network-manager-applet - en to cs translation catalogue (856 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ bylo odpojeno, protože bylo přerušeno připojení k síti.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo kvůli neplatným tajným klíčům k VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože se služba VPN nespustila včas.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože se nezdařilo spuštění služby VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože se nezdařilo spuštění služby VPN.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože služba VPN vrátila neplatnou konfiguraci.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože se služba VPN neočekávaně zastavila.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože vypršel časový limit pro připojení.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože bylo přerušeno připojení k síti.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo, protože nebyly zadány platné tajné klíče k VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ se nepodařilo spustit.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
cs: 
    Připojení k VPN „%s“ selhalo.

en:  The pre-shared Connectivity-association Key Name
cs:  Název sdíleného klíče Connectivity-association

en: "vlan" + number
cs: „vlan“ + číslo

en: %d day ago | %d days ago
cs[0]: před %d dnem
cs[1]: před %d dny
cs[2]: před %d dny

en: %d hour ago | %d hours ago
cs[0]: před %d hodinou
cs[1]: před %d hodinami
cs[2]: před %d hodinami

en: %d minute ago | %d minutes ago
cs[0]: před %d minutou
cs[1]: před %d minutami
cs[2]: před %d minutami

en: %d month ago | %d months ago
cs[0]: před %d měsícem
cs[1]: před %d měsíci
cs[2]: před %d měsíci

en: %d year ago | %d years ago
cs[0]: před %d rokem
cs[1]: před %d roky
cs[2]: před %d lety

en: %s (via “%s”)
cs: %s (přes „%s“)

en: %s _certificate
cs: _Certifikát %s

en: %s certificate _password
cs: _Heslo certifikátu %s

en: %s connection
cs: Připojení %s

en: %s key _password
cs: _Heslo klíče %s

en: %s private _key
cs: Soukromý _klíč %s

en: %s slave %d
cs: %s podřízené %d

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
cs: „%s::%s“ není platný název vlastnosti; „%s“ není podtyp GObject

en: (None)
cs: (žádný)

en: (Unknown)
cs: (neznámý)

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
cs: (v některých případech) Přístupový bod (APN) pro váš tarif

en: (none)
cs: (žádné)

en: 1 (Default)
cs: 1 (výchozí)

en: 802.1X Security
cs: Zabezpečení 802.1X

en: 802.1X authentication
cs: Ověření 802.1X

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
cs: S vámi zvoleným nastavením bude navázáno spojení k vašemu poskytovateli mobilního připojení. Pokud připojení selže, nebo nemůžete přistupovat ke zdrojům v síti, zkontrolujte prosím svá nastavení. Změny v nastavení připojení provedete volbou „Připojení k síti“ z nabídky Systém → Nastavení.

en: A file named “%s” already exists.
cs: Soubor s názvem „%s“ už existuje.

en: A mask of 16 bits, each corresponding to a group address in the range from 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F that must be forwarded. The mask can’t have bits 0, 1 or 2 set because they are used for STP, MAC pause frames and LACP.
cs: 16 bitů masky, kdy každý odpovídá adrese skupiny v rozsahu od 01:80:C2:00:00:00 do 01:80:C2:00:00:0F, který musí být přeposílán. Maska nesmí mít nastaveny bity 0, 1 nebo 2, protože jsou používány pro STP, pauzu rámce MAC a LACP.

en: A password is required to connect to “%s”.
cs: Pro připojení k „%s“ je vyžadováno heslo.

en: ARP _targets
cs: Cí_le ARP

en: Active backup
cs: Aktivní záloha

en: Active-Backup runner options
cs: Možnosti režimu aktivní zálohy

en: Ad-hoc
cs: Dočasná síť

en: Ad_vanced…
cs: Pok_ročilé…

en: Adaptive load balancing
cs: Adaptivní rozklad zátěže

en: Adaptive transmit load balancing
cs: Adaptivní rozklad zátěže odesílání

en: Add a new connection
cs: Přidat nové připojení

en: Additional DNS ser_vers
cs: Další servery _DNS

en: Additional s_earch domains
cs: Prol_edat také domény

en: Additional static addresses
cs: Dodatečné statické adresy

en: Address
cs: Adresa

[ctx: Address]
en: Unknown
cs: Neznámá

en: Address (optional)
cs: Adresa (volitelné)

en: Addresses
cs: Adresy

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced Network Configuration
cs: Rozšířená nastavení sítě

en: Advertise
cs: Oznamovat

en: All _users may connect to this network
cs: Do této sítě se smí připojit všichni _uživatelé

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Allow _BSD data compression
cs: Povolit komprimaci dat _BSD

en: Allow _Deflate data compression
cs: Povolit komprimaci dat _Deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
cs: Povolit _roaming pokud není dostupná domácí síť

en: Allow automatic PAC pro_visioning
cs: Po_volit automatické nastavení PAC

en: Allowed Authentication Methods
cs: Povolené metody ověření

en: Allowed methods
cs: Povolené metody

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
cs: Adresa IP, nebo čárkami oddělený seznam adres IP, které se kontrolují při zjišťování stavu spojení.

en: An arbitrary name to assign to the newly created PPP interface.
cs: Zvolený název, který bude přiřazen nově vytvořenému rozhraní PPP.

en: Anony_mous identity
cs: Anony_mní identita

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Any L3 protocol
cs: Libovolný protokol L3

en: Any L4 protocol
cs: Libovolný protokol L4

en: Any device
cs: Jakékoli zařízení

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat připojení %s?

en: Ask for this password every time
cs: Pokaždé se dotazovat na heslo

en: Au_thentication
cs: Ověře_ní

en: Authenticate to delete the selected connection
cs: Před smazáním zvoleného připojení musíte být ověřeni

en: Authenticate to edit the selected connection
cs: Před úpravou zvoleného připojení musíte být ověřeni

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
cs: Uložení tohoto připojení u všech uživatelů tohoto počítače je možné po ověření.

en: Authenticated
cs: Ověřeno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Authentication required by Wi-Fi network
cs: Síť Wi-Fi vyžadovuje ověření

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automatic (DHCP)
cs: Automaticky (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
cs: Pouze automatické adresy (DHCP)

en: Automatic (PPPoE)
cs: Automaticky (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
cs: Pouze automatické adresy (PPPoE)

en: Automatic (VPN)
cs: Automaticky (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
cs: Pouze automatické adresy (VPN)

en: Automatic with manual DNS settings
cs: Automatické s ručním nastavením DNS

en: Automatic, DHCP only
cs: Automaticky, pouze  DHCP

en: Automatic, addresses only
cs: Automaticky, pouze adresy

en: Automatically connect to _VPN
cs: Automaticky připojit do _VPN

en: Automatically unlock this device
cs: Automaticky odemykat toto zařízení

en: Available
cs: Dostupné

en: B/G (2.4 GHz)
cs: B/G (2,4 GHz)

en: Ban_d
cs: _Pásmo

en: Bandwidth
cs: Šířka pásma

en: Base Connection
cs: Základní připojení

en: Basic
cs: Základní

en: Bluetooth Type
cs: Typ Bluetooth

en: Bluetooth connection %d
cs: Připojení přes Bluetooth %d

en: Bond
cs: Svazek

en: Bond connection %d
cs: Svazek připojení %d

en: Bonded _connections
cs: _Svázaná připojení

en: Both
cs: Oba

en: Bridge
cs: Přemostění

en: Bridge Port
cs: Port mostu

en: Bridge connection %d
cs: Přemostěné připojení %d

en: Bridged _connections
cs: Pře_mostěná připojení

en: Broadcast
cs: Adresa všesměrového vysílání

en: Broadcast Address
cs: Adresa všesměrového vysílání

en: By default, ARP requests are sent on active ports only. This option allows sending even on inactive ports.
cs: Ve výchozím nastavení jsou požadavky ARP posílány pouze na aktivní porty. Tato volba umožní odesílání také na neaktivní porty.

en: C_hannel
cs: _Kanál

en: C_laim interface
cs: Náro_kovat si rozhraní

en: C_loned MAC address
cs: K_lonovaná adresa MAC

en: C_onnect
cs: Přip_ojit

en: C_onnection
cs: Přip_ojení

en: C_onnection:
cs: _Připojení:

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: C_reate…
cs: Vy_tvořit…

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot export VPN connection
cs: Nelze exportovat připojení k VPN

en: Certificate in %s
cs: Certifikát v %s

en: Change…
cs: Změnit…

en: Check
cs: Běžné

en: Choose %s Certificate
cs: Vyberte certifikát %s

en: Choose a %s Certificate
cs: Vybrat certifikát %s

en: Choose a Connection Type
cs: Vyberte typ připojení

en: Choose a PAC file
cs: Vyberte soubor PAC

en: Choose a VPN Connection Type
cs: Vyberte typ připojení VPN

en: Choose a key for %s Certificate
cs: Vyberte klíč pro certifikát %s

en: Choose your Billing Plan
cs: Vyberte svůj tarif

en: Choose your Provider
cs: Vyberte svého poskytovatele

en: Choose your Provider’s Country or Region
cs: Zvolte zemi nebo region svého poskytovatele

en: Click to connect
cs: Kliknutím se připojíte

en: Client
cs: Klient

en: Cloned MAC _address
cs: Klonovaná _adresa MAC

en: Compression
cs: Komprimace

en: Configure _Methods…
cs: Nastavit _metody…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
cs: Nastavuje se připojení k síti Wi-Fi „%s“…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
cs: Nastavuje se připojení k drátové síti „%s“…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
cs: Nastavuje se mobilní širokopásmové připojení „%s“…

en: Confirm Mobile Broadband Settings
cs: Potvrdit volby širokopásmového připojení

en: Connect _automatically with priority
cs: Připojit _automaticky s prioritou

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
cs: Připojit se ke skryté síti Wi-Fi

en: Connected
cs: Připojeno

en: Connection Established
cs: Spojení navázáno

en: Connection Information
cs: Informace o spojení

en: Connection _Information
cs: _Informace o spojení

en: Connection _name
cs: _Název připojení

en: Connection activation failed
cs: Aktivace připojení selhala

en: Connection add failed
cs: Přidání připojení selhalo

en: Connection cannot be deleted
cs: Připojení nelze smazat

en: Connection cannot be modified
cs: Připojení nemůže být změněno

en: Connection delete failed
cs: Smazání připojení selhalo

en: Connection failure
cs: Selhání připojení

en: Connection had no VPN setting
cs: Připojení nemá žádná nastavení VPN

en: Connection priority for automatic activation. Connections with higher numbers are preferred when selecting profiles for automatic activation. Default value is 0.
cs: Priorita připojení pro automatickou aktivaci. Připojení s vyšším číslem má přednost při výběru profilu pro automatickou aktivaci. Výchozí hodnota je 0.

en: Connection type not specified.
cs: Typ připojení není určen.

en: Controls whether IGMP snooping is enabled for this bridge. Note that if snooping was automatically disabled due to hash collisions, the system may refuse to enable the feature until the collisions are resolved.
cs: Řídí, zda je pro tento most povoleno sledování IGMP. Pokud bylo sledování automaticky zakázáno kvůli kolizím haší, systém tuto vlastnost odmítne povolit, až do vyřešení kolizí.

en: Controls whether Spanning Tree Protocol (STP) is enabled for this bridge
cs: Řídí, zda je povolen Spanning Tree Protokol (STP) pro tento most

en: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
cs: Copyright © 2004-2017 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    a mnoho dalších komunitních přispěvatelů a překladatelů

en: Could not create connection
cs: Nelze vytvořit připojení

en: Could not create new connection
cs: Nelze vytvořit nové připojení

en: Could not edit connection
cs: Nelze upravit připojení

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
cs: Nelze najít zásuvný modul VPN pro „%s“.

en: Could not load 802.1X Security user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro zabezpečení 802.1X.

en: Could not load Bluetooth user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro Bluetooth.

en: Could not load DCB user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro DCB.

en: Could not load DSL user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro DSL.

en: Could not load General user interface.
cs: Nezdařilo se načíst obecné uživatelské rozhraní.

en: Could not load IP tunnel user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro IP tunel.

en: Could not load IPv4 user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro IPv4.

en: Could not load IPv6 user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro IPv6.

en: Could not load InfiniBand user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro InfiniBand.

en: Could not load MACsec user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro MACsec.

en: Could not load PPP user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro PPP.

en: Could not load VPN user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro VPN.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro zabezpečení Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
cs: Nelze nahrát uživatelské rozhraní zabezpečení Wi-Fi. Chybí volby Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro Wi-Fi.

en: Could not load bond user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro svazek připojení.

en: Could not load bridge port user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro port mostu.

en: Could not load bridge user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro most.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
cs: Nelze načíst zásuvný modul editor VPN pro „%s“ (%s).

en: Could not load ethernet user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro drátovou síť.

en: Could not load mobile broadband user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro mobilního připojení.

en: Could not load proxy user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro proxy.

en: Could not load team port user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro týmový port.

en: Could not load team user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro tým.

en: Could not load vlan user interface.
cs: Nezdařilo se načíst uživatelské rozhraní pro VLAN.

en: Country or Region List:
cs: Seznam zemí: nebo regionů:

en: Country or region
cs: Země nebo region

en: Create New Wi-Fi Network
cs: Vytvořit novou síť Wi-Fi

en: Create _New Wi-Fi Network…
cs: Vytvořit _novou síť Wi-Fi…

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
cs: Vytvořit připojení pro _toto mobilní širokopásmové zařízení:

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
cs: Soukromé klíče DER, PEM nebo PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers
cs: Servery _DNS

en: DSL authentication
cs: Ověření DSL

en: DSL connection %d
cs: Připojení pomocí DSL %d

en: D_HCP client ID
cs: ID klienta D_HCP

en: De_fault
cs: Výcho_zí

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Route
cs: Výchozí trasa

en: Delay _before first send
cs: Prodleva _před prvním odesláním

en: Delete the selected connection
cs: Odstranit zvolené připojení

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
cs: Požadovaná hardwarová adresa nového týmového zařízení. Přijímán je běžný formát adresy MAC.

en: Device disconnect failed
cs: Odpojení zařízení selhalo

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
cs: Vyjednávání linky zařízení. Pokud je vybráno „Ručně“, jsou vynuceny hodnoty „Rychlost“ a „Duplex“ bez kontroly kompatibility zařízení. Pokud si nejste jisti, nechte hodnotu „Ignorovat“, nebo zvolte „Automaticky“.

en: Device name
cs: Název zařízení

en: Device name + number
cs: Název zařízení + číslo

en: Did not find a connection with UUID “%s”
cs: Připojení s UUID „%s“ nebylo nalezeno

en: Disable VPN notifications
cs: Zakázat upozornění na VPN

en: Disable WiFi Create
cs: Zakázat vytváření WiFi

en: Disable connected notifications
cs: Zakázat upozornění na připojení

en: Disable disconnected notifications
cs: Zakázat upozornění na odpojení

en: Disabled
cs: Zakázané

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Disconnect failure
cs: Selhání odpojení

en: Disconnected
cs: Odpojen

en: Do not unselect the port if a better one becomes available.
cs: Nerušit výběr portu, když začne být dostupný jiný lepší.

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
cs: Chcete nahradit %s připojením k VPN, které jste právě uložili?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
cs: Domény použité při překladu názvů. Položky oddělujte čárkou.

en: Don’t know how to create “%s” connections
cs: Není známo, jak vytvořit připojení „%s“

en: Don’t know how to import “%s” connections
cs: Není známo, jak importovat připojení „%s“

en: Don’t show this message again
cs: Tuto zprávu již příště nezobrazovat

en: Driver
cs: Ovladač

en: Duplex value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
cs: Hodnota duplexu pro statické vyjednávání linky. Nezbytná pouze pokud nejsou vybrány volby „Ignorovat“ a „Automaticky“. Před výběrem duplexu se ujistěte, že je zařízením podporována.

en: Duplicate slaves
cs: Duplikovat podřízené

en: Dynamic WEP
cs: Dynamické WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
cs: Dynamické WEP (802.1X)

en: Dynamic WEP (802.1x)
cs: Dynamické WEP (802.1x)

en: Edit Connections…
cs: Upravit připojení…

en: Edit _JSON configuration
cs: Upravit nastavení _JSON

en: Edit the selected connection
cs: Upravit zvolené připojení

en: Editing %s
cs: Úprava %s

en: Editing IPv4 routes for %s
cs: Úprava tras IPv4 pro %s

en: Editing IPv6 routes for %s
cs: Úprava směrovacích tras IPv6 pro %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
cs: Úprava metod ověření PPP pro %s

en: Editing un-named connection
cs: Úprava nepojmenovaného připojení

en: Editor initializing…
cs: Inicializuje se editor…

en: Either a password is missing or the connection is invalid. In the latter case, you have to edit the connection with nm-connection-editor first
cs: Chybí heslo, nebo je neplatné připojení. V druhém případě budete muset nejdříve použít nm-connection-editor pro úpravu připojení

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable I_GMP snooping
cs: Povolit odposlech I_GMP

en: Enable N_otifications
cs: Povolit up_ozornění

en: Enable _Mobile Broadband
cs: Povolit _mobilní širokopásmová připojení

en: Enable _Networking
cs: Povolit _síť

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
cs: Povolit _STP (protokol Spanning Tree)

en: Enable _Wi-Fi
cs: Povolit _Wi-Fi

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
cs: Povolit nebo zakázat prioritní pozastavení provozu pro každou uživatelskou prioritu.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
cs: Povolit nebo zakázat striktní šířku pásma pro každou uživatelskou prioritu.

en: Enabled (prefer public address)
cs: Povoleno (upřednostnit veřejnou adresu)

en: Enabled (prefer temporary address)
cs: Povoleno (upřednostnit dočasnou adresu)

en: Encrypt
cs: Šifrovat

en: Enter %s PIN
cs: Zadejte PIN %s

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
cs: Zadejte název sítě Wi-Fi, kterou chcete vytvořit.

en: Enter the allowed link bandwidth percent each Priority Group may use. The sum of all groups must total 100%.
cs: Vložte povolený poměr (v procentech) šířky pásma spojení pro každou prioritní skupinu. Součet všech skupin musí být 100 %.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
cs: Zadejte název a podrobnosti o zabezpečení skryté sítě Wi-Fi, ke které se chcete připojit.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
cs: Vlože poměr (v procentech) šířky pásma, kolik smí každá uživatelská priorita využít.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
cs: Vložte ID prioritní skupiny pro každou uživatelskou prioritu.

en: Enter the traffic class for each user priority.
cs: Vložte třídu provozu pro každou uživatelskou prioritu.

en: Error creating connection
cs: Chyba při vytváření připojení

en: Error displaying connection information:
cs: Chyba při zobrazování informací o spojení:

en: Error editing connection
cs: Chyba při úpravě připojení

en: Error importing connection
cs: Chyba při importu připojení

en: Error initializing editor
cs: Chyba při inicializaci editoru

en: Error logging in:
cs: Záznam chyb v:

en: Error opening a session:
cs: Chyba při otevirání sezení:

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
cs: Chyba: soubor neobsahuje platné nastavení JSON

en: Ethernet Network
cs: Drátová síť

en: Ethernet Network (%s)
cs: Drátová síť (%s)

en: Ethernet Networks
cs: Drátové sítě

en: Ethernet Networks (%s)
cs: Drátové sítě (%s)

en: Ethernet connection %d
cs: Drátové připojení %d

en: Ethernet device
cs: Zařízení Ethernet

en: Ethernet network connection “%s” active
cs: Připojení k drátové síti „%s“ je aktivní

en: Ethernet port state
cs: Stav ethernetového portu

en: Export VPN connection…
cs: Exportovat připojení k VPN…

en: Externally configured
cs: Nastaveno externě

en: Fabric
cs: Sběrnice

en: Failed to activate connection
cs: Aktivace připojení se nezdařila

en: Failed to add new connection
cs: Přidání nového připojení se nezdařilo

en: Failed to add/activate connection
cs: Nepodařilo se přidat/aktivovat připojení

en: Failed to write connection to VPN UI: %s (%d)
cs: Selhal zápis připojení do VPN UI: %s (%d)

en: Failed to write connection to VPN UI: incomplete write
cs: Selhal zápis připojení do VPN UI: neúplný zápis

en: Feature
cs: Funkce

en: File Relabel
cs: Změna štítku souboru

en: Filename
cs: Název souboru

en: Firewall _zone
cs: _Zóna firwallu

en: Fix
cs: Opravit

en: Flags
cs: Příznaky

en: Flow Control
cs: Řízení toku

en: For browser only
cs: Pouze pro prohlížeč

en: From active to team device
cs: Z aktivního do týmového zařízení

en: From the active port
cs: Z aktivního portu

en: From the team device
cs: Z týmového zařízení

en: Full
cs: Plný

en: Gateway
cs: Brána

en: General
cs: Obecné

en: Group Bandwidth
cs: Skupinová šířka pásma

en: Group ID
cs: ID skupiny

en: Group _forward mask
cs: Skupinová _přeposílací maska

en: HW address
cs: Hardwarová adresa

en: Half
cs: Poloviční

en: Hardware
cs: Hardwarové

en: Hardware Address
cs: Hardwarová adresa

en: Hidden Wi-Fi network
cs: Skrytá síť Wi-Fi

en: Highest number of ports
cs: Nejvyšší počet portů

en: Highest priority
cs: Nejvyšší priorita

en: Highest priority (stable)
cs: Nejvyšší priorita (stabilní)

en: Home network
cs: Domácí síť

en: Home network (%s)
cs: Domácí síť (%s)

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into ARP request as source address.
cs: Název, který bude převeden na IP adresu. Ta bude vložena do požadavku ARP jako zdrojová adresa.

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into request as destination address.
cs: Název, který bude převeden na IP adresu. Ta bude vložena do požadavku jako cílová adresa.

en: Hotspot
cs: Přístupový bod

en: I can’t find my provider and I wish to enter it _manually:
cs: Ne_mohu najít svého poskytovatele, chci jej zadat ručně:

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
cs: Ne_mohu najít svého poskytovatele, chci nastavit připojení ručně:

en: ID of queue which this port should be mapped to.
cs: ID fronty, na kterou má být tento port namapován.

en: IP Address
cs: Adresa IP

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
cs: IP adresa identifikuje váš počítač v síti. Pro přidání IP adresy klikněte na tlačítko „Přidat“.

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
cs: IP adresa identifikuje počítač v síti. Pro přidání IP adresy klikněte na tlačítko „Přidat“.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
cs: IP adresy doménových serverů pro překlad názvů počítačů. Položky oddělujte čárkou.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
cs: IP adresy doménových serverů použité pro překlad názvů počítačů. Položky oddělujte čárkou. Místní linkové adresy budou automaticky v působnosti daného rozhraní.

en: IP tunnel connection %d
cs: Připojení IP tunelu %d

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
cs: DNS server IPv4 „%s“ je neplatný

en: IPv4 Settings
cs: Nastavení IPv4

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
cs: Maska adresy IPv4 „%s“ je neplatná

en: IPv4 address “%s” invalid
cs: Adresa IPv4 „%s“ je neplatná

en: IPv4 gateway “%s” invalid
cs: Brána IPv4 „%s“ je neplatná

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
cs: DNS server IPv6 „%s“ je neplatný

en: IPv6 Settings
cs: Nastavení IPv6

en: IPv6 _privacy extensions
cs: Rozšíření _soukromí IPv6

en: IPv6 address _generation mode
cs: Způsob _vytváření adresy IPv6

en: IPv6 address “%s” invalid
cs: Adresa IPv6 „%s“ je neplatná

en: IPv6 gateway “%s” invalid
cs: Brána IPv6 „%s“ je neplatná

en: IPv6 prefix “%s” invalid
cs: Prefix IPv6 „%s“ je neplatný

en: I_dentity
cs: I_dentita

en: If checked, LACPDU frames are sent along the configured links periodically. If not, it acts as “speak when spoken to”.
cs: Pokud je zaškrtnuto, jsou rámce LACPDU odesílány u nastavené linky v pravidelných intervalech. Pokud ne, chování je „mluv, když jsi tázán“.

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
cs: Pokud je povoleno, toto připojení nebude nikdy použito jako výchozí síťové připojení.

en: If selected, the connection will take exclusive control of the interface and it won’t be possible to activate another connection on it. Note that the option can only be used for Ethernet interfaces. nm-applet is able to activate the connection only if this option is selected.
cs: Když je zapnuto, získá připojení výhradní kontrolu na rozhraním a nebude na něm možné aktivovat žádné další připojení. Poznamenejme, že tuto volbu lze použít jen pro rozhraní Ethernet. nm-applet je schopen aktivovat připojení, jen když je tato volba zapnutá.

en: Ig_nore automatically obtained routes
cs: Ig_norovat automaticky získané trasy

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Ignore CA certificate
cs: Ignorovat certifikát CA

en: Ignore invalid packets from _active ports
cs: Ignorovat neplatné pakety z _ativních portů

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
cs: Ignorovat neplatné pakety z _neativních portů

en: Im_port team configuration from a file…
cs: _Importovat nastavení týmu ze souboru…

en: Import a saved VPN configuration…
cs: Importovat uložené nastavení VPN…

en: Import script from a file…
cs: Importovat skript ze souboru…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
cs: Ve většině případů podporují servery s protokolem PPP všechny metody ověření. Pokud připojení selže, zkuste zakázat podporu pro některé metody.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
cs: V desetinách sekund. Periodický interval mezi přebalancováním.

en: InfiniBand connection %d
cs: Připojení InfiniBand %d

en: Input key
cs: Vstupní klíč

en: Installed CDMA device
cs: Nainstalované zařízení CDMA

en: Installed GSM device
cs: Nainstalované zařízení GSM

en: Insufficient privileges.
cs: Nedostatečná oprávnění.

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Invalid setting %s: %s
cs: Neplatné nastavení %s: %s

en: Issued By
cs: Vydal

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
cs: Není určeno pro použití z příkazové řádky, ale pro provoz prostředí GNOME.

en: Key in %s
cs: Klíč v %s

en: Keys
cs: Klíče

en: LACP port _key
cs: _Klíč portu LACP

en: LACP runner options
cs: Možnosti režimu LACP

en: Last Used
cs: Poslední použité

en: Lin_k negotiation
cs: Vyjednávání lin_ky

en: Link Watcher
cs: Hlídání spojení

en: Link _down delay
cs: Prodleva o_dpojení

en: Link _up delay
cs: Prodleva _navázání spojení

en: Link-Local Only
cs: Pouze Link-Local

en: List of fragment types (strings) which should be used for packet Tx hash computation.
cs: Seznam typů fragmentů (řetězců), které by měly být použity pro výpočet haše paketu Tx.

en: Load balance
cs: Rozložení zátěže

en: Local IP
cs: Místní IP

en: MAC address
cs: Adresa MAC

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
cs: Adresa MAC pro zařízení Bluetooth. Například: 00:11:22:33:AA:BB

en: MACSEC connection %d
cs: Připojení MACsec %d

en: MII (recommended)
cs: MII (doporučeno)

en: MSCHAPv2 (no EAP)
cs: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: M_ode
cs: _Režim

en: Manage and change your network connection settings
cs: Spravujte a měňte svá nastavení síťových připojení

en: Manage your network connections
cs: Spravujte svá síťová připojení

en: Manual
cs: Ručně

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
cs: Maximální počet ztracených odpovědí. Pokud bude toto číslo překročeno, spojení bude hlášeno jako odpojené.

en: Method
cs: Metoda

en: Metric
cs: Metrika

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
cs: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol verze 2

en: Missing connection name
cs: Chybí název připojení

en: Missing resources
cs: Scházející zdroje

en: Mobile Broadband
cs: Mobilní širokopásmová

en: Mobile Broadband (%s)
cs: Mobilní širokopásmová (%s)

en: Mobile Broadband network.
cs: Mobilní širokopásmová síť.

en: Mobile broadband connection “%s” active
cs: Mobilní širokopásmové připojení „%s“ je aktivní

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
cs: Aktivní mobilní širokopásmové připojení „%s“: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
cs: Heslo k mobilní širokopásmové síti

en: Mode
cs: Režim

en: Monitoring _frequency
cs: Č_etnost sledování

en: More addresses
cs: Více adres

en: More networks
cs: Více sítí

en: Multicast _rejoin interval
cs: Interval vícesmě_rových znovupřipojení

en: My country is not listed
cs: Moje země není v seznamu

en: My plan is not listed…
cs: Můj plán není v seznamu…

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
cs: Můj poskytovatel používá technologii CDMA (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
cs: Můj poskytovatel používá technologii založenou na C_DMA (tj. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
cs: Můj poskytovatel používá technologii GSM (GPRS, EDGE, UTMS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
cs: Můj poskytovatel používá technologii založenou na _GSM (tj. GPRS, EDGE, UTMS, HSDPA)

en: N_etwork ID
cs: ID _sítě

en: Name
cs: Název

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
cs: Název aktviního balancování Tx. Aktivní balancování Tx je ve výchozím nastavení vypnuto.

en: Name of runner to be used.
cs: Název režimu, který bude použit.

en: Netmask
cs: Síťová maska

en: Network
cs: Síť

en: Network Connections
cs: Síťová připojení

en: Network connection “%s” active
cs: Připojení k síti „%s“ je aktivní

en: NetworkManager Applet
cs: Applet NetworkManager

en: NetworkManager Website
cs: Webová stránka aplikace NetworkManager

en: NetworkManager connection editor
cs: Editor připojení NetworkManager

en: NetworkManager indicates to applications whether the connection is metered and therefore data usage should be restricted. Select which value (“Yes” or “No”) to indicate to applications, or “Automatic” to use a default value based on the connection type and other heuristics.
cs: NetworkManager dává vědět aplikacím, když je připojení měřeno, a tudíž je třeba omezit využití dat. Zvolte hodnotu „Ano“ nebo „Ne“, jestli to má aplikacím sdělovat, čí nikoliv, případně zvolte „Automaticky“, aby se použila výchozí hodnota založená na typu připojení a dalších heuristikách.

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
cs: NetworkManager je systémová služba pro správu a nastavení vašich síťových připojení a zařízení.

en: NetworkManager is not running…
cs: NetworkManager neběží…

en: Networking disabled
cs: Síť zakázána

en: New Mobile Broadband Connection
cs: Nové mobilní širokopásmové připojení

en: New Mobile Broadband connection…
cs: Nové mobilní širokopásmové připojení…

en: New PIN code:
cs: Nový kód PIN:

en: New Wi-Fi network
cs: Nová síť Wi-Fi

en: New connection…
cs: Nové připojení…

en: New…
cs: Nový…

en: No
cs: Ne

en: No CA certificate is _required
cs: Žádný ce_rtifikát CA není požadován

en: No VPN plugins are installed.
cs: Nejsou nainstalovány žádné zásuvné moduly pro VPN.

en: No VPN service type.
cs: Není žádný typ služby VPN.

en: No certificate set
cs: Není nastavený žádný certifikát

en: No key set
cs: Není nastavený žádný klíč

en: No network connection
cs: Žádné síťové připojení

en: No network devices available
cs: Nejsou dostupná žádná síťová zařízení

en: No polkit authorization to perform the action
cs: Není autorizováno z polkit k provedení této činnosti

en: No valid active connections found!
cs: Nenalezena žádná platná aktivní připojení!

en: None
cs: Žádné

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
cs: Applet oznamovací oblasti pro správu vašich síťových zařízení a připojení.

en: Nu_mber
cs: Čís_lo

en: Number of bursts of multicast group rejoin requests sent after port is enabled or disabled.
cs: Počet dávek požadavků na znovupřipojení vícesměrové skupiny poté co je port povolen nebo zakázán.

en: Number of bursts of unsolicited NAs and gratuitous ARP packets sent after port is enabled or disabled.
cs: Počet dávek nevyžádaných NA a bezdůvodných paketů ARP poslaných poté co je port povolen nebo zakázán.

en: OLPC Mesh
cs: Buňka OLPC

en: Only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service. For most providers this should be left blank.
cs: Otevírat spojení pouze proti přístupovým uzlům, které poskytují danou službu. Pro většinu poskytovatelů by mělo zůstat prázdné.

en: Open System
cs: Otevřený systém

en: Option specifies the rate at which our link partner is asked to transmit LACPDU packets. If checked, packets will be sent once per second. Otherwise they will be sent every 30 seconds.
cs: Volba specifikuje tempo, jakým je partner žádán o poslání paketů LACPDU. Pokud je zaškrtnuto, pakety jsou posílány jednou za sekundu. Jinak budou posílány každých 30 sekund.

en: Options…
cs: Volby…

en: Output key
cs: Výstupní klíč

en: PAC URL
cs: Adresa URL s PAC

en: PAC _file
cs: _Soubor PAC

en: PAC files (*.pac)
cs: Soubory PAC (*.pac)

en: PAC script
cs: Skript PAC

en: PEAP _version
cs: Verze _PEAP

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
cs: Certifikáty PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
cs: Kód PIN pro kartu SIM „%s“ na „%s“

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
cs: Pro mobilní širokopásmové zařízení je vyžadován kód PIN

en: PIN code required
cs: Požadován kód PIN

en: PIN code:
cs: Kód PIN:

en: PPP Settings
cs: Nastavení PPP

en: PPP _interface
cs: Rozhraní _PPP

en: PUK code:
cs: Kód PUK:

en: P_arent interface
cs: Rodičovské rozhr_aní

en: P_rivate Key Passphrase
cs: Heslo souk_romého klíče

en: Parameters
cs: Parametry

en: Parent device
cs: Rodičovské zařízení

en: Password
cs: Heslo

en: Password Authentication Protocol
cs: Protokol o ověření pomocí hesla

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
cs: Heslo použité pro autentizaci vůči službě PPPoE.

en: Password:
cs: Heslo:

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
cs: Pro přístup k síti Wi-Fi „%s“ jsou vyžadována hesla nebo šifrovací klíče.

en: Path _cost
cs: Cena _cesty

en: Peer _notification interval
cs: Interval oz_namování protistraně

en: Permanent
cs: Trvalá

en: Port _sticky
cs: Při_družený port

en: Port key according to LACP standard. It is only possible to aggregate ports with the same key.
cs: Klíč portu dle LACP standardu. Pouze porty se stejným klíčem je možné agregovat.

en: Port priority
cs: Priorita portu

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
cs: Priorita portu dle standardu LACP. Nižší číslo znamená vyšší prioritu.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
cs: Priorita portu. Vyšší číslo znamená vyšší prioritu.

en: Prefix
cs: Předpona

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
cs: Připravuje se připojení k síti Wi-Fi „%s“…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
cs: Připravuje se přípojení k drátové síti „%s“…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
cs: Připravuje se mobilní širokopásmové připojení „%s“…

en: Preparing network connection “%s”…
cs: Připravuje se připojení k síti „%s“…

en: Preserve
cs: Rezervovaná

en: Primary DNS
cs: Primární DNS

en: Priority
cs: Priorita

en: Priority Bandwidth
cs: Prioritní šířka pásma

en: Priority Flow Control
cs: Řízení toku priority

en: Priority Groups
cs: Skupiny priorit

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Provider:
cs: Poskytovatel:

en: Random
cs: Náhodná

en: Raw Configuration
cs: Surová konfigurace

en: Re-enter new PIN code:
cs: Nový kód PIN znovu:

en: Relabel
cs: Změnit štítek

en: Remote IP
cs: Vzdálená IP

en: Requesting a VPN address for “%s”…
cs: Žádá se o síťovou adresu k VPN pro „%s“…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
cs: Žádá se o síťovou adresu k síti Wi-Fi pro „%s“…

en: Requesting a network address for “%s”…
cs: Žádá se o síťovou adresu pro „%s“…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
cs: Žádá se o síťovou adresu k drátové síti pro „%s“…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
cs: K dokončení tohoto připojení je nezbytné adresování IPv_4

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
cs: K dokončení tohoto připojení je nezbytné adresování IPv_6

en: Roaming network
cs: Roaming síť

en: Roaming network (%s)
cs: Roaming síť (%s)

en: Runner
cs: Režim

en: SCI port
cs: Port SCI

en: SIM PIN Unlock Required
cs: Požadováno odemčení SIM PIN

en: SIM PIN unlock required
cs: Požadováno odemčení SIM PIN

en: SIM PUK Unlock Required
cs: Požadováno odemčení SIM PUK

en: SIM PUK unlock required
cs: Požadováno odemčení SIM PUK

en: STP forwarding delay, in seconds
cs: Zpoždění předávání STP, v sekundách

en: STP hello time, in seconds
cs: Čas uvítání STP hello, v sekundách

en: STP maximum message age, in seconds
cs: Maximální životnost zprávy STP, v sekundách

en: STP priority for this bridge. Lower values are “better”; the lowest priority bridge will be elected the root bridge.
cs: Priorita STP tohoto mostu. Nižší hodnoty znamenají „lepší“. Most s nejnižší prioritou bude zvolen kořenovým.

en: S_earch domains
cs: Prol_edat domény

en: S_ecurity
cs: Zab_ezpečení

en: S_end on inactive ports
cs: Od_esílat na neaktivních portech

en: Save any changes made to this connection.
cs: Uložit změny provedené v tomto připojení.

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
cs: Naskenujte svým telefonem nebo <a href="nma:print">vytiskněte</a>

en: Secondary DNS
cs: Sekundární DNS

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Security labels may prevent some files from being used with certificate authentication.
cs: Bezpečnostní štítky mohou bránit některým souborům v použití ověření pomocí certifikátu.

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
cs: Bezpečnost není kompatibilní s režimem ad hoc

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Mobile Broadband Provider Type
cs: Vybrat typ poskytovatele mobilního připojení

en: Select a connection to delete
cs: Vybrat připojení ke smazání

en: Select a connection to edit
cs: Vybrat připojení k úpravě

en: Select file to import
cs: Vyberte soubor k importu

en: Select from file…
cs: Vybrat ze souboru…

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
cs: Vyberte technologii, kterou používá váš poskytovatel mobilního připojení. Pokud si nejste jistí, obraťte se na svého poskytovatele.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection. If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
cs: Vyberte typ VPN, který si přejete použít pro nové připojení. Pokud typ připojení k VPN, který si přejete vytvořit, není v seznamu, nemáte možná nainstalován správný zásuvný modul VPN.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
cs: Vyberte typ připojení, který si přejete vytvořit.
    
    Pokud vytváříte VPN a typ připojení k VPN, který si přejete vytvořit, není v seznamu, nemáte zřejmě nainstalován správný zásuvný modul VPN.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
cs: Vyberte typ profilu pro připojení přes Bluetooth.

en: Select your provider from a _list:
cs: Vybrat poskytovate_le ze seznamu:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
cs: Zvolený přístupový bod vašeho tarifu (_APN):

en: Send LACPDU frames _periodically
cs: Pravidelně _posílat rámce LACPDU

en: Send PPP _echo packets
cs: Odeslat _echo pakety PPP

en: Send _interval
cs: _Interval odesílání

en: Send a LACPDU frame _every second
cs: Posílat rámec LACPDU každou s_ekundu

en: Sending unlock code…
cs: Odemykací kód je zasílán…

en: Set by master
cs: Nastaveno hlavní stranou

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na dostupnost sítí Wi-Fi.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na připojení k síti.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na připojení či odpojení z VPN.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na odpojení ze sítě.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na certifikáty CA v ověření EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
cs: Nastavením na zapnuto zakážete upozornění na certifikáty CA v druhé fázi ověření EAP.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
cs: Nastavení na VYPNUTO zablokuje zobrazení apletu v oznamovací oblasti.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
cs: Když je používán applet, nastavením na zapnuto zakážete vytváření adhoc sítí.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
cs: Nastavit mobilní širokopásmové připojení

en: Sh_ow passphrase
cs: Z_obrazit heslo

en: Sh_ow passwords
cs: Z_obrazit hesla

en: Shared Key
cs: Sdílený klíč

en: Shared to other computers
cs: Sdíleno s jinými počítači

en: Sho_w key
cs: Z_obrazit klíč

en: Sho_w password
cs: _Zobrazit heslo

en: Sho_w passwords
cs: Zo_brazit hesla

en: Show PIN code
cs: Ukázat kód PIN

en: Show PIN/PUK codes
cs: Ukázat kód PIN/PUK

en: Show the applet in notification area
cs: Zobrazovat applet v oznamovací oblasti

en: Slaves “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
cs: Podřízená rozhraní „%s“ a „%s“ jsou přiřazena k různým virtuálním portům („%s“ a „%s“) stejného fyzického zařízení.

en: Slaves “%s” and “%s” both apply to device “%s”
cs: Podřízená rozhraní „%s“ a „%s“ jsou přiřazena k zařízení „%s“

en: Specifies how the CAK (Connectivity Association Key) for MKA (MACsec Key Agreement) is obtained. For the EAP mode, fill the parameters in the 802.1X security page
cs: Určuje, jak je získáván CAK (Connectivity Association Key – klíč přidružený k připojení) pro MKA (MACsec Key Agreement – odsouhlasení klíče pro MACsec). Pro režim EAP vyplňte parametry na stránce zabezpeční 802.1X

en: Specifies the minimum number of ports that must be active before asserting carrier in the master interface, value can be 1 – 255.
cs: Určuje minimum portů, které musí být aktivní před uplatněním nosiče v master rozhraní. Hodnota je v intervalu 1 – 255.

en: Specifies the validation mode for incoming frames
cs: Určuje režim ověřování pro příchozí rámce

en: Speed
cs: Rychlost

[ctx: Speed]
en: Unknown
cs: Neznámá

en: Speed value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
cs: Hodnota rychlosti pro statické vyjednávání linky. Nezbytná pouze pokud nejsou vybrány volby „Ignorovat“ a „Automaticky“. Před výběrem rychlosti se ujistěte, že je zařízením podporována.

en: Stable
cs: Stabilní

en: Stable privacy
cs: Soukromí

en: Stamp
cs: Údaj

en: Starting VPN connection “%s”…
cs: Spouští se připojení k VPN „%s“…

en: Store the password for all users
cs: Uložit heslo pro všechny uživatele

en: Store the password only for this user
cs: Uložit heslo pouze pro tohoto uživatele

en: Strict
cs: Striktní

en: Strict Bandwidth
cs: Striktní šířka pásma

en: Subnet Mask
cs: Maska podsítě

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
cs: Neznámá

en: Suffix of the server certificate name.
cs: Přípona názvu serverového certifikátu.

en: Suppress networks available notifications
cs: Potlačit upozornění na dostupné sítě

en: System priority, value can be 0 – 65535.
cs: Systémová priorita, hodnota může být 0 až 65535.

en: Team
cs: Tým

en: Team Advanced Options
cs: Pokročilé možnosti týmu

en: Team Port
cs: Port týmu

en: Team connection %d
cs: Týmové připojení %d

en: Tertiary DNS
cs: Terciální DNS

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer’s configuration. If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
cs: Identifikátor klienta DHCP umožňuje správci přizpůsobit konfiguraci počítače. Pokud si přejete používat DHCP identifikaci, vložte ji sem.

en: The Ethernet MAC address aging time, in seconds
cs: Stárnutí ethernetové MAC adresy, v sekundách

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
cs: IP adresa identifikuje počítač v síti a určuje rozsah adres posílaný ostatním počítačům. Klikněte na tlačítko „Přidat“ pro přidání IP adresy. Pokud není poskytnuta žádná adresa, bude rozsah vybrán automaticky.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
cs: Adresa MAC sem vložená bude použita jako hardwarová adresa síťového zařízení, na němž je toto připojení aktivováno. Tato vlastnost je známá jako klonování nebo podvržení MAC. Např.  00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
cs: Applet NetworkManager nemohl nalézt některé požadované zdroje (soubor .ui nebyl nalezen).

en: The NetworkManager Developers
cs: Vývojáři aplikace NetworkManager

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
cs: Připojení k VPN „%s“ nemohlo být exportováno do %s.
    
    Chyba: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly:
cs: Zásuvnému modulu VPN se nepodařilo správně importovat připojení k VPN:

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
cs: Editor připojení nemohl nalézt některé požadované zdroje (soubor .ui nebyl nalezen).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
cs: Rozhraní editoru připojení nemohlo být kvůli neznámé chybě inicializováno.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
cs: Prodleva mezi inicializací sledování linky a odesláním prvního požadavku.

en: The delay between the link coming up and the runner being notified about it.
cs: Prodleva mezi aktivací linky a informování režimu o této situaci.

en: The delay between the link going down and the runner being notified about it.
cs: Prodleva mezi deaktivací linky a informování režimu o této situaci.

en: The following files are not labelled for use with certificate authentication. Do you wish to adjust the labels?
cs: Následující soubory nejsou označené šítky pro použití ověření pomocí certifikátu. Přejete si štítky upravit?

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
cs: Název rozhraní primárního zařízení. Pokud je nastaveno, toto zařízení bude aktivním podřízeným jakmile je dostupné.

en: The interface on which the PPP connection will be established.
cs: Rozhraní, na kterém má být navázáno spojení PPP.

en: The interval between requests being sent.
cs: Časové rozmezí mezi odesílanými požadavky.

en: The link watcher to be used.
cs: Hlídání spojení, které se má použít.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
cs: Před použitím požaduje mobilní širokopásmové zařízení „%s“ kód PIN pro SIM.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
cs: Před použitím požaduje mobilní širokopásmové zařízení „%s“ kód PUK pro SIM.

en: The name of the MACsec device.
cs: Název zařízení MACsec.

en: The network connection has been disconnected.
cs: Připojení k síti bylo odpojeno.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
cs: Program nm-connection-editor spolupracuje se službou NetworkManager při vytváření a změnách stávajících profilů připojení pro NetworkManager.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACSEC interface should be created.
cs: Název rodičovského rozhraní nebo UUID rodičovského připojení, ze kterého se má rozhraní MACsec vytvořit.

en: The parent interface name or parent connection UUID from which this MACsec interface should be created
cs: Název rodičovského rozhraní nebo UUID rodičovského připojení, ze kterého se má rozhraní MACsec vytvořit

en: The password is not required
cs: Heslo není vyžadováno

en: The port component of the SCI (Secure Channel Identifier)
cs: Komponenta portu pro SCI (Secure Channel Identifier – identifikátor bezpečného kanálu)

en: The pre-shared Connectivity Association Key
cs: Sdílený klíč Connectivity-association

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
cs: Zóna definuje úroveň důvěry tohoto připojení. Výchozí hodnota není obvyklá zóna, jejím výběrem dojde k použití výchozího nastavení zóny firewallu. Výchozí  Lze použít pouze pokud je aktivní firewalld.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
cs: Tento pomocník vám pomůže snadno nastavit širokopásmové připojení k mobilní (3G) síti.

en: This defines the policy of how hardware addresses of team device and port devices should be set during the team lifetime.
cs: Tímto se definuje zásada nastavení hardwarových adres v zařízení týmu a portech zařízení během životnosti týmu.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
cs: Tato volba umožní připojení pouze prostřednictvím přístupového bodu Wi-Fi (AP) se zde uvedeným BSSID. Např. 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “em1”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”
cs: Tato volba umožní připojení pouze prostřednictvím síťového zařízení daného jména, s pevnou zde uvedenou adresou MAC nebo obojím. Např.  "em1", "3C:97:0E:42:1A:19", "em1 (3C:97:0E:42:1A:19)"

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “ib0”, “80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, “ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”
cs: Tato volba umožní připojení pouze prostřednictvím síťového zařízení daného jména, s pevnou zde uvedenou adresou MAC nebo obojím. Např.  "ib0", "80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65", "ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)"

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “wlan0”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”
cs: Tato volba umožní připojení pouze prostřednictvím síťového zařízení daného jména, s pevnou zde uvedenou adresou MAC nebo obojím. Např.  "wlan0", "3C:97:0E:42:1A:19", "wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)"

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
cs: Tento program je součástí aplikace NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
cs: Volí zásadu, podle které budou vybírány agregátory.

en: Traffic Class
cs: Třída provozu

en: Transmission _balancing interval
cs: Interval _balancování vysílání

en: Transmission po_wer
cs: Vy_sílací výkon

en: Twisted Pair (TP)
cs: Kroucená dvoulinka (TP)

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
cs: URL, ze kterého bude získán skript PAC.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown error creating connection editor dialog.
cs: Neznámá chyba při vytváření rozhraní editoru připojení.

en: Unknown error validating 802.1X security
cs: Neznámá chyba při ověřování bezpečnosti 802.1X

en: Unlisted
cs: Není v seznamu

en: Unrecognized connection type
cs: Nerozpoznaný typ připojení

en: Unsupported mobile broadband connection type.
cs: Nepodporovaný typ mobilního širokopásmového připojení.

en: Usage:
cs: Použití:

en: Use 802.1_X security for this connection
cs: Použít pro toto připojení zabezpečení 802.1_X

en: Use TCP _header compression
cs: Použít komprimaci _hlaviček TCP

en: Use _stateful MPPE
cs: Použít _stavový protokol MPPE

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
cs: Použijte nabídku sítí pro připojení k síti Wi-Fi

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
cs: Použít toto nastavení pouze pro klienty/schémata typu prohlížeč.

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
cs: Účelem je zjištění, zda by měla být nastavení přenesena na novou verzi.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
cs: Je vyžadováno ověření uživatele pro připojení k VPN „%s“…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
cs: Je vyžadováno ověření uživatele k síti Wi-Fi „%s“…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
cs: Je vyžadováno ověření uživatele pro připojení k drátové síti „%s“…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
cs: Je vyžadováno ověření uživatele pro mobilní širokopásmové připojení „%s“…

en: User authentication required for network connection “%s”…
cs: Je vyžadováno ověření uživatele pro připojení „%s“…

en: Username used to authenticate with the PPPoE service.
cs: Uživatelské jméno použité pro autentizaci vůči službě PPPoE.

en: VLAN _id
cs: _ID VLAN

en: VLAN connection %d
cs: Připojení VLAN %d

en: VLAN inter_face name
cs: Název rozhraní VLAN

en: VPN Banner
cs: Úvodní text VPN

en: VPN Connection Failed
cs: Připojení k VPN selhalo

en: VPN Gateway
cs: Brána VPN

en: VPN Login Message
cs: Zpráva po přihlášení VPN

en: VPN Type
cs: Typ VPN

en: VPN Username
cs: Uživatelské jméno VPN

en: VPN connection %d
cs: Připojení k VPN %d

en: VPN connection active
cs: Připojení k VPN je aktivní

en: VPN connection has been successfully established.
cs: Připojení k VPN bylo úspěšně navázáno.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
cs: Připojení k VPN bylo úspěšně navázáno.
    %s

en: Validate received ARP packets on active ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
cs: Ověřovat přijaté pakety ARP na aktivních portech. Pokud není zaškrtnuto, budou všechny příchozí pakety ARP brány jako správná odpověď.

en: Validate received ARP packets on inactive ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
cs: Ověřovat přijaté pakety ARP na neaktivních portech. Pokud není zaškrtnuto, budou všechny příchozí pakety ARP brány jako správná odpověď.

en: Validation
cs: Ověřování

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of multicast group rejoin requests.
cs: Hodnota je kladné číslo v milisekundách. Určuje interval mezi dávkami požadavků na znovupřipojení vícesměrové skupiny.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of notify-peer packets.
cs: Hodnota je kladné číslo v milisekundách. Definuje interval mezi dávkami oznamovacích paketů od protějšků.

en: Version 0
cs: Verze 0

en: Version 1
cs: Verze 1

en: Virtual
cs: Virtuální

en: WEP 128-bit Passphrase
cs: Heslo WEP 128 bitů

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
cs: Klíč WEP 40/128 bitů (Hex nebo ASCII)

en: WEP inde_x
cs: Inde_x WEP

en: Wake on LAN
cs: Probudit po síti

en: Wake-on-LAN password
cs: Heslo probuzení po sítí

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
cs: Heslo pro probuzení po síti (Ethernet MAC). Platné pouze pro magic pakety.

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
cs: Pozor: Pokud vyberete nesprávný tarif, může dojít ke chybnému účtování vašeho účtu nebo odmítnutí připojení k síti. 
    
    Nejste-li si jistí přístupovým bodem, obraťte se na svého poskytovatele.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
cs: Varování: připojení obsahuje některé vlastnosti, které nejsou editorem podporované a při uložení se smažou.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
cs: V případě selhání nastavení parametrů IPv6 bude při připojování do sítí IPv4  připojení dokončeno pokud se podaří nastavit parametry IPv4.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
cs: V případě selhání nastavení parametrů IPv4 bude při připojování do sítí IPv6 připojení dokončeno pokud se podaří nastavit parametry IPv6.

en: Whether the transmitted traffic must be encrypted
cs: Jestli mají být vysílané přenosy šifrované

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
cs[0]: Síť Wi-Fi
cs[1]: Sítě Wi-Fi
cs[2]: Sítě Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
cs: Síť Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
cs: K síti Wi-Fi je vyžadováno ověření

en: Wi-Fi Networks (%s)
cs: Sítě Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
cs: Dostupné sítě Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
cs: Zabezpečení Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter
cs: _Adaptér Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter:
cs: _Adaptér Wi-Fi:

en: Wi-Fi _security
cs: Zabezpečení _Wi-Fi

en: Wi-Fi _security:
cs: Zabezpečení _Wi-Fi:

en: Wi-Fi connection %d
cs: Připojení Wi-Fi %d

en: Wi-Fi device
cs: Zařízení Wi-Fi

en: Wi-Fi is disabled
cs: Wi-Fi je zakázána

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
cs: Wi-Fi je zakázána hardwarovým přepínačem

en: Wi-Fi network connection “%s” active
cs: Připojení k síti Wi-Fi „%s“ je aktivní

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
cs: Připojení k síti Wi-Fi „%s“ je aktivní: %s (%d %%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
cs: Žádné

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
cs: Žádná

en: Willing
cs: Ochotný

en: Wired
cs: Drátové

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
cs: Nesprávný kód PIN. Obraťte se prosím na svého poskytovatele.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
cs: Nesprávný kód PUK. Obraťte se prosím na svého poskytovatele.

en: Yes
cs: Ano

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
cs: Jste právě připojeni k mobilní širokopásmové síti.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
cs: Jste právě připojeni k síti Wi-Fi „%s“.

en: You are now connected to the ethernet network.
cs: Jste právě připojeni k drátové síti.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
cs: Jste právě připojeni k mobilní širokopásmové síti.

en: You are now connected to “%s”.
cs: Jste právě připojeni k „%s“.

en: You are now registered on a roaming network.
cs: Jste právě připojeni k roamingové síti.

en: You are now registered on the home network.
cs: Jste právě připojeni k domácí síti.

en: You will need the following information:
cs: Budete potřebovat tyto informace:

en: Your Device:
cs: Vaše zařízení:

en: Your Plan:
cs: Váš tarif:

en: Your Provider:
cs: Váš poskytovatel:

en: Your broadband billing plan name
cs: Název vašeho tarifu

en: Your broadband provider’s name
cs: Název poskytovatele širokopásmového připojení

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
cs: Vaše mobilní širokopásmové připojení je nastaveno s těmito parametry:

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Add a VPN connection…
cs: Přid_at připojení k VPN…

en: _Aggregator selection policy
cs: Zásada výběru _agragátoru

en: _Aging time
cs: Dob_a životnosti

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Configure VPN…
cs: _Nastavit VPN…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
cs: _Připojit se ke skryté síti Wi-Fi…

en: _Delete
cs: O_dstranit

en: _Device
cs: Z_ařízení

en: _Dial-Up Network
cs: Vy_táčené připojení

en: _Domain
cs: _Doména

en: _Down delay
cs: Prodleva o_dpojení

en: _Edit
cs: Upr_avit

en: _Export…
cs: E_xport…

en: _Fields for transmission hash
cs: Pole pro ode_sílací haš

en: _Hairpin mode
cs: Vlásen_kový režim

en: _Hardware Address
cs: _Hardwarová adresa

en: _Hardware address policy
cs: Zásady _hardwarové adresy

en: _Ignore
cs: _Ignorovat

en: _Inner authentication
cs: V_nitřní ověření

en: _Interface name
cs: Název _rozhraní

en: _Key
cs: _Klíč

en: _LACP port priority
cs: Priorita portu _LACP

en: _Link Monitoring
cs: S_ledování spojení

en: _Link watcher
cs: H_lídání spojení

en: _Login
cs: _Přihlásit

en: _Loose binding
cs: Vo_lná vazba

en: _Maximum missed replies
cs: _Maximum ztracených odpovědí

en: _Metered connection
cs: _Týmová připojení

en: _Method
cs: _Metoda

en: _Minimum ports
cs: _Minimum portů

en: _Multicast rejoin count
cs: Počet vices_měrových znovupřipojení

en: _Network name
cs: _Název sítě

en: _Network name:
cs: _Název sítě:

en: _New Connection
cs: _Nové připojení

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Parent interface
cs: _Rodičovské rozhraní

en: _Password
cs: _Heslo

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Peer notification count
cs: _Počet oznámení protistraně

en: _Personal Area Network
cs: Osobní síť _PAN

en: _Port priority
cs: _Priorita portu

en: _Primary
cs: _Primární

en: _Priority
cs: _Priorita

en: _Queue ID
cs: ID _fronty

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Rate
cs: _Poměr

en: _Relabel
cs: Z_měnit štítek

en: _Remember PIN
cs: Pa_matovat si PIN

en: _Reorder headers
cs: Pře_skupit hlavičky

en: _Replace
cs: _Nahradit

en: _Require 128-bit encryption
cs: Vyžadovat 128bitové šif_rování

en: _Routes…
cs: T_rasy…

en: _Runner
cs: _Režim

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Secondary Password:
cs: _Sekundární heslo:

en: _Select your plan:
cs: _Vybrat tarif:

en: _Service
cs: _Služba

en: _Source host
cs: Zdrojový ho_stitel

en: _Speed
cs: _Rychlost

en: _System priority
cs: _Systémová priorita

en: _Target host
cs: Cílový hos_titel

en: _Teamed connections
cs: _Týmová připojení

en: _Tertiary Password:
cs: _Terciální heslo:

en: _Transmission balancer
cs: Balancování vysí_lání

en: _Transport mode
cs: Režim _přenosu

en: _Type
cs: _Typ

en: _Unlock
cs: Odemkno_ut

en: _Unlock token
cs: Odemkno_ut tiket

en: _Up delay
cs: Prodleva _navázání spojení

en: _Use Data Center Bridging (DCB) for this connection
cs: Pro toto připojení po_užít Data Center Bridging (DCB)

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
cs: Po_užít šifrování Point-to-Point (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
cs: Po_užít toto připojení jen pro prostředky ve vlastní síti

en: _Username
cs: _Uživatelské jméno

en: _VPN Connections
cs: Připojení k _VPN

en: _Wake on LAN password
cs: _Heslo pro probuzení po síti

en: automatic
cs: automatické

en: bytes
cs: bajty

en: can’t parse device name
cs: nezdařilo se zpracovat název zařízení

en: cloned MAC
cs: klonovaná adresa MAC

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
cs: vytvoření vlastnosti „%s“ objektu „%s“ nemůže být nastaveno po vytváření

en: default
cs: výchozí

en: device
cs: zařízení

en: device not managed
cs: zařízení není spravováno

en: device not ready
cs: zařízení není připraveno

en: device not ready (firmware missing)
cs: zařízení není připraveno (chybí firmware)

en: disconnected
cs: odpojeno

en: ignored
cs: ignorováno

en: infiniband device
cs: zařízení infiniband

en: invalid %s (%s)
cs: neplatná %s (%s)

en: invalid %s (%s)
cs: neplatné %s (%s)

en: invalid %s (%s):
cs: neplatné %s (%s):

en: invalid %s for %s (%s)
cs: neplatná %s pro %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
cs: neplatné zařízení Bluetooth (%s)

en: invalid hardware address
cs: neplatná hardwarová adresa

en: invalid interface-name (%s):
cs: neplatný název rozhraní (%s):

en: invalid interface-name for %s (%s):
cs: neplatný název rozhraní pro %s (%s):

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
cs: neplatný wep-key: klíč délky %zu musí obsahovat pouze znaky ASCII

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
cs: neplatný wep-key: klíč délky %zu musí obsahovat jen šestnáctkové číslice

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
cs: neplatný wep-key: heslo nesmí být prázdné

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
cs: neplatný wep-key: heslo musí být kratší než 64 znaků

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
cs: neplatný wep-key: nesprávná délka klíče %zu. Musí být dlouhý buď 5 nebo 13 znaků ASCII, a nebo 10 nebo 16 šestnáctkových číslic

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
cs: neplatný wpa-psk: nelze interpretovat klíč délky 64 bajtů jako šestnáctkový

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
cs: neplatný wpa-psk: neplatná délka klíče %zu. Musí být v rozmezí 8 až 63 bajtů nebo 64 šestnáctkových číslic

en: missing EAP client Private Key passphrase
cs: chybějící heslo soukromého klíče klienta EAP

en: missing EAP password
cs: chybějící heslo pro EAP

en: missing EAP username
cs: chybějící uživatelské jméno pro EAP

en: missing EAP-FAST PAC file
cs: chybějící PAC soubor EAP-FAST

en: missing EAP-LEAP password
cs: chybějící heslo pro EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP username
cs: chybějící uživatelské jméno pro EAP-LEAP

en: missing EAP-TLS identity
cs: chybějící identita EAP-TLS

en: missing SSID
cs: chybějící SSID

en: missing leap-password
cs: chybí leap-password

en: missing leap-username
cs: chybí leap-username

en: missing parent interface
cs: chybí rodičovské rozhraní

en: missing wep-key
cs: chybí wep-key

en: never
cs: nikdy

en: no CA certificate selected
cs: není vybrán žádný certifikát CA

en: no key selected
cs: není vybrán žádný klíč

en: no user certificate selected
cs: není vybrán žádný uživatelský certifikát

en: none
cs: žádné

en: not enabled
cs: není povoleno

en: not registered
cs: neregistrované

en: now
cs: nyní

en: object class '%s' has no property named '%s'
cs: objektová třída „%s“ nemá vlastnost nazvanou „%s“

en: primary
cs: primární

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
cs: vlastnost „%s“ objektové třídy „%s“ není zapisovatelná

en: registration denied
cs: registrace byla odmítnuta

en: searching
cs: vyhledává se

en: secure.
cs: bezpečné.

en: selected CA certificate file does not exist
cs: vybraný soubor s certifikátem CA neexistuje

en: selected key file does not exist
cs: vybraný soubor s klíčem neexistuje

en: selected user certificate file does not exist
cs: vybraný soubor s uživatelským certifikátem neexistuje

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
cs: neurčená chyba v zabezpečení 802.1X (wpa-eap)

en: unknown failure
cs: neznámé selhání

en: unspecified error
cs: neurčená chyba

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
cs: hodnota „%s“ typu „%s“ je mimo rozsah vlastnosti „%s“ typu „%s“

en: vlan parent
cs: rodičovská vlan
