metacity - en to pl translation catalogue (269 entries)

en: %d x %d
pl: %d×%d

en: %s (as %s)
pl: %s (jako %s)

en: %s (as another user)
pl: %s (jako inny użytkownik)

en: %s (as superuser)
pl: %s (jako administrator)

en: %s (on %s)
pl: %s (na %s)

en: '%s' is not a valid value for focus attribute
pl: „%s” nie jest prawidłową wartością atrybutu „focus”

en: '%s' is not a valid value for resize attribute
pl: „%s” nie jest prawidłową wartością atrybutu „resize”

en: '%s' is not a valid value for state attribute
pl: „%s” nie jest prawidłową wartością atrybutu „state”

en: 'version' attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
pl: Atrybut „version” nie może być używany w plikach metacity-theme-1.xml lub metacity-theme-2.xml

en: <%s> geometry '%s' has not been defined
pl: <%s>: nie określono geometrii o nazwie „%s”

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
pl: <%s> musi albo określać geometrię, albo element nadrzędny z geometrią

en: <%s> name "%s" used a second time
pl: <%s>: użyto nazwy „%s” po raz drugi

en: <%s> name '%s' used a second time
pl: <%s>: użyto nazwy „%s” po raz drugi

en: <%s> parent "%s" has not been defined
pl: <%s>: nie określono elementu nadrzędnego o nazwie „%s”

en: <%s> parent '%s' has not been defined
pl: <%s>: nie określono elementu nadrzędnego o nazwie „%s”

en: <%s> specified twice for this theme
pl: <%s> określono dwukrotnie dla tego motywu

en: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> must be specified for this frame style
pl: Przy tym stylu ramki należy podać <button function="%s" state="%s" draw_ops="cokolwiek"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
pl: Odnaleziono atrybut <metacity_session>, kiedy identyfikator sesji został już ustawiony

en: <tt>%s</tt> is not responding.
pl: Okno <tt>%s</tt> nie odpowiada.

en: A style called '%s' has not been defined
pl: Nie określono stylu o nazwie „%s”

en: Activate the window menu
pl: Otwarcie menu okna

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
pl: Wartość alfa musi się mieścić między 0,0 (niewidoczne) a 1,0 (w pełni nieprzezroczyste), odczytano %g

en: Alpha value '%s' in blended color is not between 0.0 and 1.0
pl: Wartość alfa „%s” w przenikającym kolorze nie zawiera się między 0,0 a 1,0

en: Always On Visible Workspace
pl: Zawsze na widocznym obszarze roboczym

en: Always on _Top
pl: Zawsze na _wierzchu

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
pl: Wartość kąta musi się mieścić między 0,0 a 360,0, odczytano %g

en: Aspect ratio '%s' is unknown
pl: Współczynnik proporcji „%s” jest nieznany

en: Attached
pl: Dołączony

en: Attribute '%s' is invalid on <%s> element in this context
pl: Atrybut „%s” jest nieprawidłowy wewnątrz elementu <%s> w tym kontekście

en: Attribute '%s' repeated twice on the same <%s> element
pl: Atrybut „%s” wystąpił dwukrotnie wewnątrz jednego elementu <%s>

en: Bad version specification '%s'
pl: Błędne określenie wersji „%s”

en: Bell event
pl: Zdarzenie sygnału dźwiękowego

en: Benchmark
pl: Test wydajności

en: Blend format is 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' does not fit the format
pl: Formatem przenikania jest „blend/bg_color/fg_color/alpha”, „%s” nie pasuje do formatu

en: Boolean values must be 'true' or 'false' not '%s'
pl: Wartościami logicznymi są „true” i „false”, a nie „%s”

en: Border
pl: Krawędź

en: Border '%s' is unknown
pl: Krawędź „%s” jest nieznana

en: Button Layout:
pl: Układ przycisków:

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
pl: Współczynnik proporcji przycisku %g nie mieści się w rozsądnych granicach

en: Button function '%s' does not exist in this version (%d, need %d)
pl: Funkcja „%s” przycisku nie istnieje w tej wersji (%d, wymaga %d)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <button> nie może zawierać dwóch „draw_ops” (motyw zawiera atrybut „draw_ops” i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <menu_icon> nie może zawierać dwóch „draw_ops” (motyw zawiera atrybut „draw_ops” i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <piece> nie może zawierać dwóch draw_ops (motyw zawiera atrybut draw_ops i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Cannot specify both 'button_width'/'button_height' and 'aspect_ratio' for buttons
pl: Nie można jednocześnie określać dla przycisku jego szerokości i wysokości oraz współczynnika proporcji

en: Choose Theme
pl: Wybór motywu

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Close window
pl: Zamknięcie okna

en: Composited:
pl: Składane:

en: Compositing Manager
pl: Menedżer składania

en: Constant '%s' has already been defined
pl: Stała „%s” została już określona

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera nieznany operator na początku tekstu: „%s”

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera niedozwolony znak „%s”

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera liczbę zmiennoprzecinkową „%s”, której nie można przetworzyć

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera liczbę całkowitą „%s”, której nie można przetworzyć

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
pl: Wyrażenie opisujące położenie nie zawiera żadnych operatorów ani operandów

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
pl: Wyrażenie opisujące położenie kończy się operatorem zamiast operandem

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nawias zamykający bez odpowiadającego mu nawiasu otwierającego

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nawias otwierający bez odpowiadającego mu nawiasu zamykającego

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera operand w miejscu, w którym oczekiwano operatora

en: Coordinate expression had unknown variable or constant '%s'
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nieznaną zmienną lub stałą „%s”

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera operator „%s” w miejscu, w którym oczekiwano operandu

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera operator „%c” bezpośrednio po operatorze „%c” bez rozdzielającego ich operandu

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
pl: Parser wyrażeń określających współrzędne przepełnił swój bufor.

en: Coordinate expression results in division by zero
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera dzielenie przez zero

en: Coordinate expression was empty or not understood
pl: Wyrażenie określające współrzędne jest puste lub nie można go rozpoznać

en: Could not parse '%s' as a floating point number
pl: Napis „%s” nie jest zapisem liczby zmiennoprzecinkowej

en: Could not parse '%s' as an integer
pl: Nie można przetworzyć „%s” jako liczby całkowitej

en: Could not parse alpha value '%s' in blended color
pl: Nie można przetworzyć wartości alfa „%s” w przenikającym kolorze

en: Could not parse color '%s'
pl: Nie można przetworzyć koloru „%s”

en: Could not parse shade factor '%s' in shaded color
pl: Nie można przetworzyć współczynnika przenikania „%s” w przenikającym kolorze

en: Dark Theme:
pl: Ciemny motyw:

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
pl: Określa, czy program Metacity ma być menedżerem składania.

en: Dialog
pl: Okno dialogowe

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiała strzałka „%s” (atrybut „arrow”) elementu <%s>

en: Did not understand color component '%s' in color specification
pl: Niezrozumiała składowa koloru „%s” w specyfikacji koloru

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały typ wypełnienia „%s” elementu <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały cień „%s” (atrybut „shadow”) elementu <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały stan „%s” (atrybut state) elementu <%s>

en: Did not understand state '%s' in color specification
pl: Niezrozumiały stan „%s” w specyfikacji koloru

en: Did not understand trailing characters '%s' in string '%s'
pl: Nie można rozpoznać końcowych znaków „%s” w napisie „%s”

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
pl: Niezrozumiała wartość „%s” typu gradientu

en: Disable connection to session manager
pl: Wyłącza połączenie z menedżerem sesji

en: Distance '%s' is unknown
pl: Odległość „%s” jest nieznana

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
pl: Nie przełącza okien na pełny ekran, jeśli są zmaksymalizowane i nie mają dekoracji

en: Drew <b>%d</b> frames in <b>%f</b> client-side seconds (<b>%f</b> milliseconds per frame) and <b>%f</b> seconds wall clock time including X server resources (<b>%f</b> milliseconds per frame).
pl: Narysowano <b>%d</b> klatek w <b>%f</b> s po stronie klienta (<b>%f</b> ms na klatkę) i <b>%f</b> s czasu zegara rzeczywistego, wliczając zasoby serwera X (<b>%f</b> ms na klatkę).

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny poniżej <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu distance/border/aspect_ratio

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu działania rysowania

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu name/author/date/description

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
pl: Włączenie kafelkowania przy krawędziach podczas przenoszenia okien do krawędzi ekranu

en: Failed to find a valid file for theme '%s'
pl: Odnalezienie prawidłowego pliku dla motywu „%s” się nie powiodło

en: Falling back to default GTK+ theme - Adwaita
pl: Używanie domyślnego motywu biblioteki GTK+, Adwaita

en: Frame Flags:
pl: Flagi ramki:

en: Frame Type:
pl: Typ ramki:

en: Frame geometry does not specify size of buttons
pl: Rozmiar ramki nie określa liczby przycisków

en: Frame style already has a button for function %s state %s
pl: Dla stylu ramki określono już przycisk, związany z funkcją %s i stanem %s

en: Frame style already has a piece at position %s
pl: Styl ramki zawiera już element o położeniu %s

en: Fullscreen
pl: Pełnoekranowa

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
pl: Specyfikacja koloru biblioteki GTK+ musi po nazwie stanu zawierać zamykający nawias kwadratowy, np. gtk:fg[NORMAL], gdzie NORMAL jest nazwą stanu; nie można przetworzyć „%s”

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
pl: Specyfikacja koloru biblioteki GTK+ musi zawierać stan w nawiasach kwadratowych, np. gtk:fg[NORMAL], gdzie NORMAL jest nazwą stanu; nie można przetworzyć „%s”

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse '%s'
pl: Niestandardowa specyfikacja koloru biblioteki GTK+ musi mieć nazwę koloru i kolor zapasowy w nawiasach, tzn. gtk:custom(foo,bar); nie można przetworzyć „%s”

en: Got MetaFrameBorders in <b>%f</b> seconds (CSS loading, PangoFontDescription creation and title height calculation).
pl: Otrzymano MetaFrameBorders w <b>%f</b> s (wczytywanie CSS, tworzenie PangoFontDescription i obliczanie wysokości tytułu).

en: Gradients should have at least two colors
pl: Gradienty powinny się składać co najmniej z dwóch kolorów

en: Gtk:custom format is 'gtk:custom(color_name,fallback)', '%s' does not fit the format
pl: Formatem gtk:custom jest „gtk:custom(color_name,fallback)”, „%s” nie pasuje do formatu

en: Has Focus
pl: Aktywna

en: Hide all normal windows
pl: Ukrycie wszystkich zwykłych okien

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
pl: Jeśli jest włączone, to przeniesienie okien do pionowych krawędzi ekranu spowoduje ich maksymalizację w pionie i zmianę rozmiaru w poziomie, aby pokryć połowę dostępnego obszaru. Przeniesienie okien na górną krawędź ekranu spowoduje ich całkowitą maksymalizację.

en: If set to true, Metacity will show window content thumbnails in the Alt-Tab window instead of only icons.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to menedżer Metacity będzie wyświetlał miniatury zawartości okien w menu Alt-Tab, zamiast tylko ikony.

en: If true, Metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
pl: Ustawienie tej opcji spowoduje, że menedżer Metacity ograniczy interakcję z użytkownikiem poprzez użycie ramek przy skalowaniu okien, wyłączenie animacji i podobne. Dla wielu użytkowników może być to znaczące ograniczenie funkcjonalności, ale może pozwolić starszym programom i terminalom na normalną pracę, która w innym wypadku byłaby niemożliwa. Ramki skalowania okien będą jednak wyłączone po włączeniu technologii wspierających.

en: If true, trade off usability for less resource usage
pl: Jeżeli ustawione, zmniejsza zużycie zasobów kosztem funkcjonalności

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
pl: Włączenie tutaj elementu „draw_ops” o nazwie „%s” spowodowałoby zapętlone odwołanie

en: Initialize session from savefile
pl: Inicjuje sesję z zapisanego pliku

en: Integer %ld is too large, current max is %d
pl: Liczba całkowita %ld jest za duża, obecne maksimum to %d

en: Integer %ld must be positive
pl: Liczba całkowita %ld musi być dodatnia

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
pl: Nieprawidłowy znak „%c” w parametrze color_name własności gtk:custom, tylko znaki A-Za-z0-9-_ są prawidłowe

en: Invalid title scale '%s' (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
pl: Nieprawidłowy rozmiar tytułu „%s” (musi on być jedną z wartości: xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Keep Window On Top
pl: Utrzymuj okno na wierzchu

en: Line %d character %d: %s
pl: %d. wiersz, %d. znak: %s

en: Loaded <b>%s</b> theme <b>%s</b> in <b>%f</b> seconds.
pl: Wczytano motyw <b>%s</b> <b>%s</b> w <b>%f</b> s.

en: Lower window below other windows
pl: Odsunięcie okna pod pozostałe

en: Ma_ximize
pl: Zm_aksymalizuj

en: Make X calls synchronous
pl: Synchroniczne wywołania X

en: Maximize Window
pl: Zmaksymalizuj okno

en: Maximize window
pl: Maksymalizacja okna

en: Maximize window horizontally
pl: Pozioma maksymalizacja okna

en: Maximize window vertically
pl: Pionowa maksymalizacja okna

en: Maximized
pl: Zmaksymalizowana

en: MetaThemeImplClass::load not implemented for '%s'
pl: Nie zaimplementowano MetaThemeImplClass::load dla „%s”

en: Metacity Theme Viewer
pl: Przeglądarka motywów Metacity

en: Metacity supports two theme types - GTK+ (gtk.css) and Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: all data is loaded from CSS. This is the same theme that is used by Mutter for server-side decorations and by GTK+ for client-side decorations. Metacity theme: data is loaded from metacity-theme-x.xml and CSS. When using this theme type you MUST provide a valid theme name.
pl: Menedżer Metacity obsługuje dwa typy motywów — biblioteki GTK+ (gtk.css) oraz menedżera Metacity (metacity-theme-x.xml). Motyw biblioteki GTK+: wszystkie dane są wczytywane z plików CSS. Jest to ten sam motyw, którego menedżer Mutter używa dla dekoracji okien po stronie serwera, a biblioteka GTK+ do dekoracji okien po stronie klienta. Motyw Metacity: dane są wczytywane z pliku metacity-theme-x.xml oraz plików CSS. Używając tego typu motywu, należy podać prawidłową nazwę.

en: Metacity's default window-placement behavior is smart (first-fit), similar to behaviors in some other window managers. It will try to tile windows so that they do not overlap. Set this option to "smart" for this behavior. This option can be set to "center" to place new windows in the centers of their workspaces, "origin" for the upper-left corners of the workspaces, or "random" to place new windows at random locations within their workspaces.
pl: Domyślnym zachowaniem podczas rozmieszczania okien jest rozmieszczanie inteligentne, podobne do zachowania niektórych innych menedżerów okien. W ten sposób menedżer Metacity będzie próbował układać okna tak, aby się nie pokrywały. Ustawienie na wartość „smart” spowoduje użycie tego zachowania. Ustawienie na wartość „center” spowoduje umieszczanie nowych okien na środku obszaru roboczego, wartość „origin” spowoduje umieszczanie w lewym górnym rogu, a wartość „random” spowoduje umieszczanie nowych okien w losowych miejscach obszaru roboczego.

en: Mi_nimize
pl: Zm_inimalizuj

en: Minimize Window
pl: Zminimalizuj okno

en: Minimize window
pl: Minimalizacja okna

en: Missing <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />
pl: Brak <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='cokolwiek' />

en: Modal Dialog
pl: Modalne okno dialogowe

en: Move Titlebar On_screen
pl: Przeno_szenie paska tytułowego na ekranie

en: Move to Another _Workspace
pl: Przenieś na inny _obszar roboczy

en: Move to Workspace R_ight
pl: Przen_ieś na prawy obszar roboczy

en: Move to Workspace _Down
pl: Przenieś na _dolny obszar roboczy

en: Move to Workspace _Left
pl: Przenieś na _lewy obszar roboczy

en: Move to Workspace _Up
pl: _Przenieś na górny obszar roboczy

en: Move to workspace above
pl: Przeniesienie na górny obszar roboczy

en: Move to workspace below
pl: Przeniesienie na dolny obszar roboczy

en: Move to workspace left
pl: Przeniesienie na lewy obszar roboczy

en: Move to workspace right
pl: Przeniesienie na prawy obszar roboczy

en: Move window
pl: Przeniesienie okna

en: Move window one workspace down
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w dół

en: Move window one workspace to the left
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w lewo

en: Move window one workspace to the right
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w prawo

en: Move window one workspace up
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w górę

en: Move window to workspace 1
pl: Przeniesienie okna na 1. obszar roboczy

en: Move window to workspace 2
pl: Przeniesienie okna na 2. obszar roboczy

en: Move window to workspace 3
pl: Przeniesienie okna na 3. obszar roboczy

en: Move window to workspace 4
pl: Przeniesienie okna na 4. obszar roboczy

en: NAME
pl: NAZWA

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu „extent_angle” lub „to” wewnątrz elementu <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu „start_angle” lub „from” wewnątrz elementu <%s>

en: No '%s' attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu „%s” w elemencie <%s>

en: No <%s> set for theme '%s'
pl: Nie określono elementu <%s> dla motywu „%s”

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
pl: Nie określono elementu <draw_ops> o nazwie „%s”

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
pl: Nie określono elementu <draw_ops> o nazwie „%s”

en: No <draw_ops> with the name '%s' has been defined
pl: Nie określono elementu <draw_ops> o nazwie „%s”

en: No draw_ops provided for button
pl: Brak elementu <draw_ops> powiązanego z przyciskiem

en: No draw_ops provided for frame piece
pl: Brak elementu <draw_ops> powiązanego z elementem ramki

en: No frame style set for window type '%s' in theme '%s', add a <window type='%s' style_set='whatever' /> element
pl: Przy typie okna „%s” w motywie „%s” nie ustawiono stylu ramki. Należy dodać element <window type="%s" style_set="cokolwiek"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
pl: Wewnątrz elementu <%s> nie jest dopuszczalny tekst

en: Normal
pl: Zwykły

en: Opened log file %s
pl: Otwarty plik dziennika %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
pl: Głównym elementem motywu musi być <metacity_theme>, nie <%s>

en: Preview
pl: Podgląd

en: Print version
pl: Wyświetla wersję

en: Put Window On Only One Workspace
pl: Umieść okno tylko na jednym obszarze roboczym

en: Raise window above other windows
pl: Wysunięcie okna przed pozostałe

en: Raise window if covered, otherwise lower it
pl: Wysunięcie okna, jeśli jest zasłonięte, odsunięcie w przeciwnym wypadku

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Remove Window From Top
pl: Usuń okno z wierzchu

en: Replace the running window manager with Metacity
pl: Zastępuje uruchomiony menedżer okien przez Metacity

en: Resize window
pl: Zmiana rozmiaru okna

en: Restore Window
pl: Przywróć okno

en: Restore window
pl: Przywrócenie okna

en: Roll Up Window
pl: Zwiń okno

en: Roll _Up
pl: _Zwiń

en: Run
pl: Wykonaj

en: Run again
pl: Wykonaj ponownie

en: Scale:
pl: Skala:

en: Shade factor '%s' in shaded color is negative
pl: Współczynnik przenikania „%s” w przenikającym kolorze jest ujemny

en: Shade format is 'shade/base_color/factor', '%s' does not fit the format
pl: Formatem przenikania jest „shade/base_color/factor”, „%s” nie pasuje do formatu

en: Shaded
pl: Zwinięta

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized states
pl: Element <%s> nie powinien zawierać atrybutu „resize” przy stanie zmaksymalizowanym

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized/shaded states
pl: Element <%s> nie powinien zawierać atrybutu „resize” przy stanie zmaksymalizowanym lub zwiniętym

en: Show the applications menu
pl: Wyświetlenie menu programów

en: Show the run command prompt
pl: Wyświetlenie okna wykonania polecenia

en: Show window content thumbnail in Alt-Tab
pl: Miniatury zawartości okien w Alt-Tab

en: Specify session management ID
pl: Określa identyfikator zarządzania sesją

en: Style has already been specified for state %s focus %s
pl: Określono już styl dla stanu %s i uaktywnienia %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
pl: Określono już styl dla stanu %s, rozmiaru %s i uaktywnienia %s

en: Switch applications
pl: Przełączenie programów

en: Switch system controls
pl: Przełączenie kontroli systemowej

en: Switch system controls directly
pl: Bezpośrednie przełączenie kontroli systemowej

en: Switch to workspace 1
pl: Przełączenie na 1. obszar roboczy

en: Switch to workspace 2
pl: Przełączenie na 2. obszar roboczy

en: Switch to workspace 3
pl: Przełączenie na 3. obszar roboczy

en: Switch to workspace 4
pl: Przełączenie na 4. obszar roboczy

en: Switch windows
pl: Przełączenie okien

en: Switch windows directly
pl: Bezpośrednie przełączenie między oknami

en: Switch windows of an app directly
pl: Bezpośrednie przełączenie między oknami programu

en: Switch windows of an application
pl: Przełączenie między oknami programu

en: TYPE
pl: TYP

en: Theme Name
pl: Nazwa motywu

en: Theme Type
pl: Typ motywu

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
pl: Motyw zawiera wyrażenie, przy którego obliczaniu wystąpił błąd: %s

en: Theme name to use
pl: Nazwa używanego motywu

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
pl: Motyw wymaga wersji %s, ale najnowsza obsługiwana wersja motywów to %d.%d

en: Theme type to use ("gtk" or "metacity")
pl: Typ używanego motywu („gtk” lub „metacity”)

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
pl: Te okna nie obsługują opcji zapisu obecnego stanu („save current setup”), więc przy następnym zalogowaniu będą musiały zostać uruchomione ręcznie.

en: This setting is only used if Metacity is selected as the theme type. You MUST provide a valid Metacity theme name, otherwise Metacity will fall back to the default GTK+ theme - Adwaita.
pl: To ustawienie jest używane tylko, jeśli wybrano typ motywu menedżera Metacity. Należy podać prawidłową nazwę motywu menedżera Metacity. W przeciwnym wypadku menedżer Metacity użyje domyślnego motywu biblioteki GTK+, Adwaita.

en: Tiled
pl: Ułożona

en: Toggle fullscreen mode
pl: Przełączenie trybu pełnoekranowego

en: Toggle maximization state
pl: Przełączenie trybu maksymalizacji

en: Toggle shaded state
pl: Przełączenie trybu zwinięcia

en: Toggle window on all workspaces or one
pl: Przełączenie obecności okna na wszystkich obszarach roboczych lub jednym obszarze

en: Turn compositing off
pl: Wyłącza składanie

en: Turn compositing on
pl: Włącza składanie

en: Unknown attribute %s on <%s> element
pl: Nieznany atrybut %s elementu <%s>

en: Unknown element %s
pl: Nieznany element %s

en: Unknown function "%s" for button
pl: Nieznana funkcja „%s” powiązana z przyciskiem

en: Unknown position "%s" for frame piece
pl: Nieznane położenie „%s” elementu ramki

en: Unknown state '%s' for button
pl: Nieznany stan „%s” powiązany z przyciskiem

en: Unknown style_set '%s' on <%s> element
pl: Nieznana wartość atrybutu „style_set” (%s) wewnątrz elementu <%s>

en: Unknown type '%s' on <%s> element
pl: Nieznany typ „%s” wewnątrz elementu <%s>

en: Unma_ximize
pl: Cofnij m_aksymalizację

en: Unroll Window
pl: Rozwiń okno

en: Usage: %s
pl: Użycie: %s

en: User-defined constants must begin with a capital letter; '%s' does not
pl: Stałe definiowane przez użytkownika powinny rozpoczynać się wielką literą, natomiast „%s” nie spełnia tego warunku

en: Utility
pl: Narzędziowy

en: View split on left
pl: Podział widoku po lewej

en: View split on right
pl: Podział widoku po prawej

en: Window App Menu
pl: Menu okna programu

en: Window Menu
pl: Menu okna

en: Window placement behavior
pl: Zachowanie podczas rozmieszczania okien

en: Window type '%s' has already been assigned a style set
pl: Z typem okna „%s” powiązano już zbiór stylów

en: Windows
pl: Okna

en: Workspace %d
pl: %d. obszar roboczy

en: Workspace %d%n
pl: %d%n. obszar roboczy

en: Workspace %s%d
pl: %s%d. obszar roboczy

en: Workspace 1_0
pl: 1_0. obszar roboczy

en: X Display to use
pl: Używany ekran X

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
pl: Można poczekać chwilę dłużej lub wymusić zakończenie programu.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
pl: Aby wartość alfa miała sens, należy określić tło

en: _Always on Visible Workspace
pl: _Zawsze na widocznym obszarze roboczym

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Force Quit
pl: _Zakończ

en: _Move
pl: Prz_esuń

en: _Only on This Workspace
pl: _Tylko na tym obszarze roboczym

en: _Resize
pl: Zmień _rozmiar

en: _Unroll
pl: Ro_zwiń

en: _Wait
pl: _Czekaj

en: bottom
pl: dół

en: frame geometry does not specify '%s' dimension
pl: Rozmiar ramki nie określa wymiaru „%s”

en: frame geometry does not specify dimension '%s' for border '%s'
pl: Rozmiar ramki nie określa wymiaru „%s” dla krawędzi „%s”

en: left
pl: lewa

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
pl: metacity %s
    Copyright © 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., oraz inni
    Niniejszy program jest wolnym oprogramowaniem, aby poznać warunki, pod
    jakimi dopuszczalne jest kopiowanie programu, zajrzyj do jego źródeł.
    Na program nie udziela się ŻADNYCH GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji
    PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ.

en: nested <window> tag
pl: zagnieżdżony znacznik <window>

en: right
pl: prawa

en: top
pl: góra
