’t show this message again
nl: Dit bericht niet meer tonen

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: Duplex value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
nl: Duplexwaarde voor static link negotiation. Alleen nodig wanneer de opties ‘Negeren’ en ‘Automatisch’ niet geselecteerd zijn. Controleer eerst of uw apparaat dit ondersteunt, voordat u een duplexwaarde opgeeft.

en: Duplicate slaves
nl: Duplicaat-slaves

en: Dynamic WEP
nl: Dynamisch WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
nl: Dynamisch WEP (802.1X)

en: Edit Connections…
nl: Verbindingen bewerken…

en: Edit _JSON configuration
nl: _JSON-configuratie bewerken

en: Edit the selected connection
nl: De geselecteerde verbinding bewerken

en: Editing %s
nl: Bezig met bewerken van %s

en: Editing IPv4 routes for %s
nl: IPv4-routes aan het bewerken voor %s

en: Editing IPv6 routes for %s
nl: IPv6-routes bewerken voor %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
nl: PPP-aanmeldingsmethodes bewerken voor %s

en: Editing un-named connection
nl: Naamloze verbinding bewerken

en: Editor initializing…
nl: Editor initialiseren…

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable I_GMP snooping
nl: I_GMP-snooping inschakelen

en: Enable N_otifications
nl: _Meldingen inschakelen

en: Enable _Mobile Broadband
nl: _Mobiel breedband inschakelen

en: Enable _Networking
nl: _Netwerk inschakelen

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
nl: _STP (Spanning Tree Protocol) inschakelen

en: Enable _Wi-Fi
nl: _Wifi inschakelen

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
nl: Prioriteitspauzetransmissie voor elke gebruikersprioriteit in- of uitschakelen.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
nl: Nauwkeurige bandbreedte voor elke gebruikersprioriteit in- of uitschakelen.

en: Enabled (prefer public address)
nl: Ingeschakeld (voorkeur openbaar adres)

en: Enabled (prefer temporary address)
nl: Ingeschakeld (voorkeur tijdelijk adres)

en: Enter the allowed link bandwidth percent each Priority Group may use. The sum of all groups must total 100%.
nl: Voer het percentage van de toegestane koppelingsbandbreedte in die elke prioriteitsgroep mag gebruiken. Het totaal van alle groepen moet 100% zijn.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
nl: Voer het percentage van de prioriteitsgroepbandbreedte in die elke gebruikersprioriteit mag gebruiken.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
nl: Voer ID van prioriteitsgroep in voor elke gebruikersprioriteit.

en: Enter the traffic class for each user priority.
nl: De verkeersklasse invoeren voor elke gebruikersprioriteit.

en: Error creating connection
nl: Fout bij het aanmaken van de verbinding

en: Error displaying connection information:
nl: Fout bij weergeven van verbindingsinformatie:

en: Error editing connection
nl: Fout bij het bewerken van de verbinding

en: Error importing connection
nl: Fout bij importeren van verbinding

en: Error initializing editor
nl: Fout bij het initialiseren van de editor

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
nl: Fout: bestand bevat geen geldige JSON-configuratie

en: Ethernet Network
nl: Bekabeld netwerk

en: Ethernet Network (%s)
nl: Bekabeld netwerk (%s)

en: Ethernet Networks
nl: Bekabelde netwerken

en: Ethernet Networks (%s)
nl: Bekabelde netwerken (%s)

en: Ethernet connection %d
nl: Ethernetverbinding %d

en: Ethernet device
nl: Ethernet-apparaat

en: Ethernet network connection “%s” active
nl: Verbinding via kabelnetwerk ‘%s’ actief

en: Ethernet port state
nl: Poortstatus bekabeld netwerk

en: Export VPN connection…
nl: VPN-verbinding exporteren…

en: Externally configured
nl: Extern ingesteld

en: Fabric
nl: Structuur

en: Failed to activate connection
nl: Activeren van verbinding mislukt

en: Failed to add new connection
nl: Toevoegen van nieuwe verbinding mislukt

en: Failed to add/activate connection
nl: Toevoegen/activeren van de verbinding is mislukt

en: Failed to write connection to VPN UI: %s (%d)
nl: Kon verbinding niet naar VPN-gebruikersinterface schrijven: %s (%d)

en: Failed to write connection to VPN UI: incomplete write
nl: Kon verbinding niet naar VPN-gebruikersinterface schrijven: onvolledig schrijven

en: Feature
nl: Functie

en: File Relabel
nl: Bestand een nieuw label geven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Firewall _zone
nl: Firewall_zone

en: Fix
nl: Repareren

en: Flags
nl: Vlaggen

en: For browser only
nl: Alleen voor webbrowser

en: From active to team device
nl: Van actief naar teamapparaat

en: From the active port
nl: Van de actieve poort

en: From the team device
nl: Van het teamapparaat

en: Full
nl: Volledig

en: General
nl: Algemeen

en: Group Bandwidth
nl: Groepsbandbreedte

en: Group ID
nl: Groeps-ID

en: Group _forward mask
nl: Masker groeps_doorsturen

en: HW address
nl: HW-adres

en: Hardware
nl: Apparatuur

en: Hardware Address
nl: Hardware-adres

en: Highest number of ports
nl: Hoogste aantal poorten

en: Highest priority
nl: Hoogste prioriteit

en: Highest priority (stable)
nl: Hoogste prioriteit (stabiel)

en: Home network
nl: Thuisnetwerk

en: Home network (%s)
nl: Thuisnetwerk (%s)

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into ARP request as source address.
nl: Hostnaam die moet worden omgezet naar IP-adres dat als bronadres opgegeven zal worden in ARP-verzoek.

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into request as destination address.
nl: Hostnaam die moet worden omgezet naar IP-adres dat als doeladres opgegeven zal worden in ARP-verzoek.

en: ID of queue which this port should be mapped to.
nl: ID van de wachtrij waar deze map naar wordt verwezen.

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
nl: IP-adressen identificeren uw computer op het netwerk. Klik op de knop ‘Toevoegen’ om een IP-adres toe te voegen.

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
nl: IP-adressen identificeren uw computer op het netwerk. Klik op de knop ’Toevoegen’ om een statisch IP-adres toe te voegen dat naast de automatische adressen moet worden ingesteld.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
nl: IP-adressen van DNS-servers die gebruikt worden bij het opzoeken van hostnamen. Gebruik komma's om adressen te scheiden.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
nl: IP-adressen van domeinnaam-servers die gebruikt worden bij het opzoeken van hostnamen. Gebruik komma's om meerdere DNS-adressen te scheiden. Link-local-adressen vallen automatisch binnen het bereik van de verbindingsinterface.

en: IP tunnel
nl: IP-tunnel

en: IP tunnel connection %d
nl: IP tunnelverbinding %d

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
nl: IPv4 DNS-server ‘%s’ is ongeldig

en: IPv4 Settings
nl: IPv4-instellingen

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
nl: Netwerkmasker van IPv4-adres ‘%s’ is ongeldig

en: IPv4 address “%s” invalid
nl: IPv4-adres ‘%s’ is ongeldig

en: IPv4 gateway “%s” invalid
nl: IPv4-gateway ‘%s’ is ongeldig

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
nl: IPv6 DNS-server ‘%s’ is ongeldig

en: IPv6 Settings
nl: IPv6-instellingen

en: IPv6 _privacy extensions
nl: IPv6 _privacyuitbreidingen

en: IPv6 address _generation mode
nl: IPv6-adres_generatiemodus

en: IPv6 address “%s” invalid
nl: IPv6-adres ‘%s’ is ongeldig

en: IPv6 gateway “%s” invalid
nl: IPv6-gateway ‘%s’ is ongeldig

en: IPv6 prefix “%s” invalid
nl: IPv6-prefix ‘%s’ is ongeldig

en: I_dentity
nl: I_dentiteit

en: If checked, LACPDU frames are sent along the configured links periodically. If not, it acts as “speak when spoken to”.
nl: Indien aangevinkt worden LACPDU-frames periodiek langs de geconfigureerde links verzonden. Zo niet, dan fungeert het als ‘spreek wanneer aangesproken’.

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
nl: Als dit is ingeschakeld zal deze verbinding nooit als de standaardnetwerkverbinding gebruikt worden.

en: If selected, the connection will take exclusive control of the interface and it won’t be possible to activate another connection on it. Note that the option can only be used for Ethernet interfaces. nm-applet is able to activate the connection only if this option is selected.
nl: Indien geselecteerd, zal de verbinding de controle over de interface volledig overnemen, en zal het niet mogelijk zijn er een andere verbinding mee in te schakelen. Let op: deze optie kan enkel gebruikt worden voor Ethernet-interfaces. nm-applet kan de verbinding enkel inschakelen indien deze optie geselecteerd is.

en: Ig_nore automatically obtained routes
nl: A_utomatisch verkregen routes negeren

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore invalid packets from _active ports
nl: Ongeldige pakketten van _actieve poorten negeren

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
nl: Ongeldige pakketten van i_nactieve poorten negeren

en: Im_port team configuration from a file…
nl: Team-configuratie i_mporteren uit bestand…

en: Import a saved VPN configuration…
nl: Een opgeslagen VPN-configuratie importeren…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
nl: In de meeste gevallen zullen de PPP-servers van de provider alle aanmeldingsmethodes ondersteunen. Wanneer er problemen zijn met verbinden kunt u proberen de ondersteuning voor bepaalde methodes uit te schakelen.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
nl: In tienden van seconden. Periodieke interval tussen ‘rebalancing’.

en: InfiniBand connection %d
nl: InfiniBandverbinding %d

en: Input key
nl: Invoersleutel

en: Insufficient privileges.
nl: Onvoldoende rechten.

en: Invalid setting %s: %s
nl: Ongeldige instelling %s: %s

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
nl: Het is niet bedoeld voor gebruik via de opdrachtregel maar draait in de GNOME-werkomgeving.

en: Keys
nl: Sleutels

en: LACP port _key
nl: Sleutel _LACP-poort

en: LACP runner options
nl: Opties LACP-runner

en: Last Used
nl: Laatst gebruikt

en: Link _down delay
nl: Vertraging verbinding _neerleggen

en: Link _up delay
nl: Vertraging verbinding a_ctiveren

en: Link-Local Only
nl: Alleen Link-Local

en: List of fragment types (strings) which should be used for packet Tx hash computation.
nl: Lijst met fragmenttypes (tekenreeksen) die gebruikt moeten worden voor pakket Tx hashberekening.

en: Load balance
nl: Loadbalancing

en: Local IP
nl: Lokaal IP-adres

en: MAC address
nl: MAC-adres

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
nl: MAC-adres Bluetooth-apparaat. Bijvoorbeeld: 00:11:22:33:44:55

en: MACSEC connection %d
nl: MACSEC-verbinding %d

en: MII (recommended)
nl: MII (aanbevolen)

en: MSCHAPv2 (no EAP)
nl: MSCHAPv2 (geen EAP)

en: M_ode
nl: M_odus

en: Manage and change your network connection settings
nl: De instellingen voor uw netwerkverbindingen beheren en bewerken

en: Manage your network connections
nl: Uw netwerkverbindingen beheren

en: Manual
nl: Handmatig

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
nl: Maximum aantal gemiste antwoorden. Als dit aantal overschreden wordt, dan zal de link als ‘down’ worden aangemerkt.

en: Method
nl: Methode

en: Metric
nl: Metrisch

en: Missing connection name
nl: Naam van verbinding ontbreekt

en: Missing resources
nl: Ontbrekende bronnen

en: Mobile Broadband
nl: Mobiel breedband

en: Mobile Broadband (%s)
nl: Mobiel breedband (%s)

en: Mobile Broadband network.
nl: Mobielbreedbandnetwerk.

en: Mobile broadband connection “%s” active
nl: Mobiele breedbandverbinding ‘%s’ is actief

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
nl: Mobiele breedbandverbinding ‘%s’ actief: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
nl: Wachtwoord voor het mobiele breedbandnetwerk

en: Mode
nl: Modus

en: Monitoring _frequency
nl: Observatie_frequentie

en: More addresses
nl: Meer adressen

en: More networks
nl: Meer netwerken

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
nl: Mijn provider gebruikt C_DMA-technologie (bijv. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
nl: Mijn provider gebruikt _GSM-technologie (bijv. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID
nl: N_etwerk-ID

en: Name
nl: Naam

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
nl: Naam van actieve Tx-balancer. Actieve Tx-balancing is standaard uitgeschakeld.

en: Name of runner to be used.
nl: Naam van te gebruiken runner.

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Connections
nl: Netwerkverbindingen

en: Network connection “%s” active
nl: Netwerkverbinding ‘%s’ is actief

en: NetworkManager
nl: Netwerkbeheer

en: NetworkManager Applet
nl: Netwerkbeheer-applet

en: NetworkManager Website
nl: Website Netwerkbeheer

en: NetworkManager connection editor
nl: Netwerkbeheer verbindingseditor

en: NetworkManager indicates to applications whether the connection is metered and therefore data usage should be restricted. Select which value (“Yes” or “No”) to indicate to applications, or “Automatic” to use a default value based on the connection type and other heuristics.
nl: NetworkManager geeft aan toepassingen aan of de verbinding een datalimiet heeft en gegevensverbruik dus beperkt moet worden. Kies de waarde (‘Ja’ of ‘Nee’) om aan toepassingen aan te geven, of ‘Automatisch’ om een standaardwaarde te gebruiken, gebaseerde op het verbindingstype en andere heuristiek.

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
nl: Netwerkbeheer is een systeemdienst voor het beheren en configureren van uw netwerkverbindingen en apparaten.

en: NetworkManager is not running…
nl: Netwerkbeheer draait niet…

en: Networking disabled
nl: Netwerken is uitgeschakeld

en: New Mobile Broadband connection…
nl: Nieuwe mobiele breedbandverbinding…

en: New PIN code:
nl: Nieuwe pincode:

en: New connection…
nl: Nieuwe verbinding…

en: No
nl: Nee

en: No CA certificate is _required
nl: Geen CA-certificaat _vereist

en: No VPN plugins are installed.
nl: Er zijn geen invoegtoepassingen geïnstalleerd voor VPN.

en: No VPN service type.
nl: Geen VPN-diensttype.

en: No network connection
nl: Geen netwerkverbinding

en: No network devices available
nl: Er zijn geen netwerkapparaten beschikbaar

en: No polkit authorization to perform the action
nl: Polkit-autorisatie om deze actie uit te voeren mislukt

en: No valid active connections found!
nl: Geen geldige actieve verbindingen gevonden!

en: None
nl: Geen

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
nl: Een toepassing in het mededelingengebied voor het beheren van uw netwerkapparaten en -verbindingen.

en: Nu_mber
nl: Nu_mmer

en: Number of bursts of multicast group rejoin requests sent after port is enabled or disabled.
nl: Aantal bursts van ‘multicast group rejoin’ verzoeken, verstuurd nadat de poort in- of uitgeschakeld is.

en: Number of bursts of unsolicited NAs and gratuitous ARP packets sent after port is enabled or disabled.
nl: Aantal bursts van ongevraagde NA's en gratis ARP-pakketten, verstuurd nadat de poort in- of uitgeschakeld is.

en: Only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service. For most providers this should be left blank.
nl: Alleen sessies starten met toegangsconcentratoren die de opgegeven dienst leveren. Voor de meeste aanbieders zou dit leeg gelaten moeten worden.

en: Open System
nl: Open systeem

en: Option specifies the rate at which our link partner is asked to transmit LACPDU packets. If checked, packets will be sent once per second. Otherwise they will be sent every 30 seconds.
nl: Optie specificeert de snelheid waarmee onze link partner gevraagd wordt LACPDU-pakketten over te brengen. Indien aangevinkt zullen pakketten een keer per seconde verzonden worden. Anders worden ze elke 30 seconden verzonden.

en: Options…
nl: Opties…

en: Output key
nl: Uitvoersleutel

en: PAC URL
nl: PAC-URL

en: PAC _file
nl: PAC-_bestand

en: PAC files (*.pac)
nl: PAC-bestanden (*.pac)

en: PAC script
nl: PAC-script

en: PEAP _version
nl: PEAP-_versie

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
nl: PEM-certificaten (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
nl: Pincode voor SIM-kaart ‘%s’ op ‘%s’

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
nl: De pincode is nodig voor het mobiele breedbandapparaat

en: PIN code required
nl: Pincode vereist

en: PIN code:
nl: Pincode:

en: PPP Settings
nl: PPP-instellingen

en: PPP _interface
nl: PPP-_interface

en: PUK code:
nl: Pukcode:

en: P_IN
nl: P_incode

en: P_arent interface
nl: _Bovenliggende interface

en: P_rivate Key Passphrase
nl: Wachtwoord van privésleutel

en: Parent device
nl: Bovenliggend apparaat

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
nl: Wachtwoord voor aanmelding bij de PPPoE-dienst.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path _cost
nl: Pad_kosten

en: Port key according to LACP standard. It is only possible to aggregate ports with the same key.
nl: Poortsleutel volgens de LACP-standaard. Alleen poorten met dezelfde sleutel kunnen worden bijeengebracht.

en: Port priority
nl: Poortprioriteit

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
nl: Poortprioriteit volgens de LACP-standaard. Een lager getal betekent hogere prioriteit.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
nl: Poortprioriteit. Een hoger getal betekent een hogere prioriteit.

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
nl: Wifi-netwerkverbinding ‘%s’ aan het voorbereiden…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
nl: Kabelnetwerkverbinding ‘%s’ aan het voorbereiden…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
nl: Mobiele breedbandverbinding ‘%s’ aan het voorbereiden…

en: Preparing network connection “%s”…
nl: Netwerkverbinding ‘%s’ aan het voorbereiden…

en: Preserve
nl: Behouden

en: Primary DNS
nl: Primaire DNS

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Priority Bandwidth
nl: Prioriteitsbandbreedte

en: Priority Groups
nl: Prioriteitsgroepen

en: Protected EAP (PEAP)
nl: Beschermde EAP (PEAP)

en: Random
nl: Willekeurig

en: Raw Configuration
nl: Ruwe configuratie

en: Re-enter new PIN code:
nl: Voer nieuwe pincode nogmaals in:

en: Relabel
nl: Nieuw label geven

en: Remote IP
nl: Extern IP-adres

en: Requesting a VPN address for “%s”…
nl: VPN-adres aanvragen voor ‘%s’…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
nl: Aanvragen van een adres voor wifi-netwerk ‘%s’…

en: Requesting a network address for “%s”…
nl: Er wordt een netwerkadres aangevraagd voor ‘%s’…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
nl: Kabelnetwerkadres aanvragen voor ‘%s’…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
nl: IPv_4-adressering vereist voor de voltooiing van deze verbinding

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
nl: Vereis IPv_6-adressering voor de voltooiing van deze verbinding

en: Roaming network
nl: Netwerk voor roaming (gastgebruik)

en: Roaming network (%s)
nl: Netwerk voor roaming oftewel gastgebruik (%s)

en: SIM PIN Unlock Required
nl: SIM-pincode vereist

en: SIM PIN unlock required
nl: SIM-pincode vereist

en: SIM PUK Unlock Required
nl: SIM-pukcode vereist

en: SIM PUK unlock required
nl: SIM-pukcode vereist

en: STP forwarding delay, in seconds
nl: STP-doorstuurvertraging, in seconden

en: STP hello time, in seconds
nl: STP-‘hello time’, in seconden

en: STP maximum message age, in seconds
nl: STP maximum berichtenleeftijd, in seconden

en: STP priority for this bridge. Lower values are “better”; the lowest priority bridge will be elected the root bridge.
nl: STP-prioriteit voor deze bridge. Lagere waarden zijn ‘beter’; de bridge met de laagste prioriteit zal tot root-bridge worden gekozen.

en: S_earch domains
nl: Door_zoek domeinen

en: S_ecurity
nl: B_eveiliging

en: S_end on inactive ports
nl: _Verzenden op inactieve poorten

en: Save any changes made to this connection.
nl: De wijzigingen opslaan die aan deze verbinding zijn aangebracht.

en: Secondary DNS
nl: Secundaire DNS

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security labels may prevent some files from being used with certificate authentication.
nl: Het kan zijn dat beveiligingslabels voorkomen dat sommige bestanden gebruikt worden met certificaat-authenticatie.

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
nl: Beveiliging niet compatibel met Ad-Hoc-modus

en: Select Mobile Broadband Provider Type
nl: Selecteer verbindingstype voor mobiel breedband

en: Select a connection to delete
nl: Een te verwijderen verbinding selecteren

en: Select a connection to edit
nl: Een te bewerken verbinding selecteren

en: Select file to import
nl: Bestand selecteren voor import

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
nl: Selecteer de technologie die uw mobiele breedbandprovider gebruikt. Vraag het uw provider wanneer u het niet zeker weet.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection. If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
nl: Selecteer het type VPN dat u voor de nieuwe verbinding wilt gebruiken. Wanneer het gewenste type VPN-verbinding niet in de lijst voorkomt is de juiste VPN-plugin mogelijk niet geïnstalleerd.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
nl: Selecteer het type verbinding dat u wenst aan te maken.
    
    Wanneer u een VPN aanmaakt en de VPN-verbinding die u wilt niet in de lijst voorkomt dan is de juiste VPN-plugin mogelijk niet geïnstalleerd.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
nl: Selecteer het type van het Bluetooth-verbindingsprofiel.

en: Send LACPDU frames _periodically
nl: _Periodiek LACPDU-frames verzenden

en: Send PPP _echo packets
nl: PPP-_echopakketten versturen

en: Send _interval
nl: _Interval versturen

en: Send a LACPDU frame _every second
nl: _Elke seconde een LACPDU-frame verzenden

en: Sending unlock code…
nl: Ontgrendelingscode wordt verzonden…

en: Set by master
nl: Instellen door master

en: Sh_ow passphrase
nl: Wachtwoord _tonen

en: Shared Key
nl: Gedeelde sleutel

en: Shared to other computers
nl: Gedeeld met andere computers

en: Sho_w key
nl: Sleutel _tonen

en: Sho_w password
nl: Wachtwoord _tonen

en: Sho_w passwords
nl: Wachtwoorden _tonen

en: Show PIN code
nl: Pincode tonen

en: Show PIN/PUK codes
nl: Puk-/pincodes weergeven

en: Slaves “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
nl: Slaves ‘%s’ en ‘%s’ gelden voor verschillende virtuele poorten (‘%s’ en ‘%s’) van hetzelfde fysieke apparaat.

en: Slaves “%s” and “%s” both apply to device “%s”
nl: Slaves ‘%s’ en ‘%s’ gelden beide voor apparaat ‘%s’

en: Specifies how the CAK (Connectivity Association Key) for MKA (MACsec Key Agreement) is obtained. For the EAP mode, fill the parameters in the 802.1X security page
nl: Specificeert hoe de CAK (Connectivity Association Key) voor MKA (MACsec Key Agreement) verkregen wordt. Vul voor de EAP-modus de parameters in op de 802.1X-beveiligingspagina

en: Specifies the minimum number of ports that must be active before asserting carrier in the master interface, value can be 1 – 255.
nl: Specificeert het minimum aantal poorten dat actief moet zijn alvorens de carrier in de masterinterface te doen gelden; waarde kan 1 – 255 zijn.

en: Specifies the validation mode for incoming frames
nl: Specificeert de validatiemodus voor inkomende frames

en: Speed
nl: Snelheid

[ctx: Speed]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Speed value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
nl: Snelheidswaarde voor static link negotiation. Alleen nodig wanneer de opties ‘Negeren’ en ‘Automatisch’ niet geselecteerd zijn. Controleer eerst of uw apparaat dit ondersteunt, voordat u een snelheidswaarde opgeeft.

en: Stable
nl: Stabiel

en: Stable privacy
nl: Stabiele privacy

en: Starting VPN connection “%s”…
nl: Bezig met starten van VPN-verbinding ‘%s’…

en: Strict
nl: Nauwkeurig

en: Strict Bandwidth
nl: Nauwkeurige bandbreedte

en: Subnet Mask
nl: Subnetmasker

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Suffix of the server certificate name.
nl: Suffix van de naam van het servercertificaat.

en: System priority, value can be 0 – 65535.
nl: Systeemprioriteit, waarde kan 0 – 65535 zijn.

en: Team Advanced Options
nl: Geavanceerde opties voor team

en: Team Port
nl: Teampoort

en: Team connection %d
nl: Team-verbinding %d

en: Tertiary DNS
nl: Tertiaire DNS

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer’s configuration. If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
nl: De ‘DHCP client identifier’ geeft de netwerkbeheerder de mogelijkheid om een aangepaste configuratie voor uw computer te maken. Indien u een DHCP client identifier gebruiken wilt, voer deze dan hier in.

en: The Ethernet MAC address aging time, in seconds
nl: Verouderingstijd MAC-adres bekabeld netwerk, in seconden

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
nl: Het IP-adres identificeert uw computer op het netwerk en bepaalt het adressenbereik dat aan andere computers wordt gegeven. Klik op de knop ’Toevoegen’ om een IP-adres toe te voegen. Als er geen adres wordt opgegeven zullen de adressen automatisch bepaald worden.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
nl: Het ingevoerde MAC-adres zal gebruikt worden als het hardware-adres voor het netwerkapparaat waarop deze verbinding is geactiveerd. Dit wordt ‘MAC cloning’ of ‘spoofing’ genoemd. Voorbeeld: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
nl: Het Netwerkbeheerapplet kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden (het .ui-bestand is niet gevonden).

en: The NetworkManager Developers
nl: De Netwerkbeheer-ontwikkelaars

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
nl: De VPN-verbinding ‘%s’ kon niet geëxporteerd worden naar %s.
    
    Foutmelding: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
nl: De VPN-plug-in heeft de VPN-verbinding niet juist geïmporteerd:

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
nl: De verbindingseditor kon bepaalde vereiste bronnen niet vinden (het .ui-bestand werd niet gevonden).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
nl: De verbindingseditor kon niet gestart worden vanwege een onbekende fout.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
nl: De vertraging tussen ‘link watch initialization’ en het eerste verzoek dat verzonden wordt.

en: The delay between the link coming up and the runner being notified about it.
nl: De vertraging tussen de komende link en het melden hiervan aan de ‘runner’.

en: The delay between the link going down and the runner being notified about it.
nl: De vertraging tussen de omlaag gebrachte link en het melden hiervan aan de ‘runner’.

en: The following files are not labelled for use with certificate authentication. Do you wish to adjust the labels?
nl: De volgende bestanden zijn niet van een label voorzien voor gebruik met certificaatauthenticatie. Wilt u de labels aanpassen?

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
nl: De interfacenaam van het primaire apparaat. Indien ingesteld, zal dit apparaat altijd de actieve slave zijn wanneer het beschikbaar is.

en: The interface on which the PPP connection will be established.
nl: De interface waarop de PPP-verbinding tot stand zal worden gebracht.

en: The interval between requests being sent.
nl: De interval tussen verzoeken die verzonden worden.

en: The link watcher to be used.
nl: De te gebruiken link watcher.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
nl: Het mobiele breedbandapparaat ‘%s’ vereist een pincode voor de SIM voordat het gebruikt kan worden.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
nl: Het mobiele breedbandapparaat ‘%s’ vereist een SIM-pukcode voordat het gebruikt kan worden.

en: The name of the MACsec device.
nl: De naam van het MACsec-apparaat.

en: The network connection has been disconnected.
nl: De verbinding met het netwerk is verbroken.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
nl: Het programma nm-connection-editor werkt met Netwerkbeheer om bestaande verbindingsprofielen voor Netwerkbeheer aan te maken en te bewerken.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACSEC interface should be created.
nl: De naam van de bovenliggende interface of verbindings-UUID van waaruit deze MACSEC-interface aangemaakt moet worden.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACsec interface should be created
nl: De naam van de bovenliggende interface of verbindings-UUID van waaruit deze MACsec-interface aangemaakt moet worden

en: The port component of the SCI (Secure Channel Identifier)
nl: Het poortcomponent van de SCI (Secure Channel Identifier)

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
nl: De zone bepaalt het vertrouwensniveau van de verbinding. Standaard is niet een reguliere zone; wanneer u dit kiest dan wordt de standaardzone die is ingesteld in de firewall gebruikt. Alleen bruikbaar als firewalld actief is.

en: This defines the policy of how hardware addresses of team device and port devices should be set during the team lifetime.
nl: Dit bepaalt het beleid van hoe het hardwareadres van het teamapparaat en de poortapparaten ingesteld moeten worden gedurende de teamlevensduur.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
nl: Deze optie vergrendelt deze verbinding met het wifi-toegangspunt (AP) gespecificeerd door de hier ingevoerde BSSID. Voorbeeld: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “em1”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”
nl: Deze optie verbindt deze verbinding aan het netwerkapparaat dat opgegeven is middels de interfacenaam of het vaste MAC-adres ervan of beide. Voorbeelden: ‘em1’, ‘3C:97:0E:42:1A:19’, ‘em1 (3C:97:0E:42:1A:19)’

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “ib0”, “80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, “ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”
nl: Deze optie verbindt deze verbinding aan het netwerkapparaat dat opgegeven is middels de interfacenaam of het vaste MAC-adres ervan of beide. Voorbeelden: ‘ib0’, ‘80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65’, ‘ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)’

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “wlan0”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”
nl: Deze optie vergrendelt deze verbinding met het netwerkapparaat dat opgegeven is middels de interfacenaam of het vaste MAC-adres ervan of beide. Voorbeelden: ‘wlan0’, ‘3C:97:0E:42:1A:19’, ‘wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)’

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
nl: Dit programma is een onderdeel van Netwerkbeheer (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
nl: Dit selecteert het beleid hoe de aggregators gekozen zullen worden.

en: Traffic Class
nl: Verkeersklasse

en: Transmission _balancing interval
nl: Interval transmission _balancing

en: Transmission po_wer
nl: Si_gnaalsterkte

en: Tunneled TLS
nl: Getunnelde TLS

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
nl: URL vanwaar het PAC-script moet worden verkregen.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error creating connection editor dialog.
nl: Onbekende fout bij aanmaken van het verbindingseditorvenster.

en: Unknown error validating 802.1X security
nl: Onbekende fout bij het valideren van de 802.1X-beveiliging

en: Unrecognized connection type
nl: Niet-ondersteund verbindingstype

en: Unsupported mobile broadband connection type.
nl: Niet ondersteund verbindingstype voor mobiel breedband.

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use 802.1_X security for this connection
nl: Gebruik 802.1_X-beveiliging voor deze verbinding

en: Use TCP _header compression
nl: TCP-_headercompressie gebruiken

en: Use _stateful MPPE
nl: _Stateful MPPE gebruiken

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
nl: Gebruik het netwerkmenu om verbinding te maken met een wifi-netwerk

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
nl: Gebruik deze proxyconfiguratie voor alleen browserclients/-schema's.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
nl: Gebruikersauthenticatie vereist voor VPN-verbinding ‘%s’…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
nl: Gebruikersauthenticatie vereist voor wifi-netwerk ‘%s’…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
nl: Gebruikersauthenticatie vereist voor de kabelnetwerkverbinding ‘%s’…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
nl: Gebruikersauthenticatie vereist voor mobiele breedbandverbinding ‘%s’…

en: User authentication required for network connection “%s”…
nl: Gebruikersauthenticatie vereist voor netwerkverbinding ‘%s’…

en: Username used to authenticate with the PPPoE service.
nl: Gebruikersnaam voor aanmelding bij de PPPoE-dienst.

en: VLAN _id
nl: VLAN-_ID

en: VLAN connection %d
nl: VLAN-verbinding %d

en: VLAN inter_face name
nl: Interface_naam VLAN

en: VPN Banner
nl: VPN-banier

en: VPN Connection Failed
nl: VPN-verbinding mislukt

en: VPN Gateway
nl: VPN-gateway

en: VPN Login Message
nl: VPN-aanmeldbericht

en: VPN Type
nl: VPN-type

en: VPN Username
nl: VPN-gebruikersnaam

en: VPN connection %d
nl: VPN-verbinding %d

en: VPN connection active
nl: VPN-verbinding is actief

en: VPN connection has been successfully established.
nl: VPN-verbinding is met succes opgebouwd.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
nl: VPN-verbinding is met succes opgebouwd.
    
    %s

en: Validate received ARP packets on active ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
nl: Ontvangen ARP-pakketten op actieve poorten valideren. Als dit niet is aangevinkt, zullen alle binnenkomende ARP-pakketten beschouwd worden als een goed antwoord.

en: Validate received ARP packets on inactive ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
nl: Ontvangen ARP-pakketten op inactieve poorten valideren. Als dit niet is aangevinkt, dan zullen alle binnenkomende ARP-pakketten beschouwd worden als geldig antwoord.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of multicast group rejoin requests.
nl: De waarde is een positief getal in milliseconden. Het specificeert een interval tussen bursts van ‘multicast group rejoin’-verzoeken.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of notify-peer packets.
nl: De waarde is een positief getal in milliseconden. Het specificeert een interval tussen bursts van ‘notify-peer’-pakketten.

en: Version 0
nl: Versie 0

en: Version 1
nl: Versie 1

en: Virtual
nl: Virtueel

en: WEP 128-bit Passphrase
nl: WEP 128-bit wachtwoordzin

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
nl: WEP 40/128-bit sleutel (Hex or ASCII)

en: WEP inde_x
nl: WEP-inde_x

en: WPA & WPA2 Enterprise
nl: WPA & WPA2 zakelijk

en: WPA & WPA2 Personal
nl: WPA & WPA2 persoonlijk

en: WPA3 Personal
nl: WPA3 persoonlijk

en: Wake-on-LAN password
nl: Wake-on-LAN-wachtwoord

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
nl: Wake-on-LAN wachtwoord (een Ethernet MAC). Het is alleen geldig voor magic-pakketten.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
nl: Waarschuwing: de verbinding bevat enkele eigenschappen die niet ondersteund worden door de editor. Ze zullen bij opslaan gewist worden.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
nl: Bij verbinden met netwerken die IPv4 ondersteunen, geeft dit de mogelijkheid om de verbinding te voltooien wanneer IPv6-configuratie mislukt maar IPv4-configuratie wel lukt.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
nl: Bij verbinden met netwerken die IPv6 ondersteunen, geeft dit de mogelijkheid om de verbinding te voltooien wanneer IPv4-configuratie mislukt maar IPv6-configuratie wel lukt.

en: Whether the transmitted traffic must be encrypted
nl: Of het verzonden verkeer versleuteld moet zijn

en: Wi-Fi
nl: Wifi

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
nl[0]: Wifi-netwerk
nl[1]: Wifi-netwerken

en: Wi-Fi Network (%s)
nl: Wifi-netwerk (%s)

en: Wi-Fi Networks (%s)
nl: Wifi-netwerken (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
nl: Wifi-netwerken beschikbaar

en: Wi-Fi Security
nl: Wifi-beveiliging

en: Wi-Fi connection %d
nl: Wifi-verbinding %d

en: Wi-Fi device
nl: Wifi-apparaat

en: Wi-Fi is disabled
nl: Wifi is uitgeschakeld

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
nl: Wifi is met de fysieke schakelaar uitgeschakeld

en: Wi-Fi network connection “%s” active
nl: Verbinding via wifi-netwerk ‘%s’ actief

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
nl: Verbinding via wifi-netwerk ‘%s’ actief: %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
nl: Geen

en: Willing
nl: Bereid

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
nl: Verkeerde pincode; neem contact op met uw telefoonmaatschappij.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
nl: Verkeerde pukcode; neem contact op met uw telefoonmaatschappij.

en: Yes
nl: Ja

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
nl: U bent nu verbonden met het mobielbreedbandnetwerk.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
nl: U bent nu verbonden met het wifi-netwerk ‘%s’.

en: You are now connected to the ethernet network.
nl: U bent nu verbonden met het bekabeld netwerk.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
nl: U bent nu verbonden met het mobiele breedbandnetwerk.

en: You are now connected to “%s”.
nl: U bent nu verbonden met ‘%s’.

en: You are now registered on a roaming network.
nl: U bent nu geregistreerd bij een netwerk voor roaming.

en: You are now registered on the home network.
nl: U bent nu geregistreerd bij het thuisnetwerk.

en: _About
nl: I_nfo

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add a VPN connection…
nl: Een _VPN-verbinding toevoegen…

en: _Aggregator selection policy
nl: _Aggregator-selectiebeleid

en: _Aging time
nl: Ver_ouderingstijd

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Configure VPN…
nl: VPN _configureren…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
nl: _Verbinden met verborgen wifi-netwerk…

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Device
nl: _Apparaat

en: _Device name
nl: _Apparaatnaam

en: _Domain
nl: _Domein

en: _Down delay
nl: _Down-vertraging

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _Encrypt
nl: V_ersleutelen

en: _Export…
nl: _Exporteren…

en: _Fields for transmission hash
nl: _Velden voor transmissiehash

en: _Forward delay
nl: Vertraging _doorsturen

en: _Hairpin mode
nl: _Haarspeldmodus

en: _Hardware Address
nl: _Hardware-adres

en: _Hardware address policy
nl: Beleid _hardware-adres

en: _Ignore
nl: _Negeren

en: _Inner authentication
nl: _Interne authenticatie

en: _Interface name
nl: _Interfacenaam

en: _Key
nl: _Sleutel

en: _LACP port priority
nl: Prioriteit _LACP-poort

en: _Link Monitoring
nl: Verbindings_observatie

en: _Loose binding
nl: Losse _binding

en: _Max age
nl: _Max. leeftijd

en: _Maximum missed replies
nl: _Maximum aantal gemiste antwoorden

en: _Metered connection
nl: Verbinding _met datalimiet

en: _Method
nl: _Methode

en: _Minimum ports
nl: _Minimum aantal poorten

en: _Mode
nl: _Modus

en: _Network name
nl: _Netwerknaam

en: _New Connection
nl: _Nieuwe verbinding

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Parent device
nl: Bovenliggend a_pparaat

en: _Parent interface
nl: _Bovenliggende interface

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Port
nl: _Poort

en: _Port priority
nl: _Poortprioriteit

en: _Primary
nl: _Primair

en: _Priority
nl: _Prioriteit

en: _Queue ID
nl: _Wachtrij-id

en: _Quit
nl: Af_sluiten

en: _Rate
nl: S_nelheid

en: _Relabel
nl: _Nieuw label geven

en: _Reorder headers
nl: Koppen _herschikken

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Require 128-bit encryption
nl: 128-_bit versleuteling vereisen

en: _SCI port
nl: _SCI-poort

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Service
nl: _Dienst

en: _Source host
nl: Bronho_st

en: _Speed
nl: _Snelheid

en: _System priority
nl: _Systeemprioriteit

en: _Target host
nl: Doelhos_t

en: _Teamed connections
nl: _Team-verbindingen

en: _Transport mode
nl: _Transportmodus

en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

en: _Up delay
nl: _Up-vertraging

en: _Use Data Center Bridging (DCB) for this connection
nl: Data Center Bridging (DCB) _gebruiken voor deze verbinding

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
nl: _Point-to-pointversleuteling gebruiken (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
nl: _Deze verbinding alleen gebruiken voor bronnen op haar netwerk

en: _Username
nl: Gebr_uikersnaam

en: _VPN Connections
nl: _VPN-verbindingen

en: _Validation
nl: _Validatie

en: _Wake on LAN password
nl: _Wake-on-LAN-wachtwoord

en: ad-hoc
nl: ad hoc

en: automatic
nl: automatisch

en: can’t parse device name
nl: apparaatnaam kan niet worden ontleed

en: cloned MAC
nl: gekloond MAC-adres

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: bouweigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet worden ingesteld na de bouw

en: default
nl: standaard

en: device
nl: apparaat

en: device not managed
nl: apparaat wordt niet beheerd

en: device not ready
nl: apparaat niet gereed

en: device not ready (firmware missing)
nl: apparaat niet gereed (firmware ontbreekt)

en: disconnected
nl: verbinding verbroken

en: ignored
nl: genegeerd

en: infiniband device
nl: InfiniBand-apparaat

en: invalid %s (%s)
nl: ongeldige %s (%s)

en: invalid %s (%s)
nl: ongeldige %s (%s)

en: invalid %s (%s):
nl: ongeldige %s (%s):

en: invalid %s for %s (%s)
nl: ongeldige %s voor %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
nl: ongeldig Bluetooth-apparaat (%s)

en: invalid hardware address
nl: ongeldig hardware-adres

en: invalid interface-name (%s):
nl: ongeldige interfacenaam (%s):

en: invalid interface-name for %s (%s):
nl: ongeldige interfacenaam for %s (%s):

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
nl: ongeldige wep-sleutel: sleutel met een lengte van %zu mag alleen ascii-tekens bevatten

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
nl: ongeldige wep-sleutel: sleutel met een lengte van %zu mag alleen hex-cijfers bevatten

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
nl: ongeldige wep-sleutel: wachtwoordzin mag niet leeg zijn

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
nl: ongeldige wep-sleutel: wachtwoordzin moet minder dan 64 tekens ziijn

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
nl: ongeldige wep-sleutel: verkeerde sleutellengte %zu. De lengte van een sleutel moet 5/13 (ascii) of 10/26 (hex) zijn

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
nl: ongeldige wpa-psk: interpreteren van sleutel met 64 bytes als hex is niet mogelijk

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
nl: ongeldige wpa-psk: ongeldige sleutellengte %zu. Moet [8,63] bytes of 64 hex-cijfers zijn

en: missing EAP client Private Key passphrase
nl: wachtwoord voor privésleutel van EAP-cliënt ontbreekt

en: missing EAP password
nl: ontbrekend EAP-wachtwoord

en: missing EAP username
nl: ontbrekende EAP-gebruikersnaam

en: missing EAP-FAST PAC file
nl: ontbrekend EAP-FAST PAC-bestand

en: missing EAP-LEAP password
nl: ontbrekend EAP-LEAP-wachtwoord

en: missing EAP-LEAP username
nl: ontbrekende EAP-LEAP-gebruikersnaam

en: missing EAP-TLS identity
nl: ontbrekende EAP-TLS-identiteit

en: missing SSID
nl: ontbrekende SSID

en: missing leap-password
nl: ontbrekend leap-wachtwoord

en: missing leap-username
nl: ontbrekende leap-gebruikersnaam

en: missing parent interface
nl: geen bovenliggende interface

en: missing password
nl: ontbrekend wachtwoord

en: missing wep-key
nl: ontbrekende wep-sleutel

en: never
nl: nooit

en: no CA certificate selected
nl: geen CA-certificaat geselecteerd

en: no key selected
nl: geen sleutel geselecteerd

en: no user certificate selected
nl: geen gebruikerscertificaat geselecteerd

en: none
nl: geen

en: not enabled
nl: niet ingeschakeld

en: not registered
nl: niet geregistreerd

en: now
nl: nu

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap met de naam ‘%s’

en: primary
nl: primair

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet beschrijfbaar

en: registration denied
nl: registratie afgewezen

en: searching
nl: aan het zoeken

en: secure.
nl: veilig.

en: selected CA certificate file does not exist
nl: het geselecteerde CA-certificaatbestand bestaat niet

en: selected key file does not exist
nl: geselecteerde sleutelbestand bestaat niet

en: selected user certificate file does not exist
nl: geselecteerd gebruikerscertificaatbestand bestaat niet

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ is niet mogelijk

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
nl: ongedefinieerde fout in 802.1X-beveiliging (wpa-eap)

en: unknown failure
nl: onbekende fout

en: unspecified error
nl: ongespecificeerde fout

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ type ‘%s’

en: vlan parent
nl: bovenliggende vlan
