gnome-online-accounts master - en to fa translation catalogue (142 entries)

en: %s Account
fa: حساب %s

en: A %s account already exists for %s
fa: یک حساب کاربری %s از قبل برای %s وجود دارد

en: Account is disabled
fa: حساب غیرفعال شده است

en: Authentication failed
fa: تصدیق‌هویت شکست خورد

en: Authorization response:
fa: پاسخ به تصدیق‌هویت:

en: Authorization response: %s
fa: پاسخ به تصدیق‌هویت: %s

en: Available Media Servers
fa: کارگزارهای رسانه‌ی موجود

en: C_hat
fa: _گپ

en: C_onnect
fa: _اتصال

en: Cale_ndar
fa: _تقویم

en: Cannot find WebDAV endpoint
fa: امکان یافتن مقصد WebDAV نبود

en: Cannot resolve hostname
fa: امکان برقراری ارتباط با نام کارگزار نبود

en: Cannot resolve proxy hostname
fa: امکان برقراری ارتباط با نام کارگزار پیشکار نبود

en: Cannot save the connection parameters
fa: نمی‌توان پارامترهای اتصال را ذخیره کرد

en: Cannot save your personal information on the server
fa: نمی‌توان اطلاعات شخصی شما را بر روی کارگزار ذخیره کرد

en: Connecting…
fa: در حال اتصال…

en: Connection Settings
fa: تنظیمات اتصال

en: Could not create credential cache for identity
fa: نمی‌توان حافظه‌ی موقت گواهی را برای شناسه ایجاد کرد

en: Could not create credential cache: %k
fa: نمی‌توان حافظه‌ی موقت گواهی‌نامه را ایجاد کرد: %k

en: Could not erase identity: %k
fa: نمی‌توان شناسه را پاک کرد: %k

en: Could not find identity
fa: نمی‌توان شناسه را پیدا کرد

en: Could not find identity credentials in cache: %k
fa: گواهی‌های شناسه در حافظه‌ی موقت پیدا نشد: %k

en: Could not find identity in credential cache: %k
fa: شناسه در حافظه‌ی موقت گواهی‌ها پیدا نشد: %k

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
fa: گواهی‌نامه‌ی ذخیره شده برای صفت «%s» در جاکلیدی یافت نشد

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
fa: اتمام انتخاب از میان گواهی‌های شناسه در حافظه موقت امکان‌پذیر نبود: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
fa: نمی‌توان گواهی‌های جدید را برای تجدید شناسه‌ی %s بکار گرفت: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
fa: مقداردهی اولیه حافظه‌ی موقت گواهی‌ها امکان‌پذیر نبود: %k

en: Could not parse response
fa: نمی‌توان پاسخ را تجزیه کرد

en: Could not renew identity: %k
fa: نمی‌توان شناسه را تجدید کرد: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
fa: نمی‌توان شناسه را تجدید کرد: وارد نشده

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
fa: انتخاب از میان گواهی‌های شناسه در حافظه موقت امکان‌پذیر نبود: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
fa: نمی‌توان گواهی‌های جدید را در حافظه‌ی موقت گواهی‌ها ذخیره کرد: %k

en: Credentials do not contain access_token
fa: گواهینامه‌ها حاوی رمز دسترسی (access_token) نیستند

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
fa: گواهینامه‌ها حاوی access_token یا access_token_secret نیستند

en: Credentials have expired
fa: گواهی‌نامه‌ها منقضی شده‌اند

en: Dialog was dismissed
fa: محاوره رد شد

en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
fa: %s ای با هویت «%s» در گواهی‌نامه‌ها یافت نشد

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
fa: گذرواژه برای صفت «%s» در گواهی‌نامه یافت نش

en: E-mail
fa: پست‌الکترونیکی

en: Enterprise Login (Kerberos)
fa: ورود تجاری ‫(Kerberos)

en: Enterprise domain or realm name
fa: دامنه‌ی تجاری یا نام محدوده

en: Error connecting to IMAP server
fa: خطا در اتصال به کارگزار IMAP

en: Error connecting to Last.fm
fa: خطا در اتصال به کارگزار Last.fm

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
fa: خطا در اتّصال به کارگزار اکسچنج مایکروسافت

en: Error connecting to SMTP server
fa: خطا در اتصال به کارگزار SMTP

en: Error connecting to enterprise identity server
fa: خطا در اتصال به کارگزار شناسه‌ی تجاری

en: Error connecting to ownCloud server
fa: خطا در اتصال به کارگزار آون‌کلاود

en: Error getting a Request Token:
fa: خطا در هنگام دریافت رمز درخواست:

en: Error getting an Access Token:
fa: خطا در هنگام دریافت رمز دسترسی:

en: Error getting identity:
fa: خطا در هنگام دریافت شناسه:

en: Error logging into the account
fa: خطا در هنگام ورود به حساب

en: Error parsing result obtained from the keyring:
fa: خطا در هنگام تجزیه نتیجه دریافت شده از دسته‌کلید:

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Failed to create a user interface for %s
fa: ایجاد رابط کاربری بری %s شکست خورد

en: Failed to delete credentials from the keyring
fa: حذف گواهی‌ها از دسته‌کلید شکست خورد

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
fa: یافتن ASUrl و OABUrl در پاسخ کشف خودکار با شکست مواجه شد

en: Failed to find a provider for: %s
fa: یافتن فراهم‌کننده شکست خورد: %s

en: Failed to find “%s” element
fa: شکست در یافتن عنصر «%s»

en: Failed to parse autodiscover response XML
fa: تجزیه‌ی XML پاسخ کشف خودکار با شکست مواجه شد

en: Failed to retrieve credentials from the keyring
fa: دریافت گواهی‌ها از دسته‌کلید شکست خورد

en: Failed to store credentials in the keyring
fa: ذخیره‌سازی گواهی‌نامه در دسته‌کلید شکست خورد: %s

en: Flickr
fa: فلیکر

en: GOA %s credentials for identity %s
fa: گواهینامه GOA %s برای شناسه %s

en: Google
fa: گوگل

en: IMAP _Server
fa: _کارگزار IMAP

en: IMAP and SMTP
fa: ‫IMAP و SMTP

en: Identity service returned invalid key
fa: سرویس شناسه کلیدی نامعتبر برگرداند

en: Initial secret key is invalid
fa: کلید رمز ابتدایی نامعتبر است

en: Invalid certificate.
fa: گواهینامه نامعتبر.

en: IsLocked property is set for account
fa: مشخصه IsLocked برای حساب تنظیم شده است

en: Loading “%s”…
fa: درحال بارگیری «%s»…

en: Log In to Realm
fa: ورود به محدوده

en: M_usic
fa: موز_یک

en: Media Server
fa: کارگزار رسانه

en: Microsoft
fa: مایکروسافت

en: Microsoft Exchange
fa: اکسچنج مایکروسافت

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
fa: موارد access_token یا access_token_secret در سرصفحه پاسخ پیدا نشد

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
fa: موارد request_token یا request_token در سرصفحه پاسخ پیدا نشد

en: Name
fa: نام

en: Network _Resources
fa: _منابع شبکه‌ای

en: Nextcloud
fa: نکست‌کلود

en: No associated identification found
fa: شناسه‌ی مرتبطی پیدا نشد

en: No credentials found in the keyring
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای در دسته‌کلید پیدا نشد

en: No media servers found
fa: هیچ کارگزار رسانه‌ای پیدا نشد

en: No username or access_token
fa: نام کاربری یا ژتون دسترسی وجود ندارد

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Personal Details
fa: جزئیات شخصی

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
fa: اطلاعات شخصی می‌توانند از طریق حساب کارگزار رسانه به برنامه‌های شما اضافه شوند.

en: Please enter your password below.
fa: لطفاً گذرواژه‌تان را در زیر وارد کنید.

en: Pocket
fa: پاکت

en: Prin_ters
fa: _چاپگرها

en: ProviderType property is not set for account
fa: ویژگی «نوع فراهم‌کننده» برای حساب کاربری تنظیم نشده است

en: Remember this password
fa: این گذرواژه به‌خاطر سپرده شود

en: SMTP _Server
fa: _کارگزار SMTP

en: SSL on a dedicated port
fa: ‫SSL بر روی درگاه تخصیص داده شده

en: STARTTLS after connecting
fa: ‫STARTTLS پس از اتصال

en: Server does not support PLAIN
fa: کارگزار از PLAIN پشتیبانی نمی‌کند

en: Server does not support STARTTLS
fa: کارگزار از STARTTLS پشتیبانی نمی‌کند

en: Service not available
fa: سرویس در دسترس نیست

en: Sign in to enable this account.
fa: برای فعال‌سازی حساب، وارد شوید

en: TLS not available
fa: ‫TLS در دسترس نیست

en: T_o Do
fa: برای انجام

en: Telepathy chat account not found
fa: حساب گپ Telepathy پیدا نشد

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
fa: گواهینامه با هویت مورد انتظار از پایگاهی که از آن صادر شده هم‌خوانی ندارد.

en: The certificate has been revoked.
fa: گواهی‌نامه باطل شده است.

en: The certificate has expired.
fa: گواهینامه منقضی شده است.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
fa: زمان فعّال‌سازی گواهی‌نامه هم‌چنان در آینده است.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
fa: الگوریتم گواهی‌نامه ناامن به‌نظر می‌رسد.

en: The domain is not valid
fa: دامنه معتبر نیست

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
fa: محدوده‌ی شبکه‌ی %s برای وارد کردن شما نیاز به یک سری اطلاعات دارد.

en: The signing certificate authority is not known.
fa: هویت امضا کننده‌ی گواهینامه شناخته شده نیست.

en: Ticketing is disabled for account
fa: مشخصه Ticketing برای حساب غیرفعال شده

en: Todoist
fa: تودوییست

en: Unknown authentication mechanism
fa: ساز و کار تأیید هویت ناشناخته

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Use for
fa: استفاده برای

en: User_name
fa: نام _کاربری

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
fa: درخواست ورود به عنوان %s شده بود، ولی به عنوان %s وارد شد

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
fa: زمان سیستم شما نامعنبر است. تنظیمات تاریخ و زمان خود را بررسی کنید.

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Connection Settings
fa: تنظیمات _اتصال

en: _Contacts
fa: _آشناها

en: _Custom
fa: _سفارشی

en: _Documents
fa: اسناد

en: _Domain
fa: _دامنه

en: _E-mail
fa: _پست‌الکترونیکی

en: _Encryption
fa: _رمزنگاری

en: _Files
fa: _پرونده‌ها

en: _Forward
fa: _پیشروی

en: _Ignore
fa: _نادیده گرفتن

en: _Mail
fa: _پست‌الکترونیکی

en: _Maps
fa: _نقشه‌ها

en: _Name
fa: _نام

en: _OK
fa: _قبول

en: _Password
fa: _گذرواژه

en: _Personal Details
fa: جزئیات _شخصی

en: _Photos
fa: _عکس‌ها

en: _Read Later
fa: _خواندن در آینده

en: _Server
fa: _کارگزار

en: _Sign In
fa: _ورود

en: _Try Again
fa: _تلاش دوباره

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
fa: مورد ensure_credentials_sync برای انواع %s اجرایی نشده است
