gnome-online-accounts master - en to sr translation catalogue (155 entries)

en: %s Account
sr: %s налог

en: A %s account already exists for %s
sr: Налог„%s“ већ постоји за %s

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
sr: Листа ниски које представљају достављача који се смеју учитати (подразумевано: „сви“). Ово се прегледа само приликом покретања.

en: Account is disabled
sr: Налог је искључен

en: Authentication failed
sr: Потврђивање идентитета није успело

en: Authorization response:
sr: Одговор овлашћења:

en: Authorization response: %s
sr: Одговор овлашћења: %s

en: Available Media Servers
sr: Доступни медијски сервери

en: C_hat
sr: _Ћаскање

en: C_onnect
sr: П_овежи се

en: Cale_ndar
sr: Кале_ндар

en: Cannot find WebDAV endpoint
sr: Не могу да нађем ВебДАВ излазну тачку

en: Cannot resolve hostname
sr: Не могу да разрешим име домаћина

en: Cannot resolve proxy hostname
sr: Не могу да разрешим име посредника

en: Cannot save the connection parameters
sr: Не могу да сачувам параметре везе

en: Cannot save your personal information on the server
sr: Не могу да сачувам ваше личне податке на серверу

en: Code: %u — Unexpected response from server
sr: Шифра: %u — Неочекивани одговор са сервера

en: Connecting…
sr: Повезујем се…

en: Connection Settings
sr: Подешавања везе

en: Could not create credential cache for identity
sr: Не могу да направим оставу пуномоћства за идентитет

en: Could not create credential cache:
sr: Не могу да направим оставу пуномоћства:

en: Could not erase identity:
sr: Не могу да обришем идентитет:

en: Could not find identity
sr: Не могу да пронађем идентитет

en: Could not find identity credentials in cache:
sr: Не могу да пронађем пуномоћства идентитета у остави:

en: Could not find identity in credential cache:
sr: Не могу да пронађем идентитет у остави пуномоћства:

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
sr: Не могу да пронађем сачувана пуномоћства за начелника „%s“ у привеску кључева

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
sr: Не могу да завршим прегледање пуномоћства идентитета у остави:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
sr: Не могу да добавим нова пуномоћства за обнављање идентитета %s:

en: Could not initialize credentials cache:
sr: Не могу да започнем оставу пуномоћстава:

en: Could not parse response
sr: Не могу да обрадим одговор

en: Could not renew identity:
sr: Не могу да обновим идентитет:

en: Could not renew identity: Not signed in
sr: Не могу да обновим идентитет: Нисте пријављени

en: Could not sift through identity credentials in cache:
sr: Не могу да прегледам пуномоћства идентитета у остави:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
sr: Не могу да сачувам нова пуномоћства у остави пуномоћстава:

en: Credentials do not contain access_token
sr: Пуномоћства не садрже чин_приступа

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
sr: Пуномоћства не садрже чин_приступа или тајну_чина_приступа

en: Credentials have expired
sr: Пуномоћства су истекла

en: Dialog was dismissed
sr: Прозорче је смењено

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
sr: Прозорче је смењено (%s, %d):

en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
sr: Нисам нашао „%s“ са идентитетом „%s“ у пуномоћствима

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
sr: Нисам нашао лозинку за начелника „%s“ у пуномоћствима

en: E-mail
sr: Е-пошта

en: Enterprise Login (Kerberos)
sr: Пословно пријављивање (Керберос)

en: Error connecting to IMAP server
sr: Грешка повезивања на ИМАП сервер

en: Error connecting to Last.fm
sr: Грешка приликом повезивања на Ласт.фм

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
sr: Грешка повезивања на сервер Мајкрософт размене

en: Error connecting to SMTP server
sr: Грешка повезивања на СМТП сервер

en: Error connecting to enterprise identity server
sr: Грешка повезивања на сервер пословног идентитета

en: Error connecting to ownCloud server
sr: Грешка повезивања на сервер могОблака

en: Error getting a Request Token:
sr: Грешке добављања чина захтева:

en: Error getting an Access Token:
sr: Грешка добављања чина приступа:

en: Error getting identity:
sr: Грешка добављања идентитета:

en: Error logging into the account
sr: Грешка пријављивања на налог

en: Error parsing result obtained from the keyring:
sr: Грешка у анализи резултата добијених из привеска кључева:

en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
sr: Очекивах стање 200 за добављање чина захтева, али добих стање %d (%s)

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
sr: Очекивах стање 200 приликом потраживања чина приступа, али добих стање %d (%s)

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
sr: Очекивах стање 200 приликом потраживања вашег идентитета, али добих стање %d (%s)

en: Facebook
sr: Фејсбук

en: Failed to create a user interface for %s
sr: Нисам успео да направим корисничко сучеље за „%s“

en: Failed to delete credentials from the keyring
sr: Нисам успео да обришем пуномоћства из привеска кључева

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sr: Нисам успео да пронађем АСадресу и ОАБадресу у одговору самооткривања

en: Failed to find a provider for: %s
sr: Нисам успео да пронађем достављача за: %s

en: Failed to find “%s” element
sr: Нисам успео да пронађем елемент „%s“

en: Failed to parse autodiscover response XML
sr: Нисам успео да обрадим самооткривајући одговор ИксМЛ

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
sr: Нисам успео да освежим чин приступа (%s, %d):

en: Failed to retrieve credentials from the keyring
sr: Нисам успео да довучем пуномоћства из привеска кључева

en: Failed to store credentials in the keyring
sr: Нисам успео да сачувам пуномоћства у привеску кључева

en: Flickr
sr: Фликр

en: Foursquare
sr: Форсквер

en: GOA %s credentials for identity %s
sr: ГОА %s пуномоћства за идентитет %s

en: Google
sr: Гугл

en: IMAP
sr: ИМАП

en: IMAP _Server
sr: ИМАП _сервер

en: IMAP and SMTP
sr: ИМАП и СМТП

en: Identity service returned invalid key
sr: Услуга идентитета је вратила неисправан кључ

en: Initial secret key is invalid
sr: Кључ почетне тајне је неисправан

en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
sr: Неисправна „%s“ са корисничким именом „%s“ (%s, %d):

en: Invalid certificate.
sr: Неисправно уверење.

en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
sr: Неисправна лозинка са корисничким именом „%s“ (%s, %d):

en: IsLocked property is set for account
sr: Својство „Закључано је“ је подешено за налог

en: Last.fm
sr: Ласт.фм

en: List of providers that are allowed to be loaded
sr: Списак достављача који се смеју учитати

en: Loading “%s”…
sr: Учитавам „%s“…

en: Log In to Realm
sr: Пријавите се на подручје

en: M_usic
sr: М_узика

en: Media Server
sr: Медијски сервер

en: Microsoft
sr: Мајкрософт

en: Microsoft Exchange
sr: Мајкрософт размена

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
sr: Недостаје заглавље чина_приступа или тајна_чина_приступа у одговору

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
sr: Недостаје заглавље чина_захтева или тајна_чина_захтева у одговору

en: Name
sr: Назив

en: Network _Resources
sr: Мрежна _изворишта

en: Nextcloud
sr: Следећи облак

en: No associated identification found
sr: Није пронађена придружена идентификација

en: No credentials found in the keyring
sr: Нисам нашао пуномоћства у привеску кључева

en: No media servers found
sr: Нисам нашао медијске сервере

en: No username or access_token
sr: Нема корисничког имена или модула приступа

en: None
sr: Ништа

en: Operation was cancelled
sr: Радња је отказана

en: Personal Details
sr: Лични подаци

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
sr: Лични садржај може бити додат вашим програмима помоћу налога медијског сервера.

en: Please enter your password below.
sr: Унесите вашу лозинку испод.

en: Pocket
sr: Џеп

en: Prin_ters
sr: _Штампачи

en: ProviderType property is not set for account
sr: Врста достављача није подешена за налог

en: Remember this password
sr: Запамти ову лозинку

en: SMTP
sr: СМТП

en: SMTP _Server
sr: СМТП _сервер

en: SSL on a dedicated port
sr: ССЛ на одређеном прикључнику

en: STARTTLS after connecting
sr: СТАРТТЛС након повезивања

en: Server does not support PLAIN
sr: Сервер не подржава „ОБИЧАН“

en: Server does not support STARTTLS
sr: Сервер не подржава СТАРТТЛС

en: Service not available
sr: Услуга није доступна

en: Sign in to enable this account.
sr: Пријавите се да укључите овај налог.

en: TLS not available
sr: ТЛС није доступан

en: T_o Do
sr: За _урадити

en: Telepathy chat account not found
sr: Нисам нашао налог ћаскања Телепатије

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sr: Уверење не одговара очекиваном идентиттету сајта са кога је преузето.

en: The certificate has been revoked.
sr: Уверење је повучено.

en: The certificate has expired.
sr: Уверење је истекло.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sr: Време покретања уверења је још увек у будућности.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sr: Алгоритам уверења се сматра несигурним.

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
sr: Мрежном подручју „%s“ су потребни неки подаци да би вас пријавио.

en: The signing certificate authority is not known.
sr: Издавач потписујућег уверења није познат.

en: Ticketing is disabled for account
sr: Улазнице су онемогућене за овај налог

en: Todoist
sr: Роковник

en: Unknown authentication mechanism
sr: Непознат начин потврђивања идентитета

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: Use for
sr: Користи за

en: User_name
sr: Корисничко _име

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
sr: Затражено је да се пријавите као %s, али сте се пријавили као %s

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
sr: Ваше системско време је погрешно. Проверите ваша подешавања датума и времена.

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Connection Settings
sr: Подешавања _везе

en: _Contacts
sr: _Контакти

en: _Custom
sr: _Произвољно

en: _Documents
sr: _Документи

en: _E-mail
sr: _Е-пошта

en: _Encryption
sr: _Шифровање

en: _Files
sr: _Датотеке

en: _Forward
sr: _Напред

en: _Ignore
sr: _Занемари

en: _Mail
sr: _Пошта

en: _Maps
sr: _Карте

en: _Name
sr: _Назив

en: _OK
sr: У _реду

en: _Password
sr: _Лозинка

en: _Personal Details
sr: Лични _подаци

en: _Photos
sr: _Фотографије

en: _Principal
sr: _Начелник

en: _Read Later
sr: _Читај касније

en: _Server
sr: _Сервер

en: _Sign In
sr: _Пријави ме

en: _Try Again
sr: _Покушај опет

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
sr: осигурај_усаглашавање_пуномоћства није примењено на врсти %s
