metacity 0 - en to hr translation catalogue (271 entries)

en: %s (as %s)
hr: %s (kao %s)

en: %s (as another user)
hr: %s (kao drugi korisnik)

en: %s (as superuser)
hr: %s (kao super korisnik)

en: %s (on %s)
hr: %s (na %s)

en: '%s' is not a valid value for focus attribute
hr: "%s" nije valjana vrijednost za svojstvo fokusa

en: '%s' is not a valid value for resize attribute
hr: "%s" nije valjana vrijednost za promjenu veličine svojstava

en: '%s' is not a valid value for state attribute
hr: "%s" nije valjana vrijednost za stanje svojstva

en: 'version' attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
hr: 'version' svojstvo ne može se koristiti u metacity-theme-1.xml ili metacity-theme-2.xml

en: <%s> geometry '%s' has not been defined
hr: <%s> geometrija '%s' nije određena

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
hr: <%s> morate odrediti geometriju ili izvor koji ima geometriju

en: <%s> name "%s" used a second time
hr: <%s> naziv "%s" se već drugi put koristi

en: <%s> name '%s' used a second time
hr: <%s> naziv '%s' se već drugi put koristi

en: <%s> parent "%s" has not been defined
hr: <%s> izvor "%s" nije određen

en: <%s> parent '%s' has not been defined
hr: <%s> sadržajni '%s' nije određen

en: <%s> specified twice for this theme
hr: <%s> određeno je dva puta za ovu temu

en: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> must be specified for this frame style
hr: <button function='%s' state='%s' draw_ops='whatever'/> mora biti određen za izgled ovog okvira

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
hr: <metacity_session> svojstvo je opaženo ali već imamo ID sesije

en: <tt>%s</tt> is not responding.
hr: <tt>%s</tt>  ne odgovara.

en: A style called '%s' has not been defined
hr: Izgled naziva'%s' nije određen

en: Activate the window menu
hr: Aktiviraj izbornik prozora

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
hr: Alfa mora biti između 0.0 (nevidljivo) i 1.0 (potpuno neprozirno), ali je %g

en: Alpha value '%s' in blended color is not between 0.0 and 1.0
hr: Alfa vrijednost'%s' u zamaskiranoj boji je između 0.0 i 1.0

en: Always On Visible Workspace
hr: Uvijek na vidljivom radnom prostoru

en: Always on _Top
hr: _Uvijek na vrhu

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
hr: Kut mora biti između 0.0 i 360.0, was %g

en: Aspect ratio '%s' is unknown
hr: Omjer '%s' je nepoznat

en: Attached
hr: Priloženo

en: Attribute '%s' is invalid on <%s> element in this context
hr: Svojstvo "%s" je neispravno u <%s> elementu ovog sadržaja

en: Attribute '%s' repeated twice on the same <%s> element
hr: Svojstvo "%s" je ponovljeno dva puta u istom <%s> elementu

en: Bad version specification '%s'
hr: Netoča specifikacija inačice '%s'

en: Bell event
hr: Događaj zvuka sustava

en: Benchmark
hr: Testiranje

en: Blend format is 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' does not fit the format
hr: Format maske je 'blend/bg_color/fg_color/alpha', '%s' ne pristaje formatu

en: Boolean values must be 'true' or 'false' not '%s'
hr: Booleove vrijednosti moraju biti "true" ili "false", a ne '% s'

en: Border
hr: Rub

en: Border '%s' is unknown
hr: Rub '%s' je nepoznat

en: Button Layout:
hr: Raspored tipka:

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
hr: Omjer tipke %g nije razuman

en: Button function '%s' does not exist in this version (%d, need %d)
hr: Funkcija tipke '%s' ne postoji u ovoj inačici (%d, potrebna je %d)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hr: Ne mogu postojati dva draw_ops-a za element <button> (tema navodi draw_ops svojstvo i <draw_ops> element ili navodi dva elementa)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hr: Ne mogu postojati dva draw_ops-a za element <menu_icon> (tema navodi svojstvo draw_ops i <draw_ops> element ili navodi dva elementa)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
hr: Ne mogu postojati dva draw_ops-a za element <piece> (tema navodi svojstvo draw_ops i <draw_ops> element ili navodi dva elementa)

en: Cannot specify both 'button_width'/'button_height' and 'aspect_ratio' for buttons
hr: Nemoguće je odrediti oboje 'button_width'/'button_height' i 'aspect_ratio' za tipke

en: Choose Theme
hr: Odabir teme

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Close window
hr: Zatvori prozor

en: Composited:
hr: Složeno:

en: Compositing Manager
hr: Kompozitni upravitelj

en: Constant '%s' has already been defined
hr: Konstanta '%s' je već određena

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
hr: Izraz koordinacije sadrži nepoznati operator na početku ovog teksta "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
hr: Izraz koordinacije sadrži znak '%s' koji nije dozvoljen

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
hr: Izraz koordinacije sadrži broj sa pokretnom točkom '%s' koji nije mogao biti analiziran

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
hr: Izraz koordinacije sadrži cijeli broj '%s' koji neje mogao biti analiziran

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
hr: Izraz koordinacije izgleda ne sadrži operacije ili operande

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
hr: Izraz koordinacije je završio sa operatorom umjesto operanda

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
hr: Izraz koordinacije je morao zatvoriti zagrade sa ne otvorenim zagradama

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
hr: Izraz koordinacije je imao otvorene zagrade sa ne zatvorenim zagradama

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
hr: Izraz koordinacije je imao operand a očekivao se operator

en: Coordinate expression had unknown variable or constant '%s'
hr: Izraz koordinacije ima nepoznatu vrijednost varijable ili konstantu '%s'

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
hr: Izraz koordinacije ima operator "%s" gdje se očekivao operand

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
hr: Izraz koordinacije ima operator "%c" koji prati operator "%c" ali bez operacija između

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
hr: Kod pregledavanja koordinata došlo je do prekoračenja spremnika.

en: Coordinate expression results in division by zero
hr: Izraz koordinata je rezultat podjele sa nulom

en: Coordinate expression was empty or not understood
hr: Izraz koordinacije je bio prazan ili nije shvatio

en: Could not parse '%s' as a floating point number
hr: Nemoguća obrada '%s' kao pomične točke broja

en: Could not parse '%s' as an integer
hr: Ne može se obraditi '%s' kao cijeli broj

en: Could not parse alpha value '%s' in blended color
hr: Nemoguća obrada alfa vrijednosti '%s' u zamaskiranoj boji

en: Could not parse color '%s'
hr: Nemoguća obrada boje '%s'

en: Could not parse shade factor '%s' in shaded color
hr: Nemoguća obrada vrijednosti sjenčanja '%s' u osjenčanoj boji

en: Dark Theme:
hr: Tamna tema:

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
hr: Određuje li je Metacity kompozitni upravitelj.

en: Dialog
hr: Dijalog

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
hr: Ne razumijem strelicu "%s" za <%s> element

en: Did not understand color component '%s' in color specification
hr: Ne razumijem komponentu boje '%s' u specifikacijama boje

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
hr: Ne razumijem vrstu popunjavanja "%s" za <%s> element

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
hr: Ne razumijem sjenu "%s" za <%s> element

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
hr: Ne razumijem stanje "%s" za <%s> element

en: Did not understand state '%s' in color specification
hr: Ne razumijem stanje '%s' u specifikacijama boje

en: Did not understand trailing characters '%s' in string '%s'
hr: Ne razumijem prateće znakove '%s' u nizu '%s'

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
hr: Ne razumijem vrijednost "%s" za vrstu stupnjevanja

en: Disable connection to session manager
hr: Isključi povezivanje prema upravitelju sesija

en: Distance '%s' is unknown
hr: Udaljenost '%s' je nepoznata

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
hr: Nemojte napraviti cjelozaslonski prozor koji je uvećan i bez ukrasa

en: Drew <b>%d</b> frames in <b>%f</b> client-side seconds (<b>%f</b> milliseconds per frame) and <b>%f</b> seconds wall clock time including X server resources (<b>%f</b> milliseconds per frame).
hr: Iscrtaj <b>%d</b> okvir u <b>%f</b> strani klijenta sekundi (<b>%f</b> milisekundi po okviru) i <b>%f</b> sekundama u zidnnom satu uključujući resurse X poslužitelja (<b>%f</b> milisekundi po okviru).

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
hr: Element <%s> nije dopušten ispod <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
hr: Element <%s> nije dopušten unutar <%s> elementa

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
hr: Element <%s> nije dopušten unutar <constant> elementa

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
hr: Element <%s> nije dopušten unutar udaljenost/granica/omjer_slike elementa

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
hr: Element <%s> nije dopušten unutar elementa radnje crtanja

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
hr: Element <%s> nije dopušten unutar imena/autora/datuma/opisa

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
hr: Omogući rubno poravnanje pri ispuštanju prozora na rubovima zaslona

en: Failed to find a valid file for theme '%s'
hr: Neuspješan pronalazak valjane datoteke za temu '%s'

en: Falling back to default GTK+ theme - Adwaita
hr: Vraćanje natrag na zadanu GTK+ temu - Adwaita

en: Frame Flags:
hr: Oznake okvira:

en: Frame Type:
hr: Vrsta okvira:

en: Frame geometry does not specify size of buttons
hr: Geometrija oblika nije odredila veličinu dugmadi

en: Frame style already has a button for function %s state %s
hr: Izgled okvira već ima tipku za funkciju %s stanja %s

en: Frame style already has a piece at position %s
hr: Izgled okvira već ima dio na položaju %s

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
hr: Specifikacije GTK prilagođene boje moraju imati zatvorene zagrade nakon stanja, npr. gtk:fg[NORMAL] gdje je NORMAL stanje; se ne može obraditi '%s'

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse '%s'
hr: Specifikacije GTK prilagođene boje moraju imati stanje u zagradama, npr. gtk:fg[NORMAL] gdje je NORMAL stanje; se ne može obraditi '%s'

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse '%s'
hr: Specifikacije GTK prilagođene boje moraju sadržavati naziv boje i zamjenu u zagradama, npr. gtk:custom(foo,bar); se ne može obraditi '%s'

en: Got MetaFrameBorders in <b>%f</b> seconds (CSS loading, PangoFontDescription creation and title height calculation).
hr: SadržiMetaFrameBorders u <b>%f</b> sekundi (CSS se učitava, PangoFontDescription stvaranje i izračunavanje visine naslova).

en: Gradients should have at least two colors
hr: Stupnjevanje mora imati barem dvije boje

en: Gtk:custom format is 'gtk:custom(color_name,fallback)', '%s' does not fit the format
hr: Gtk:custom format je 'gtk:custom(naziv_boje,fallback)', '%s' ne pristaje formatu

en: Has Focus
hr: Sadrži fokus

en: Hide all normal windows
hr: Sakrij sve normalne prozore

en: Hyper
hr: Hiper

en: If enabled, dropping windows on vertical screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Dropping windows on the top screen edge maximizes them completely.
hr: Ako je omogućeno, ispuštanje prozora na okomitim rubovima zaslona uveća ih okomito i rasteže vodoravno do polovice dostupnog područja. Ispuštanje prozora na gornjem rubu zaslona uvećava prozor u potpunosti.

en: If set to true, Metacity will show window content thumbnails in the Alt-Tab window instead of only icons.
hr: Ako je omogućeno, Metacity će prikazati minijaturu sadržaja prozora u Alt-Tab prozoru umjesto samo ikona.

en: If true, Metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
hr: Ako je odabrano, Metacity će korisniku davati manje povratnih informacija koristeći obične okvire, izbjegavajući animacije, ili ostala sredstva. To značajno smanjuje upotrebljivost mnogim korisnicima, ali može dopustiti zastarjelim aplikacijama da nastave raditi, a može biti isto korisno za terminalne poslužitelje. Ipak značajka običnog okvira je onemogućena kada je pristupačnost uključena.

en: If true, trade off usability for less resource usage
hr: Ako je postavljeno, mijenja se iskoristivost za manje korištenje resursa

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
hr: Uključivanje draw_ops "%s" ovdje bi stvorilo kružnu napomenu

en: Initialize session from savefile
hr: Pokreni sesiju iz spremljene datoteke

en: Integer %ld is too large, current max is %d
hr: Cijeli broj %ld je prevelik ,trenutno najveći je %d

en: Integer %ld must be positive
hr: Cijeli broj %ld mora biti pozitivan

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
hr: Neispravan znak '%c' u parametru naziv_boje od gtk:custom, samo A-Za-z0-9-_ su valjani

en: Invalid title scale '%s' (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
hr: Neispravna veličina naslova '%s' (mora biti jedan od xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Keep Window On Top
hr: Drži prozor na vrhu

en: Line %d character %d: %s
hr: Redak %d znak %d: %s

en: Loaded <b>%s</b> theme <b>%s</b> in <b>%f</b> seconds.
hr: Učitana <b>%s</b> tema <b>%s</b> u <b>%f</b> sekundi.

en: Lower window below other windows
hr: Spusti prozor ispod ostalih prozora

en: Ma_ximize
hr: Uv_ećaj

en: Make X calls synchronous
hr: Izvršavaj X pozive usklađeno

en: Maximize Window
hr: Uvećaj prozor

en: Maximize window
hr: Uvećaj prozor

en: Maximize window horizontally
hr: Uvaćaj prozora vodoravno

en: Maximize window vertically
hr: Uvećaj prozora okomito

en: Maximized
hr: Uvećano

en: Menu
hr: Izbornik

en: MetaThemeImplClass::load not implemented for '%s'
hr: MetaThemeImplClass::load nije implementiran za '%s'

en: Metacity Theme Viewer
hr: Metacity preglednik tema

en: Metacity supports two theme types - GTK+ (gtk.css) and Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: all data is loaded from CSS. This is the same theme that is used by Mutter for server-side decorations and by GTK+ for client-side decorations. Metacity theme: data is loaded from metacity-theme-x.xml and CSS. When using this theme type you MUST provide a valid theme name.
hr: Metacity podržava dvije vrste tema - GTK+ (gtk.css) i Metacity (metacity-theme-x.xml). GTK+ theme: svi podaci su učitani iz CSS-a. To je ista tema koju koristi Mutter za ukrašavanje na poslužiteljima i GTK+ za ukrašavanje na klijenitma. Metacity tema: podaci su učitani iz metacity-theme-x.xml i CSS-a. Kada koristite ovu vrstu teme morate pružati valjani naziv teme.

en: Metacity's default window-placement behavior is smart (first-fit), similar to behaviors in some other window managers. It will try to tile windows so that they do not overlap. Set this option to "smart" for this behavior. This option can be set to "center" to place new windows in the centers of their workspaces, "origin" for the upper-left corners of the workspaces, or "random" to place new windows at random locations within their workspaces.
hr: Metacitjevo uobičajeno ponašanje namještanja prozora je pametno (first-fit), slično ponašanjima u nekim drugim upraviteljima prozora. Pokušati će poravnati prozore tako da se ne preklapaju. Za ovakvo ponašanje postavite ovu mogućnosti na "pametno". Ova mogućnost može biti postavljena na "sredina" kako bi smjestila novi prozor na sredinu radne površine, "izvorno" za gornje lijeve kuteve radnih prostora, ili "naizmjenično" za stavljanje novih prozora na naizmjenično odabrane lokacije na radnim prostorima.

en: Mi_nimize
hr: Sm_anji

en: Minimize Window
hr: Smanji prozor

en: Minimize window
hr: Smanji prozor

en: Missing <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />
hr: Nedostaje <frame state='%s' resize='%s' focus='%s' style='whatever' />

en: Modal Dialog
hr: Prilagodljivi dijalog

en: Move Titlebar On_screen
hr: Premjesti naslovnu traku na _zaslon

en: Move to Another _Workspace
hr: Pomakni na drugi _radni prostor

en: Move to Workspace R_ight
hr: Pomakn_i na desni radni prostor

en: Move to Workspace _Down
hr: Pomakni na _donji radni prostor

en: Move to Workspace _Left
hr: Pomakni na lij_evi radni prostor

en: Move to Workspace _Up
hr: Pomakni na _gornji radni prostor

en: Move to workspace above
hr: Pomakni na gornju radnu površinu

en: Move to workspace below
hr: Pomakni na donju radnu površinu

en: Move to workspace left
hr: Pomakni na lijevu radnu površinu

en: Move to workspace right
hr: Pomakni na desnu radnu površinu

en: Move window
hr: Pomakni prozor

en: Move window one workspace down
hr: Premjesti prozor jednu radnu površinu dolje

en: Move window one workspace to the left
hr: Premjesti prozor jednu radnu provršinu nalijevo

en: Move window one workspace to the right
hr: Premjesti prozor jednu radnu površinu udesno

en: Move window one workspace up
hr: Premjesti prozor jedanu radnu površinu gore

en: Move window to workspace 1
hr: Premjesti prozor na radnu površinu 1

en: Move window to workspace 2
hr: Premjesti prozor na radnu površinu 2

en: Move window to workspace 3
hr: Premjesti prozor na radnu površinu 3

en: Move window to workspace 4
hr: Premjesti prozor na radnu površinu 4

en: NAME
hr: NAZIV

en: Navigation
hr: Navigacija

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
hr: Nema "extent_angle" ili "to" svojstva na elementu <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
hr: Nema "start_angle" ili "from" svojstva na elementu <%s>

en: No '%s' attribute on element <%s>
hr: Nema '%s' svojstava na elementu <%s>

en: No <%s> set for theme '%s'
hr: Nema <%s> postavke za temu '%s'

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
hr: Nije određen <draw_ops> naziva "%s"

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
hr: Nije određen <draw_ops>sa imenom "%s"

en: No <draw_ops> with the name '%s' has been defined
hr: Nije određen <draw_ops> s nazivom '%s'

en: No draw_ops provided for button
hr: Bez draw_ops potrebnog za tipku

en: No draw_ops provided for frame piece
hr: Bez draw_ops potrebnog za dio okvira

en: No frame style set for window type '%s' in theme '%s', add a <window type='%s' style_set='whatever' /> element
hr: Nema postavke okvira izgleda za prozor vrste '%s' u temi '%s', dodaj <window type='%s' style_set='whatever' /> element

en: No text is allowed inside element <%s>
hr: Tekst nije dopušten unutar elementa<%s>

en: Normal
hr: Normalan

en: Opened log file %s
hr: Otvorena je datoteka zapisa %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
hr: Najdalji element u temi mora biti <metacity_theme> a ne<%s>

en: Preview
hr: Pregled

en: Print version
hr: Prikaži inačicu

en: Put Window On Only One Workspace
hr: Postavi prozor na samo jedan radni prostor

en: Raise window above other windows
hr: Podigni prozor iznad ostalih prozora

en: Raise window if covered, otherwise lower it
hr: Podigni prozor ako je prekriven, u siprotnome ga spusti

en: Reload
hr: Ponovno učitaj

en: Remove Window From Top
hr: Ukloni prozor s vrha

en: Replace the running window manager with Metacity
hr: Zamijeni pokrenuti upravitelj porozorima s Metacityjem

en: Resize window
hr: Promijeni veličinu prozora

en: Restore Window
hr: Vrati prozor

en: Restore window
hr: Vrati prozor

en: Roll Up Window
hr: Namotaj prozor

en: Roll _Up
hr: Zam_otaj

en: Run
hr: Pokreni

en: Run again
hr: Pokreni ponovno

en: Scale:
hr: Promjena veličine:

en: Shade factor '%s' in shaded color is negative
hr: Veličina sjenčanja '%s' u osjenčanim bojama je negativna

en: Shade format is 'shade/base_color/factor', '%s' does not fit the format
hr: Format sjenčanja je 'shade/base_color/factor', '%s' ne pristaje formatu

en: Shaded
hr: Osjenčano

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized states
hr: Ne bi trebao sadržavati 'resize' svojstvo na <%s> elementu za uvećana stanja

en: Should not have 'resize' attribute on <%s> element for maximized/shaded states
hr: Ne bi trebao sadržavati 'resize' svojstvo na <%s> elementu za stanja uvećanja/sjenčanja

en: Show the applications menu
hr: Prikaži izbornik aplikacije

en: Show the run command prompt
hr: Pokaži prozor za unos naredbe

en: Show window content thumbnail in Alt-Tab
hr: Prikaži minijaturu sadržaja prozora u Alt-Tab

en: Specify session management ID
hr: Odredite ID upravljanja sesijama

en: Style has already been specified for state %s focus %s
hr: Izgled je već odabran za stanje %s usredotočenja %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
hr: Izgled je već odabran za stanje %s promjene veličine %s usredotočenja %s

en: Switch applications
hr: Promijeni između programa

en: Switch system controls
hr: Promijeni kontrole sustava

en: Switch system controls directly
hr: Izravno promijeni kontrole sustava

en: Switch to workspace 1
hr: Prebaci na radnu površinu 1

en: Switch to workspace 2
hr: Prebaci na radnu površinu 2

en: Switch to workspace 3
hr: Prebaci na radnu površinu 3

en: Switch to workspace 4
hr: Prebaci na radnu površinu 4

en: Switch windows
hr: Promijeni prozore

en: Switch windows directly
hr: Izravno promijeni prozore

en: Switch windows of an app directly
hr: Izravno promijeni prozore programa

en: Switch windows of an application
hr: Promijeni prozore programa

en: System
hr: Sustav

en: TYPE
hr: VRSTA

en: Theme Name
hr: Naziv teme

en: Theme Type
hr: Vrsta teme

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
hr: Tema sadrži izraz koji rezultira greškom: %s

en: Theme name to use
hr: Naziv teme za korištenje

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
hr: Tema zahtijeva inačicu %s ali najmanja podržana inačica teme je %d.%d

en: Theme type to use ("gtk" or "metacity")
hr: Vrsta teme za korištenje("gtk" ili "metacity")

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
hr: Ovi prozori ne podržavaju &quot;spremi trenutne postavke&quot; i morati će se ručno pokrenuti sljedeći put kada se prijavite.

en: This setting is only used if Metacity is selected as the theme type. You MUST provide a valid Metacity theme name, otherwise Metacity will fall back to the default GTK+ theme - Adwaita.
hr: Ova postavka se samo koristi ako je Metacity odabran kao vrsta teme. Morate pružiti valjani naziv Metacity teme, u suprotnome Metacity ćse se vratiti na zadanu GTK+ temu - Adwaita.

en: Tiled
hr: Poravnano

en: Toggle fullscreen mode
hr: Uklj/Isklj cjelozaslonski način rada

en: Toggle maximization state
hr: Uklj/Isklj stanje uvećanja

en: Toggle shaded state
hr: Uklj/Isklj  stanje zasjenčanosti

en: Toggle window on all workspaces or one
hr: Uklj/Isklj  pojavljivanje prozora na jednoj ili svim radnim površinama

en: Turn compositing off
hr: Isključi kompoziciju

en: Turn compositing on
hr: Uključi kompoziciju

en: Unknown attribute %s on <%s> element
hr: Nepoznato svojstvo %s na <%s> elementu

en: Unknown element %s
hr: Nepoznati element %s

en: Unknown function "%s" for button
hr: Nepoznata funkcija "%s" za tipku

en: Unknown position "%s" for frame piece
hr: Nepoznati položaj "%s" za dio okvira

en: Unknown state '%s' for button
hr: Nepoznato stanje '%s' za tipku

en: Unknown style_set '%s' on <%s> element
hr: Nepoznat style_set %s na <%s> elementu

en: Unknown type '%s' on <%s> element
hr: Nepoznat vrsta %s na <%s> elementu

en: Unma_ximize
hr: _Prikaz u prozoru

en: Unroll Window
hr: Odmotaj prozor

en: Usage: %s
hr: Upotreba: %s

en: User-defined constants must begin with a capital letter; '%s' does not
hr: Korisnički određene konstante moraju biti s velikim slovima; '%s' ali nisu

en: Utility
hr: Pomagalo

en: View split on left
hr: Prikaži prijelom lijevo

en: View split on right
hr: Prikaži prijelom desno

en: Window App Menu
hr: Prozor izbornika aplikacije

en: Window Menu
hr: Izbornik prozora

en: Window placement behavior
hr: Ponašanje smještanja prozora

en: Window type '%s' has already been assigned a style set
hr: Vrsta prozora '%s' je već dodijeljena setu izgleda

en: Windows
hr: Prozori

en: Workspace %d
hr: Radni prostor %d

en: Workspace %d%n
hr: Radni prostor %d%n

en: Workspace %s%d
hr: Radni prostor %s%d

en: Workspace 1_0
hr: Radni prostor 1_0

en: X Display to use
hr: X zaslon za korištenje

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
hr: Možete pričekati neko vrijeme da aplikacija nastavi s radom ili ju možete prisilno zatvoriti.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
hr: Morate odrediti pozadinu kako bi alfa vrijednost imala smisla

en: _Always on Visible Workspace
hr: _Uvijek na vidljivom radnom prostoru

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Force Quit
hr: _Prisilno zatvori

en: _Move
hr: _Premjesti

en: _Only on This Workspace
hr: Samo na _ovom radnom prostoru

en: _Resize
hr: Promjena ve_ličine

en: _Unroll
hr: _Odmotaj

en: _Wait
hr: _Čekaj

en: bottom
hr: na dno

en: frame geometry does not specify '%s' dimension
hr: geometrija okvira nije određena '%s' dimenzijom

en: frame geometry does not specify dimension '%s' for border '%s'
hr: geometrija okvira nije određena dimenzijom '%s' za rub '%s'

en: left
hr: lijevo

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
hr: metacity %s
    Autorsko pravo (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., i ostali
    Ovo je slobodan softver; pogledajte izvor za uvjete kopiranja.
    NE postoji jamstvo; čak ni za UTRŽIVOST ili PRIKLADNOST ZA ODREĐENU NAMJENU.

en: nested <window> tag
hr: uklopljena <window> oznaka

en: right
hr: desno

en: top
hr: na vrh
