metacity - en to sl translation catalogue (300 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
sl: "%s" najden v podatkovni zbirki nastavitev ni veljaven ključ za tipkovno vez "%s"

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
sl: "%s", ki je bil najden v podatkovni zbirki nastavitev ni veljaven spremenilnik za miškine gumbe.

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
sl: "%s" ni veljavna vrednost za atribut "focus"

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
sl: "%s" ni veljavna vrednost za atribut "resize"

en: "%s" is not a valid value for state attribute
sl: "%s" ni veljavna vrednost za atribut "state"

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
sl: %d izjav koordinat razčlenjenih v %g sekundah (%g sekund v povprečju)

en: %g milliseconds to draw one window frame
sl: %g milisekund za izris ene sličice okna

en: %s (as %s)
sl: %s (kot %s)

en: %s (as another user)
sl: %s (kot drug uporabnik)

en: %s (as superuser)
sl: %s (kot skrbnik)

en: %s (on %s)
sl: %s (na %s)

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
sl: geometrija <%s> "%s" ni navedena

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
sl: <%s> mora navesti ali geometrijo ali nadrejeni predmet, ki ima geometrijo

en: <%s> name "%s" used a second time
sl: ime <%s> "%s" je uporabljeno drugič

en: <%s> parent "%s" has not been defined
sl: nadrejeni predmet <%s> "%s" ni naveden

en: <%s> specified twice for this theme
sl: <%s> je za to temo naveden dvakrat

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
sl: za ta slog okvirja mora biti naveden <button function="%s" state="%s" draw_ops="karkoli"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
sl: atribut <metacity_session> je bil viden, a mi že imamo ID seje

en: <tt>%s</tt> is not responding.
sl: <tt>%s</tt> okno je neodzivno.

en: A style called "%s" has not been defined
sl: Slog "%s" ni določen

en: Activate the window menu
sl: Omogoči meni okna

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
sl: Vrednost alfa mora biti med 0.0 (nevidno) in 1.0 (popolnoma vidno), določena pa je vrednost %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
sl: V prelivni barvi alfa vrednost "%s" ni med 0.0 in 1.0

en: Always On Visible Workspace
sl: Vedno na vidni delovni površini

en: Always on _Top
sl: Vedno na _vrhu

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
sl: Kot mora biti določen med 0.0 in 360.0, vrednost pa je %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
sl: Program je nastavil pokvarjen _NET_WM_PID %lu

en: Aspect ratio "%s" is unknown
sl: Razmerje "%s" je neznano

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
sl: Uporaba atributa "%s" na predmetu <%s> ni neveljavna

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
sl: Atribut "%s" je v istem predmetu <%s> ponovljen dvakrat

en: Bar
sl: Vrstica

en: Bell event
sl: Dogodek zvonjenja

en: Benchmark
sl: Primerjalni preizkus

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
sl: Oblika zapisa preliva je "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" ne ustreza pravilni obliki

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
sl: Logične vrednosti morajo biti ali "true" ali "false" in ne "%s"

en: Border
sl: Obroba

en: Border "%s" is unknown
sl: Rob "%s" je neznan

en: Border-only window
sl: Okno le z okvirjem

en: Bug in window manager:
sl: Hrošč v upravljalniku oken:

en: Button Layouts
sl: Razpored gumbov

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
sl: Razmerje gumba %g ni smiselno

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
sl: Funkcija gumba "%s" ne obstaja v tej različici (%d, zahtevana %d)

en: Button layout test %d
sl: Preizkus razporeditve gumbov %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sl: Za predmet <button> ni mogoče določiti dveh možnosti draw_ops (tema vsebuje atribut draw_ops in hkrati predmet <draw_ops> ali pa sta navedena dva predmeta)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sl: Za predmet <menu_icon> ni mogoče določiti dveh možnosti draw_ops (tema vsebuje atribut draw_ops in hkrati predmet <draw_ops> ali pa sta navedena dva predmeta)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
sl: Za predmet <piece> ni mogoče določiti dveh možnosti draw_ops (tema vsebuje atribut draw_ops in hkrati predmet <draw_ops> ali pa sta navedena dva predmeta)

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
sl: Ni mogoče navesti obojega "button_width"/"button_height" in razmerja"aspect_ratio" gumba

en: Close Window
sl: Zapri okno

en: Close window
sl: Zapri okno

en: Compositing Manager
sl: Upravljalnik sestavljanja

en: Constant "%s" has already been defined
sl: Konstanta "%s" je bila že določena

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
sl: Izraz koordinat vsebuje neznan operator na začetku besedila: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
sl: Izraz koordinat vsebuje znak '%s', ki ni dovoljen

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
sl: Izraz koordinat vsebuje številko s plavajočo vejico '%s', ki je ni mogoče razčleniti

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
sl: Izraz koordinat vsebuje celo število '%s', ki ga ni mogoče razčleniti

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
sl: Videti je, da izraz koordinat ne vsebuje operatorjev ali operandov

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
sl: Izraz koordinat se konča z operatorjem namesto z operandom

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
sl: Izraz koordinat vsebuje zaklepaj, a ne oklepaja

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
sl: Izraz koordinat vsebuje uklepaj, vendar je brez zaklepaja

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
sl: Izraz koordinat vsebuje operand, kjer je pričakovan operator

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
sl: Izraz koordinat vsebuje neznano spremenljivko ali konstanto "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
sl: Izraz koordinat vsebuje operator "%s", kjer je pričakovan operand

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
sl: Izraz koordinat vsebuje operator "%c", ki sledi operatorju "%c", brez vmesnega operanda

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
sl: Razčlenjevalnik izrazov koordinat je preplavil medpomnilnik.

en: Coordinate expression results in division by zero
sl: Izraz koordinat se povzroči deljenje z ničlo

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
sl: Izraz koordinat poskuša uporabiti operator mod ali številko s plavajočo vejico

en: Coordinate expression was empty or not understood
sl: Izraz koordinat je prazen ali pa ga ni mogoče razumleti

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
sl: Ni mogoče dobiti izbire upravljalnika oken na zaslonu %d prikaz "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
sl: Ni mogoče ustvariti mape '%s': %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
sl: Ni mogoče najti teme! Prepričajte se, da %s obstaja in vsebuje običajne teme.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
sl: Ni mogoče odpreti datoteke seje '%s' za pisanje: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
sl: Ni mogoče razčleniti "%s" kot števila s plavajočo vejico

en: Could not parse "%s" as an integer
sl: Ni mogoče razčleniti "%s" kot celoštevilčne vrednosti

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
sl: V prelivni barvi ni mogoče razčleniti vrednosti alfa "%s"

en: Could not parse color "%s"
sl: Ni mogoče razčleniti barve "%s"

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
sl: Ni mogoče razčleniti opisa pisave "%s" iz ključa GSettings %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
sl: Ni mogoče razčleniti faktorja senčenja "%s" v senčeni barvi

en: Could not release screen %d on display "%s"
sl: Ni mogoče sprostiti prikaza %d na zalonu "%s"

en: Des_ktop
sl: _Namizje

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
sl: Ugotovi, ali je Metacity upravljalnik sestavljanja.

en: Dialog Box
sl: Pogovorno okno

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
sl: Ni mogoče razumeti puščice "%s" za predmet <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
sl: Ni mogoče razumeti barvne komponente "%s" v navedbi barve

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
sl: Nerazpoznavna vrsta polnjenja "%s" za predmet <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
sl: Ni mogoče razumeti senčenja "%s" za predmet <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
sl: Ni mogoče razumeti stanja "%s" za predmet <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
sl: Ni mogoče razumeti stanja "%s" v navedbi barve

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
sl: Ni mogoče razumeti končnih znakov "%s" v nizu "%s"

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
sl: Ni mogoče razumeti vrednost za vrsto preliva "%s"

en: Disable connection to session manager
sl: Onemogoči povezavo z upravljalnikom sej

en: Distance "%s" is unknown
sl: Razdalja "%s" je neznana

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
sl: Ne ustvari celozaslonskih oken, ki so razpeta in nimajo oblikovanja

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
sl: Izrisanih je %d sličic v %g sekundah na strani odjemalca (%g milisekund na sličico) in %g sekund v času stenske ure, upoštevajoč sredstva strežnika X (%g milisekund na sličico)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
sl: Predmet <%s> ni dovoljen pod <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
sl: Predmet <%s> ni dovoljen znotraj predmeta <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
sl: Predmet <%s> ni dovoljen znotraj predmeta <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
sl: Predmet <%s> ni dovoljen znotraj predmetov distance/border/aspect_ration

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
sl: Predmet <%s> ni dovoljen znotraj predmeta opravila draw

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
sl: Predmet <%s> ni dovoljen znotraj predmetov name, author, date ali description

en: Error %d was expected but %d given
sl: Pričakovana je bila napaka %d, vrnjena pa je bila %d

en: Error closing session file '%s': %s
sl: Napaka med zapiranjem datoteke seje '%s': %s

en: Error loading theme: %s
sl: Napaka med nalaganjem teme: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
sl: Napaka ni bila pričakovana, vendar je bila kljub temu vrnjena: %s

en: Error was expected but none given
sl: Pričakovana je bila napaka, vendar do nje ni prišlo

en: Error writing session file '%s': %s
sl: Napaka med zapisovanjem datoteke seje '%s': %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
sl: Odpiranje dnevniške datoteke %s s fdopen() je spodletelo: %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
sl: Ni mogoče najti veljavne datoteke za temo %s

en: Failed to get hostname: %s
sl: Ni mogoče pridobiti gostitelja z imenom: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
sl: Nalaganje teme "%s" je podletelo: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
sl: Ni mogoče odpreti zaslona '%s' okenskega sistema X

en: Failed to open debug log: %s
sl: Odpiranje razhroščevalnega dnevnika je spodletelo: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
sl: Ni mogoče razčleniti datoteke shranjene seje: %s

en: Failed to restart: %s
sl: Ni mogoče znova začeti: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
sl: Ni mogoče preiskati mape tem: %s

en: Fake menu item %d
sl: Lažni predmet menija %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
sl: Usodna napaka IO %d (%s) na zaslonu '%s'.

en: Frame geometry does not specify size of buttons
sl: Geometrija okvirja ne navaja velikosti gumbov

en: Frame style already has a button for function %s state %s
sl: Slog okvirja že ima gumb za funkcijo %s stanje %s

en: Frame style already has a piece at position %s
sl: Slog okvirja že ima del na položaju %s

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
sl: Navedbi barve GTK manjka oglati zaklepaj za stanjem, npr. gtk:fg[NORMAL], kjer je NORMAL stanje; ni mogoče razčleniti "%s"

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
sl: Navedba barve GTK mora vsebovati stanje v oglatih oklepajih, npr. gtk:fg[NORMAL], kjer je NORMAL stanje; ni mogoče razčleniti "%s"

en: Gradients should have at least two colors
sl: Prelivi bi morali imeti vsaj dve barvi

en: Hide all normal windows
sl: Skrij vsa običajna okna

en: Hyper
sl: Hiper

en: If true, metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
sl: Izbrana možnost omogoča, da bo program uporabniku podal manj odzivov z uporabo žičnih okvirjev z ukinjanjem animacij in na druge načine. To predstavlja občutno  zmanjševanje uporabnosti za večino uporabnikov, število delujočih programov pa se lahko poveča, izbira pa je primerna tudi za terminalske strežnike. Kljub temu je možnost žičnih okvirjev onemogočena pri uporabi dostopnosti.

en: If true, trade off usability for less resource usage
sl: Izbrana možnost omogoča, da, se zmanjša uporabnost in sistemske zahteve

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
sl: Vključevanje draw_ops "%s" na tem mestu, bi ustvarilo krožno sklicevanje

en: Initialize session from savefile
sl: Začni sejo iz shranjene datoteke

en: Integer %ld is too large, current max is %d
sl: Celoštevilska vrednost %ld je prevelika, trenutna omejitev je %d

en: Integer %ld must be positive
sl: Celoštevilska vrednost %ld mora biti pozitivna

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
sl: Neveljaven WM_TRANSIENT_FOR za okno 0x%lx naveden za %s.

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
sl: Neveljavna velikost naziva "%s" (mora biti eno od xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
sl: Ohrani okno na vrhu

en: Large Title Font
sl: Velika pisava naziva

en: Line %d character %d: %s
sl: Vrstica %d, znak %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
sl: Tema "%s" je bila naložena v %g sekundah

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
sl: Izgubljena povezava z zaslonom '%s';
    najverjetneje se je strežnik X ugasnil ali pa je vsiljeno izklopljen
    upravljalnik oken.

en: Lower window below other windows
sl: Spusti okno pod druga

en: Ma_ximize
sl: Ra_zpni

en: Make X calls synchronous
sl: Naredi klice X usklajene

en: Maximize Window
sl: Razpni okno

en: Maximize window
sl: Razpni okno

en: Maximize window horizontally
sl: Razpni okno vodoravno

en: Maximize window vertically
sl: Razpni okno navpično

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
sl: Program Metacity je kodno izgrajen brez podpore za podrobni način izpisa

en: Mi_nimize
sl: _Skrči

en: Minimize Window
sl: Skrči okno

en: Minimize window
sl: Skrči okno

en: Missing %s extension required for compositing
sl: Manjka razširitev %s, ki je ključna za sestavljanje

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
sl: Manjka <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="karkoli"/>

en: Modal Dialog Box
sl: Modalno pogovorno okno

en: Move Titlebar On_screen
sl: Premakni nazivno vrstico na _zaslon

en: Move to Another _Workspace
sl: Premakni na dru_go delovno površino

en: Move to Workspace R_ight
sl: Premakni na _desno delovno površino

en: Move to Workspace _Down
sl: Premakni na _spodnjo delovno površino

en: Move to Workspace _Left
sl: Premakni na _levo delovno površino

en: Move to Workspace _Up
sl: Premakni na _zgornjo delovno površino

en: Move to workspace above
sl: Premakni na zgornjo delovno površino

en: Move to workspace below
sl: Premakni na spodnjo delovno površino

en: Move to workspace left
sl: Premakni na levo delovno površino

en: Move to workspace right
sl: Premakni na desno delovno površino

en: Move window
sl: Premakni okno

en: Move window one workspace down
sl: Prestavi okno eno delovno površino navzdol

en: Move window one workspace to the left
sl: Premakni okno eno delovno površino levo

en: Move window one workspace to the right
sl: Premakni okno eno delovno površino desno

en: Move window one workspace up
sl: Premakni okno eno delovno površino navzgor

en: Move window to workspace 1
sl: Premakni okno na delovno površino 1

en: Move window to workspace 2
sl: Premakni okno na delovno površino 2

en: Move window to workspace 3
sl: Premakni okno na delovno površino 3

en: Move window to workspace 4
sl: Premakni okno na delovno površino 4

en: Navigation
sl: Krmarjenje

en: No "%s" attribute on element <%s>
sl: Ni atributa "%s" za predmet <%s>

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
sl: Predmet <%s> nima atributa "extent_angle" ali "to"

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
sl: Predmet <%s> nima atributa "start_angle" ali "from"

en: No <%s> set for theme "%s"
sl: Ni nastavljen <%s> za temo "%s"

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
sl: <draw_ops> imenovan "%s" ni naveden

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
sl: Za ime "%s" ni navedenega <draw_ops>

en: No draw_ops provided for button
sl: Za gumb ni naveden draw_ops

en: No draw_ops provided for frame piece
sl: Za del okvirja ni naveden draw_ops

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
sl: Slog okvirja za okno vrste "%s" v temi "%s" ni nastavljen, dodajte predmet <window type="%s" style_set="whatever"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
sl: Znotraj predmeta <%s> besedilo ni dovoljeno

en: Normal Application Window
sl: Običajno okno programa

en: Normal Title Font
sl: Običajna pisava naziva

en: Open another one of these windows
sl: Odpri drugo izmed teh oken

en: Opened log file %s
sl: Odprta dnevniška datoteka %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
sl: Najbolj zunanji predmet teme mora biti <metacity_theme> in ne <%s>

en: Print version
sl: Izpiši različico

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
sl: Lastnost %s okna 0x%lx vsebuje neveljaven znak UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
sl: Lastnost %s okna 0x%lx vsebuje neveljaven znak UTF-8 za %d. predmet na seznamu

en: Put Window On Only One Workspace
sl: Postavi okno na le eno delovno površino

en: Raise window above other windows
sl: Dvigni okno nad druga okna

en: Raise window if covered, otherwise lower it
sl: Dvigni okno, če ga prekriva drugo okno, sicer ga spusti

en: Remove Window From Top
sl: Odstrani okno z vrha

en: Replace the running window manager with Metacity
sl: Zamenjaj trenutni upravljalnik oken z Metacity

en: Resize window
sl: Spremeni velikost okna

en: Restore Window
sl: Obnovi okno

en: Restore window
sl: Obnovi okno

en: Roll Up Window
sl: Zavij okno

en: Roll _Up
sl: _Zavij

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
sl: Zaslon %d na prikazu "%s" že ima določen upravljalnik oken

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
sl: Zaslon %d na prikazu "%s" že ima upravljalnik oken; poskušajte uporabiti možnost --replace za zamenjavo trenutnega upravljalnika zaslona.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
sl: Zaslon %d na prikazu '%s' ni veljaven

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
sl: V senčeni barvi je faktor senčenja "%s" negativen

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
sl: Oblika zapisa barve senčenja je "shade/base_color/factor", "%s" ne ustreza pravilni obliki.

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
sl: Predmet <%s> ne sme imeti atributa "resize" za razpeta stanja

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
sl: Predmet <%s> ne sme imeti atributa "resize" za razpeta/senčena stanja

en: Show the activities overview
sl: Pokaži okno pregleda dejavnosti

en: Show the run command prompt
sl: Pokaži možnost zagona ukazne vrstice

en: Small Title Font
sl: Majhna pisava naziva

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
sl: Tipko %s s spremenilnikom %x uporablja že nek drug program

en: Specify session management ID
sl: Določi ID upravljanja seje

en: Style has already been specified for state %s focus %s
sl: Slog za stanje %s žarišče %s je bil že naveden

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
sl: Slog za stanje %s velikost %s žarišče %s je bil že naveden

en: Switch applications
sl: Preklopi programe

en: Switch system controls
sl: Preklopi tipkovne bližnjice

en: Switch system controls directly
sl: Preklopi tipkovne bližnjice neposredno

en: Switch to workspace 1
sl: Preklopi na delovno površino 1

en: Switch to workspace 2
sl: Preklopi na delovno površino 2

en: Switch to workspace 3
sl: Preklopi na delovno površino 3

en: Switch to workspace 4
sl: Preklopi na delovno površino 4

en: Switch windows
sl: Preklopi okna

en: Switch windows directly
sl: Preklopi okna neposredno

en: Switch windows of an app directly
sl: Preklopi okna programa neposredno

en: Switch windows of an application
sl: Preklopi okna programa

en: System
sl: Sistem

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
sl: Tema vsebuje izraz, ki je povzročil napako: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
sl: Datoteka teme %s ne vsebuje korenskega predmeta <metacity_theme>

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
sl: Ta okna ne podpirajo možnosti &quot;shranjevanja trenutnih nastavitev&quot;, zato bodo morala biti ob vaši naslednji prijavi znova začeta ročno.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
sl: To je preizkusni gumb z ikono 'izhod'

en: This is a demo button with an 'open' icon
sl: To je preizkusni gumb z ikono 'odpri'

en: This is a sample message in a sample dialog
sl: To je preizkusno sporočilo v pogovornem oknu

en: Toggle fullscreen mode
sl: Preklopi celozaslonski način

en: Toggle maximization state
sl: Preklopi stanje razpetosti

en: Toggle shaded state
sl: Preklopi stanje senčenja

en: Toggle window on all workspaces or one
sl: Preklopi okno na vse delovne površine oziroma le na eno

en: Torn-off Menu
sl: Odtrgan meni

en: Turn compositing off
sl: Izključi skladanje

en: Turn compositing on
sl: Vključi skladanje

en: Unknown attribute %s on <%s> element
sl: Neznan atribut %s predmeta <%s>

en: Unknown element %s
sl: Neznan predmet %s

en: Unknown function "%s" for button
sl: Neznana funkcija "%s" za gumb

en: Unknown position "%s" for frame piece
sl: Neznan položaj "%s" za del okvirja

en: Unknown state "%s" for button
sl: Neznano stanje "%s" za gumb

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
sl: Neznan style_set "%s" v predmetu <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
sl: Neznana vrsta "%s" v predmetu <%s>

en: Unknown window information request: %d
sl: Zahteva izpisa podrobnosti neznanega okna: %d

en: Unma_ximize
sl: Pomanjšaj

en: Unroll Window
sl: Odvij okno

en: Usage: %s
sl: Uporaba: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
sl: Uporaba: metacity-theme-viewer [IMETEME]

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
sl: Uporabniško določene konstante se morajo začeti z veliko črko; "%s" se ne

en: Utility Palette
sl: Paleta pripomočkov

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
sl: Okno %s nastavi svoj SM_CLIENT_ID, namesto, da bi nastavilo WM_CLIENT_LEADER kot je zavedeno v ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
sl: Okno %s določi namig MWM, ki pove, da ni mogoče spremeniti velikosti, hkrati pa določi najmanjšo velikost na %d x %d in največjo na %d x %d; vrednost ni smiselna.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
sl: Okno 0x%lx ima lastnost %s,
    za katero se je pričakovalo, da je vrste %s oblike %d,
    a je v resnici vrste %s oblike %d n_items %d.
    To je najverjetneje hrošč v programu in ne v upravljalniku oken.
    Okno ima title="%s" class="%s" name="%s"

en: Window Menu
sl: Meni okna

en: Window Title Goes Here
sl: Tukaj je naziv okna

en: Window manager error:
sl: Napaka upravljalnika oken:

en: Window manager warning:
sl: Opozorilo upravljalnika oken:

en: Window manager:
sl: Upravljalnik oken:

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
sl: Vrsti okna "%s" je nabor sloga že določen

en: Windows
sl: Okna

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
sl: Obhodi za pokvarjene programe so izključeni. Nekateri programi se morda ne bodo pravilno obnašali.

en: Workspace %d
sl: Delovna površina %d

en: Workspace %d%n
sl: Delovna površina %d%n

en: Workspace %s%d
sl: Delovna površina %s%d

en: Workspace 1_0
sl: Delovna površina 1_0

en: X Display to use
sl: Zaslon X, ki naj se uporabi

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
sl: Lahko malo počakate, če se program morda zbudi, ali pa vsiljeno končate njegovo delovanje.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
sl: Določiti je treba ozadje, če želite, da ima alfa vrednost pomen.

en: _All docks
sl: _Vsa sidra

en: _Always on Visible Workspace
sl: Vedno n_a vidni delovni površini

en: _Bottom dock
sl: _Spodnje sidro

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Dialog
sl: _Pogovorno okno

en: _Force Quit
sl: _Vsili končanje

en: _Left dock
sl: _Levo sidro

en: _Modal dialog
sl: _Modalno okno

en: _Move
sl: _Premakni

en: _Only on This Workspace
sl: Sam_o na tej delovni površini

en: _Resize
sl: Sp_remeni velikost

en: _Right dock
sl: _Desno sidro

en: _Splashscreen
sl: Pre_dstavitveno okno

en: _Top dock
sl: _Zgornje sidro

en: _Unroll
sl: _Odvij

en: _Utility
sl: _Pripomoček

en: _Wait
sl: _Počakaj

en: _Windows
sl: _Okna

en: bottom
sl: spodaj

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
sl: geometrija okvirja ne navaja dimenzije "%s"

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
sl: geometrija okvirja ne navaja dimenzije "%s" za rob "%s"

en: left
sl: levo

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
sl: metacity %s
    Avtorske pravice pridržane (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat in drugi
    To je prosto programje; za pogoje kopiranja si poglejte izvorno kodo.
    Program prihaja BREZ KAKRŠNIHKOLI ZAGOTOVIL delovanja.

en: nested <window> tag
sl: gnezdena oznaka <window>

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
sl: preizkus izjave položaja je vrnil logični NAPAK, vendar ni nastavil napake

en: position expression test returned TRUE but set error
sl: preizkus izjave položaja je vrnil logični PRAV, vendar je nastavil napako

en: right
sl: desno

en: top
sl: zgoraj

en: x value was %d, %d was expected
sl: vrednost x je %d, pričakovana pa je vrednost %d

en: y value was %d, %d was expected
sl: vrednost y je %d, pričakovana pa je vrednost %d
