gnome-online-accounts master - en to kk translation catalogue (142 entries)

en: %s Account
kk: %s тіркелгісі

en: A %s account already exists for %s
kk: %s тіркелгісі %s үшін бар болып тұр

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
kk: Жүктелуге рұқсат етілген ұсынушылар тізімін сипаттайтын жолдар тізімі (бастапқы мәні: 'all'). Бұл тек іске қосылғанда оқылады.

en: Account is disabled
kk: Тіркелгі сөндірілген

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Authorization response:
kk: Авторизация жауабы:

en: Authorization response: %s
kk: Авторизация жауабы: %s

en: Available Media Servers
kk: Қолжетерлік медиа серверлері

en: C_hat
kk: _Чат

en: C_onnect
kk: Ба_йланысу

en: Cale_ndar
kk: Кү_нтізбе

en: Cannot find WebDAV endpoint
kk: WebDAV түпкі нүктесін табу мүмкін емес

en: Cannot resolve hostname
kk: Хост атын шешу мүмкін емес

en: Cannot resolve proxy hostname
kk: Прокси хост атын шешу мүмкін емес

en: Cannot save the connection parameters
kk: Байланыс баптауларын сақтау мүмкін емес

en: Cannot save your personal information on the server
kk: Жеке ақпаратыңызды серверде сақтау мүмкін емес

en: Code: %u — Unexpected response from server
kk: Коды: %u — Серверден күтпеген жауап алынды

en: Connecting…
kk: Байланысты орнату…

en: Connection Settings
kk: Байланыс баптаулары

en: Could not create credential cache for identity
kk: Идентификатор үшін тіркелу мәліметтері кэшін жасау мүмкін емес

en: Could not create credential cache:
kk: Тіркелу мәліметтері кэшін жасау мүмкін емес:

en: Could not erase identity:
kk: Идентификаторды өшіру мүмкін емес:

en: Could not find identity
kk: Идентификаторды табу мүмкін емес

en: Could not find identity credentials in cache:
kk: Идентификатордың тіркелу мәліметтерін кэш ішіненмүмкін емес:

en: Could not find identity in credential cache:
kk: Идентификаторды тіркелу мәліметтері кэшінен табу мүмкін емес:

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
kk: Кілттер бауында "%s" қатынау әкімшісі үшін сақталған тіркелу мәліметтері табылмады

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
kk: Кэште тіркелу мәліметтерін қарауды аяқтау мүмкін емес:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
kk: %s идентификаторын жаңарту үшін жаңа тіркелу мәліметтерін алу мүмкін емес:

en: Could not initialize credentials cache:
kk: Тіркелу мәліметтері кэшін инициялизациялау мүмкін емес:

en: Could not parse response
kk: Жауапты талдау мүмкін емес

en: Could not renew identity:
kk: Идентификаторды жаңарту мүмкін емес:

en: Could not renew identity: Not signed in
kk: Идентификаторды жаңарту мүмкін емес: Кіру орындалмаған

en: Could not sift through identity credentials in cache:
kk: Кэште тіркелу мәліметтерін қарау мүмкін емес:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
kk: Тіркелу мәліметтерін кэште сақтау мүмкін емес:

en: Credentials do not contain access_token
kk: Тіркелу мәліметтерінде access_token табылмады

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
kk: Тіркелу мәліметтерінде access_token не access_token_secret жоқ

en: Credentials have expired
kk: Тіркелу мәліметтерінің мерзімі аяқталған

en: Dialog was dismissed
kk: Сұхбат тайдырылды

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
kk: Сұхбат тайдырылды (%s, %d):

en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
kk: Тіркелу мәліметтерінде "%2$s" идентификаторы бар "%1$s" табылмады

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
kk: Тіркелу мәліметтерінде "%s" қатынау әкімшісі үшін пароль табылмады

en: E-mail
kk: Эл. пошта

en: Enterprise Login (Kerberos)
kk: Кәсіпорын тіркелгісі (Kerberos)

en: Error connecting to IMAP server
kk: IMAP серверіне байланысты орнату қатесі

en: Error connecting to Last.fm
kk: Last.fm-ге байланысты орнату қатесі

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
kk: Microsoft Exchange серверіне байланысты орнату сәтсіз аяқталды

en: Error connecting to SMTP server
kk: SMTP серверіне байланысты орнату қатесі

en: Error connecting to enterprise identity server
kk: Кәсіпорын идентификаторлары серверіне байланысу қатесі

en: Error connecting to ownCloud server
kk: ownCloud серверіне байланысты орнату қатесі

en: Error getting a Request Token:
kk: Сұраным токенін алу қатесі:

en: Error getting an Access Token:
kk: Қатынау токенін алу қатесі:

en: Error getting identity:
kk: Идентификаторды алу қатесі:

en: Error logging into the account
kk: Тіркелгіге кіру қатесі

en: Error parsing result obtained from the keyring:
kk: Кілттер бауынан алынған нәтижені талдау қатесі:

en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
kk: Сұраным токенін алуда 200 қалып-күй коды күтілген, бірақ, %d (%s) коды алынған

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
kk: Қатынау токенін алуда 200 қалып-күй коды күтілген, бірақ, %d (%s) коды алынған

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
kk: Идентификацияны сұрау кезінде 200 күйі күтілген, орнына %d (%s) алынды

en: Failed to create a user interface for %s
kk: %s үшін пайдаланушы интерфейсін жасау сәтсіз

en: Failed to delete credentials from the keyring
kk: Тіркелу мәліметтерін кілттер бауынан өшіру қатесі

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
kk: Autodiscover жауабында ASUrl және OABUrl табу сәтсіз аяқталды

en: Failed to find a provider for: %s
kk: Келесі үшін ұсынушы табылмады: %s

en: Failed to find “%s” element
kk: "%s" элементін табу сәтсіз аяқталды

en: Failed to parse autodiscover response XML
kk: Autodiscover жауап XML талдау сәтсіз аяқталды

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
kk: Қатынау токенін жаңарту қатесі (%s, %d):

en: Failed to retrieve credentials from the keyring
kk: Тіркелу мәліметтерін кілттер бауынан алу қатесі

en: Failed to store credentials in the keyring
kk: Тіркелу мәліметтерін кілттер бауында сақтау қатесі

en: GOA %s credentials for identity %s
kk: GOA %s тіркелу мәліметтері, %s идентификаторы үшін

en: IMAP _Server
kk: IMAP с_ервері

en: IMAP and SMTP
kk: IMAP және SMTP

en: Identity service returned invalid key
kk: Идентификация қызметі жарамсыз кілтті қайтарды

en: Initial secret key is invalid
kk: Бастапқы құпия кілті жарамсыз

en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
kk: Жарамсыз %s, пайдаланушы аты "%s" (%s, %d):

en: Invalid certificate.
kk: Қате сертификат.

en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
kk: "%s" пайдаланушы аты үшін пароль қате (%s, %d):

en: IsLocked property is set for account
kk: Тіркелгі үшін IsLocked қасиеті орнатылған

en: List of providers that are allowed to be loaded
kk: Жүктелуге рұқсат етілген ұсынушылар тізімі

en: Loading “%s”…
kk: "%s" жүктеу…

en: Log In to Realm
kk: Желілік аймаққа кіру

en: M_usic
kk: Му_зыка

en: Media Server
kk: Медиа сервері

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
kk: Жауапта access_token не access_token_secret тақырыптамалары жоқ

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
kk: Жауапта request_token не request_token_secret тақырыптамалары жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Network _Resources
kk: Желілік _ресурстар

en: No associated identification found
kk: Сәйкестелген идентификация табылмады

en: No credentials found in the keyring
kk: Кілттер бауында тіркелу мәліметтері табылмады

en: No media servers found
kk: Медиа серверлері табылмады

en: No username or access_token
kk: Пайдаланушы аты не access_token жоқ

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Personal Details
kk: Жеке ақпарат

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
kk: Қолданбаларыңызға жеке құраманы медиа сервер тіркелгісі арқылы қосуға болады.

en: Please enter your password below.
kk: Төменде пароліңізді енгізіңіз.

en: Prin_ters
kk: Прин_терлер

en: ProviderType property is not set for account
kk: ProviderType қасиеті тіркелгі үшін орнатылмаған

en: Remember this password
kk: Бұл парольді еске сақтау

en: SMTP _Server
kk: SMTP с_ервері

en: SSL on a dedicated port
kk: Көрсетілген порттағы SSL

en: STARTTLS after connecting
kk: Байланысудан кейінгі STARTTLS

en: Server does not support PLAIN
kk: Сервер PLAIN тәсілін қолдамайды

en: Server does not support STARTTLS
kk: Сервер STARTTLS тәсілін қолдамайды

en: Service not available
kk: Қызмет қолжетерсіз

en: Sign in to enable this account.
kk: Бұл тіркелгіні іске қосу үшін кіріңіз.

en: TLS not available
kk: TLS қолжетерсіз

en: Telepathy chat account not found
kk: Telepathy чат тіркелгісі табылмады

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
kk: Сертификат өзі алынған сайттың күтілген анықтағышына сәйкес келмейді.

en: The certificate has been revoked.
kk: Сертификат қайта шақырылған.

en: The certificate has expired.
kk: Сертификаттың мерзімі аяқталған.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
kk: Сертификатты белсендіру уақыты әлі болашақта.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
kk: Сертификат алгоритмі қауіпсіз емес ретінде саналады.

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
kk: %s желілік аймаққа кіру үшін біршама ақпарат керек.

en: The signing certificate authority is not known.
kk: Қолтаңба қойған сертификаттың сертификаттау орталығы белгісіз.

en: Ticketing is disabled for account
kk: Тіркелгі үшін билет алу сөндірілген

en: Unknown authentication mechanism
kk: Аутентификация механизмі белгісіз

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Use for
kk: Не үшін қолдану

en: User_name
kk: Па_йдаланушы аты

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
kk: Біз %s ретінде кіруді сұрадық, бірақ %s ретінде кірдік

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
kk: Сіздің жүйелік уақытыңыз қате. Жүйенің күн мен уақыт баптауларын тексеріңіз.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Connection Settings
kk: Байланы_с баптаулары

en: _Contacts
kk: _Контакттар

en: _Custom
kk: Таң_дауыңызша

en: _Documents
kk: Құ_жаттар

en: _E-mail
kk: _Эл. пошта

en: _Encryption
kk: Шифрл_еу

en: _Files
kk: Фа_йлдар

en: _Forward
kk: А_лға

en: _Ignore
kk: Еле_меу

en: _Mail
kk: _Пошта

en: _Maps
kk: _Карталар

en: _Name
kk: _Аты

en: _OK
kk: _ОК

en: _Password
kk: Пар_оль

en: _Personal Details
kk: Же_ке ақпарат

en: _Photos
kk: _Фотолар

en: _Principal
kk: Қа_тынау әкімшісі

en: _Read Later
kk: _Кейінірек оқу

en: _Server
kk: С_ервер

en: _Sign In
kk: _Кіру

en: _Try Again
kk: Қай_тадан көру

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
kk: ensure_credentials_sync %s түрі үшін іске асырылмаған
