gnome-online-accounts master - en to pa translation catalogue (144 entries)

en: %s account
pa: %s ਅਕਾਊਂਟ

en: A %s account already exists for %s
pa: %s ਅਕਾਊਂਟ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ %s ਲਈ ਮੌਜੂਦ ਹੈ

en: Authentication failed
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ

en: Authorization response:
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ ਜਵਾਬ:

en: Authorization response: %s
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ ਜਵਾਬ: %s

en: Available Media Servers
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਮੀਡਿਆ ਸਰਵਰ

en: C_hat
pa: ਗੱਲਬਾਤ(_h)

en: C_onnect
pa: ਕੁਨੈਕਟ ਕਰੋ(_o)

en: Cale_ndar
pa: ਕੈਲੰਡਰ(_n)

en: Cannot do SMTP authentication without a domain
pa: ਡੋਮੇਨ ਬਿਨਾਂ SMTP ਪਰਮਾਣਿਤ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਦਾ

en: Cannot do SMTP authentication without a password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਬਿਨਾਂ SMTP ਪਰਮਾਣਿਤ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਦਾ

en: Cannot save the connection parameters
pa: ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਮੁੱਲ ਸੰਭਾਲੇ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਦੇ

en: Cannot save your personal information on the server
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਨਿੱਜੀ ਜਾਣਕਾਰੀ ਸਰਵਰ ਉੱਤੇ ਨਹੀਂ ਸੰਭਾਲੀ ਜਾ ਸਕਦੀ

en: Code: %u — Unexpected response from server
pa: ਕੋਡ: %u — ਸਰਵਰ ਤੋਂ ਅਣਜਾਣ ਜਵਾਬ

en: Connecting…
pa: …ਕੁਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Connection Settings
pa: ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਸੈਟਿੰਗ

en: Could not create credential cache for identity
pa: ਪਛਾਣ ਲਈ ਸਨਦ ਕੈਸ਼ ਬਣਾਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ

en: Could not create credential cache: %k
pa: ਸਨਦ ਕੈਸ਼ ਬਣਾਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not erase identity: %k
pa: ਪਛਾਣ ਸਾਫ਼ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not find identity
pa: ਪਛਾਣ ਲੱਭੀ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ

en: Could not find identity credentials in cache: %k
pa: ਕੈਸ਼ ਵਿੱਚ ਪਛਾਣ ਸਨਦ ਨਹੀਂ ਲੱਭੀ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not find identity in credential cache: %k
pa: ਸਨਦ ਕੈਸ਼ ਵਿੱਚ ਪਛਾਣ ਨਹੀਂ ਲੱਭੀ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not find saved credentials for principal ‘%s’ in keyring
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਵਿੱਚ ‘%s’ ਪ੍ਰਿਸੀਪਲ ਲਈ ਸੰਭਾਲੀ ਹੋਈ ਸਨਦ ਨਹੀਂ ਲੱਭੀ ਜਾ ਸਕੀ

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
pa: ਕੈਸ਼ ਵਿੱਚ ਪਛਾਣ ਸਨਦ ਬਦਲਣ ਨੂੰ ਪੂਰਾ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
pa: ਨਵਿਆਈ ਪਛਾਣ %s ਲਈ ਨਵੀਂ ਸਨਦ ਲਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
pa: ਸਨਦ ਕੈਸ਼ ਸ਼ੁਰੂ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not parse response
pa: ਜਵਾਬ ਪਾਰਸ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: Could not renew identity: %k
pa: ਪਛਾਣ ਨਵਿਆਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
pa: ਪਛਾਣ ਨਵਿਆਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ: ਸਾਈਨ ਇਨ ਨਹੀਂ

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
pa: ਕੈਸ਼ ਵਿੱਚ ਪਛਾਣ ਸਨਦ ਬਦਲਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
pa: ਨਵੀਂ ਸਨਦ ਸਨਦ ਕੈਸ਼ ਵਿੱਚ ਸਟੋਰ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਜਾ ਸਕੀ: %k

en: Credentials do not contain access_token
pa: ਸਨਦ (credentials) ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ ਨਹੀਂ ਲੈ ਸਕਦੀ(_t)

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
pa: ਸਨਦ ਵਿੱਚ ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ (access_token) ਜਾਂ ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ ਭੇਦ (access_token_secret) ਨਹੀਂ ਮਿਲਿਆ

en: Dialog was dismissed
pa: ਡਾਈਲਾਗ ਰੱਦ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਸੀ

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
pa: ਡਾਈਲਾਗ ਰੱਦ ਕੀਤਾ ਗਿਆ ਸੀ  (%s, %d):

en: Did not find %s with identity ‘%s’ in credentials
pa: ਸਨਦ ਵਿੱਚ  ‘%2$s’ ਪਛਾਣ ਲਈ %1$s ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: Did not find password for principal ‘%s’ in credentials
pa: ਸਨਦ ਵਿੱਚ  ‘%s’ ਪ੍ਰਿਸੀਪਲ ਲਈ ਪਾਸਵਰਡ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: Did not find password with identity ‘%s’ in credentials
pa: ਸਨਦ ਵਿੱਚ  ‘%s’ ਪਛਾਣ ਲਈ ਪਾਸਵਰਡ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: Did not find smtp-password in credentials
pa: ਸਨਦ ਵਿੱਚ smtp-ਪਾਸਵਰਡ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ

en: E-mail
pa: ਈ-ਮੇਲ

en: Enterprise Login (Kerberos)
pa: ਇੰਟਰਪਰਾਈਜ਼ ਲਾਗਇਨ (ਕਰਬਰੋਸ)

en: Enterprise domain or realm name
pa: ਇੰਟਰਪਰਾਈਜ਼ ਡੋਮੇਨ ਜਾਂ ਰੀਲੇਮ ਨਾਂ

en: Error connecting to IMAP server
pa: IMAP ਸਰਵਰ ਨਾਲ ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
pa: ਮਾਈਕਰੋਸਾਫਟ ਐਕਸਚੇਜ਼ ਸਰਵਰ ਨਾਲ ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: Error connecting to SMTP server
pa: SMTP ਸਰਵਰ ਨਾਲ ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ।

en: Error connecting to enterprise identity server
pa: ਇੰਟਰਪ੍ਰਾਈਜ਼ ਪਛਾਣ ਸਰਵਰ ਨਾਲ ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: Error connecting to ownCloud server
pa: ownCloud ਸਰਵਰ ਨਾਲ ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: Error getting a Request Token:
pa: ਮੰਗਿਆ ਗਿਆ ਟੋਕਨ ਲੈਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ:

en: Error getting an Access Token:
pa: ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ ਲੈਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ:

en: Error getting identity:
pa: ਪਛਾਣ ਲੈਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ:

en: Error parsing result obtained from the keyring:
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਤੋਂ ਮਿਲੇ ਨਤੀਜੇ ਨੂੰ ਪਾਰਸ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ:

en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
pa: ਮੰਗ ਗਏ ਟੋਕਨ ਨੂੰ ਲੈਣ ਦੌਰਾਨ ਹਾਲਤ 200 ਦੀ ਲੋੜ ਹੁੰਦੀ ਹੈ, ਪਰ ਮਿਲਿਆ ਹੈ %d (%s)

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
pa: ਜਦੋਂ ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ ਦੀ ਮੰਗ ਕੀਤੀ ਜਾਂਦੀ ਹੈ ਤਾਂ ਹਾਲਤ 200 ਦੀ ਲੋੜ ਹੁੰਦੀ ਹੈ, ਪਰ ਮਿਲਿਆ ਹੈ %d (%s)

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
pa: ਜਦੋਂ ਨਾਂ ਦੀ ਮੰਗ ਕੀਤੀ ਜਾਂਦੀ ਹੈ ਤਾਂ ਹਾਲਤ 200 ਦੀ ਲੋੜ ਹੁੰਦੀ ਹੈ, ਪਰ ਮਿਲਿਆ ਹੈ %d (%s)

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
pa: ਜਦੋਂ ਤੁਹਾਡੀ ਪਛਾਣ ਦੀ ਮੰਗ ਕੀਤੀ ਜਾਂਦੀ ਹੈ ਤਾਂ ਹਾਲਤ 200 ਦੀ ਲੋੜ ਹੁੰਦੀ ਹੈ, ਪਰ ਮਿਲਿਆ ਹੈ %d (%s)

en: Facebook
pa: ਫੇਸਬੁੱਕ

en: Failed to create a user interface for %s
pa: %s ਲਈ ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ ਬਣਾਉਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Failed to delete credentials from the keyring
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਤੋਂ ਸਨਦ ਹਟਾਉਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
pa: ਆਟੋਡਿਸਕਵਰ ਜਵਾਬ ਵਿੱਚ ASUrl and OABUrl ਲੱਭਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to find a provider for: %s
pa: %s: ਲਈ ਪ੍ਰੋਵਾਈਡਰ ਲੱਭਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to find ‘%s’ element
pa: ‘%s’ ਐਲੀਮੈਂਟ ਲੱਭਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to initialize a GOA client
pa: GOA ਕਲਾਇਟ ਸ਼ੁਰੂ ਕਰਨ ਵਾਸਤੇ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to parse autodiscover response XML
pa: ਆਟੋਡਿਸਕਵਰ ਜਵਾਬ XML ਪਾਰਸ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to parse email address
pa: ਈਮੇਲ ਐਡਰੈਸ ਪਾਰਸ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
pa: ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ (%s, %d) ਤਾਜ਼ਾ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ:

en: Failed to retrieve credentials from the keyring
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਤੋਂ ਸਨਦ ਪ੍ਰਾਪਤ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ

en: Failed to store credentials in the keyring
pa: ਕੀਰਿੰਗ ਵਿੱਚ ਸਨਦ ਸਟੋਰ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Flickr
pa: ਫਲਿੱਕਰ

en: GOA %s credentials for identity %s
pa: %2$s ਪਛਾਣ ਲਈ GOA %1$s ਸਨਦ

en: Google
pa: ਗੂਗਲ

en: IMAP _Server
pa: I_MAP ਸਰਵਰ

en: IMAP and SMTP
pa: IMAP ਅਤੇ SMTP

en: Identity service returned invalid key
pa: ਪਛਾਣ ਸਰਵਿਸ ਨੇ ਗਲਤੀ ਕੁੰਜੀ ਵਾਪਸ ਕੀਤੀ

en: Initial secret key is invalid
pa: ਸ਼ੁਰੂਆਤੀ ਗੁਪਤ ਕੁੰਜੀ ਗਲਤ ਹੈ

en: Invalid %s with username ‘%s’ (%s, %d):
pa: ਯੂਜ਼ਰ-ਨਾਂ '%2$s' ਲਈ ਗਲਤ  %1$s (%3$s, %4$d):

en: Invalid certificate.
pa: ਗਲਤ ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ

en: Invalid password with username ‘%s’ (%s, %d):
pa: ਯੂਜ਼ਰ-ਨਾਂ  ‘%s’ ਲਈ ਗਲਤ ਪਾਸਵਰਡ (%s, %d):

en: Loading “%s”…
pa: "%s" ਲੋਡ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ...

en: Log In to Realm
pa: ਰੀਲੇਮ ਲਈ ਲਾਗਇਨ

en: Media Server
pa: ਮੀਡਿਆ ਸਰਵਰ

en: Microsoft Exchange
pa: ਮਾਈਕਰੋਸਾਫਟ ਐਕਸਚੇਜ਼

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
pa: ਜਵਾਬ ਵਿੱਚ ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ (access_token) ਜਾਂ ਅਸੈਸ ਟੋਕਨ ਭੇਦ (access_token_secret) ਗੁੰਮ ਹੈ

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
pa: ਜਵਾਬ ਵਿੱਚ ਮੰਗੇ ਟੋਕਨ (request_token) ਜਾਂ ਮੰਗ ਟੋਕਨ ਭੇਦ (request_token_secret) ਗੁੰਮ ਹੈ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Network _Resources
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਸਰੋਤ(_R)

en: No associated identification found
pa: ਕੋਈ ਸਬੰਧਿਤ ਪਛਾਣ ਨਹੀਂ ਲੱਭੀ

en: No credentials found in the keyring
pa: ਕੋਈ ਕੀਰਿੰਗ ਵਿੱਚ ਸਨਦ ਸਟੋਰ ਕਰਨ ਲਈ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: No media servers found
pa: ਕੋਈ ਮੀਡਿਆ ਸਰਵਰ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: No username or access_token
pa: ਕੋਈ ਯੂਜ਼ਰ-ਨਾਂ ਜਾਂ ਵਰਤੋਂ_ਟੋਕਨ ਨਹੀਂ

en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Personal Details
pa: ਨਿੱਜੀ ਵੇਰਵਾ

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
pa: ਨਿੱਜੀ ਸਮੱਗਰੀ ਨੂੰ ਮੀਡਿਆ ਸਰਵਰ ਖਾਤੇ ਰਾਹੀਂ ਤੁਹਾਡੇ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਵਿੱਚ ਜੋੜਿਆ ਜਾ ਸਕਦਾ ਹੈ।

en: Please enter your password below.
pa: ਆਪਣਾ ਪਾਸਵਰਡ ਹੇਠਾਂ ਦਿਓ ਜੀ।

en: Pocket
pa: ਜੇਬ

en: Prin_ters
pa: ਪਰਿੰਟਰ(_t)

en: ProviderType property is not set for account
pa: ProviderType ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾ ਅਕਾਊਂਟ ਲਈ ਸੈੱਟ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Remember this password
pa: ਇਹ ਪਾਸਵਰਡ ਯਾਦ ਰੱਖੋ

en: SMTP _Server
pa: _SMTP ਸਰਵਰ

en: SSL on a dedicated port
pa: ਖਾਸ ਪੋਰਟ ਉੱਤੇ SSL

en: STARTTLS after connecting
pa: ਕੁਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੇ ਬਾਅਦ STARTTLS

en: Server does not support PLAIN
pa: ਸਰਵਰ PLAIN ਲਈ ਸਹਾਇਕ ਨਹੀਂ

en: Server does not support STARTTLS
pa: ਸਰਵਰ STARTTLS ਲਈ ਸਹਾਇਕ ਨਹੀਂ

en: Service not available
pa: ਸੇਵਾ ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: TLS not available
pa: TLS ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Telepathy chat account not found
pa: ਟੈਲੀਪੈਥੀ ਗੱਲਬਾਤ ਖਾਤਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
pa: ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਸਾਈਟ ਦੀ ਪਛਾਣ ਦੀ ਚਾਹੀਦੀ ਪਛਾਣ ਨਾਲ ਮਿਲਦਾ ਨਹੀਂ ਹੈ, ਜਿਸ ਤੋਂ ਇਹ ਪ੍ਰਾਪਤ ਕੀਤਾ ਹੈ।

en: The certificate has been revoked.
pa: ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਮਨਸੂਖ ਕਰ ਦਿੱਤਾ ਗਿਆ ਹੈ।

en: The certificate has expired.
pa: ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਦੀ ਮਿਆਦ ਪੁੱਗੀ ਹੈ।

en: The certificate’s activation time is still in the future.
pa: ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਦਾ ਸਰਗਰਮੀ ਸਮਾਂ ਭਵਿੱਖ ਦਾ ਹੈ।

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
pa: ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਦਾ ਐਲੋਗਰਿਥਮ ਅਸੁਰੱਖਿਅਤ ਮੰਨਿਆ ਹੋਇਆ ਹੈ।

en: The domain is not valid
pa: ਡੋਮੇਨ ਠੀਕ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਰੀਲੇਮ %s ਨੂੰ ਤੁਹਾਨੂੰ ਸਾਈਨ ਇਨ ਕਰਨ ਲਈ ਕੁਝ ਜਾਣਕਾਰੀ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ।

en: The signing certificate authority is not known.
pa: ਦਸਤਖਤੀ ਸਰਟੀਫਿਕੇਟ ਅਥਾਰਟੀ ਅਣਜਾਣ ਹੈ।

en: Unknown authentication mechanism
pa: ਅਣਜਾਣ ਪ੍ਰਮਾਣਕਿਤਾ ਢੰਗ

en: Use for
pa: ਇਸ ਲਈ ਵਰਤੋਂ

en: User_name
pa: ਯੂਜ਼ਰ _ਨਾਂ

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
pa: %s ਵਜੋਂ ਲਾਗਇਨ ਕਰਨ ਲਈ ਕਿਹਾ ਗਿਆ ਸੀ, ਪਰ %s ਵਜੋਂ ਲਾਗਇਨ ਹੈ

en: Windows Live
pa: ਵਿੰਡੋਜ਼ ਲਾਈਵ

en: Yahoo
pa: ਯਾਹੂ

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
pa: ਤੁਹਾਡੇ ਸਿਸਟਮ ਦਾ ਸਮਾਂ ਗਲਤ ਹੈ। ਆਪਣੀ ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ ਸੈਟਿੰਗ ਜਾਂਚੋ।

en: _Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ(_C)

en: _Connection Settings
pa: ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਸੈਟਿੰਗ(_C)

en: _Contacts
pa: ਸੰਪਰਕ(_C)

en: _Custom
pa: ਕਸਟਮ(_C)

en: _Documents
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ(_D)

en: _Domain
pa: ਡੋਮੇਨ(_D)

en: _E-mail
pa: _ਈਮੇਲ

en: _Encryption
pa: ਇੰਕ੍ਰਿਪਸ਼ਨ(_E)

en: _Files
pa: ਫਾਇਲਾਂ(_F)

en: _Forward
pa: ਅੱਗੇ(_F)

en: _Ignore
pa: ਅਣਡਿੱਠਾ(_I)

en: _Mail
pa: ਮੇਲ(_M)

en: _Maps
pa: ਨਕਸ਼ਾ(_M)

en: _Name
pa: ਨਾਂ(_N)

en: _OK
pa: ਠੀਕ ਹੈ(_O)

en: _Password
pa: _ਪਾਸਵਰਡ

en: _Personal Details
pa: ਨਿੱਜੀ ਵੇਰਵਾ(_P)

en: _Photos
pa: ਫੋਟੋ(_P)

en: _Read Later
pa: ਬਾਅਦ ਵਿੱਚ ਪੜ੍ਹੋ(_R)

en: _Server
pa: ਸਰਵਰ(_S)

en: _Try Again
pa: _ਮੁੜ ਕੋਸ਼ਿਸ਼

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
pa: ਕਿਸਮ %s ਲਈ ensure_credentials_sync ਹਾਲੇ ਬਣਾਇਆ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: initial secret passed before secret key exchange
pa: ਗੁਪਤ ਭੇਦ ਕੁੰਜੀ ਵਟਾਂਦਰੇ ਤੋਂ ਪਹਿਲਾਂ ਸ਼ੁਰੂਆਤੀ ਗੁਪਤ ਭੇਦ ਦਿੱਤਾ ਗਿਆ

en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
pa: org.gnome.OnlineAccounts.Mail ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ ਹੈ
