network-manager-applet - en to pl translation catalogue (181 entries)

en: %s _certificate
pl: _Certyfikat %s

en: %s certificate _password
pl: _Hasło certyfikatu %s

en: %s connection
pl: Połączenie %s

en: %s key _password
pl: _Hasło klucza %s

en: %s private _key
pl: _Klucz prywatny %s

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
pl: „%s::%s” nie jest prawidłową nazwą właściwości, „%s” nie jest podtypem GObject

en: (None)
pl: (Brak)

en: (Unknown)
pl: (Nieznane)

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
pl: (w niektórych przypadkach) nazwa punktu dostępowego (APN) planu taryfowego

en: 1 (Default)
pl: 1 (domyślnie)

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
pl: Zostanie utworzone połączenie do dostawcy Internetu za pomocą wybranych ustawień. Jeśli połączenie nie powiedzie się lub nie będzie można uzyskać dostępu do zasobów sieciowych, należy powtórnie sprawdzić ustawienia. Aby je zmodyfikować, należy wybrać „Połączenia sieciowe” z menu System → Preferencje.

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Allow automatic PAC pro_visioning
pl: Automatyczne za_bezpieczanie PAC

en: Anony_mous identity
pl: Anoni_mowa tożsamość

en: Anonymous
pl: Anonimowo

en: Any device
pl: Dowolne urządzenie

en: Ask for this password every time
pl: Pytanie o hasło za każdym razem

en: Au_thentication
pl: Uwierzy_telnianie

en: Authenticated
pl: Uwierzytelnienie

en: Authentication required by Wi-Fi network
pl: Wymagane uwierzytelnienie w sieci Wi-Fi

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Both
pl: Oba

en: C_onnect
pl: P_ołącz

en: C_onnection
pl: Połącze_nie

en: C_reate
pl: _Utwórz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Certificate in %s
pl: Certyfikat w %s

en: Choose %s Certificate
pl: Wybór certyfikatu %s

en: Choose a %s Certificate
pl: Wybór certyfikatu %s

en: Choose a PAC file
pl: Wybór pliku PAC

en: Choose a key for %s Certificate
pl: Wybór klucza dla certyfikatu %s

en: Choose your Billing Plan
pl: Proszę wybrać plan taryfowy

en: Choose your Provider
pl: Wybór dostawcy

en: Choose your Provider’s Country or Region
pl: Wybór kraju lub regionu dostawcy

en: Click to connect
pl: Kliknięcie połączy

en: Confirm Mobile Broadband Settings
pl: Potwierdzenie ustawień połączenia komórkowego

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
pl: Połączenie z ukrytą siecią Wi-Fi

en: Country or region:
pl: Kraj lub region:

en: Create New Wi-Fi Network
pl: Tworzenie nowej sieci Wi-Fi

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
pl: Utworzenie połączenia dla _tego urządzenia komórkowego:

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
pl: Certyfikaty DER, PEM lub klucze prywatne PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: Default
pl: Domyślne

en: Disable VPN notifications
pl: Wyłączenie powiadomień VPN

en: Disable WiFi Create
pl: Wyłączenie tworzenia sieci Wi-Fi

en: Disable connected notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o połączeniu

en: Disable disconnected notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o rozłączeniu

en: Dynamic WEP (802.1x)
pl: Dynamiczny WEP (802.1X)

en: Enter %s PIN
pl: Kod PIN %s

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
pl: Proszę wprowadzić nazwę sieci Wi-Fi, jaka ma zostać utworzona.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
pl: Proszę wprowadzić nazwę i ustawienia zabezpieczeń dla żądanej sieci Wi-Fi.

en: Error logging in:
pl: Błąd podczas logowania:

en: Error opening a session:
pl: Błąd podczas otwierania sesji:

en: Externally configured
pl: Skonfigurowane zewnętrznie

en: Hidden Wi-Fi network
pl: Ukryta sieć Wi-Fi

en: I can’t find my provider and I wish to set up the connection _manually:
pl: Dostawcy nie _ma na liście, należy ustawić połączenie ręcznie:

en: I_dentity
pl: _Tożsamość

en: Ignore CA certificate
pl: Ignorowanie certyfikatu CA

en: Installed CDMA device
pl: Zainstalowane urządzenie CDMA

en: Installed GSM device
pl: Zainstalowane urządzenie GSM

en: Issued By
pl: Wystawiony przez

en: Key in %s
pl: Klucz w %s

en: MSCHAPv2 (no EAP)
pl: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: My country is not listed
pl: Kraju nie ma na liście

en: My plan is not listed…
pl: Planu nie ma na liście…

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
pl: Dostawca używa technologii CDMA (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
pl: Dostawca używa technologii GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: Name
pl: Nazwa

en: Network
pl: Sieć

en: New Mobile Broadband Connection
pl: Nowe połączenie komórkowe

en: New Wi-Fi network
pl: Nowa sieć Wi-Fi

en: New…
pl: Nowe…

en: No CA certificate is _required
pl: Certyfikat CA nie jest _wymagany

en: No certificate set
pl: Nie ustawiono certyfikatu

en: No key set
pl: Nie ustawiono klucza

en: Open System
pl: System otwarty

en: PAC _file
pl: _Plik PAC

en: PAC files (*.pac)
pl: Pliki PAC (*.pac)

en: PEAP _version
pl: _Wersja PEAP

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
pl: Certyfikaty PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: P_rivate Key Passphrase
pl: Hasło klucza p_rywatnego

en: Password
pl: Hasło

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
pl: Do połączenia z siecią Wi-Fi „%s” wymagane są hasła lub klucze szyfrujące.

en: Protected EAP (PEAP)
pl: Chronione EAP (PEAP)

en: Provider
pl: Dostawca

en: Scan with your phone or <a href="nma:print">Print</a>
pl: Proszę zeskanować za pomocą telefonu lub <a href="nma:print">wydrukować</a>

en: Select
pl: Wybierz

en: Select from file…
pl: Wybierz z pliku…

en: Select your provider from a _list:
pl: P_roszę wybrać dostawcę z listy:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
pl: N_azwa punktu dostępowego (APN) wybranego planu:

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza powiadomienia o dostępności sieci Wi-Fi.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza powiadomienia podczas łączenia z siecią.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza powiadomienia podczas łączenia lub rozłączania z sieci VPN.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza powiadomienia podczas rozłączania z sieci.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza ostrzeżenia o certyfikatach CA podczas uwierzytelniania EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza ostrzeżenia o certyfikatach CA podczas drugiego etapu uwierzytelniania EAP.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
pl: Ustawienie na „false” wyłącza wyświetlanie apletu w obszarze powiadamiania.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
pl: Ustawienie na „true” wyłącza możliwość tworzenia sieci ad-hoc podczas używania apletu.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
pl: Ustawienie połączenia komórkowego

en: Sh_ow passphrase
pl: _Wyświetlanie hasła

en: Sh_ow passwords
pl: _Wyświetlanie haseł

en: Shared Key
pl: Klucz współdzielony

en: Sho_w key
pl: _Wyświetlanie klucza

en: Sho_w password
pl: _Wyświetlanie hasła

en: Sho_w passwords
pl: _Wyświetlanie haseł

en: Show the applet in notification area
pl: Wyświetlanie apletu w obszarze powiadamiania

en: Stamp
pl: Czas

en: Store the password for all users
pl: Przechowywanie hasła dla wszystkich użytkowników

en: Store the password only for this user
pl: Przechowywanie hasła tylko dla tego użytkownika

en: Suffix of the server certificate name.
pl: Przyrostek nazwy certyfikatu serwera.

en: Suppress networks available notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o dostępnych sieciach

en: The password is not required
pl: Hasło nie jest wymagane

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
pl: Ten asystent pomaga w łatwym ustawieniu połączenia komórkowego z siecią 3G.

en: Tunneled TLS
pl: Tunelowane TLS

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown error validating 802.1X security
pl: Nieznany błąd podczas sprawdzania poprawności zabezpieczeń 802.1X

en: Unlisted
pl: Nie na liście

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
pl: Używane do określenia, czy ustawienia mają zostać migrowane do nowej wersji.

en: Version 0
pl: Wersja 0

en: Version 1
pl: Wersja 1

en: WEP 128-bit Passphrase
pl: 128-bitowe hasło WEP

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
pl: 40/128-bitowy klucz WEP (szesnastkowy lub ASCII)

en: WEP inde_x
pl: Inde_ks WEP

en: WPA & WPA2 Enterprise
pl: WPA i WPA2 Enterprise

en: WPA & WPA2 Personal
pl: WPA i WPA2 Personal

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
pl: Ostrzeżenie: wybranie niepoprawnego planu może spowodować problemy taryfowe dla konta komórkowego lub zakłócić łączność.
    
    W razie wątpliwości dotyczących planu należy zapytać dostawcę o APN planu.

en: Wi-Fi Network Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie w sieci Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter
pl: _Adapter Wi-Fi

en: Wi-Fi _security
pl: Zabezpieczenia sieci _Wi-Fi

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
pl: Brak

en: You will need the following information:
pl: Wymagane są następujące informacje:

en: Your Device:
pl: Urządzenie:

en: Your Plan:
pl: Plan:

en: Your Provider:
pl: Dostawca:

en: Your broadband billing plan name
pl: Nazwa planu taryfowego

en: Your broadband provider’s name
pl: Nazwa dostawcy połączenia komórkowego

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
pl: Połączenie komórkowe zostało skonfigurowane za pomocą poniższych ustawień:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Domain
pl: _Domena

en: _Inner authentication
pl: Wewnętrzne uw_ierzytelnianie

en: _Key
pl: _Klucz

en: _Login
pl: _Zaloguj

en: _Network name
pl: _Nazwa sieci

en: _Password
pl: _Hasło

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Remember PIN
pl: Zapamiętanie kodu _PIN

en: _Secondary Password:
pl: _Drugie hasło:

en: _Select your plan:
pl: Pro_szę wybrać plan:

en: _Tertiary Password:
pl: _Trzecie hasło:

en: _Type
pl: _Typ

en: _Unlock token
pl: _Odblokuj token

en: _Username
pl: Nazwa _użytkownika

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
pl: właściwość konstruktu „%s” dla obiektu „%s” nie może zostać ustawiona po konstrukcji

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
pl: nieprawidłowe „wep-key”: klucz o długości %zu może zawierać tylko znaki ASCII

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
pl: nieprawidłowe „wep-key”: klucz o długości %zu może zawierać tylko liczby szesnastkowe

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
pl: nieprawidłowe „wep-key”: hasło nie może być puste

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
pl: nieprawidłowe „wep-key”: hasło nie może być krótsze niż 64 znaki

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
pl: nieprawidłowe „wep-key”: błędna długość klucza %zu. Klucz musi być długości 5/13 (ASCII) lub 10/26 (szesnastkowy)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
pl: nieprawidłowe „wpa-psk”: nie można zinterpretować klucza o 64 bajtach jako szesnastkowy

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
pl: nieprawidłowe „wpa-psk”: nieprawidłowe „key-length” %zu. Musi wynosić [8,63] bajty lub 64 cyfry szesnastkowe

en: missing EAP client Private Key passphrase
pl: brak hasła klucza prywatnego klienta EAP

en: missing EAP password
pl: brak hasła EAP

en: missing EAP username
pl: brak nazwy użytkownika EAP

en: missing EAP-FAST PAC file
pl: brak pliku PAC EAP-FAST

en: missing EAP-LEAP password
pl: brak hasła EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP username
pl: brak nazwy użytkownika EAP-LEAP

en: missing EAP-TLS identity
pl: brak tożsamości EAP-TLS

en: missing leap-password
pl: brak „leap-password”

en: missing leap-username
pl: brak „leap-username”

en: missing password
pl: brak hasła

en: missing wep-key
pl: brak „wep-key”

en: no CA certificate selected
pl: nie wybrano certyfikatu CA

en: no key selected
pl: nie wybrano klucza

en: no user certificate selected
pl: nie wybrano certyfikatu użytkownika

en: object class '%s' has no property named '%s'
pl: klasa obiektów „%s” nie ma właściwości o nazwie „%s”

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
pl: właściwość „%s” klasy obiektów „%s” nie jest zapisywalna

en: selected CA certificate file does not exist
pl: wybrany plik certyfikatu CA nie istnieje

en: selected key file does not exist
pl: wybrany plik klucza nie istnieje

en: selected user certificate file does not exist
pl: wybrany plik certyfikatu użytkownika nie istnieje

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
pl: nie można ustawić właściwości „%s” typu „%s” z wartości typu „%s”

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
pl: nieokreślony błąd w zabezpieczeniach 802.1X (WPA-EAP)

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
pl: wartość „%s” typu „%s” jest nieprawidłowa lub spoza zakresu dla właściwości „%s” typu „%s”
