metacity master - en to hu translation catalogue (270 entries)

en: %s (as %s)
hu: %s (mint: %s)

en: %s (as another user)
hu: %s (másik felhasználóként)

en: %s (as superuser)
hu: %s (rendszergazdaként)

en: %s (on %s)
hu: %s (ezen: %s)

en: '%s' is not a valid value for focus attribute
hu: „%s” érték érvénytelen a fókusz attribútumhoz

en: '%s' is not a valid value for resize attribute
hu: „%s” érték érvénytelen az átméretezés attribútumhoz

en: '%s' is not a valid value for state attribute
hu: „%s” érték érvénytelen az állapot attribútumhoz

en: 'version' attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
hu: A „version” attribútum nem használható a metacity-theme-1.xml vagy metacity-theme-2.xml fájlban

en: <%s> geometry '%s' has not been defined
hu: <%s> „%s” geometria nincs meghatározva

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
hu: <%s> vagy meg kell határozni a geometriát vagy szükség van egy szülőre aminek van geometriája

en: <%s> name "%s" used a second time
hu: <%s> „%s” név másodszor lett használva

en: <%s> name '%s' used a second time
hu: <%s> „%s” név másodszor lett használva

en: <%s> parent "%s" has not been defined
hu: <%s> „%s” szülő nincs meghatározva

en: <%s> parent '%s' has not been defined
hu: <%s> „%s” szülő nincs meghatározva

en: <%s> specified twice for this theme
hu: <%s> kétszer lett meghatározva ehhez a témához

en: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> must be specified for this frame style
hu: Ehhez a keretstílushoz meg kell határozni a következő elemet: <button function='%s' state='%s' draw_ops='bármi'/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
hu: A <metacity_session> attribútum megjelent, de már rendelkezünk a munkamenet-azonosítóval

en: <tt>%s</tt> is not responding.
hu: <tt>%s</tt> nem válaszol.

en: A style called '%s' has not been defined
hu: „%s” nevű stílus nincs meghatározva

en: Activate the window menu
hu: Ablakmenü aktiválása

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
hu: Az alfának 0.0 (átlátszó) és 1.0 (teljesen átlátszatlan) között kell lennie, %g volt

en: Alpha value '%s' in blended color is not between 0.0 and 1.0
hu: A(z) „%s” alfa érték a kevert színben nem 0.0 és 1.0 között van

en: Always On Visible Workspace
hu: Mindig a látható munkaterületen

en: Always on _Top
hu: Mindig _felül

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
hu: Szögnek 0.0 és 360.0 között kell lennie, %g volt

en: Aspect ratio '%s' is unknown
hu: „%s” méretarány ismeretlen

en: Attached
hu: Csatolva

en: Attribute '%s' is invalid on <%s> element in this context
hu: „%s” attribútum <%s> elemen érvénytelen ebben a szövegkörnyezetben

en: Attribute '%s' repeated twice on the same <%s> element
hu: „%s” attribútum kétszer lett megismételve ugyanazon a(z) <%s> elemen

en: Bad version specification '%s'
hu: Hibás verziómeghatározás: „%s”

en: Bell event
hu: Csengetés esemény

en: Benchmark
hu: Teljesítményteszt

en: Blend format is 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' does not fit the format
hu: A keverés formátuma: „blend/bg_color/fg_color/alpha”, „%s” nem felel meg ennek

en: Boolean values must be 'true' or 'false' not '%s'
hu: A logikai értékek „true” vagy „false” kell legyenek, nem pedig „%s”

en: Border
hu: Szegély

en: Border '%s' is unknown
hu: „%s” határ ismeretlen

en: Button Layout:
hu: Gombelrendezés:

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
hu: %g gomb méretaránya nem fogadható el

en: Button function '%s' does not exist in this version (%d, need %d)
hu: A(z) „%s” gombfunkció nem létezik ebben a verzióban (%d, szükséges: %d)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hu: Nem lehet két draw_ops-a egy <button> elemnek (a téma meghatározott egy draw_ops attribútumot és egy <draw_ops> elemet, vagy két elemet)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hu: Nem lehet két draw_ops-a egy <menu_icon> elemnek (a téma meghatározott egy draw_ops attribútumot és egy <draw_ops> elemet, vagy két elemet)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hu: Nem lehet két draw_ops-a egy <piece> elemnek (a téma meghatározott egy draw_ops attribútumot és egy <draw_ops> elemet, vagy két elemet határozott meg)

en: Cannot specify both 'button_width'/'button_height' and 'aspect_ratio' for buttons
hu: Nem lehet egyszerre megadni a gombok „button_width” vagy „button_height” és az „aspect_ratio” paraméterét

en: Choose Theme
hu: Válasszon témát

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Composited:
hu: Kompozitált:

en: Compositing Manager
hu: Kompozíciókezelő

en: Constant '%s' has already been defined
hu: A(z) „%s” konstans már definiálva van

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
hu: A koordinátakifejezés ismeretlen operátort tartalmaz ennek a szövegnek az elején: „%s”

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
hu: A koordinátakifejezés „%s” karaktert tartalmaz, ami nem megengedett

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
hu: A koordinátakifejezés „%s” lebegőpontos számot tartalmaz, amit nem sikerült feldolgozni

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
hu: A koordinátakifejezés „%s” egész számot tartalmaz, amit nem sikerült feldolgozni

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
hu: A koordinátakifejezésben úgy tűnik nincsenek sem operátorok, sem operandusok

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
hu: A koordinátakifejezés operátorral végződött, nem operandussal

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
hu: A koordinátakifejezésben záró zárójel szerepelt kezdő nélkül

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
hu: A koordinátakifejezésben kezdő zárójel szerepelt záró nélkül

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
hu: A koordinátakifejezésben a várt operátor helyett operandus szerepelt

en: Coordinate expression had unknown variable or constant '%s'
hu: A koordinátakifejezésben „%s” változó vagy állandó ismeretlen volt

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
hu: A koordinátakifejezésben egy operandus helyén „%s” operátor volt

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
hu: A koordinátakifejezésben „%c” operátort „%c” operátor követi úgy, hogy nincs köztük operandus

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
hu: A koordinátakifejezés-elemző túlcsordította a pufferét.

en: Coordinate expression results in division by zero
hu: A koordinátakifejezés nullával való osztást okozott.

en: Coordinate expression was empty or not understood
hu: A koordinátakifejezés üres vagy értelmezhetetlen volt

en: Could not parse '%s' as a floating point number
hu: ó„%s” nem dolgozható fel lebegőpontos számként

en: Could not parse '%s' as an integer
hu: „%s” nem értelmezhető egész számként

en: Could not parse alpha value '%s' in blended color
hu: Nem sikerült értelmezni a(z) „%s” alfa értéket a kevert színben

en: Could not parse color '%s'
hu: Nem sikerült feldolgozni a(z) „%s” színt

en: Could not parse shade factor '%s' in shaded color
hu: Nem sikerült a(z) „%s” árnyéktényezőt feldolgozni az árnyékolt színben

en: Dark Theme:
hu: Sötét téma:

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
hu: Meghatározza, hogy a Metacity kompozíciókezelő-e.

en: Dialog
hu: Párbeszédablak

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
hu: Nem sikerült értelmezni a(z) „%s” nyilat a(z) <%s> elem számára

en: Did not understand color component '%s' in color specification
hu: Nem sikerült értelmezni „%s” színösszetevőt a színmeghatározásban

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
hu: Nem sikerült a(z) „%s” fájltípust értelmezni a(z) <%s> elem számára

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
hu: Nem sikerült „%s” árnyékot értelmezni a(z) <%s> elem számára

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
hu: Nem sikerült értelmezni a(z) „%s” állapotot a(z) <%s> elem számára

en: Did not understand state '%s' in color specification
hu: Nem sikerült a(z) „%s” állapotot értelmezni a szín meghatározásban

en: Did not understand trailing characters '%s' in string '%s'
hu: Nem lehetett „%s” zárókaraktereket értelmezni a(z) „%s” karakterláncban

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
hu: Nem sikerült „%s” értéket értelmezni színátmenet típusaként

en: Disable connection to session manager
hu: A munkamenet-kezelőhöz való csatlakozás tiltása

en: Distance '%s' is unknown
hu: „%s” távolság ismeretlen

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
hu: Ne tegye teljes képernyőssé a maximalizált és díszítésekkel nem rendelkező ablakokat

en: Drew <b>%d</b> frames in <b>%f</b> client-side seconds (<b>%f</b> milliseconds per frame) and <b>%f</b> seconds wall clock time including X server resources (<b>%f</b> milliseconds per frame).
hu: <b>%d</b> képkocka kirajzolása <b>%f</b> kliens-oldali másodperc alatt (<b>%f</b> ezredmásodperc képkockánként) és <b>%f</b> teljes idő alatt, beleértve az X-kiszolgáló erőforrásokat (<b>%f</b> ezredmásodperc képkockánként).

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
hu: <%s> elem nem engedélyezett <%s> alatt

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
hu: <%s> elem nem megengedett egy <%s> elemen belül

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
hu: A(z) <%s> elem nem megengedett egy <constant> elemen belül

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
hu: <%s> elem nem megengedett egy distance/border/aspect_ratio elemen belül

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
hu: <%s> elem nem megengedett egy rajzoló művelet elemen belül

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
hu: A(z) <%s> elem nem megengedett egy name/author/date/description elemen belül

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
hu: Szélek csempézésének engedélyezése ablakok képernyőszélekre ejtésekor

en: Failed to find a valid file for theme '%s'
hu: Nem található érvényes fájl a következő témához: „%s”

en: Falling back to default GTK+ theme - Adwaita
hu: Visszaállás az alapértelmezett, Adwaita GTK+ témára

en: Frame Flags:
hu: Keret jelzői:

en: Frame Type:
hu: Kerettípus:

en: Frame geometry does not specify size of buttons
hu: A keretgeometria nem határozza meg a gombok méretét

en: Frame style already has a button for function %s state %s
hu: A keretstílusnak már van gombja a(z) „%s” funkcióra a(z) „%s” állapotban

en: Frame style already has a piece at position %s
hu: A keretstílusnak már van egy darabja a(z) „%s” pozícióban

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
hu: A GTK színmeghatározásnál kötelező záró szögletes zárójelet tenni az állapot után, például gtk:fg[NORMAL], ahol NORMAL az állapot; nem sikerült értelmezni a következőt: „%s”

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
hu: GTK szín meghatározásnál az állapotnak szögletes zárójelben kell lennie, pl.gtk:fg[NORMAL] ahol NORMAL az állapot; nem lehetett feldolgozni a következőt: „%s”

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse '%s'
hu: A GTK színmeghatározásnál kötelező záró szögletes zárójelet tenni az állapot után, például gtk:fg[NORMAL], ahol NORMAL az állapot; nem sikerült értelmezni a következőt: „%s”

en: Got MetaFrameBorders in <b>%f</b> seconds (CSS loading, PangoFontDescription creation and title height calculation).
hu: MetaFrameBorder objektumok <b>%f</b> másodperc alatt megkapva (CSS betöltés, PangoFontDescription létrehozás és címmagasság kiszámítása).

en: Gradients should have at least two colors
hu: A színátmenetnek legalább két színűnek kell lennie

en: Gtk:custom format is 'gtk:custom(color_name,fallback)', '%s' does not fit the format
hu: A Gtk:custom formátuma: „gtk:custom(színnév,tartalék)”, „%s” nem felel meg ennek

en: Has Focus
hu: Fókuszban

en: Hide all normal windows
hu: Minden normál ablak elrejtése

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
hu: Ha engedélyezett, akkor a függőleges képernyőélekre ejtett ablakok függőlegesen maximalizálva lesznek, vízszintesen pedig az elérhető terület felét fogják elfoglalni. Az ablakok felső képernyőszélre ejtése teljesen maximalizálja azokat.

en: If set to true, Metacity will show window content thumbnails in the Alt-Tab window instead of only icons.
hu: Ha igazra van állítva, akkor a Metacity meg fogja jeleníteni az ablaktartalom bélyegképét az Alt-Tab ablakban a csak ikonok helyett.

en: If true, Metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
hu: Ha ez be van állítva, akkor a Metacity a felhasználónak kevesebb visszajelzést ad drótvázak használatával, animációk kikapcsolásával, vagy egyéb módon. Ez a használhatóság jelentős csökkentése sok felhasználó számára, de lehetővé teszi az örökölt alkalmazásoknak a működés folytatását és terminál kiszolgálóknak is hasznos engedmény lehet. Azonban a drótváz szolgáltatás ki van kapcsolva, ha az akadálymentesítés be van kapcsolva.

en: If true, trade off usability for less resource usage
hu: Ha ez be van állítva, a kisebb erőforrásigény érdekében a könnyű használhatóságból áldoz fel

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
hu: „%s” draw_ops ide beépítésével körkörös hivatkozás alakulna ki

en: Initialize session from savefile
hu: A munkamenet előkészítése a mentési fájlból

en: Integer %ld is too large, current max is %d
hu: %ld egész szám túl nagy, a jelenlegi maximum %d

en: Integer %ld must be positive
hu: %ld egész számnak pozitívnak kell lennie

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
hu: Érvénytelen karakter („%c”) a gtk:custom color_name paraméterében, csak az A-Za-z0-9-_ érvényes

en: Invalid title scale '%s' (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
hu: „%s” érvénytelen címméret (lehetséges értékek: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
hu: Ablak legfelül tartása

en: Line %d character %d: %s
hu: %d. sor %d. karakter: %s

en: Loaded <b>%s</b> theme <b>%s</b> in <b>%f</b> seconds.
hu: A(z) <b>%s</b> <b>%s</b> téma <b>%f</b> másodperc alatt betöltve.

en: Lower window below other windows
hu: Ablak más ablakok mögé küldése

en: Ma_ximize
hu: Ma_ximalizálás

en: Make X calls synchronous
hu: Az X-hívások szinkronná tétele

en: Maximize Window
hu: Ablak maximalizálása

en: Maximize window
hu: Ablak maximalizálása

en: Maximize window horizontally
hu: Ablak vízszintes maximalizálása

en: Maximize window vertically
hu: Ablak függőleges maximalizálása

en: Maximized
hu: Maximalizálva

en: Menu
hu: Menü

en: MetaThemeImplClass::load not implemented for '%s'
hu: A MetaThemeImplClass::load nincs megvalósítva ennél: „%s”

en: Metacity Theme Viewer
hu: Metacity témamegjelenítő

en: Metacity supports two theme types - GTK+ (gtk.css) and Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: all data is loaded from CSS. This is the same theme that is used by Mutter for server-side decorations and by GTK+ for client-side decorations. Metacity theme: data is loaded from metacity-theme-x.xml and CSS. When using this theme type you MUST provide a valid theme name.
hu: A Metacity két tématípust támogat: GTK+ (gtk.css) és Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ téma: az összes adat CSS-ből van betöltve. Ez ugyanaz a téma, mint amelyet a Mutter használ a kiszolgáló oldali díszítésekhez és a GTK+ a kliensoldalihoz. Metacity téma: az adatok a metacity-theme-x.xml fájlból és CSS-ből vannak betöltve. Ezen tématípus használatakor egy érvényes témanevet KELL megadnia.

en: Metacity's default window-placement behavior is smart (first-fit), similar to behaviors in some other window managers. It will try to tile windows so that they do not overlap. Set this option to "smart" for this behavior. This option can be set to "center" to place new windows in the centers of their workspaces, "origin" for the upper-left corners of the workspaces, or "random" to place new windows at random locations within their workspaces.
hu: A Metacity alapértelmezett ablakelhelyezés viselkedése intelligens (első kitöltés), hasonló néhány más ablakkezelő viselkedéséhez. Megpróbálja csempézni az ablakokat, így azok nem fedik egymást. Állítsa ezt a beállítást „smart” értékre ehhez a viselkedéshez. Ez a beállítás állítható még „center” értékre is, hogy az új ablakokat a munkaterületük közepére helyezze el, „origin” esetén a munkaterületek bal felső sarkaihoz, vagy „random” esetén az új ablakokat a munkaterületeiken belül véletlenszerű pozícióba helyezi el.

en: Mi_nimize
hu: Mi_nimalizálás

en: Minimize Window
hu: Ablak minimalizálása

en: Minimize window
hu: Ablak minimalizálása

en: Missing <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />
hu: Hiányzó <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='bármi' /> elem

en: Modal Dialog
hu: Kizárólagos párbeszédablak

en: Move Titlebar On_screen
hu: _Címsor mozgatása a képernyőn

en: Move to Another _Workspace
hu: Áthelyezés mási_k munkaterületre

en: Move to Workspace R_ight
hu: Áthelyezés a j_obb oldali munkaterületre

en: Move to Workspace _Down
hu: Áthelyezés az _alsó munkaterületre

en: Move to Workspace _Left
hu: Áthelyezés a bal ol_dali munkaterületre

en: Move to Workspace _Up
hu: Áthelyezés a fel_ső munkaterületre

en: Move to workspace above
hu: Áthelyezés a felső munkaterületre

en: Move to workspace below
hu: Áthelyezés az alsó munkaterületre

en: Move to workspace left
hu: Áthelyezés a bal oldali munkaterületre

en: Move to workspace right
hu: Áthelyezés a jobb oldali munkaterületre

en: Move window
hu: Ablak áthelyezése

en: Move window one workspace down
hu: Ablak áthelyezése egy munkaterülettel lejjebb

en: Move window one workspace to the left
hu: Ablak áthelyezése a balra lévő munkaterületre

en: Move window one workspace to the right
hu: Ablak áthelyezése a jobbra lévő munkaterületre

en: Move window one workspace up
hu: Ablak áthelyezése egy munkaterülettel feljebb

en: Move window to workspace 1
hu: Ablak áthelyezése az 1. munkaterületre

en: Move window to workspace 2
hu: Ablak áthelyezése a 2. munkaterületre

en: Move window to workspace 3
hu: Ablak áthelyezése a 3. munkaterületre

en: Move window to workspace 4
hu: Ablak áthelyezése a 4. munkaterületre

en: NAME
hu: NÉV

en: Navigation
hu: Navigáció

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
hu: A(z) <%s> elemnek nincs „extent_angle” vagy „to” attribútuma

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
hu: A(z) <%s> elemnek nincs „start_angle” vagy „from” attribútuma

en: No '%s' attribute on element <%s>
hu: Nincs „%s” attribútuma a(z) <%s> elemnek

en: No <%s> set for theme '%s'
hu: Nincs <%s> beállítva a(z) „%s” témához

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
hu: Nincsen „%s” nevű <draw_ops> meghatározva

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
hu: Nincs „%s” nevű <draw_ops> meghatározva

en: No <draw_ops> with the name '%s' has been defined
hu: Nincs „%s” nevű <draw_ops> meghatározva

en: No draw_ops provided for button
hu: Nincs draw_ops megadva a gombhoz

en: No draw_ops provided for frame piece
hu: Nincsen draw_ops a keretdarabhoz

en: No frame style set for window type '%s' in theme '%s', add a <window type='%s' style_set='whatever' /> element
hu: Nincs keretstílus beállítva a(z) „%s” ablaktípushoz a(z) „%s” témában, adjon hozzá egy <window type='%s' style_set='bármi' />elemet

en: No text is allowed inside element <%s>
hu: Nincs szöveg engedélyezve a(z) <%s> elemen belül

en: Normal
hu: Normál

en: Opened log file %s
hu: %s naplófájl megnyitva

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
hu: A téma legkülső eleme <metacity_theme> kell legyen, nem pedig <%s>

en: Preview
hu: Előnézet

en: Print version
hu: Verzió kinyomtatása

en: Put Window On Only One Workspace
hu: Ablak kirakása csak egy munkaterületre

en: Raise window above other windows
hu: Ablak más ablakok elé hozása

en: Raise window if covered, otherwise lower it
hu: Fedett ablak előtérbe hozása, egyébként háttérbe küldése

en: Reload
hu: Újratöltés

en: Remove Window From Top
hu: Ablak eltávolítása legfelülről

en: Replace the running window manager with Metacity
hu: A futó ablakkezelő helyettesítése a Metacity-vel

en: Resize window
hu: Ablak átméretezése

en: Restore Window
hu: Ablak visszaállítása

en: Restore window
hu: Ablak visszaállítása

en: Roll Up Window
hu: Ablak felgördítése

en: Roll _Up
hu: _Felgördítés

en: Run
hu: Futtatás

en: Run again
hu: Futtatás újra

en: Scale:
hu: Méretezés:

en: Shade factor '%s' in shaded color is negative
hu: „%s” árnyéktényező az árnyékolt színben negatív

en: Shade format is 'shade/base_color/factor', '%s' does not fit the format
hu: Az árnyék formátuma: „shade/base_color/factor”, „%s” nem felel meg ennek

en: Shaded
hu: Felgördítve

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized states
hu: A(z) <%s> elemnek nem szabadna „resize” attribútummal rendelkeznie a teljes méretű állapothoz

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized/shaded states
hu: A(z) <%s> elemnek nem szabadna „resize” attribútummal rendelkeznie a teljes méretű/felgördített állapothoz

en: Show the applications menu
hu: Az alkalmazásmenü megjelenítése

en: Show the run command prompt
hu: A parancs futtatása ablak megjelenítése

en: Show window content thumbnail in Alt-Tab
hu: Az ablaktartalom bélyegképének megjelenítése Alt-Tab használatakor

en: Specify session management ID
hu: A munkamenet-kezelő azonosítójának megadása

en: Style has already been specified for state %s focus %s
hu: %s állapothoz és %s fókuszhoz már meg van határozva stílus

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
hu: %s állapothoz, %s átméretezéshez és %s fókuszhoz már meg van határozva stílus

en: Switch applications
hu: Váltás az alkalmazások között

en: Switch system controls
hu: Váltás a rendszer vezérlői közt

en: Switch system controls directly
hu: Váltás a rendszer vezérlői közt közvetlenül

en: Switch to workspace 1
hu: Átváltás az 1. munkaterületre

en: Switch to workspace 2
hu: Átváltás a 2. munkaterületre

en: Switch to workspace 3
hu: Átváltás a 3. munkaterületre

en: Switch to workspace 4
hu: Átváltás a 4. munkaterületre

en: Switch windows
hu: Váltás az ablakok között

en: Switch windows directly
hu: Váltás az ablakok közt közvetlenül

en: Switch windows of an app directly
hu: Váltás egy alkalmazás ablakai között közvetlenül

en: Switch windows of an application
hu: Váltás egy alkalmazás ablakai között

en: System
hu: Rendszer

en: TYPE
hu: TÍPUS

en: Theme Name
hu: Téma neve

en: Theme Type
hu: Téma típusa

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
hu: A téma által tartalmazott kifejezés hibát okozott: %s

en: Theme name to use
hu: A használandó téma neve

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
hu: A téma a(z) %s verziót igényli, de az utolsó támogatott témaverzió %d.%d

en: Theme type to use ("gtk" or "metacity")
hu: A használandó téma típusa („gtk” vagy „metacity”)

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
hu: Az alábbi ablakok nem támogatják az &quot;aktuális beállítások mentését&quot;, emiatt ezeket a legközelebbi bejelentkezéskor manuálisan újra kell indítania.

en: This setting is only used if Metacity is selected as the theme type. You MUST provide a valid Metacity theme name, otherwise Metacity will fall back to the default GTK+ theme - Adwaita.
hu: Ez a beállítás csak akkor kerül felhasználatra, ha a Metacity van kiválasztva tématípusként. Egy érvényes Metacity témanevet KELL megadnia, különben a Metacity vissza fog térni az alapértelmezett Adwaita GTK+ témára.

en: Tiled
hu: Mozaik

en: Toggle fullscreen mode
hu: Teljes képernyős üzemmód

en: Toggle maximization state
hu: Maximalizált állapot átváltása

en: Toggle shaded state
hu: Felgördített állapot átváltása

en: Toggle window on all workspaces or one
hu: Ablak megjelenítése minden munkaterületen vagy csak az egyiken

en: Turn compositing off
hu: Kompozitálás kikapcsolása

en: Turn compositing on
hu: Kompozitálás bekapcsolása

en: Unknown attribute %s on <%s> element
hu: Ismeretlen %s attribútum a(z) <%s> elemen

en: Unknown element %s
hu: Ismeretlen elem: %s

en: Unknown function "%s" for button
hu: „%s” funkció ismeretlen a gombhoz

en: Unknown position "%s" for frame piece
hu: „%s” pozíció ismeretlen a keretdarabhoz

en: Unknown state '%s' for button
hu: „%s” állapot ismeretlen a gombhoz

en: Unknown style_set '%s' on <%s> element
hu: „%s” ismeretlen style_set a(z) <%s> elemen

en: Unknown type '%s' on <%s> element
hu: „%s” típus ismeretlen a(z) <%s> elemen

en: Unma_ximize
hu: _Eredeti méret

en: Unroll Window
hu: Ablak lenyitása

en: Usage: %s
hu: Használat: %s

en: User-defined constants must begin with a capital letter; '%s' does not
hu: A felhasználó által meghatározott konstansoknak nagybetűvel kell kezdődniük, a(z) „%s” nem ilyen

en: Utility
hu: Segédprogram

en: View split on left
hu: Bal oldali felosztás megjelenítése

en: View split on right
hu: Jobb oldali felosztás megjelenítése

en: Window App Menu
hu: Ablak app menü

en: Window Menu
hu: Ablak menü

en: Window placement behavior
hu: Ablakelhelyezés viselkedése

en: Window type '%s' has already been assigned a style set
hu: „%s” ablak típushoz már hozzá van rendelve egy stílus beállítás

en: Windows
hu: Ablakok

en: Workspace %d
hu: %d. munkaterület

en: Workspace %d%n
hu: %d%n. munkaterület

en: Workspace %s%d
hu: %s%d. munkaterület

en: Workspace 1_0
hu: 1_0. munkaterület

en: X Display to use
hu: A használandó X megjelenítő

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
hu: Várhat egy kicsit a folytatódására, vagy kikényszerítheti az alkalmazás teljes kilépését.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
hu: Meg kell adnia egy hátteret, hogy az alfa értéknek értelme legyen

en: _Always on Visible Workspace
hu: Mindig a látható m_unkaterületen

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Force Quit
hu: _Erőltetett kilépés

en: _Move
hu: Át_helyezés

en: _Only on This Workspace
hu: _Csak ezen a munkaterületen

en: _Resize
hu: Át_méretezés

en: _Unroll
hu: _Legördítés

en: _Wait
hu: Vá_rakozás

en: bottom
hu: lent

en: frame geometry does not specify '%s' dimension
hu: a keretgeometria nem határoz meg „%s” dimenziót

en: frame geometry does not specify dimension '%s' for border '%s'
hu: a keretgeometria nem határoz meg „%s” dimenziót „%s” szegélynek

en: left
hu: bal

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
hu: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., és mások
    Ez egy szabad szoftver; lásd a forrást a másolás feltételeiről.
    NINCS garancia; még az ELADHATÓSÁGRA vagy EGY ADOTT CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁGRA vonatkozólag sem.

en: nested <window> tag
hu: beágyazott <window> tag

en: right
hu: jobb

en: top
hu: fent
