metacity - en to sr translation catalogue (282 entries)

en: %s (as %s)
sr: %s (као %s)

en: %s (as another user)
sr: %s (као други корсник)

en: %s (as superuser)
sr: %s (као администратор)

en: %s (on %s)
sr: %s (на %s)

en: '%s' is not a valid value for focus attribute
sr: „%s“ није дозвољена вредност за атрибут фокуса

en: '%s' is not a valid value for resize attribute
sr: „%s“ није дозвољена вредност за атрибут промене величине

en: '%s' is not a valid value for state attribute
sr: „%s“ није дозвољена вредност за атрибут стања

en: 'version' attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
sr: Атрибут „version“ се не може користити у „metacity-theme-1.xml“ или „metacity-theme-2.xml“

en: <%s> geometry '%s' has not been defined
sr: <%s> геометрија „%s“ није одређена

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
sr: <%s> мора бити наведена или геометрија или старији елемент који има геометрију

en: <%s> name "%s" used a second time
sr: <%s> назив „%s“ је коришћен по други пут

en: <%s> name '%s' used a second time
sr: <%s> назив „%s“ је коришћен по други пут

en: <%s> parent "%s" has not been defined
sr: <%s> старији „%s“ није одређен

en: <%s> parent '%s' has not been defined
sr: <%s> старији „%s“ није одређен

en: <%s> specified twice for this theme
sr: Елемент <%s> је наведен два пута у овој теми

en: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> must be specified for this frame style
sr: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> мора бити наведен за овај стил оквира

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
sr: <metacity_session> атрибут је примећен али ми већ имамо индетификацију сесије

en: <tt>%s</tt> is not responding.
sr: <tt>%s</tt> не даје одзив.

en: A style called '%s' has not been defined
sr: Изглед под називом „%s“ није одређен

en: Activate the window menu
sr: Покреће изборник прозора

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
sr: Прозирност мора бити између 0.0 (невидљиво) и 1.0 (потпуно видљиво), беше %g

en: Alpha value '%s' in blended color is not between 0.0 and 1.0
sr: Алфа вредност „%s“ у смешаној боји није између 0.0 и 1.0

en: Alt
sr: Алт

en: Always On Visible Workspace
sr: Увек на приказаном радном простору

en: Always on _Top
sr: Увек изнад ос_талих

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
sr: Угао мора бити између 0.0 и 360.0, био је %g

en: Aspect ratio '%s' is unknown
sr: Однос размере „%s је непознат

en: Attached
sr: Приложено

en: Attribute '%s' is invalid on <%s> element in this context
sr: Атрибут „%s“ је неисправан у елементу <%s> у овом контексту

en: Attribute '%s' repeated twice on the same <%s> element
sr: Атрибут „%s“ је поновљен два пута у истом елементу <%s>

en: Bad version specification '%s'
sr: Лоша одредба издања „%s“

en: Bell event
sr: Звонце

en: Benchmark
sr: Провера брзине

en: Blend format is 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' does not fit the format
sr: Запис смеше је „blend/bg_color/fg_color/alpha“, „%s“ се не уклапа у тражени запис

en: Boolean values must be 'true' or 'false' not '%s'
sr: Логичке вредности морају бити „true“ или „false“, а не „%s“

en: Border
sr: Ивица

en: Border '%s' is unknown
sr: Ивица „%s“ је непозната

en: Button Layout:
sr: Распоред дугмића:

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
sr: Однос размере дугмета %g није разуман

en: Button function '%s' does not exist in this version (%d, need %d)
sr: Функција „%s“ за дугме не постоји у овом издању (%d, а треба вам %d)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sr: Не могу постојати два „draw_ops“ за елемент <button> (тема наводи „draw_ops“ атрибут и <draw_ops> елемент, или наводи два елемента)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sr: Не могу постојати два „draw_ops“ за елемент <menu_icon> (тема наводи „draw_ops“ атрибут и <draw_ops> елемент, или наводи два елемента)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sr: Не могу постојати два „draw_ops“ за елемент <piece> (тема наводи „draw_ops“ атрибут и <draw_ops> елемент, или наводи два елемента)

en: Cannot specify both 'button_width'/'button_height' and 'aspect_ratio' for buttons
sr: Не можете да наведете и „button_width“/„button_height“ и „aspect_ratio“ за дугмад

en: Choose Theme
sr: Изаберите тему

en: Close Window
sr: Затвори прозор

en: Close window
sr: Затвара прозор

en: Composited:
sr: Наслаган:

en: Compositing Manager
sr: Управник слагања

en: Constant '%s' has already been defined
sr: Константа „%s“ је већ одређена

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
sr: Израз са координатама садржи непознати оператор на почетку овог текста: „%s“

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
sr: Израз са координатама садржи знак „%s“ што није дозвољено

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
sr: Израз са координатама садржи децимални број „%s“ што не може бити обрађено

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
sr: Израз са координатама садржи цели број „%s“ што не може бити обрађено

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
sr: Израз са координатама изгледа да нема ни један оператор или операнд

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
sr: Израз са координатама је завршио са оператором уместо са операндом

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
sr: Израз са координатама има затворене заграде без отворених заграда

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
sr: Израз са координатама има отворену заграду без затворене заграде

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
sr: Израз са координатама имаше операнд где је очекиван оператор

en: Coordinate expression had unknown variable or constant '%s'
sr: Израз са координатама има непознату променљиву или константу „%s“

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
sr: Израз са координатама има оператор „%s“ где је очекиван операнд

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
sr: Израз са координатама има оператор „%c“, а затим оператор „%c“ без операнда између

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
sr: Израз са координатама је био превелики за смештај и обраду.

en: Coordinate expression results in division by zero
sr: Израз са координатама резултира у дељењу нулом

en: Coordinate expression was empty or not understood
sr: Израз са координатама је био празан или неразумљив

en: Could not parse '%s' as a floating point number
sr: Не могу да обрадим „%s“ као децимални број

en: Could not parse '%s' as an integer
sr: Не могу да обрадим „%s“ као целобројну вредност

en: Could not parse alpha value '%s' in blended color
sr: Не могу да обрадим алфа вредност „%s“ у смешаној боји

en: Could not parse color '%s'
sr: Не могу да обрадим боју „%s“

en: Could not parse shade factor '%s' in shaded color
sr: Не могу да обрадим чинилац сенке „%s“ у засенченој боји

en: Ctrl
sr: Ктрл

en: Dark Theme:
sr: Тамна тема:

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
sr: Одређује да ли је Метасити управник слагања.

en: Dialog
sr: Прозорче

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
sr: Нисам разумео стрелицу „%s“ у елементу <%s>

en: Did not understand color component '%s' in color specification
sr: Не могу да разумем састојак боје „%s“ у одредби боје

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
sr: Нисам разумео врсту попуњавања „%s“ у елементу <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
sr: Нисам разумео сенку „%s“ у елементу <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
sr: Нисам разумео стање „%s“ у елементу <%s>

en: Did not understand state '%s' in color specification
sr: Не могу да разумем стање „%s“ у одредби боје

en: Did not understand trailing characters '%s' in string '%s'
sr: Нисам разумео водеће знаке „%s“ у нисци „%s“

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
sr: Нисам разумео вредност „%s“ као врсту прелива

en: Disable connection to session manager
sr: Искључује везу са управником сесије

en: Distance '%s' is unknown
sr: Удаљеност „%s“ је непозната

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
sr: Не поставља преко целог екрана прозоре који нису увећани и не поседују оквир

en: Drew <b>%d</b> frames in <b>%f</b> client-side seconds (<b>%f</b> milliseconds per frame) and <b>%f</b> seconds wall clock time including X server resources (<b>%f</b> milliseconds per frame).
sr: Нацртах <b>%d</b> оквира за <b>%f</b> клијентских секунди (<b>%f</b> милисекунди по оквиру) и <b>%f</b> секунди времена на зидном часовнику укључујући и ресурсе Икс сервера (<b>%f</b> милисекунди по оквиру).

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
sr: Елемент <%s> није дозвољен испод <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
sr: Елемент <%s> није дозвољен унутар <%s> елемента

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
sr: Елемент <%s> није дозвољен унутар елемента <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
sr: Елемент <%s> није дозвољен унутар елемената „distance, border и aspect_ratio“

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
sr: Елемент <%s> није дозвољен унутар елемента операција цртања

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
sr: Елемент <%s> није дозвољен унутар елемената „name, author, date и description“

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
sr: Укључује поплочавање ивице приликом пуштања прозора на ивицама екрана

en: Failed to find a valid file for theme '%s'
sr: Нисам успео да пронађем исправну датотеку за тему „%s“

en: Falling back to default GTK+ theme - Adwaita
sr: Враћам се на подразумевану ГТК+ тему — Адвајту

en: Frame Flags:
sr: Заставице оквира:

en: Frame Type:
sr: Врста оквира:

en: Frame geometry does not specify size of buttons
sr: Геометрија оквира не подешава величину дугмића

en: Frame style already has a button for function %s state %s
sr: Изглед оквира већ има дугме са функцијом %s и стањем %s

en: Frame style already has a piece at position %s
sr: Изглед оквира већ има парче на положају %s

en: Fullscreen
sr: Преко целог екрана

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
sr: Одредба Гтк боје мора имати затворену заграду након стања, на пример „gtk:fg[NORMAL]“ где је „NORMAL“ стање; не могу да обрадим „%s“

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
sr: Одредба Гтк боје мора имати стање у загради, на пример „gtk:fg[NORMAL]“ где је „NORMAL“ стање; не могу да обрадим „%s“

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse '%s'
sr: Одредба произвољне Гтк боје мора имати назив боје и опозив у загради, на пример „gtk:custom(foo,bar)“; не могу да обрадим „%s“

en: Got MetaFrameBorders in <b>%f</b> seconds (CSS loading, PangoFontDescription creation and title height calculation).
sr: Добавих ивице мета-оквира за <b>%f</b> секунде (ЦСС учитавање, стварање описа Панго слова и израчунавање висине наслова).

en: Gradients should have at least two colors
sr: Градијенти морају имати најмање две боје

en: Gtk:custom format is 'gtk:custom(color_name,fallback)', '%s' does not fit the format
sr: Запис „Gtk:custom“ је „gtk:custom(color_name,fallback)“, „%s“ се не уклапа у запис

en: Has Focus
sr: У фокусу је

en: Hide all normal windows
sr: Скрива све обичне прозоре

en: Hyper
sr: Хипер

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
sr: Акоје укључено, пуштање прозора по усправним ивицама екрана их увеличава усправно и мења им величину водораво да би покрили половину доступне области. Пуштање прозора по горњој ивици екрана их потпуно повећава.

en: If set to true, Metacity will show window content thumbnails in the Alt-Tab window instead of only icons.
sr: Ако је изабрано, Метасити ће приказати сличице садржаја прозора у Алт-Таб прозору уместо да прикаже само иконице.

en: If true, Metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
sr: Ако је изабрано, Метасити ће кориснику приказати мање података и мање осећаја о „непосредном управљању“, употребом линија, избегавањем анимација или другим средствима. Ово је значајни недостатак по питању употребљивости за многе кориснике, али може омогућити старим програмима и терминалским серверима да раде када би иначе били непрактични. Такође, употреба линија је онемогућена када је укључена приступачност.

en: If true, trade off usability for less resource usage
sr: Ако је изабрано, трампи употребљивост зарад мање употребе ресурса

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
sr: Укључивање елемента „draw_ops“ „%s“ овде би направило кружну упуту

en: Initialize session from savefile
sr: Покреће сесију из датотеке чувања

en: Integer %ld is too large, current max is %d
sr: Цео број %ld је превише велики, тренутни максимум је %d

en: Integer %ld must be positive
sr: Цео број %ld мора бити позитиван

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
sr: Неисправан знак „%c“ у параметру назив_боје за „gtk:custom“, исправни су само A-Za-z0-9-_

en: Invalid title scale '%s' (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
sr: Нетачно скалирање наслова „%s“ (мора бити један од следећих: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
sr: Стави прозор у први план

en: Line %d character %d: %s
sr: %d. ред %d. знак: %s

en: Loaded <b>%s</b> theme <b>%s</b> in <b>%f</b> seconds.
sr: Учитах <b>%s</b> тему <b>%s</b> за <b>%f</b> секунде.

en: Lower window below other windows
sr: Спушта прозор испод осталих прозора

en: Ma_ximize
sr: У_већај

en: Make X calls synchronous
sr: Усаглашава позиве Икса

en: Maximize Window
sr: Увећај прозор

en: Maximize window
sr: Увећава прозор

en: Maximize window horizontally
sr: Увећава прозор водоравно

en: Maximize window vertically
sr: Увећава прозор усправно

en: Maximized
sr: Увећан

en: Menu
sr: Изборник

en: Meta
sr: Мета

en: MetaThemeImplClass::load not implemented for '%s'
sr: „MetaThemeImplClass::load“ није примењено за „%s“

en: Metacity
sr: Метасити

en: Metacity Theme Viewer
sr: Прегледник теме Метаситија

en: Metacity supports two theme types - GTK+ (gtk.css) and Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: all data is loaded from CSS. This is the same theme that is used by Mutter for server-side decorations and by GTK+ for client-side decorations. Metacity theme: data is loaded from metacity-theme-x.xml and CSS. When using this theme type you MUST provide a valid theme name.
sr: Метасити подржава две врсте тема — Гтк+ (gtk.css) и Метасити (metacity-theme-x.xml). Гтк+ тема: сви подаци се учитавају из ЦСС-а. То је иста тема коју користи Матер за украсе на страни сервера и Гтк+ за украсе на страни клијента. Метасити тема: подаци се учитавају из „metacity-theme-x.xml“-а и „CSS“-а. Када користите ову тему МОРАТЕ да доставите исправан назив теме.

en: Metacity's default window-placement behavior is smart (first-fit), similar to behaviors in some other window managers. It will try to tile windows so that they do not overlap. Set this option to "smart" for this behavior. This option can be set to "center" to place new windows in the centers of their workspaces, "origin" for the upper-left corners of the workspaces, or "random" to place new windows at random locations within their workspaces.
sr: Метаситијево основно понашање распоређивањ прозора је паметно (прва-попуна), слично понашању у неким другим управницима прозора. Покушаће да поплоча прозоре тако да се не преклапају. Поставите ову опцију на „smart“ за ово понашање. Ова опција може бити постављена на „center“ за постављање нових прозора по средини радних простора, на „origin“ за горње леве углове радних простора, или на „random“ за размештање прозора по насумичним местима унутар њихових радних простора.

en: Mi_nimize
sr: У_мањи

en: Minimize Window
sr: Умањи прозор

en: Minimize window
sr: Умањује прозор

en: Missing <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />
sr: Недостаје <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />

en: Mod2
sr: Мод2

en: Mod3
sr: Мод3

en: Mod4
sr: Мод4

en: Mod5
sr: Мод5

en: Modal Dialog
sr: Важно прозорче

en: Move Titlebar On_screen
sr: Премести _насловну линију на екран

en: Move to Another _Workspace
sr: Премести на други _радни простор

en: Move to Workspace R_ight
sr: Премести на радни простор _десно

en: Move to Workspace _Down
sr: Премести на радни простор и_спод

en: Move to Workspace _Left
sr: Премести на радни простор _лево

en: Move to Workspace _Up
sr: Премести на радни простор и_знад

en: Move to workspace above
sr: Премешта на радни простор изнад

en: Move to workspace below
sr: Премешта на радни простор испод

en: Move to workspace left
sr: Премешта на радни простор лево

en: Move to workspace right
sr: Премешта на радни простор десно

en: Move window
sr: Премешта прозор

en: Move window one workspace down
sr: Премешта прозор један радни простор на доле

en: Move window one workspace to the left
sr: Премешта прозор један радни простор улево

en: Move window one workspace to the right
sr: Премешта прозор један радни простор удесно

en: Move window one workspace up
sr: Премешта прозор један радни простор на горе

en: Move window to workspace 1
sr: Премешта прозор на радни простор број 1

en: Move window to workspace 2
sr: Премешта прозор на радни простор број 2

en: Move window to workspace 3
sr: Премешта прозор на радни простор број 3

en: Move window to workspace 4
sr: Премешта прозор на радни простор број 4

en: NAME
sr: НАЗИВ

en: Navigation
sr: Навигација

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
sr: Нема атрибута „extent_angle“ или „to“ у елементу <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
sr: Нема атрибута „start_angle“ или „from“ у елементу <%s>

en: No '%s' attribute on element <%s>
sr: Није одређен „%s“ атрибут у елементу <%s>

en: No <%s> set for theme '%s'
sr: Није подешен елемент <%s> за тему „%s“

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
sr: Није одређен <draw_ops> означен као „%s“

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
sr: Није одређен <draw_ops> са називом „%s“

en: No <draw_ops> with the name '%s' has been defined
sr: Није одређен <draw_ops> са називом „%s“

en: No draw_ops provided for button
sr: Није наведен „draw_ops“ за дугме

en: No draw_ops provided for frame piece
sr: Није наведен „draw_ops“ за део оквира

en: No frame style set for window type '%s' in theme '%s', add a <window type='%s' style_set='whatever' /> element
sr: Није подешен стил оквира за прозор врсте „%s“ у теми „%s“, додајте елемент <window type='%s' style_set='whatever' />

en: No text is allowed inside element <%s>
sr: Није дозвољен текст унутар елемента <%s>

en: Normal
sr: Нормалан

en: Opened log file %s
sr: Отворена је датотека дневника „%s“

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
sr: Најстарији елемент теме мора бити <metacity_theme>, а не <%s>

en: Preview
sr: Преглед

en: Print version
sr: Исписује издање

en: Put Window On Only One Workspace
sr: Стави прозор само на један радни простор

en: Raise window above other windows
sr: Издиже прозор изнад осталих прозора

en: Raise window if covered, otherwise lower it
sr: Издиже прозор уколико га други прозор заклања, у противном га спушта

en: Reload
sr: Поново учитај

en: Remove Window From Top
sr: Склони прозор из првог плана

en: Replace the running window manager with Metacity
sr: Мења текућег управника прозорима Метаситијем

en: Resize window
sr: Мења величину прозора

en: Restore Window
sr: Врати величину прозору

en: Restore window
sr: Враћа величину прозора

en: Roll Up Window
sr: Замотај прозор

en: Roll _Up
sr: З_амотај

en: Run
sr: Покрени

en: Run again
sr: Поново покрени

en: Scale:
sr: Размера:

en: Shade factor '%s' in shaded color is negative
sr: Чинилац сенке „%s“ у засенченој боји је негативан

en: Shade format is 'shade/base_color/factor', '%s' does not fit the format
sr: Запис сенке је „shade/base_color/factor“, „%s“ се не уклапа у запис

en: Shaded
sr: Засенчен

en: Shift
sr: Шифт

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized states
sr: Не треба имати „resize“ атрибут у елементу <%s> за увећана стања

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized/shaded states
sr: Не треба имати „resize“ атрибут у елементу <%s> за увећана/засенчена стања

en: Show the applications menu
sr: Приказује изборник програма

en: Show the run command prompt
sr: Приказује упит за покретање наредбе

en: Show window content thumbnail in Alt-Tab
sr: Приказује сличицу садржаја прозора у Алт-Табу

en: Specify session management ID
sr: Наводи ИБ за управљање сесијом

en: Style has already been specified for state %s focus %s
sr: Изглед је већ наведен за стање „%s“ фокус „“%s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
sr: Изглед је већ наведен за стање „%s“ увећање „%s“ фокус „%s“

en: Super
sr: Супер

en: Switch applications
sr: Пребацује програме

en: Switch system controls
sr: Пребацује контроле система

en: Switch system controls directly
sr: Пребацује контроле система непосредно

en: Switch to workspace 1
sr: Прелази на радни простор 1

en: Switch to workspace 2
sr: Прелази на радни простор 2

en: Switch to workspace 3
sr: Прелази на радни простор 3

en: Switch to workspace 4
sr: Прелази на радни простор 4

en: Switch windows
sr: Пребацује прозоре

en: Switch windows directly
sr: Пребацује прозоре непосредно

en: Switch windows of an app directly
sr: Пребацује прозоре програма непосредно

en: Switch windows of an application
sr: Пребацује прозор програма

en: System
sr: Систем

en: TYPE
sr: ВРСТА

en: Theme Name
sr: Назив теме

en: Theme Type
sr: Врста теме

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
sr: Тема садржи израз који резултира грешком: %s

en: Theme name to use
sr: Назив теме за коришћење

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
sr: Тема захтева издање „%s“ али је последње подржано издање теме %d.%d

en: Theme type to use ("gtk" or "metacity")
sr: Врста теме за коришћење (гтк или метасити)

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
sr: Ови прозори не подржавају могућност „сачувај тренутна подешавања“ па ћете морати ручно да их поново покренете када се следећи пут пријавите.

en: This setting is only used if Metacity is selected as the theme type. You MUST provide a valid Metacity theme name, otherwise Metacity will fall back to the default GTK+ theme - Adwaita.
sr: Ово подешавање се користи само ако је Метасити изабран као врста теме. МОРАТЕ да доставите исправан назив теме Метаситија, у супротном Метасити ће се пребацити на основну Гтк+ тему — на Адвајту.

en: Tiled
sr: Поплочано

en: Toggle fullscreen mode
sr: Искључује/укључује приказ преко целог екрана

en: Toggle maximization state
sr: Искључује/укључује стање увећања

en: Toggle shaded state
sr: Искључује/укључује стање засенчености

en: Toggle window on all workspaces or one
sr: Приказује прозор на свим радним просторима или само на једном

en: Turn compositing off
sr: Искључује слагање

en: Turn compositing on
sr: Укључује слагање

en: Unknown attribute %s on <%s> element
sr: Непознат атрибут „%s“ у <%s> елементу

en: Unknown element %s
sr: Непознат елемент „%s“

en: Unknown function "%s" for button
sr: Непозната функција „%s“ за дугме

en: Unknown position "%s" for frame piece
sr: Непознат положај „%s“ за парче оквира

en: Unknown state '%s' for button
sr: Непознато стање „%s“ за дугме

en: Unknown style_set '%s' on <%s> element
sr: Непознат „style_set“ „%s“ у елементу <%s>

en: Unknown type '%s' on <%s> element
sr: Непозната врста „%s“ у елементу <%s>

en: Unma_ximize
sr: Пони_шти увећање

en: Unroll Window
sr: Одмотај прозор

en: Usage: %s
sr: Употреба: %s

en: User-defined constants must begin with a capital letter; '%s' does not
sr: Константе које је одредио корисник морају почети великим словом; „%s“ не почиње

en: Utility
sr: Помагало

en: View split on left
sr: Прикажите поделу на лево

en: View split on right
sr: Прикажите поделу на десно

en: Window App Menu
sr: Изборник прозора програма

en: Window Menu
sr: Изборник прозора

en: Window placement behavior
sr: Понашање распоређивања прозора

en: Window type '%s' has already been assigned a style set
sr: Врсти прозора „%s“ је већ додељен скуп изгледа

en: Windows
sr: Прозори

en: Workspace %d
sr: Радни простор бр. %d

en: Workspace %d%n
sr: Радни простор %d%n

en: Workspace %s%d
sr: %s%d° радни простор

en: Workspace 1_0
sr: 1_0° радни простор

en: X Display to use
sr: Који ће X екран бити коришћен

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
sr: Можете мало сачекати док се програм не сабере или га приморати да прекине са радом у потпуности.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
sr: Морате навести позадину да би вредност прозирности имала смисла

en: _Always on Visible Workspace
sr: _Увек на приказаном радном простору

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Force Quit
sr: _Приморај излаз

en: _Move
sr: _Премести

en: _Only on This Workspace
sr: Само на _овом радном простору

en: _Resize
sr: П_ромени величину

en: _Unroll
sr: О_дмотај

en: _Wait
sr: _Сачекај

en: bottom
sr: доњу

en: frame geometry does not specify '%s' dimension
sr: геометрија оквира не подешава „%s“ димензију

en: frame geometry does not specify dimension '%s' for border '%s'
sr: геометрија оквира не подешава „%s“ димензију за ивицу „%s“

en: left
sr: леву

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
sr: метасити %s
    Ауторска права (C) 2001–%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., и остали
    Ово је слободан програм; погледајте изворни код за услове коришћења.
    Нема НИКАКВЕ гаранције; чак ни о ТРЖИШНОЈ ВРЕДНОСТИ или ПРИЛАГОЂЕНОСТИ ОДРЕЂЕНОЈ НАМЕНИ.

en: nested <window> tag
sr: угнежден <window> елемент

en: preferences-system-windows
sr: поставке-систем-прозори

en: right
sr: десну

en: top
sr: горњу
