network-manager-applet - en to be translation catalogue (357 entries)

en: "vlan" + number
be: "vlan" + нумар

en: %d day ago | %d days ago
be[0]: %d дзень таму
be[1]: %d дні таму
be[2]: %d дзён таму

en: %d hour ago | %d hours ago
be[0]: %d гадзіна таму
be[1]: %d гадзіны таму
be[2]: %d гадзін таму

en: %d minute ago | %d minutes ago
be[0]: %d хвіліна таму
be[1]: %d хвіліны таму
be[2]: %d хвілін таму

en: %d month ago | %d months ago
be[0]: %d месяц таму
be[1]: %d месяцы таму
be[2]: %d месяцаў таму

en: %d year ago | %d years ago
be[0]: %d год таму
be[1]: %d гады таму
be[2]: %d гадоў таму

en: %s (%s roaming)
be: %s (%s-роўмінг)

en: %s (roaming)
be: %s (роўмінг)

en: %s connection
be: Злучэнне %s

en: %s slave %d
be: Падпарадкаванае злучэнне %2$d (%1$s)

en: %u (%u MHz)
be: %u (%u МГц)

en: %u Mb/s
be: %u Мбіт/с

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
be: (у некаторых выпадках) Пункт доступу (APN) для вашага тарыфнага плана

en: (none)
be: (няма)

en: 1 (Default)
be: 1 (прадвызначана)

en: 1 Gb/s
be: 1 Гбіт/с

en: 10 Gb/s
be: 10 Гбіт/с

en: 10 Mb/s
be: 10 Мбіт/с

en: 100 Mb/s
be: 100 Мбіт/с

en: 802.1X Security
be: 802.1X-бяспека

en: 802.1X authentication
be: Ідэнтыфікацыя 802.1X

en: A (5 GHz)
be: A (5 ГГц)

en: Adaptive load balancing
be: Адаптыўнае балансаванне нагрузкі

en: Adaptive transmit load balancing
be: Адаптыўнае балансаванне перадачы даных

en: Address
be: Адрас

[ctx: Address]
en: Unknown
be: Невядома

en: Addresses
be: Адрасы

en: Advanced
be: Адмысловае

en: All _users may connect to this network
be: Усе _карыстальнікі могуць злучацца з гэтай сеткай

en: All files
be: Усе файлы

en: Allow _BSD data compression
be: _Дазволіць BSD-сцісканне даных

en: Allow _Deflate data compression
be: Даз_воліць Deflate-сцісканне даных

en: Allow _roaming if home network is not available
be: Дазволіць _карыстанне роўмінг-паслугамі пры недаступнасці дамашняй сеткі

en: Allow automatic PAC pro_visioning
be: Дазволіць _аўтаматычнае забеспячэнне PAC

en: Allowed Authentication Methods
be: Дазволеныя метады ідэнтыфікацыі

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
be: IP-адрас або спіс такіх адрасоў, падзеленых коскамі, для праверкі стану фізічнага злучэння.

en: Anonymous
be: Ананімна

en: Any device
be: Любое прыстасаванне

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
be: Ці вы сапраўды хочаце выдаліць злучэнне "%s"?

en: Authenticate to delete the selected connection
be: Ідэнтыфікуйце сябе,, каб змагчы выдаліць вылучанае злучэнне

en: Authenticate to edit the selected connection
be: Ідэнтыфікуйце сябе, каб змагчы змяняць вылучанае злучэнне

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
be: Ідэнтыфікуйце сябе, каб захаваць гэта злучэнне для ўсіх карыстальнікаў камп'ютара.

en: Authenticated
be: Ідэнтыфікавана

en: Authentication
be: Ідэнтыфікацыя

en: Authentication required by Wi-Fi network
be: Патрэбна ідэнтыфікацыя для сеткі Wi-Fi

en: Auto Ethernet
be: Аўта Ethernet

en: Automatic
be: Аўтаматычна

en: Automatic (DHCP)
be: Аўтаматычна (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
be: Толькі аўтаматычна атрыманыя адрасы (DHCP)

en: Automatic (PPPoE)
be: Аўтаматычна (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
be: Толькі аўтаматычна атрыманыя адрасы (PPPoE)

en: Automatic (VPN)
be: Аўтаматычна (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
be: Толькі аўтаматычна атрыманыя адрасы (VPN)

en: Automatic with manual DNS settings
be: Аўтаматычныя настройкі з уласным DNS

en: Automatic, DHCP only
be: Аўтаматычна, толькі DHCP

en: Automatic, addresses only
be: Аўтаматычна, толькі адрасы

en: Automatically unlock this device
be: Аўтаматычна разблакіраваць гэта прыстасаванне

en: Available
be: Даступна

en: B/G (2.4 GHz)
be: B/G (2.4 ГГц)

en: Base Connection
be: Асноўнае злучэнне

en: Basic
be: Просты

en: Bond connection %d
be: Bond-злучэнне %d

en: Both
be: Абодва

en: Bridge
be: Мост

en: Bridge Port
be: Порт моста

en: Bridge connection %d
be: Злучэнне-мост %d

en: Broadcast
be: Шырокая трансляцыя

en: Broadcast Address
be: Адрас шырокай трансляцыі

en: C_onnect
be: Да_лучыцца

en: C_onnection:
be: _Злучэнне:

en: C_reate
be: _Стварыць

en: Cannot export VPN connection
be: Не ўдалося экспартаваць VPN-злучэнне

en: Choose a Connection Type
be: Выберыце тып злучэння

en: Choose a VPN Connection Type
be: Выберыце тып VPN-злучэння

en: Choose your Billing Plan
be: Выбар тарыфнага плана

en: Choose your Provider
be: Выбар мабільнага аператара

en: Compression
be: Сцісканне

en: Configure _Methods…
be: Настройка _метадаў...

en: Confirm Mobile Broadband Settings
be: Пацвярджэнне настроек шырокапалоснай мабільнай сувязі

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
be: Злучэнне са схаванай сеткай Wi-Fi

en: Connected
be: Злучэнне

en: Connection Established
be: Злучэнне ўсталявана

en: Connection Information
be: Інфармацыя аб злучэнні

en: Connection _Information
be: Інфармацыя аб _злучэнні

en: Connection activation failed
be: Не ўдалося ўключыць злучэнне

en: Connection add failed
be: Не ўдалося дадаць злучэнне

en: Connection delete failed
be: Не ўдалося выдаліць злучэнне

en: Connection failure
be: Няўдалае злучэнне

en: Could not create connection
be: Не ўдалося стварыць злучэнне

en: Could not create new connection
be: Не ўдалося стварыць новае злучэнне

en: Could not edit connection
be: Не ўдалося змяніць злучэнне

en: Could not load 802.1X Security user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек бяспекі 802.1X.

en: Could not load DSL user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек DSL.

en: Could not load General user interface.
be: Не ўдалося загрузіць асноўны інтэрфейс карыстальніка.

en: Could not load IPv4 user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення IPv4-настроек.

en: Could not load IPv6 user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення IPv6-настроек.

en: Could not load InfiniBand user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек InfiniBand.

en: Could not load PPP user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек PPP-злучэння.

en: Could not load VPN user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек VPN-злучэння.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек бяспекі Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек бяспекі Wi-Fi. Адсутнічае настройка Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек Wi-Fi.

en: Could not load bond user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для bond-злучэнняў.

en: Could not load bridge port user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для порта злучэння-моста.

en: Could not load bridge user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для злучэнняў-мастоў.

en: Could not load ethernet user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек Ethernet.

en: Could not load mobile broadband user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для змянення настроек шырокапалоснага мабільнага злучэння.

en: Could not load vlan user interface.
be: Не ўдалося загрузіць інтэрфейс карыстальніка для VLAN.

en: Country or Region List:
be: Спіс краін і рэгіёнаў:

en: Country or region
be: Краіна ці рэгіён

en: Create New Wi-Fi Network
be: Стварэнне новай сеткі Wi-Fi

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
be: Стварыць злучэнне для _гэтага прыстасавання шырокапалоснай мабільнай сувязі:

en: DSL authentication
be: DSL-ідэнтыфікацыя

en: DSL connection %d
be: DSL злучэнне %d

en: Datagram
be: Дэйтаграмы

en: Default
be: Прадвызначана

en: Default Route
be: Прадвызначаны маршрут

en: Delete the selected connection
be: Выдаліць вылучанае злучэнне

en: Device disconnect failed
be: Не ўдалося адлучыць прыстасаванне

en: Device name + number
be: Назва прыстасавання + нумар

en: Disable VPN notifications
be: Выключыць апавяшчэнні аб VPN-злучэнні

en: Disable connected notifications
be: Выключыць апавяшчэнні аб злучэнні

en: Disable disconnected notifications
be: Выключыць апавяшчэнні аб адлучэнні

en: Disabled
be: Выключана

en: Disconnect
be: Адлучыцца

en: Disconnect failure
be: Няўдалае адлучэнне

en: Disconnected
be: Адлучана

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
be: Ці вы хочаце замяніць %s на новае VPN-злучэнне, якое вы зараз захоўваеце?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
be: Дамены для вызначэння адрасоў хостаў. Можна падаць некалькі даменаў, падзяліўшы іх коскамі.

en: Driver
be: Драйвер

en: Dynamic WEP
be: Дынамічны WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
be: Дынамічны WEP (802.1X)

en: Echo
be: Рэха

en: Edit the selected connection
be: Змяніць вылучанае злучэнне

en: Editing %s
be: Змяненне %s

en: Editing IPv4 routes for %s
be: Змяненне IPv4-маршрутаў для %s

en: Editing IPv6 routes for %s
be: Змяненне IPv6-маршрутаў для %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
be: Змяненне метадаў PPP-ідэнтыфікацыі для %s

en: Editing un-named connection
be: Змяненне безназоўнага злучэння

en: Enable N_otifications
be: Уключыць _апавяшчэнні

en: Enable _Mobile Broadband
be: Уключыць _шырокапалосную мабільную сувязь

en: Enable _Networking
be: _Уключыць сеткавыя паслугі

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
be: _Уключыць STP (Spanning Tree Protocol)

en: Enable _Wi-Fi
be: _Уключыць Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
be: Упішыце назву новай сеткі Wi-Fi.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
be: Упішыце назву і вызначыце настройкі бяспекі для схаванай сеткі Wi-Fi, з якой трэба злучыцца.

en: Error creating connection
be: Памылка стварэння злучэння

en: Error displaying connection information:
be: Памылка паказу інфармацыі аб злучэнні:

en: Error editing connection
be: Памылка змянення злучэння

en: Error initializing editor
be: Памылка ініцыяцыі рэдактара

en: Ethernet Network
be: Сетка Ethernet

en: Ethernet Network (%s)
be: Сетка Ethernet (%s)

en: Ethernet Networks
be: Сеткі Ethernet

en: Ethernet Networks (%s)
be: Сеткі Ethernet (%s)

en: Ethernet connection %d
be: Злучэнне Ethernet %d

en: Failed to activate connection
be: Не ўдалося ўключыць злучэнне

en: Failed to add new connection
be: Не ўдалося дадаць новае злучэнне

en: Failed to add/activate connection
be: Не ўдалося дадаць/уключыць злучэнне

en: Gateway
be: Сеткавая брама

en: General
be: Агульнае

en: Hardware
be: Апаратнае

en: Hardware Address
be: Апаратны адрас

en: Hidden Wi-Fi network
be: Схаваная сетка Wi-Fi

en: Home network
be: Асноўная сетка

en: Home network (%s)
be: Асноўная сетка (%s)

en: IP Address
be: IP-адрас

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
be: IP-адрасы сервераў даменных назваў для вызначэння адрасоў хостаў. Можна падаць некалькі сервераў, падзяліўшы іх назвы коскамі.

en: IPv4 Settings
be: IPv4-настройкі

en: IPv6 Settings
be: IPv6-настройкі

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
be: Калі ўключана, гэтае злучэнне ніколі не будзе прадвызначаным.

en: Ig_nore automatically obtained routes
be: І_гнараваць аўтаматычна атрыманыя маршруты

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Ignore CA certificate
be: Ігнараваць сертыфікат CA

en: InfiniBand connection %d
be: Злучэнне InfiniBand %d

en: Installed CDMA device
be: Усталяванае CDMA-прыстасаванне

en: Installed GSM device
be: Усталяванае GSM-прыстасаванне

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
be: Яна не прызначана для запуску з загаднага радка, а выконваецца ў працоўным асяроддзі GNOME.

en: Last Used
be: Дата апошняга выкарыстання

en: Link-Local
be: Лакальнае злучэнне

en: Link-Local Only
be: Толькі лакальнае злучэнне

en: MII (recommended)
be: MII (рэкамендавана)

en: Manage and change your network connection settings
be: Настройкі сеткавага злучэння

en: Manage your network connections
be: Кіраванне сеткавымі злучэннямі

en: Manual
be: Ручныя настройкі

en: Mb/s
be: Мбіт/с

en: Metric
be: Метрыка

en: Missing resources
be: Адсутныя рэсурсныя файлы

en: Mobile Broadband
be: Шырокапалоснае мабільнае злучэнне

en: Mobile Broadband (%s)
be: Шырокапалоснае мабільнае злучэнне (%s)

en: Mobile Broadband network.
be: Шырокапалосная мабільная сетка.

en: Mobile broadband network password
be: Пароль да шырокапалоснай мабільнай сеткі

en: More networks
be: Больш сетак

en: My country is not listed
be: Маёй краіны няма ў спісе

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
be: Мой аператар выкарыстоўвае CDMA-тэхналогію (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
be: Мой аператар выкарыстоўвае CDMA-т_эхналогію (напрыклад, 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
be: Мой аператар выкарыстоўвае GSM-тэхналогію (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
be: Мой аператар выкарыстоўвае GSM-_тэхналогію (напрыклад, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: Name
be: Назва

en: Netmask
be: Сеткавая маска

en: Network
be: Сетка

en: Network Connections
be: Сеткавыя злучэнні

en: NetworkManager Applet
be: Аплет NetworkManager

en: NetworkManager Website
be: Сеціўная пляцоўка NetworkManager

en: Networking disabled
be: Сеткавыя паслугі выключаны

en: New Mobile Broadband Connection
be: Новае шырокапалоснае мабільнае злучэнне

en: New PIN code:
be: Новы PIN-код:

en: New Wi-Fi network
be: Новая сетка Wi-Fi

en: No network connection
be: Няма сеткавага злучэння

en: No network devices available
be: Няма сеткавых прыстасаванняў

en: No valid active connections found!
be: Дзейных злучэнняў не знойдзена!

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
be: Аплет абшару апавяшчэння для кіравання сеткавымі прыстасаваннямі і злучэннямі.

en: Open System
be: Адкрытая сістэма

en: PAC files (*.pac)
be: PAC-файлы (*.pac)

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
be: Для выкарыстання прыстасавання шырокапалоснага мабільнага інтэрнэту патрэбны PIN-код

en: PIN code required
be: Патрэбны PIN-код

en: PIN code:
be: PIN-код:

en: PPP Settings
be: Настройкі PPP-злучэння

en: PUK code:
be: PUK-код:

en: Password:
be: Пароль:

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Protected EAP (PEAP)
be: Абаронены EAP (PEAP)

en: Provider
be: Аператар

en: Provider:
be: Аператар:

en: Re-enter new PIN code:
be: Паўторна ўпішыце новы PIN-код:

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
be: Вымагаць настройкі IPv_4-сеткі для паспяховага злучэння

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
be: Вымагаць настройкі IPv_6-сеткі для паспяховага злучэння

en: Roaming network
be: Роўмінг-сетка

en: Roaming network (%s)
be: Роўмінг-сетка (%s)

en: SIM PIN Unlock Required
be: Патрэбны код разблакіравання PIN-коду

en: SIM PIN unlock required
be: Патрэбны код разблакіравання PIN-коду

en: SIM PUK Unlock Required
be: Патрэбны код разблакіравання PUK-коду

en: SIM PUK unlock required
be: Патрэбны код разблакіравання PUK-коду

en: Save any changes made to this connection.
be: Захаваць усе змены, зробленыя для гэтага злучэння.

en: Select Mobile Broadband Provider Type
be: Выберыце тып правайдара шырокапалоснага мабільнага злучэння

en: Select file to import
be: Выберыце файл для імпартавання

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
be: Выберыце тып новага злучэння.
    
    Калі вы ствараеце VPN-злучэнне, а патрэбнага тыпу VPN няма ў спісе, гэта значыць, што ў сістэме не ўсталяваны адпаведны VPN-плугін.

en: Select your provider from a _list:
be: Выберыце свайго мабільнага _аператара са спіса:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
be: _Пункт доступу тарыфнага плана (APN):

en: Send PPP _echo packets
be: Пасылаць р_эхавыя PPP-пакеты

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
be: Выключыць апавяшчэнні аб наяўнасці сетак Wi-Fi.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
be: Выключыць апавяшчэнні пры злучэнні з сеткай.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
be: Выключыць апавяшчэнні пры злучэнні і адлучэнні ад VPN-сеткі.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
be: Выключыць апавяшчэнні пры адлучэнні ад сеткі.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
be: Выключыць папярэджанні аб сертыфікатах CA для EAP-ідэнтыфікацыі.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
be: Выключыць папярэджанні аб сертыфікатах CA у другой фазе EAP-ідэнтыфікацыі.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
be: Выключыць для аплета магчымасць стварэння adhoc-сеткі.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
be: Настройка шырокапалоснага мабільнага злучэння

en: Shared Key
be: Супольны ключ

en: Shared to other computers
be: Даступна для іншых камп'ютараў

en: Sho_w key
be: _Паказаць ключ

en: Sho_w password
be: _Паказаць пароль

en: Sho_w passwords
be: _Паказаць паролі

en: Show PIN code
be: Паказаць PIN-код

en: Show PIN/PUK codes
be: Паказаць PIN- і PUK-коды

en: Speed
be: Хуткасць

[ctx: Speed]
en: Unknown
be: Невядома

en: Stamp
be: Адбітак

en: Subnet Mask
be: Маска падсеткі

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
be: Невядома

en: Suppress networks available notifications
be: Блакіраваць апавяшчэнні аб наяўнасці сетак

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
be: Аплет NetworkManager не здолеў адшукаць некаторыя патрэбныя рэсурсы (.ui-файл не знойдзены).

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
be: Рэдактар злучэнняў не здолеў адшукаць некаторыя патрэбныя рэсурсы (.ui-файл не знойдзены).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
be: Не ўдалося ініцыяваць дыялогавае акенца рэдактара злучэнняў з прычыны невядомай памылкі.

en: The network connection has been disconnected.
be: Сеткавае злучэнне разарвана.

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
be: Зона вызначае ўзровень даверу да злучэння. Прадвызначана гэта не звычайная зона, а азначае, што будзе ўжыта прадвызначаная зона брандмаўэра. Настройка будзе карыснай, толькі калі ўключаны firewalld.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
be: Гэты памочнік дапаможа вам лёгка настроіць шырокапалоснае мабільнае злучэнне з сотавай 3G-сеткай.

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
be: Гэта праграма з'яўляецца складовай часткай NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: Tunneled TLS
be: Тунэльны TLS

en: Twisted Pair (TP)
be: Вітая пара (TP)

en: Unknown
be: Невядома

en: Unknown error
be: Невядомая памылка

en: Unknown error creating connection editor dialog.
be: Невядомая памылка стварэння дыялогавага акенца для рэдактара злучэння.

en: Unlisted
be: Не ў спісе

en: Unsupported mobile broadband connection type.
be: Гэты тып шырокапалоснага мабільнага злучэння не падтрымліваецца.

en: Usage:
be: Правілы карыстання:

en: Use 802.1_X security for this connection
be: Ужыць _802.1X для бяспекі гэтага злучэння

en: Use TCP _header compression
be: Сціскаць TCP-_загалоўкі

en: Use _stateful MPPE
be: _Ужыць stateful MPPE

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
be: Выкарыстайце меню са спісам сетак, каб злучыцца з сеткай Wi-Fi

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
be: Выкарыстоўваецца для вызначэння патрэбы ў міграцыі настроек на новую версію.

en: VLAN connection %d
be: VLAN-злучэнне %d

en: VPN Banner
be: Банер VPN

en: VPN Connection Failed
be: Няўдалае VPN-злучэнне

en: VPN Gateway
be: Сеткавая брама VPN

en: VPN Login Message
be: Паведамленне VPN-уваходу

en: VPN Type
be: Тып VPN

en: VPN Username
be: Карыстальнік VPN

en: VPN connection %d
be: VPN злучэнне %d

en: VPN connection has been successfully established.
be: Злучэнне VPN паспяхова ўсталявана.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
be: Злучэнне VPN паспяхова ўсталявана.
    
    %s

en: Version 0
be: Версія 0

en: Version 1
be: Версія 1

en: Virtual
be: Віртуальнае

en: WEP 128-bit Passphrase
be: WEP, 128-бітны пароль

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
be: WEP, 40/128-бітны ключ (Hex ці ASCII)

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
be: Пры злучэнні з IPv4-сеткай дазволіць злучэнне без IPv6-адрасоў.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
be: Пры злучэнні з IPv6-сеткай дазволіць злучэнне без IPv4-адрасоў.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
be[0]: Сетка Wi-Fi
be[1]: Сеткі Wi-Fi
be[2]: Сеткі Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
be: Сетка Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
be: Патрэбна ідэнтыфікацыя для сеткі Wi-Fi

en: Wi-Fi Networks (%s)
be: Сеткі Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
be: Даступныя сеткі Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
be: Бяспека Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter:
be: _Адаптар Wi-Fi:

en: Wi-Fi _security:
be: _Бяспека Wi-Fi:

en: Wi-Fi connection %d
be: Злучэнне Wi-Fi %d

en: Wi-Fi is disabled
be: Wi-Fi выключаны

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
be: Wi-Fi выключаны з дапамогай апаратнага пераключальніка

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
be: Няма

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
be: Няма

en: Wired
be: Правадны

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
be: Хібны PIN-код. Звярніцеся да правайдара паслуг.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
be: Хібны PUK-код. Звярніцеся да правайдара паслуг.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
be: Вы злучаны з шырокапалоснай мабільнай сеткай.

en: You are now connected to the ethernet network.
be: Вы злучаны з сеткай Ethernet.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
be: Вы злучаны з шырокапалоснай мабільнай сеткай.

en: You are now registered on a roaming network.
be: Вы зарэгістраваны ў роўмінг-сетцы.

en: You are now registered on the home network.
be: Вы зарэгістраваны ў дамашняй сетцы.

en: You will need the following information:
be: Вам спатрэбіцца наступная інфармацыя:

en: Your Device:
be: Прыстасаванне:

en: Your Plan:
be: Тарыфны план:

en: Your Provider:
be: Мабільны аператар:

en: Your broadband billing plan name
be: Назва вашага тарыфнага плана

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
be: Ваша шырокапалоснае мабільнае злучэнне мае наступную канфігурацыю настроек:

en: _About
be: _Аб праграме

en: _Delete
be: _Выдаліць

en: _Edit
be: _Змяніць

en: _Network name:
be: _Назва сеткі:

en: _Password:
be: П_ароль:

en: _Replace
be: _Замяніць

en: _Require 128-bit encryption
be: _Патрабаваць 128-бітнага шыфравання

en: _Routes…
be: М_аршруты...

en: _Save
be: _Захаваць

en: _Select your plan:
be: _Вызначыце тарыфны план:

en: _Unlock
be: _Разблакіраваць

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
be: _Шыфраваць PPP-злучэнне (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
be: _Выкарыстоўваць злучэнне толькі для рэсурсаў гэтай сеткі

en: _VPN Connections
be: VPN-з_лучэнні

en: automatic
be: аўтаматычна

en: bytes
be: байтаў

en: default
be: прадвызначана

en: device not managed
be: прыстасаваннем нельга кіраваць

en: device not ready
be: прыстасаванне не гатова

en: device not ready (firmware missing)
be: прыстасаванне не гатова (няма апаратнага апраграмавання)

en: disconnected
be: няма злучэння

en: mW
be: мВт

en: ms
be: мс

en: never
be: ніколі

en: none
be: нічога

en: not enabled
be: выключана

en: not registered
be: няма рэгістрацыі

en: now
be: зараз

en: registration denied
be: адмоўлена ў рэгістрацыі

en: roaming
be: роўмінг

en: s
be: с

en: searching
be: пошук
