metacity - en to nl translation catalogue (298 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
nl: ‘%s’ in de configuratiedatabase is geen geldige waarde voor sneltoets ‘%s’

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
nl: ‘%s’, gevonden in de configuratiedatabase, is geen geldige waarde voor de muisknop-optietoets

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘focus’-attribuut

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘resize’-attribuut

en: "%s" is not a valid value for state attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘state’-attribuut

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
nl: %d coördinatenexpressies verwerkt in %g seconden (gemiddelde van %g seconden)

en: %d x %d
nl: %d×%d

en: %g milliseconds to draw one window frame
nl: %g milliseconden om een vensterraamwerk te tekenen

en: %s (as %s)
nl: %s (als %s)

en: %s (as another user)
nl: %s (als een andere gebruiker)

en: %s (as superuser)
nl: %s (als beheerder)

en: %s (on %s)
nl: %s (op %s)

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
nl: <%s>-afmetingen ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
nl: <%s> moet ofwel afmetingen specificeren, of een ouder met afmetingen

en: <%s> name "%s" used a second time
nl: <%s>-naam ‘%s’ een tweede keer gebruikt

en: <%s> parent "%s" has not been defined
nl: <%s>-ouder ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: <%s> specified twice for this theme
nl: <%s> twee keer gegeven voor dit thema

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
nl: <button function="%s" state="%s" draw_ops="iets"/> moet voor deze kader-stijl gespecificeerd worden

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
nl: <metacity_session>-attribuut opgemerkt maar we hebben reeds de sessie-ID

en: <tt>%s</tt> is not responding.
nl: <tt>%s</tt> reageert niet.

en: A style called "%s" has not been defined
nl: Een stijl genaamd ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: Activate the window menu
nl: Venstermenu activeren

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
nl: Alpha moet liggen tussen 0.0 (onzichtbaar) en 1.0 (volledig ondoorzichtig), maar was %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
nl: Alpha-waarde ‘%s’ in gemengde kleur zit niet tussen 0.0 en 1.0

en: Always On Visible Workspace
nl: Altijd op zichtbaar werkblad

en: Always on _Top
nl: Altijd _bovenop

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
nl: Hoek moet liggen tussen 0.0 en 360.0, maar was %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
nl: Toepassing heeft een overbodige _NET_WM_PID %lu ingesteld

en: Aspect ratio "%s" is unknown
nl: Verhouding ‘%s’ is onbekend

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
nl: Attribuut ‘%s’ is ongeldig op een <%s>-element in deze context

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
nl: Attribuut ‘%s’ twee keer herhaald op hetzelfde <%s>-element

en: Bar
nl: Balk

en: Bell event
nl: Bel-evenement

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
nl: Mengformaat is ‘meng/vg_kleur/ag_kleur/alpha’, ‘%s’ voldoet niet aan dit formaat

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
nl: Boolese waarde moet ‘true’ of ‘false’ zijn, niet ‘%s’

en: Border
nl: Rand

en: Border "%s" is unknown
nl: Rand ‘%s’ is onbekend

en: Border-only window
nl: Venster met alleen randen

en: Bug in window manager:
nl: Fout in vensterbeheer:

en: Button Layouts
nl: Knoppenopmaak

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
nl: Knopverhouding %g is onredelijk

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
nl: Knopfunctie ‘%s’ bestaat niet in deze versie (%d, %d benodigd)

en: Button layout test %d
nl: Knoppenopmaaktest %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <button>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <menu_icon>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <piece>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
nl: Kan niet tegelijk ‘button_width’/‘button_height’ en ‘aspect_ratio’ voor knoppen opgeven.

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Compositing Manager
nl: Compositing manager

en: Constant "%s" has already been defined
nl: Constante ‘%s’ is reeds gedefinieerd

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende functie aan het begin van deze tekst: ‘%s’

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat letterteken '%s' wat niet is toegestaan

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat floating-point getal '%s' wat niet kon worden verwerkt

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat geheel getal '%s' wat niet kon worden verwerkt

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
nl: Coördinaatuitdrukking bevat schijnbaar geen functies of argumenten

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
nl: Coördinaatuitdrukking eindigde met een functie in plaats van een argument

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een sluithaakje zonder openingshaakje

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een openingshaakje zonder sluithaakje

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een argument waar een functie werd verwacht

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende variabele of constante ‘%s’

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een functie ‘%s’ waar een argument werd verwacht

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
nl: Coördinaatuitdrukking bevat functie ‘%c’ volgend op functie ‘%c’ zonder argument in het midden

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
nl: Coordinate experssion parser overflowed its buffer.

en: Coordinate expression results in division by zero
nl: Coördinaatuitdrukking resulteert in een deling door nul

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
nl: Coördinaatuitdrukking probeert een mod-functie te gebruiken op een floating-point getal

en: Coordinate expression was empty or not understood
nl: Coördinaatuitdrukking was leeg of was niet begrepen

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
nl: Kon ‘window manager’-selectie niet verkrijgen op scherm %d display ‘%s’

en: Could not create directory '%s': %s
nl: Kon map '%s' niet aanmaken: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
nl: Kon geen thema vinden! Zorg ervoor dat %s bestaat en de gebruikelijke thema's bevat.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
nl: Kon sessiebestand '%s' niet openen voor schrijven: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
nl: Kon ‘%s’ niet als 'floating-point'-getal verwerken

en: Could not parse "%s" as an integer
nl: Kon ‘%s’ niet verwerken als geheel getal

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
nl: Kon alpha-waarde ‘%s’ niet verwerken in gemengde kleur

en: Could not parse color "%s"
nl: Kon kleur ‘%s’ niet verwerken

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
nl: Kon lettertypebeschrijving ‘%s’ niet lezen uit GSettings-sleutel %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
nl: Kon schaduwfactor ‘%s’ in schaduwkleur niet verwerken

en: Could not release screen %d on display "%s"
nl: Kon scherm %d op display ‘%s’ niet vrijmaken

en: Des_ktop
nl: _Bureaublad

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
nl: Bepaalt of Metacity een 'compositing manager' is

en: Dialog Box
nl: Dialoogvenster

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: pijl ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand color component "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: kleurcomponent ‘%s’ in kleurspecificatie

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: vul-type ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: schaduw ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: status ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand state "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: status ‘%s’ in kleurspecificatie

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
nl: Niet begrepen: de laatste tekens ‘%s’ in ‘%s’

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
nl: Niet begrepen: de waarde ‘%s’ voor type kleurverloop

en: Disable connection to session manager
nl: Schakel de verbinding met het sessiebeheer uit

en: Distance "%s" is unknown
nl: Afstand ‘%s’ is onbekend

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
nl: Geen gemaximaliseerde vensters op het volledige scherm maken zonder vensterranden

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
nl: %d frames getekend in %g seconden voor client (%g milliseconden per frame) en %g seconden op wandklok inclusief X serverbronnen (%g milliseconden per frame)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
nl: Element <%s> is niet toegestaan onder <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <%s>-element

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <constant>-element

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen de elementen distance/border/aspect_ratio

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een ‘draw operation’-element

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een naam/auteur/datum/beschrijving element

en: Error %d was expected but %d given
nl: Fout %d verwacht maar %d gekregen

en: Error closing session file '%s': %s
nl: Fout bij sluiten sessiebestand '%s': %s

en: Error loading theme: %s
nl: Fout bij laden van thema: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
nl: Geen fout verwacht maar kreeg wel een fout: %s

en: Error was expected but none given
nl: Fout verwacht maar niet ontvangen

en: Error writing session file '%s': %s
nl: Fout bij schrijven sessiebestand '%s': %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
nl: Logboek %s openen via fdopen() mislukt: %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
nl: Geen geldig bestand gevonden voor thema %s

en: Failed to get hostname: %s
nl: Ophalen hostnaam mislukt: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
nl: Laden thema ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
nl: Openen van X Window System display ‘%s’ mislukt

en: Failed to open debug log: %s
nl: Debug-logboek openen mislukt: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
nl: Verwerken van opgeslagen sessiebestand mislukt: %s

en: Failed to restart: %s
nl: Herstarten mislukt: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
nl: Kon themamap niet scannen: %s

en: Fake menu item %d
nl: Nepmenu-item %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
nl: Fatale IO-fout %d (%s) op display ‘%s’.

en: Frame geometry does not specify size of buttons
nl: Kader-afmetingen geeft geen afmeting van knoppen

en: Frame style already has a button for function %s state %s
nl: Kader-stijl heeft reeds een knop voor functie %s status %s

en: Frame style already has a piece at position %s
nl: Kader-stijl heeft al een onderdeel op positie %s

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet een sluithaakje hebben na de status, dus: gtk: fg[NORMAL] waarbij NORMAL de stutus is; kon ‘%s’ niet verwerken

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet de toestand in rechte haken hebben, bijv. gtk:fg[NORMAL] waarbij NORMAL de toestand is; kon ‘%s’ niet verwerken

en: Gradients should have at least two colors
nl: Kleurverloop moet tenminste twee kleuren hebben

en: Hide all normal windows
nl: Alle normale vensters verbergen

en: If true, metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
nl: Indien waar, geeft metacity de gebruiker minder directe terugkoppeling door raamwerken te gebruiken en animaties te minimaliseren. Dit is een behoorlijke vermindering van bruikbaarheid, maar kan ervoor zorgen dat oudere toepassingen blijven werken. Ook kan dit een voordeel zijn als er met terminal servers gewerkt wordt. Echter, de raamwerk functie is gedeactiveerd indien toegankelijkheid geactiveerd is.

en: If true, trade off usability for less resource usage
nl: Indien waar, bruikbaarheid inwisselen voor efficiënt bronnengebruik

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
nl: Hier ‘draw_ops’ ‘%s’ meenemen zou een circulaire verwijzing creëren

en: Initialize session from savefile
nl: Initialiseer de sessie middels een opslagbestand

en: Integer %ld is too large, current max is %d
nl: Geheel getal %ld is te groot, huidige maximum is %d

en: Integer %ld must be positive
nl: Geheel getal %ld moet positief zijn

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
nl: Ongeldig WM_TRANSIENT_FOR venster 0x%lx opgegeven voor %s.

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
nl: Ongeldige titel-schaal ‘%s’ (u kunt kiezen uit: xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Keep Window On Top
nl: Venster bovenop houden

en: Large Title Font
nl: Lettertype voor grote titel

en: Line %d character %d: %s
nl: Regel %d teken %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
nl: Thema ‘%s’ in %g seconden geladen

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
nl: Verbinding is verbroken met display '%s';
    waarschijnlijk is de X-server uitgezet of heeft u de window-manager beëindigd.

en: Lower window below other windows
nl: Venster achter andere vensters brengen

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Make X calls synchronous
nl: X-aanroepen synchroon maken

en: Maximize Window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize window horizontally
nl: Een venster horizontaal maximaliseren

en: Maximize window vertically
nl: Een venster verticaal maximaliseren

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
nl: Metacity is gecompileerd zonder ondersteuning voor verbose-mode

en: Mi_nimize
nl: _Minimaliseren

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Minimize window
nl: Venster minimaliseren

en: Missing %s extension required for compositing
nl: Benodigde extensie ‘%s’ voor ‘compositing’ ontbreekt

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
nl: Ontbrekende <frame state="%s" resize="%s" docus="%s" style="iets"/>

en: Modal Dialog Box
nl: Blokkerend dialoogvenster

en: Move Titlebar On_screen
nl: _Titelbalk op scherm plaatsen

en: Move to Another _Workspace
nl: Naar ander werkblad ver_plaatsen

en: Move to Workspace R_ight
nl: Verplaatsen naar werkblad _rechts

en: Move to Workspace _Down
nl: Verplaatsen naar werkblad hier_onder

en: Move to Workspace _Left
nl: Verplaatsen naar werkblad lin_ks

en: Move to Workspace _Up
nl: Verplaatsen naar werkblad hierbov_en

en: Move to workspace above
nl: Verplaatsen naar werkblad hierboven

en: Move to workspace below
nl: Verplaatsen naar werkblad hieronder

en: Move to workspace left
nl: Verplaatsen naar werkblad links

en: Move to workspace right
nl: Verplaatsen naar werkblad rechts

en: Move window
nl: Venster verplaatsen

en: Move window one workspace down
nl: Venster één werkblad naar beneden verplaatsen

en: Move window one workspace to the left
nl: Venster één werkblad naar links verplaatsen

en: Move window one workspace to the right
nl: Venster één werkblad naar rechts verplaatsen

en: Move window one workspace up
nl: Venster één werkblad naar boven verplaatsen

en: Move window to workspace 1
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 1

en: Move window to workspace 2
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 2

en: Move window to workspace 3
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 3

en: Move window to workspace 4
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 4

en: Navigation
nl: Navigatie

en: No "%s" attribute on element <%s>
nl: Geen ‘%s’-attribuut op element <%s>

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
nl: Geen ‘extent_angle’- of ‘to’-attribuut op element <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
nl: Geen ‘start_angle’- of ‘from’-attribuut op element <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
nl: Geen <%s> ingesteld voor thema ‘%s’

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
nl: Er zijn geen <draw_ops> genaamd ‘%s’ gedefinieerd

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
nl: Er zijn geen <draw_ops> met naam ‘%s’ gedefinieerd

en: No draw_ops provided for button
nl: Geen ‘draw_ops’ gegeven voor knop

en: No draw_ops provided for frame piece
nl: Geen ‘draw_ops’ gegeven voor kader-onderdeel

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
nl: Geen kader-stijl ingesteld voor venstertype ‘%s’ in thema ‘%s’, voeg een <window type="%s" style_set="iets"/> element toe

en: No text is allowed inside element <%s>
nl: Geen tekst toegestaan binnen element <%s>

en: Normal Application Window
nl: Normaal programmavenster

en: Normal Title Font
nl: Lettertype voor normale titel

en: Open another one of these windows
nl: Nog een venster zoals deze openen

en: Opened log file %s
nl: Logboek %s geopend

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
nl: Buitenste element in thema moet zijn: <metacity_theme>, niet <%s>

en: Print version
nl: Versie-informatie tonen

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8 voor item %d van de lijst

en: Put Window On Only One Workspace
nl: Venster op slechts één werkblad zetten

en: Raise window above other windows
nl: Venster voor andere vensters brengen

en: Raise window if covered, otherwise lower it
nl: Deels bedekte vensters naar voren halen of anders naar achter halen

en: Remove Window From Top
nl: Venster van boven weghalen

en: Replace the running window manager with Metacity
nl: De huidige toepassing voor vensterbeheer vervangen door Metacity

en: Resize window
nl: Vensterafmetingen veranderen

en: Restore Window
nl: Venster herstellen

en: Restore window
nl: Venster herstellen

en: Roll Up Window
nl: Venster oprollen

en: Roll _Up
nl: _Oprollen

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
nl: Scherm %d op display ‘%s’ heeft al een ‘window manager’

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
nl: Scherm %d op display ‘%s’ heeft al een ‘window manager’; probeer de optie: --replace te gebruiken om de huidige ‘window manager’ te vervangen.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
nl: Scherm %d op display '%s' is ongeldig

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
nl: Schaduwfactor ‘%s’ in schaduwkleur is negatief

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
nl: Schaduwformaat is ‘schaduw/basiskleur/factor’, ‘%s’ voldoet niet aan dit formaat

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
nl: Behoort geen ‘resize’-attribuut te hebben op <%s>-element voor gemaximaliseerde toestand

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
nl: Behoort geen ‘resize’-attribuut te hebben op <%s>-element voor gemaximaliseerde/opgerolde toestanden

en: Show the activities overview
nl: Het activiteitenoverzicht tonen

en: Show the run command prompt
nl: Het opdrachtregelvenster tonen

en: Small Title Font
nl: Lettertype voor kleine titel

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
nl: Een ander programma gebruikt reeds de %s-toets met controletoets %x als sneltoets

en: Specify session management ID
nl: Specificeer de ID van het sessiebeheer

en: Style has already been specified for state %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s aandacht %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s grootte aanpassen %s aandacht %s

en: Switch applications
nl: Tussen toepassingen schakelen

en: Switch system controls
nl: Systeemschermen wisselen

en: Switch system controls directly
nl: Direct tussen systeemschermen schakelen

en: Switch to workspace 1
nl: Schakelen naar werkblad 1

en: Switch to workspace 2
nl: Schakelen naar werkblad 2

en: Switch to workspace 3
nl: Schakelen naar werkblad 3

en: Switch to workspace 4
nl: Schakelen naar werkblad 4

en: Switch windows directly
nl: Direct tussen vensters schakelen

en: Switch windows of an app directly
nl: Direct wisselen van venster binnen een toepassing

en: Switch windows of an application
nl: Wisselen van venster binnen een toepassing

en: System
nl: Systeem

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
nl: Expressie in thema resulteerde in een foutmelding: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
nl: Themabestand %s bevatte geen root <metacity_theme>-element

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
nl: Deze vensters ondersteunen het opslaan van de huidige instellingen niet en zullen bij een volgende sessie opnieuw moeten worden opgestart.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
nl: Dit is een demo-knop met een ‘afsluiten’-pictogram

en: This is a demo button with an 'open' icon
nl: Dit is een demo-knop met een ‘openen’-pictogram

en: This is a sample message in a sample dialog
nl: Dit is een voorbeeldbericht in een voorbeelddialoogvenster

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm-modus omschakelen

en: Toggle maximization state
nl: Maximalisatie in- of uitschakelen

en: Toggle shaded state
nl: Oprollen in- of uitschakelen

en: Toggle window on all workspaces or one
nl: ‘Venster is op alle werkbladen zichtbaar’ in- of uitschakelen

en: Torn-off Menu
nl: Losgescheurd menu

en: Turn compositing off
nl: ‘Compositing’ uitschakelen

en: Turn compositing on
nl: ‘Compositing’ inschakelen

en: Unknown attribute %s on <%s> element
nl: Onbekend attribuut ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown element %s
nl: Onbekend element %s

en: Unknown function "%s" for button
nl: Onbekende functie ‘%s’ voor knop

en: Unknown position "%s" for frame piece
nl: Onbekende positie ‘%s’ voor kader-onderdeel

en: Unknown state "%s" for button
nl: Onbekende status ‘%s’ voor knop

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
nl: Onbekende style_set ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown type "%s" on <%s> element
nl: Onbekend type ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown window information request: %d
nl: Onbekende aanvraag voor vensterinformatie: %d

en: Unma_ximize
nl: _Herstellen

en: Unroll Window
nl: Venster afrollen

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
nl: Gebruik: metacity-theme-viewer [THEMANAAM]

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
nl: Door de gebruiker gedefinieerde constanten moeten met een hoofdletter beginnen; ‘%s’ doet dat niet

en: Utility Palette
nl: Gereedschapskist

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
nl: Venster %s stelt zelf SM_CLIENT_ID in, in plaats van bij het WM_CLIENT_LEADER-venster zoals gespecificeerd wordt in de ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
nl: Venster %s geeft een MWM-hint dat de grootte niet kan worden aangepast, maar stelt wel minimale grootte %d×%d en maximale grootte %d×%d in; dit is niet logisch.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
nl: Venster 0x%lx heeft eigenschap %s
    welke zou moeten hebben: type %s en formaat %d
    maar in feite heeft: type %s formaat %d n_items %d.
    Dit is waarschijnlijk een fout van de toepassing, niet van de ‘window manager’.
    Het venster heeft title=‘%s’ class=‘%s’ naam=‘%s’

en: Window Menu
nl: Venstermenu

en: Window Title Goes Here
nl: Hier komt de titel

en: Window manager error:
nl: Fout van vensterbeheer:

en: Window manager warning:
nl: Waarschuwing van vensterbeheer:

en: Window manager:
nl: Vensterbeheer:

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
nl: Venstertype ‘%s’ heeft reeds een stijlset toegewezen gekregen

en: Windows
nl: Vensters

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
nl: Werkoplossing voor gebroken toepassingen uitgezet. Bepaalde toepassingen zullen niet naar behoren functioneren.

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Workspace %d%n
nl: Werkblad %d%n

en: Workspace %s%d
nl: Werkblad %s%d

en: Workspace 1_0
nl: Werkblad 1_0

en: X Display to use
nl: De te gebruiken X-weergave

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
nl: U kunt ervoor kiezen even te wachten totdat het doorgaat of de toepassing dwingen om helemaal af te sluiten.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
nl: U dient een achtergrond te specificeren voordat een alpha-waarde betekenis heeft

en: _All docks
nl: _Alle panelen

en: _Always on Visible Workspace
nl: Op _alle werkbladen zichtbaar

en: _Bottom dock
nl: _Onderpaneel

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Dialog
nl: _Dialoogvenster

en: _Force Quit
nl: Ge_forceerd afsluiten

en: _Left dock
nl: Paneel _links

en: _Modal dialog
nl: _Blokkerend dialoogvenster

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Only on This Workspace
nl: Alleen op _dit werkblad

en: _Resize
nl: Afmetingen _wijzigen

en: _Right dock
nl: Paneel _rechts

en: _Splashscreen
nl: _Introvenster

en: _Top dock
nl: _Bovenpaneel

en: _Unroll
nl: _Uitrollen

en: _Utility
nl: _Gereedschap

en: _Wait
nl: _Wachten

en: _Windows
nl: _Vensters

en: bottom
nl: onder

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
nl: kader-afmetingen geeft geen ‘%s’ dimensie

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
nl: kader-afmetingen geeft geen dimensie ‘%s’ voor rand ‘%s’

en: left
nl: links

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
nl: metacity %s
    Copyright © 2001–%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., en anderen
    Dit is vrije software; zie de broncode voor de voorwaarden voor kopiëren.
    Er is GEEN garantie; zelfs niet voor VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.

en: nested <window> tag
nl: ingebedde <window>-markering

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
nl: positie-expressietest gaf ONWAAR terug, maar gaf geen fout

en: position expression test returned TRUE but set error
nl: positie-expressietest gaf WAAR terug, maar gaf wel een fout

en: right
nl: rechts

en: top
nl: boven

en: x value was %d, %d was expected
nl: x-waarde is %d, %d verwacht

en: y value was %d, %d was expected
nl: y-waarde is %d, %d verwacht
