metacity - en to uk translation catalogue (294 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
uk: Знайдене у базі даних налаштування значення «%s» — що не є правильним записом комбінації клавіш «%s»

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
uk: У базі даних налаштування знайдено «%s» — що не є правильним значенням модифікатора кнопки миші.

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
uk: «"%s» не є правильною назвою ознаки «focus»

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
uk: «%s» не є правильним значенням ознаки «resize»

en: "%s" is not a valid value for state attribute
uk: «%s» не є правильним станом ознаки «state»

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
uk: %d координатних виразів проаналізовано за %g секунд (середнє значення: %g cекунд)

en: %g milliseconds to draw one window frame
uk: %g мс для малювання однієї рамки вікна

en: %s (as %s)
uk: %s (від %s)

en: %s (as another user)
uk: %s (від іншого користувача)

en: %s (as superuser)
uk: %s (від адміністратора)

en: %s (on %s)
uk: %s (на %s)

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
uk: у елементі <%s> не було визначено геометрію «%s»

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
uk: <%s> повинен або визначати геометрію, або вказувати на батьківський елемент, який містить геометрію

en: <%s> name "%s" used a second time
uk: у елементі <%s> назва «%s» трапилась другий раз

en: <%s> parent "%s" has not been defined
uk: у елементі <%s> не було визначено батьківський елемент «%s»

en: <%s> specified twice for this theme
uk: <%s> вказано для цієї теми двічі

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
uk: для цього стилю рамки треба вказати <button function="%s" state="%s" draw_ops="будь-що"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
uk: було прочитано атрибут <metacity_session>, але ідентифікатор сеансу вже було встановлено

en: <tt>%s</tt> is not responding.
uk: <tt>%s</tt> не відповідає.

en: A style called "%s" has not been defined
uk: Стиль «%s» не визначено

en: Activate the window menu
uk: Активувати меню вікна

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
uk: Альфа повинен бути у межах 0.0 (невидимість) та 1.0 (повна непрозорість), було %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
uk: Значення альфа «%s» у змішаному кольорі поза межами 0.0 — 1.0

en: Always On Visible Workspace
uk: Завжди на видимому робочому просторі

en: Always on _Top
uk: Завжди звер_ху

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
uk: Кут повинен бути між 0.0 та 360.0, вказано %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
uk: Програма встановив неправильне значення параметра _NET_WM_PID %lu

en: Aspect ratio "%s" is unknown
uk: Невідомий коефіцієнт пропорційності «%s»

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
uk: Неправильна ознака «%s» у елементі <%s> у цьому контексті

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
uk: Ознака «%s» двічі повторюється у тому самому елементі <%s>

en: Bar
uk: Прямокутник

en: Bell event
uk: Подія гудка

en: Benchmark
uk: Продуктивність

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
uk: Формат визначення змішаного кольору такий — «blend/bg_color/fg_color/alpha», «%s» не відповідає формату

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
uk: Логічні значення повинні бути «true» або «false», а не «%s»

en: Border
uk: Рамка

en: Border "%s" is unknown
uk: Межа «%s» невідома

en: Border-only window
uk: Вікно лише з рамкою

en: Bug in window manager:
uk: Вада у віконному менеджері:

en: Button Layouts
uk: Розташування кнопок

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
uk: Неприпустимий коефіцієнт пропорційності %g

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
uk: Функція кнопки «%s» не існує для цієї версії (%d, потрібно %d)

en: Button layout test %d
uk: Перевірка розташування кнопок %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <button> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <menu_icon> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <piece> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
uk: Неможливо одночасно задати для кнопок параметри «button_width»/«button_height» та «aspect_ratio»

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Compositing Manager
uk: Композитний менеджер

en: Constant "%s" has already been defined
uk: Константу «%s» вже визначено

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
uk: Вираз координати містить невідомий оператор на початку тексту: «%s»

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
uk: Вираз координати містить заборонений символ «%s»

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
uk: Вираз координати містить число з рухомою комою «%s», яке не вдалось розібрати

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
uk: Вираз координати містить ціле число «%s», яке не вдалось розібрати

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
uk: Здається, вираз координати не містить жодного оператору чи операнду

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
uk: Вираз координати закінчується оператором замість операнда

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
uk: Вираз координати містить завершальну дужку без відповідного відкриття

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
uk: Вираз координати містить завершальну дужку без відповідного закриття

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
uk: Вираз координати містить оператор, там де очікувався оператор

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
uk: Вираз координати містить невідому змінну або константу «%s»

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
uk: Вираз координати містить оператор «%s», там де очікувався операнд

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
uk: Вираз координати містить оператор «%c», за яким йде оператор «%c» без операнду між ними

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
uk: Переповнення буферу обробника координат.

en: Coordinate expression results in division by zero
uk: Вираз координати призвів до ділення на нуль

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
uk: Вираз координати намагається використати оператор знаходження залишку від ділення для числа з рухомою комою

en: Coordinate expression was empty or not understood
uk: Вираз координати був порожній або його неможливо розпізнати

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
uk: Не вдалось одержати функцію виділення менеджеру вікон на екрані %d дисплея «%s»

en: Could not create directory '%s': %s
uk: Не вдалось створити каталог «%s»: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
uk: Не вдалось знайти тему! Перевірте, чи існує %s та чи містить він звичайну тему.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
uk: Не вдалось відкрити для запису файл сеансу «%s»: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
uk: Неможливо проаналізувати «%s» як число з рухомою комою

en: Could not parse "%s" as an integer
uk: Не вдалось проаналізувати як ціле «%s»

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
uk: Неможливо розібрати значення альфа «%s» у змішаному кольорі

en: Could not parse color "%s"
uk: Не вдалось проаналізувати колір «%s»

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
uk: Неможливо проаналізувати опис шрифту «%s» у ключі GSettings %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
uk: Не вдалось проаналізувати компонент тіні «%s» у затіненому кольорі

en: Could not release screen %d on display "%s"
uk: Не вдалось повернути екран %d на дисплеї «%s»

en: Des_ktop
uk: С_тільниця

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
uk: Визначає, чи є Metacity композитним менеджером.

en: Dialog Box
uk: Діалог

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати стрілку «%s» у елементі <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
uk: Неможливо розпізнати компонент кольору «%s» у визначенні кольору

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати тип заповнення «%s» у елементі <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати тінь «%s» у елементі <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати режим «%s» у елементі <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
uk: Неможливо розпізнати режим «%s» у визначенні кольору

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
uk: Не вдалось розпізнати останні символи «%s» у рядку «%s»

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
uk: Не вдалось розпізнати значення «%s» типу градієнту

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути з'єднання з менеджером сеансу

en: Distance "%s" is unknown
uk: Невідома відстань «%s»

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
uk: Не створюйте повноекранних вікон, які розгортаються на весь екран і не мають рамок

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
uk: Намальовано %d рамок за %g с клієнтського часу (%g мс на рамку) і %g с календарного часу, враховуючи ресурси сервера X (%g мілісекунд на кадр)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
uk: Не допускається використання елементу <%s> нижче <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементах <distance>, <border>, <aspect_ratio>

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі операції малювання

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементах <name>, <author>, <date> і <description>

en: Error %d was expected but %d given
uk: Очікувалась помилка %d, але трапилась помилка %d

en: Error closing session file '%s': %s
uk: Помилка закриття файла сеансу «%s»: %s

en: Error loading theme: %s
uk: Помилка завантаження теми: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
uk: Помилка не очікувалась, але її повернуто: %s

en: Error was expected but none given
uk: Очікувалась помилка, але її не трапилось

en: Error writing session file '%s': %s
uk: Помилка запису файла сеансу «%s»: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
uk: Збій виконання fdopen() для журналу %s: %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
uk: Не вдалось знайти коректний файл для теми %s

en: Failed to get hostname: %s
uk: Помилка при отриманні назви вузла: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
uk: Збій завантаження схеми «%s»: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
uk: Не вдалось відкрити екран X Window System «%s»

en: Failed to open debug log: %s
uk: Збій відкриття журналу зневадження: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
uk: Збій аналізування збереженого файла сеансу: %s

en: Failed to restart: %s
uk: Збій перезапуску: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
uk: Помилка зчитування каталогу тем: %s

en: Fake menu item %d
uk: Фальшивий об'єкт меню %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
uk: Фатальна помилка вводу-виводу %d (%s) на екранні «%s».

en: Frame geometry does not specify size of buttons
uk: Геометрія рамки не визначає розміри кнопок

en: Frame style already has a button for function %s state %s
uk: Стиль рамки вже містить кнопку для функції %s зі станом %s

en: Frame style already has a piece at position %s
uk: У стилю рамки вже є ділянка рамки у позиції %s

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
uk: При визначенні кольору GTK після вказування режиму повинна бути завершальна прямокутна дужка, наприклад, gtk:fg[NORMAL], де NORMAL — режим; неможливо розібрати «%s»

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
uk: При визначенні кольору GTK потрібно вказувати режим у прямокутних дужках, наприклад, gtk:fg[NORMAL], де NORMAL — режим; неможливо розібрати «%s»

en: Gradients should have at least two colors
uk: Градієнти повинні мати принаймні два кольори

en: Hide all normal windows
uk: Сховати всі звичайні вікна

en: If true, metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
uk: Якщо позначено, то Metacity надає користувачу менший зворотний зв'язок та менше відчуття «безпосереднього керування» за рахунок використання контурних рамок, вимкнення анімації та іншими шляхами. Це суттєве зменшення зручності у використанні для багатьох користувачів, але може подовжити термін служби старих програм і термінальних серверів. Слід зауважити, що функція контурної рамки вимикається при увімкненні функцій доступності.

en: If true, trade off usability for less resource usage
uk: Якщо встановлено, зменшує зручність використання для зменшення використання ресурсів

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
uk: Вставлення сюди draw_ops «%s» призведе до створення циклічного посилання

en: Initialize session from savefile
uk: Розпочати сеанс зі збереженого файла

en: Integer %ld is too large, current max is %d
uk: Значення цілого %ld надто велике, максимумом є %d

en: Integer %ld must be positive
uk: Значення цілого %ld має бути додатнім

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
uk: Неправильний параметр WM_TRANSIENT_FOR вікна 0x%lx вказано для %s.

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
uk: Неприпустимий масштаб заголовку «%s» (можливі значення: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
uk: Тримати вікно нагорі

en: Large Title Font
uk: Великий шрифт заголовка

en: Line %d character %d: %s
uk: Рядок %d, символ %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
uk: Завантажено тему «%s» за %g секунд

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
uk: Втрачено з'єднання з екраном «%s»;
    очевидно було зупинено сервер X або віконний менеджер
    було знищено.

en: Lower window below other windows
uk: Перемістити вікна нижче усіх вікон

en: Ma_ximize
uk: _Розгорнути

en: Make X calls synchronous
uk: Зробити виклики X синхронними

en: Maximize Window
uk: Розгорнути вікно

en: Maximize window
uk: Розгорнути вікно на весь екран

en: Maximize window horizontally
uk: Розгорнути вікно на весь екран горизонтально

en: Maximize window vertically
uk: Розгорнути вікно на весь екран вертикально

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
uk: Metacity скомпільовано без підтримки режиму докладних повідомлень

en: Mi_nimize
uk: З_горнути

en: Minimize Window
uk: Згорнути вікно

en: Minimize window
uk: Згорнути вікно

en: Missing %s extension required for compositing
uk: Нема розширення %s, яке потрібне для композитний режим

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
uk: Нема <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="будь-що"/>

en: Modal Dialog Box
uk: Модальний діалог

en: Move Titlebar On_screen
uk: Перемістити заголовок на _екран

en: Move to Another _Workspace
uk: Перемістити на ін_ший робочий простір

en: Move to Workspace R_ight
uk: Перемістити на робочий простір _праворуч

en: Move to Workspace _Down
uk: Перемістити на робочий простір з_низу

en: Move to Workspace _Left
uk: Перемістити на робочий простір _ліворуч

en: Move to Workspace _Up
uk: Перемістити на робочий простір з_верху

en: Move to workspace above
uk: Перейти до робочого простору вище

en: Move to workspace below
uk: Перейти до робочого простору знизу

en: Move to workspace left
uk: Перейти до робочого простору ліворуч

en: Move to workspace right
uk: Перейти до робочого простору праворуч

en: Move window
uk: Перемістити вікно

en: Move window one workspace down
uk: Перемістити вікно на робочий простір нижче

en: Move window one workspace to the left
uk: Перемістити вікно на робочий простір ліворуч

en: Move window one workspace to the right
uk: Перемістити вікно на робочий простір праворуч

en: Move window one workspace up
uk: Перемістити вікно на робочий простір вище

en: Move window to workspace 1
uk: Перемістити вікно на робочий простір 1

en: Move window to workspace 2
uk: Перемістити вікно на робочий простір 2

en: Move window to workspace 3
uk: Перемістити вікно на робочий простір 3

en: Move window to workspace 4
uk: Перемістити вікно на робочий простір 4

en: Navigation
uk: Навігація

en: No "%s" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки «%s»  у елементі <%s>

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки «extent_angle» або «to» у елементі <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки «start_angle» або «from» у елементі <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
uk: Не встановлено <%s> для теми «%s»

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
uk: Параметр <draw_ops> з назвою «%s» не було визначено

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
uk: Не було визначено параметру <draw_ops> з назвою «%s»

en: No draw_ops provided for button
uk: Для кнопки не визначено параметр draw_ops

en: No draw_ops provided for frame piece
uk: Для частини рамки не визначено параметр draw_ops

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
uk: Немає стилю рамки для вікна типу «%s» у темі «%s», додайте елемент  <window type="%s" style_set="будь-що"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
uk: Текст не дозволяється у елементі <%s>

en: Normal Application Window
uk: Звичайне вікно програми

en: Normal Title Font
uk: Звичайний шрифт заголовка

en: Open another one of these windows
uk: Відкрити інше вікно

en: Opened log file %s
uk: Відкрито журнал %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
uk: Найвищим елементом в темі має бути  <metacity_theme>, не <%s>

en: Print version
uk: Показати версію

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
uk: Властивість %s вікна 0x%lx містить неправильний UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
uk: Властивість %s вікна 0x%lx містить неправильний UTF-8 у пункті %d списку

en: Put Window On Only One Workspace
uk: Розміщувати вікно лише на одному робочому просторі

en: Raise window above other windows
uk: Підняти вікно над іншими

en: Raise window if covered, otherwise lower it
uk: Підняти вікно на передній план, якщо воно прикрите іншим, інакше опустити його

en: Remove Window From Top
uk: Прибрати вікно з гори

en: Replace the running window manager with Metacity
uk: Замінити запущений менеджер вікон на Metacity

en: Resize window
uk: Змінити розміри вікна

en: Restore Window
uk: Відновити вікно

en: Restore window
uk: Відновити вікно

en: Roll Up Window
uk: Скотити вікно

en: Roll _Up
uk: _Скотити

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
uk: Екран %d на дисплеї «%s» вже контролюється менеджером вікон

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
uk: Екран %d на дисплеї «%s» вже контролюється менеджером вікон; спробуйте вказати параметр --replace, щоб замінити поточний менеджер вікон.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
uk: Екран %d на дисплеї «%s» не є правильним

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
uk: Компонент тіні «%s» у затіненому кольорі від'ємний

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
uk: Формат тіні такий — «shade/base_color/factor», «%s» не відповідає формату

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
uk: Не слід використовувати ознаку «resize» у елементі <%s> для розгорнутого стану

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
uk: Не слід використовувати ознаку «resize» у елементі <%s> для розгорнутого та згорнутого стану

en: Show the activities overview
uk: Показати огляд активності

en: Show the run command prompt
uk: Показати запуск командного рядка

en: Small Title Font
uk: Малий шрифт заголовка

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
uk: Клавішу «%s» з модифікаторами «%x» вже використовує інша програма

en: Specify session management ID
uk: Вказати ідентифікатор сеансу

en: Style has already been specified for state %s focus %s
uk: Стиль вже було визначено для ознак state %s focus %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
uk: Стиль вже було визначено для ознак state %s resize %s focus %s

en: Switch applications
uk: Перемкнути програми

en: Switch system controls
uk: Перемкнути системні керування

en: Switch system controls directly
uk: Перемкнути системні керування напряму

en: Switch to workspace 1
uk: Перейти до робочого простору 1

en: Switch to workspace 2
uk: Перейти до робочого простору 2

en: Switch to workspace 3
uk: Перейти до робочого простору 3

en: Switch to workspace 4
uk: Перейти до робочого простору 4

en: Switch windows directly
uk: Перемкнути вікна напряму

en: Switch windows of an app directly
uk: Перемкнути вікна програм напряму

en: Switch windows of an application
uk: Перемкнути вікна програм

en: System
uk: Система

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
uk: Тема містить вираз, що призводить до помилки: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
uk: Файл теми %s не містить елемента <metacity_theme>

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
uk: Ці вікна не підтримують «збереження поточних параметрів», при наступному входженні їх треба запустити власноруч.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
uk: Це демонстраційна кнопка із значком виходу

en: This is a demo button with an 'open' icon
uk: Це демонстраційна кнопка із значком відкривання

en: This is a sample message in a sample dialog
uk: Це зразок повідомлення у зразковому діалозі

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикання повноекранного режиму

en: Toggle maximization state
uk: Перемикання стану розгортання вікна на весь екран

en: Toggle shaded state
uk: Перемикання стану згорнутості

en: Toggle window on all workspaces or one
uk: Перемикання вікна на всі робочі простори або один

en: Torn-off Menu
uk: Відірване меню

en: Turn compositing off
uk: Вимкнути композитний режим

en: Turn compositing on
uk: Увімкнути композитний режим

en: Unknown attribute %s on <%s> element
uk: Невідомий атрибут %s у елементі <%s>

en: Unknown element %s
uk: Невідомий елемент %s

en: Unknown function "%s" for button
uk: Невідома функція кнопки «%s»

en: Unknown position "%s" for frame piece
uk: Невідома позиція «%s» ділянки рамки

en: Unknown state "%s" for button
uk: Невідомий стан кнопки - «%s»

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
uk: Невідомий параметр style_set «%s» у елементі <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
uk: Невідомий тип «%s» у елементі <%s>

en: Unknown window information request: %d
uk: Запит інформації від невідомого вікна: %d

en: Unma_ximize
uk: Відновити п_опередній розмір

en: Unroll Window
uk: Розкотити вікно

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
uk: Використання: metacity-theme-viewer [НАЗВА_ТЕМИ]

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
uk: Визначені користувачем константи повинні починатись з великої літери; «%s» не починається з великої літери

en: Utility Palette
uk: Допоміжна палітра

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
uk: Вікно %s встановило значення SM_CLIENT_ID на себе, замість вікна зі значенням WM_CLIENT_LEADER, як це визначено у ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
uk: Вікно %s встановило натяк MWM, який вказує що його розмір не може змінюватись, але встановило мінімальний розмір %d x %d та максимальний %d x %d; що не має сенсу.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
uk: Вікно 0x%lx має властивість %s
    тип якої очікувався %s у форматі %d
    але насправді має тип %s формат %d n_items %d.
    Швидше за все — це помилка у програмі, а не у менеджері вікон.
    Вікно має title="%s" class="%s" name="%s"

en: Window Menu
uk: Меню вікна

en: Window Title Goes Here
uk: Тут буде заголовок вікна

en: Window manager error:
uk: Помилка віконного менеджера:

en: Window manager warning:
uk: Попередження віконного менеджера:

en: Window manager:
uk: Віконний менеджер:

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
uk: Типу вікна «%s» вже було визначено набір стилів

en: Windows
uk: Вікна

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
uk: Трюк для роботи із зіпсованими програмами вимкнено. Деякі програми можуть працювати неправильно.

en: Workspace %d
uk: Робочий простір %d

en: Workspace %d%n
uk: Робочий простір %d%n

en: Workspace %s%d
uk: Робочий простір %s%d

en: Workspace 1_0
uk: Робочий простір 1_0

en: X Display to use
uk: Екран X

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
uk: Можете трошки зачекати відновлення активності або примусово закрити програму.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
uk: Слід вказати тло для значення альфа

en: _All docks
uk: _Усі панелі

en: _Always on Visible Workspace
uk: Зав_жди на видимому робочому просторі

en: _Bottom dock
uk: Н_ижня панель

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Dialog
uk: _Діалог

en: _Force Quit
uk: П_римусово вийти

en: _Left dock
uk: _Ліва панель

en: _Modal dialog
uk: _Модальне вікно

en: _Move
uk: Пере_містити

en: _Only on This Workspace
uk: _Лише на цьому робочому просторі

en: _Resize
uk: Змінити _розмір

en: _Right dock
uk: _Права панель

en: _Splashscreen
uk: За_ставка

en: _Top dock
uk: В_ерхня панель

en: _Unroll
uk: Роз_котити

en: _Utility
uk: _Засоби

en: _Wait
uk: _Зачекати

en: _Windows
uk: _Вікна

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
uk: геометрія рамки не визначає розмір «%s»

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
uk: геометрія рамки не визначає розмір «%s» рамки «%s»

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: metacity %s
    © 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., та інші
    Це — вільне програмний засіб; умови копіювання дивіться у текстах програми.
    Не надається НІЯКИХ гарантій; навіть ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ.

en: nested <window> tag
uk: вкладена мітка <window>

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
uk: перевірка виразу позиції повернула значення FALSE, але не встановила помилки

en: position expression test returned TRUE but set error
uk: перевірка виразу позиції повернула значення TRUE, але встановила помилку

en: x value was %d, %d was expected
uk: Значення X було %d, а очікувалось ― %d

en: y value was %d, %d was expected
uk: Значення Y було %d, а очікувалось ― %d
